41716
  • CS@
    #12863
    Frankó, de azért átméretezhetted volna a képet.
  • BBalee
    #12861
    Igen a 120 elérhető. A willpowerem van 120-on a vámpírizmus után.
    Ezekszerint az izmaimat csak 100 ig növelhetem most 97.
    Sőt a skilleket is lehet növelni 100 fölé, pl Destruktionból 109-en állok, szerintem ez mehet följebb is, mert a processbar megengedi, de ebbe mostmár nem vagyok biztos a hsz. ed alapján. Majd utánnanézek ennek is néhány villámcsapás után...
  • ZaJanga
    #12860
    Szépen kérek valakit aki le tudná fordítani tegye meg...elakadtam a Mágusok Céhe ezen feladatánál...


  • CS@
    #12859
    Ellentétben a Morroval itt szerintem egyébként is van értelme a waitnak, merthogy töltődik a HP és a magicka is.
    Itt a kigyógyulás nem úgy van mint a Morroban volt?
    Tehát ha egyszer kigyógyultál akkor többé nem lehetsz vámpír?
  • dronkZero
    #12858
    Ja, igen, ittam annyi vért, hogy előtört belőlem a vérpistike... :)
  • dronkZero
    #12857
    Az statok 100 fölé növelésével hogy álltok?
    A speedem kezdi elérni a 100at, és ahogy megfigyeltem, a permanent effektek is befolyásolják szintlépésnél a dolgokat. (4napos vampként 99+1-et engedett, loadgame után ittam vért, szintléptem megint, és 94+3at növeltem) Tehát lehet, hogy megérné kigyógyulnom a vámpirizmusból, feltornásznom az érintett statokat 100ra, aztán megint megharaptatnám magam, úgy lehete 120.
  • PiszkosFred
    #12856
    Hát én még csak most lettem vámpír, szal ennyire nem vagyok képben. Elmentettem a nénit ott, hogy végig tudjam csináni holnap, és legyen majd fogalmam a dolgokról, de egyelőre nem tervezem a kitaszított vámpírok romantikus életet élni.
  • PiszkosFred
    #12855
    Lépj át az uralkodó hulláján - miközben elmorzsolsz egy könnycseppet, mégiscsak az utolsó császár volt - és lépj be egy ilyen kis szűk, ablakszerű résbe.
  • BBalee
    #12854
    Sőt, nem is sebződnek és a fast travell is működik a feed után.
  • BBalee
    #12853
    Tudom, de én nem szeretek feedelni, mert akkor visszaesnek az értékeim emberszerűre sőt még a nap se sebez, de úgymeg mire jó a vámpírság :)
    A wait opciónak így legalább értelme is van.

    Mellesleg a fortify merkant 100-al simán lehet max haggle-éval vásárolni a kereskedőktől, de ígysem lehet őket átverni mint a morrowindbe a magas merkanttal.
  • Sipocz
    #12852
    Hello Népek!
    Mizujs?
    Hát ne tudjátok meg! 4 napja szenvedek a TES4 és a computerem összeismertetésével (természetesen az én gepem illetve az én baromságom okozza a szenvedést:(( meg a hardware-ről kiadott szegénységi bizó). Kb. 1 órája már felindult és játsztam egy pöttyet. Vagy a fáradtság teszi vagy hülyébb vagyok mint 4 éve, de most a karim itt áldolgál szegény Uriel holtteste mellett és ugyan kapott vmi kulcsot a gárdistától, mondván ez majd kivezet e gyászos helyről, de a helyzet az hogy van itt egy lezárt rácsos gate(asszem innen jöttünk a gárdistákkal), egy nem nyitható ajtó (ami miatt beszorultunk a kis kamrában ahol őfelségét legyakták), meg valami szük gyilokjáró amire képtelen a kari felugrani (ugyanott). Merre tovább?
  • CS@
    #12851
    Na ennek aztán semmi köze nincs ahhoz, hogy valaki MODokkal vagy anélkül játszik.
  • PiszkosFred
    #12850
    De ezt a fejlesztők is elmondták, hogy ha isznak vért, akkor kevésbe sebződnek a napon.
  • XeeN
    #12849
    Mint ahogyan már írtam, véletlenül fedeztem fel a dolgot... Senkivel sem "baszok ki" mivel ezt úgyis csak azok használják majd ki, akik egyébként is MOD-okkal játsszák a játékot.

    Mellesleg EGY mod sincs fent a gépemen, ugyanis mindegyiket csalásnak tekintem, kiváltképpen a random modot.
  • CS@
    #12848
    Bár én még nem voltam vámpír, de ezen a fórumon már jó néhányszor olvastam, hogy a vámpírok probléma nélkül mászkálhatnak a tűző napon is ha előtte „isznak”.
  • BBalee
    #12847
    Rosszul figyelte meg a haverod, agy egy hatalmas bugot talált :)

    Ja BUG!

    Ebbe a pillanatban jöttem rá -pedig már egy ideje vámpír vagyok- hogy a spell altarnál a vámpír képességekből is lehet új varázslatot csinálni.

