41716
  • Shadow_THH
    #12904
    gondoltam bepostolom, hátha segít valakinek (map)
  • TVelvet
    #12903
    HELP!!!!


    Szóval Kvatch nál elmentem oblivonba, és a középső torony közepéről elvettem az a kővet, vagymit. Namost ekkor bekellet volna zárodni a kapunka, de semmi nemtörtént.. Valami 5let? MÁr ujrakezdtem meg ijesmi.. de nem ez egész gamet.. de semmi...áááááááámegörülök..
  • b-type
    #12902
    Szerinted lehet az :)
    Tiszteletben tartom a véleményed, ám én a játék lehetőségeit használva csináltam meg, a két módosítás ami fent van az a 1:1-es idő, és egy szemszinezés mod.
    csúszkán sem húzigáltam ide-oda.
    Szal én tudom hogy lvl1-en megcsinálni az Arénát végig az nem könnyű (főleg nem úgy ahogy én csináltam, csak ökölharcal és a kedvezőtlenebb indulóstattal bíró nehézpáncélban, uígy a restoration skill is.)
    Szal nagyon nem egyszerű, de nem is különösebben nagy dolog, hisz ahogy olvasom a főszállat végig lehet vinni nagyon alacsony szinten...kicsit odafigyelősebb és időigényesebb, ennyi.
    Ha ez csalás akkor az alacsonyszintű íjvesszős hátbatámadás magas szorzóval, és ezt erőltetni még inkább az, aki nyomta az kell hogy tudja...de többféle széket meg tálcát, meg rakat páncélokat a hátadon cipelni a boltoshoz az méginkábbméginkább az, mert úgy nézel ki mint málhásszekér ennek ellenére többszörös szorzóval hátbatámadsz, meg harcolsz.
    ...
    Szal nem kell ezeket erőltetni, ami a játékot használod az nem cheat, az hogy mi cheat egy játékkal szemben az sztem egy átlagos szerepjátékos is el tudja dönteni.
  • Fejes021
    #12900
    ez egy második világháborús stratégiai flipper szimulátor
  • tomo
    #12899
    nem ki, hanem mi.
    a riasztoberendezes.
  • grebber
    #12898
    ÁÁÁ de ha nincsen ismétlem NINCSEN senki a közelben akkor ki jelent nekem ezzel van a gondom.

    Na mindegy.

  • CUCLI
    #12897
    virágokat gyűjtögetni. meg macikat hajkurászni a kerekerdőben
  • lordjanek
    #12896
    ez milyen jték? mit kelél benne csinálni?
  • SaGa Jr
    #12895
    Hali!

    A vámpírsággal meg vigyázni kell. Ha nagyon sokáig nem kajol az ember (van valami időlimit), akkor egyszercsak elveszíti a kontrollt az egyre erősebbé váló vámpírka felett és az nekiugrik valakinek és kajolni kezd.
    Ekkor minden visszamegy alapra (nem éget a nap, viszont nincs semmi bonusz), de azonnal jön egy jókora bounty az ember fejére és kap jó sok infamy pontot. Tehát nem árthat olykor kajolni, még ha ez "hátránnyal" jár is. Még mindig jobb, mintha mindenki a karakterre vadászna.
    Persze mindez csak a Guide szerint van így, de hogy valóban bekövetkezik vagy sem, azt nem tudom. :-(
  • SaGa Jr
    #12894
    Hali!

    Megvan a játékban a rendszer, hogy mi alapján lepleződik le valaki. Namost ha olyan helyre nyit be az ember, ahová nincs meghívva (zárva az ajtó és feltöri), akkor komoly 30 másodperce van hogy eltűnjön onnan, Ha túllépi az időt, megy a figyelmeztetés az őröknek (riasztószerűség).
    De van még jópár szempont és időkorlát, amin belül maradva nem bukik le az ember.
    Tehát nincs elcseszve a játék, csak ha már olyan amgas szintű az ellenőrzés, akkor ez jelenjen is már meg valahol. :-)

  • grebber
    #12893
    De áruld már el abban mi a rossz ha egy házba bemész a lőtéri kutya sincs a környéken nemhogy a házban elveszek egy kurva kenyeret azt lecsuknak?
  • Anotino
    #12892
    szerintem lvl 1 harcosnak arena uber championnak lenni, az is csalas :)
  • XeeN
    #12891
    1, Felesleges hsz volt.
    2, Ha jobban szemügyre veszed a megjelent modokat, ritka kivétellel, mind csalás. Ezért vontam párhuzamot.
  • Anotino
    #12890
    Udv!

    fighters guild kuldiket nyomom, most epp a Mystery at Harlun's Watch -t. A swampy cave-et kell csekkolni az eltunt emberek utan. Mikor lemegyek, a barlang tele trollal. Lecsapkodom oket, elmegyek a megjelolt terembe. Tele van hullaval de barmelyikre nyomok, nem tortenik semmi. Utanaolvastam neten, azt irjak az NPCStatic mod okozza ezt, toltsek vissza egy kuldi elotti mentest, es kikapcsolt moddal probaljam ujra.. Hat nem nagyon van korabbi mentesem. Ez eleg szivas. Be lehetne rakni a faq-ba ezt az infot, ha mar a static ajanlva van. Van valami cheat amivel at lehet ugrani ezt a kuldetest?
  • PunkZoli
    #12889
    nekem ha a tab(térkép,meg ilyenek) bevan kapcsolva ,és akkor altabolok,akkor nemfagy ki :P lol
  • PiszkosFred
    #12888
    Hát ne csináld. Vagy két gép, egyiken játszol, másikon fórumozol. Esetleg ctrl+alt+del, nekem működött az esetek 90%ban, de volt hogy lelőtte a játékot visszelépés után. Ezért egy save nem árt.
  • Pukkka
    #12887
    ALT+TAB os fagyásokra nincs valami megoldás?
  • PiszkosFred
    #12886
    Hát egy herceget vagy hercegnőt hol keresnél, ha mondjuk a sárkányokkal őrzött várbörtön nem szerepel az étlapon? ;]
  • PunkZoli
    #12885
    hol találom a countokat és countresseket of cyodiiil???
  • MrStokes
    #12884
    Nem tudom, hogy a CE tulajok megneztek-e mar a jatek Werkfilmjet, es hogy eszrevettek-e, hogy kis hazank is kepviselteti magat a Beteshda szineiben. Pely Istvan, a vezeto dungeon tervezo a Beteshdanal, szoval magyarok legyetek buszkek! :D
  • ShaiHulud
    #12883
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    mindenkepp meghal
  • Zsolo007
    #12882
    Egyébként feltűnt már nektek, hogy nagyon sokat beszélnek az NPCk Summerset Islandről? Szerintem ott fog játszódni a TES V :)
  • Lysandus
    #12881
    De egy hullától már nem lehet lopni!!! És nem is én nyirtam ki. Én csak elvettem egy kulcsot a halottól! Micsoda galád egy játék...

    Egyébként volt valaki aki nem nyiratta ki? Akkor mi történik?
  • tehen_m
    #12880
    KEzdés után milyen messze van a kinti környezet?
  • Lobsterman
    #12879
    Valószínűleg rólam van szó :D
    Azt nem mondtam hogy JÓL is megy, csak azt hogy legalább játszani lehet vele. Sok házban, meg pár dándzsönben elég komolyan leesik 4-5 FPS-re is, de azért lehet boldogulni :)
  • ZaJanga
    #12878
    Köszönöm!!
  • ZaJanga
    #12877
    köszönöm!
  • donpedro
    #12876
    Nem. Ugyanúgy lopásnak számít, és az ágyában sem tudsz aludni.
  • BBalee
    #12875
    100 feletti skilleket sem lehet tovább növelni, ha az alap destrukion pl. csak 89 és a vámpírizmus hozzátesz 20-at akkor 109-lesz és ez a skill tovább nem fejlődik pedig ténylegesen csak 89-en áll, lehet elmegyek feedelni, akkor leesnek a bónuszok és tovább is tudok fejlődni...
  • Hmuda
    #12874
    Márpedig ha másoknak sikerül egész városokat kifosztani lebukás nélkül akkor valószinűleg nem ők csinálnak valamit rosszul. :P
  • Lysandus
    #12873
    Kinyírattam szegény Galthirt. Jól tettem? Érdemes kipakolni a házát? Vagy be lehet oda költözni?
  • grebber
    #12872
    Ésszel ? Ez egy hiba ami neheziti a gamet kész ennyi.
    Senki nem lát azt tudják.
    Ne lopj azt kész :D
  • Hmuda
    #12871
    Nem értem ezt a nagy mizériát az őrökkel. Volt karakterem amelyikkel a teljes Market Districtet csupaszra lopkodtam és soha senki nem szólt bele. Ésszel kell csinálni és nem fogsz lebukni.
  • dronkZero
    #12870
    "vittek be" helyett talán "hívtak"...
  • grebber
    #12869
    Ezt elkurták ebben a gameben de nagyon szerintem.
  • dronkZero
    #12868
    Kedves segítőm!