    Pl.: tuti hogy nem vásároltam Fortify skill varázslatot (de még csak nem is találtam pedig kerestem), és semmilyen resist-et sem. Viszont most az oltárnál állok és itt van mind amit a vámpírizmus adott :)

    most csináltam egy Fortify Merkantot, amit kombináltama a charmmal természetesen 100-asat, megyek is és kipróbálom egy kereskedővel ...
  • stupido
    #12846
    meg van a ludas. A kormányom őrjítette meg az irányítást. :)
  • MrAndree
    #12845
    A Magicka-t hogy lehet növelni? Mert haverom mágust indított és minden szinten ad az intelligence-re de azt mondja a magicka-ja még semmit nem nőtt pedig már 10-es szintű. Valami ötlet?
  • LegionarR
    #12844
    Francba, kivagyok ezzel a játékkal. Amióta megvan más játékot elő se vettem, és ilyet még SOHA nem csinátam game-val... Egy ideig még nem is hagyom magára Cyrodiil-t :) Tegnap meg majdnem szívbajt kaptam, amikor azt hittem hogy öregedik a karakter, persze utána kiderült hogy én vagyok nemnormális...
    Jó függőséget mindenkinek!!!
  • BBalee
    #12843
    Húzz a fejére egy sisakot, amiből csak a vörös szeme látszik ki, én is azt teszem :)
    Majd egy órát bajlódtam vele hogy viszonylag helyes máguslányt csináljak, erre egy vén banya lett nekem is randa fakó bőrrel :(
    És milyen szép dolgokat tud művelni a varázsló, és tolvaj skilleken a vámpírizmus :)
    Eddig semmi bajom az éjszakai élettel nappal aludni kell, csak a déli órák a húzósak pl 9 körül alig sebez a nap de délbe...
    Ha baj van a kereskedőkkel (fél tőlem), akkor a charm spellel lenyugtatom, így még a Haggle-ét is könnyebben lehet emelni :)
  • PiszkosFred
    #12842
    Nem, párhuzamosan tolható mindegyik.
  • ZaJanga
    #12841
    Hi

    A mages guildnál Chorrol városában Earna elküld egy helyre(neve nem jut eszembe) miután tanulmányoztam a feljegyzéseit ami nekem kicsi Angol tudásommal nehéz...
    Szal mit kell ott csinálni segítenél?
  • kerek1224
    #12840
    csak egy kérdés: ha már mage és fighter guild tag vagyok és belekezdek a thief guild küldikbe is, akkor kiraknak valamelyikből?
  • Dns5000
    #12839
    huha valami baj van csak a 19. topik volt az oblivion
  • kill3r22
    #12838
    OFF:
    Ha valaki parasztoskodik ide kell átirányitani....
    Ez nagyon LOL...kiváncsi vagyok valaki rátalál-e!4 Bocs hogy ide de nem hgyhattam ki....:)
  • MrAndree
    #12837
    A bmp-t mivel változtatod jpg fájl-á? Mert mentettem pár képet a karakteremről de nem tudtam csatolni mert bmp lett belőle.
  • ShaiHulud
    #12836
    es ez miert is jo?:) ezzel magadddal baszol ki.
  • CUCLI
    #12835
    uh énis most toltam végig a főszálat :)
    nemsemmi a vége
  • XeeN
    #12834
    Gyors fejlődés cheat nélkül?

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A következőre teljesen véletlenül jöttem rá:

    Elsősorban Tolvajoknak és hasonszőrűeknek:

    Keresni kell egy olyan helyet ahol mindíg vannak npc-k, viszont takarásban vagy, el tudsz rejtőni. Lehetőleg egy sarokban, majd stealth ill ALT (magától fut a karakter) néhány percenként lép egy szintet a sneak és ezzel együtt a karakter is.
  • dronkZero
    #12833
    Ja, még azt akartam megmutatni (már aki nem szeretné személyesen tapasztalni :) ), hogy a vámpirizmus elég csűnya dolgokat tud művelni az [URL=http://7thzero.atw.hu/ScreenShot9.JPG]"emberrel"[/URL].

    (Elpislogtam a fényképezést :) )
  • katarzis
    #12832
    semmi változás mostmár mind1 nem idegesítem rajta tovább magam mára elég volt.
  • ShaiHulud
    #12831
    nem a speededet drainelte le valami?
    klikk a spellek reszre es ott az utolso ful, az mutatja hogy milyen effektek vannak rajtad aktivan.
  • stupido
    #12830
    Nem sneak módban vagyok. Ha kívülről nézem magam, akkor lehet látni, hogy tényleg úgy viselkedik, mintha lassított felvétel lenne. Miközben a körülöttem zajló élet normális. Lehet, hogy használtam valami lassító varázslatot? ha igen, akkor azt hol láthatom?
  • PTW
    #12829
    ez szép!

    akkor asszem ehhez még tápolnom kell kicsit. az alap, tudtam hoyg normál fegyverek nem sebzik, csak a gynegéivel illetve immumitásaival nem voltam tisztában. szereznem kell valahonnan valamilyen tűzzel enchantolt kardot....mert ezzel a fagyos elven sworddel nehéz lesz ezek szerint heh

    az eső probléma pedig az volt, hogy a tweakelt ini-ben amit használok ki votl iktatva. már orvosoltam

  • ShaiHulud
    #12828
    fix, tehat csak alacsony szinteken er valamit utana nudli:)
  • Looserke
    #12827
    ha gázos a helyzet én mindig idézek a daedroth-ot...az megoldja a problémát...
  • dronkZero
    #12826
    Épp ezen gondolkoztam most az előbb, cigi közben...(Addiktív ez a rohadék, nagyon. Mármint nem a cigi. Ja, de az is :) ) A dunmerek ancestor guardian-ja velem együtt erősödik, vagy az is valamelyik fix wraith fajta?
  • kill3r22
    #12825
    én meg még villámot nem láttam...:)
  • MerlinW
    #12824
    lál
  • ShaiHulud
    #12823



    mivel a wraith nem levelupol veled ez a fix erteke, amint altod 280 hpja van ami eleg szep:) marmint ha errol a verziorol beszelsz te mivel level 12 vagy gondolom ezaz.