    Attól tartok, hogy a Tőled kapott szöveg nagy részét nem tudnád értelmezni. De találtam egy fejezetet, amit a Birodalmi Őrség felügyelői jegyeztek bele, és az ő feljegyzéseik használhatóak lesznek számodra.
    Térj vissza Felhős Csúcs romjaihoz. Találsz ott egy oszlopot, ami jelentősen eltér a többi ottani kőfaragványtól. Az oszlopon lévő véseteket Óelfek készítették, és jelentős erővel ruházták fel.
    A köny margóin feljegyzések voltak, feltehetőleg azoktól, akik elszállították az oszlopot az eredeti helyéről. A az írás helyenként elmosódott, de a következőket tudtam kibetűzni belőle. Felhívnám a figyelmed rá, hogy veszélyesnek tűnik, és tegyél meg minden óvintézkedést, amit szükségesnek látsz.
    "... úgy tűnik, csak szabad ég alatt működik, ahol erősen reagál a mágiára ... szörnyű erőt, ami képes egy ember halálra sújtani..."
    "...elszállítottuk a követ egy biztonságos helyre, hogy alaposabban tanulmányozhassuk..."
    "...céhes varázslókat vittek be, hogy fókuszálják a kő erejét. Sokan közülük súlyosan megsérültek; végül "behangolták" a követ, hogy villámmágiára reagáljon..."
    "...Welkynd kő szükséges, hogy befogjuk a kő erejét. Siker esetén más módon elérhetetlen mennyiségű villám-energiát nyerhetünk"

    Ezekből a jegyzetekből, és az eredeti Óelf vésetekből úgy vélem, hogy a birodalmi barátaink megpróbáltak befogni valamennyit az Óelf varázserőből, és közel jártak a sikerhez. Azt javaslom, szerezz be egy Welkynd követ (Óelf romok átkutatása tűnik a leggyorsabb megoldásnak) és térj vissza Felhős Csúcsra, és varázsolj egy villámvarázslatot az oszlopra.
    Hogy akkor mi történik, azt már úgy gondolom Te is biztosan érteni fogod.
    -E

    ...
  • Sanyix
    #12867
    Ma kezdtem a játékot, és már harmadszor fordult elő hogy egyszercsak odajön hozzám egy őr, és mondja, hogy most meg kell fizenem, és választhatok hogy megyek e a börtönbe vagy ellenállok(pedig régóta nem loptam már). Na 2szer börtönbe mentem békésen. Aztán járkáltam egy kicsit Skingrad-ban, feltörtem pár zárat, de úgy hogy senki sem látta. Mivel nemtaláltam semmi hasznosat, végülis nem is loptam el semmit. Mentem kifelé a kapun két őr odajön, és kérdi hogy vagy megyek a börtönbe, vagy ellenállok. Na itt besokalltam, ellenállást válaszottam, aztán megindult felém a két őr, én meg az első szintemmel, meg az iron longswordommal mentem pár kört egy területen, miközben erősen csapkodtuk egymást karddal, majd mikor az eleterőm lement, futkorásztam előlük, miközben vadul healeltem magam. Majd végül elővettem az íjamat, és hátrálva lelődöztem mind2 őrt. Szóval nemértem ilyenkor mibajuk van, bár végülis szereztem tőlük egész jó páncélt, silver longswordot, meg silver arrowot :)
  • BBalee
    #12866
    Nem kötelező feladat ennélkül is bejutottam, nekem nem működött mert nem volt nálam a kö, és többet nem is endedte :)
    De a lényreg, hogy legyen nálad egy "Walkynd stone" amit pl.: a romok(ayleid ruins) között lehet találni, de már lehet hogy van is nálad egy pár (ilyen fehér kavics messziről látszik a sötét barlandokban)...
    majd rányomsz a kőre egy villám varázslatot.

    Ments előtte mert bugos!
  • BBalee
    #12865
    Hú... ez nekem is jól jönne :)
  • BBalee
    #12864
    Én csak elkezdtem a kigyógyulást, de nem fejeztem be.
    Megtetszett, az emberek félnek megijednek, ha valakitől valamit akarok akkor meg ott a seduktion(charm) spell. Ez így más feeling jobban odakell figyelni, nétni kell az pontos időt stb. Rengeteg mentális és fizikai bónuszt kapok amiket le is lehet "klónozni" a spellmaking-gel arra az esetre ha kigyógyulnák. :)