41716
  • Looserke
    #12822
    nyomd meg a CTRL-t, mert szerintem SNEAK módban vagy...
  • katarzis
    #12821
    akkor énis megprobálom hátha...
  • MrAndree
    #12820
    A linkben amit írtál az első hozzászólás elején van egy olyan hogy new thread, arra menj és onnan szedd le a very low qualityt. Nekem most 800*600-ban, több olyan extrát rátéve ami eddig nem volt rajta jobban fut mint előtte.
  • PiszkosFred
    #12819
    Más lehet a gond, PTW mester azért nem most szállt le a falvédőről, ő is tudja hogy szellemeket és egyéb halott jószágot csak "ezüsttől felfelfe" lehet sebezni. Enchantolt cuccok a legjobban egyébként, azok aprítják őket.
  • stupido
    #12818
    a karakterem beragadt. Olyan mintha lassított felvételbe kapcsolt volna át a játék. Akárhányszor indítom újtra, pár lépés után ezt csinálja folyamatosan. Plíz help mí!!!!
  • MrAndree
    #12817
    Mi a falu neve?
  • Blackrav3n
    #12816
    Hi!

    Most kezdtem el jáccani, és most találtam meg az első falut. A baj csak az, hogy az emberek nem látszódnak. Visszaolvastam, és valami olyat találtam hogy van egy láthatatlan falu. Ezt találtam volna meg vagy a vid. kártyával lehet baj. A város körül az ellenségek sem látszódnak.
  • katarzis
    #12815
    Erre a linkre gondoltál?,mert itt van bejegyzés töle ,leszedtem a low quality-s beállitásu ini-jét de plussz két fps növekedés igy 9-el megy én itt nem láttam dikert 5700-esre kihegyezett ini-t.
  • dronkZero
    #12814
    Mármint csak íjad volt, nem?
  • dronkZero
    #12813
    Nálad lehet gond, ha _soha_ nem esik. De van ám, amikor beborul, meg villámlik csak veszettül.
    Ezüst, daedric, magic fegyverek... Mint már párszázszor le lett írva...

    Erről jut eszembe, a fogak/karmok minek számítanak? Vámpírként csak röhögök, ahogy a kétkezes csatabárd suhintásait leveszem mellel, viszont egy farkas 4-5 falásra megesz...
  • vente
    #12812
    kössz
    ediig csak nyilam volt és én meg csodálkoztam hogy mért nem lő
  • PTW
    #12811
    kell hozzá egy íj meg nyíl, inventoryban kiválasztod mind a kettőt.
    ennyi
  • vente
    #12810
    Helósztok!
    kéne egy kis help még eléggé új vagyok a játékban és nemtom hogy hogy kell nyilal lőni!
    Eléggé szánalmas kérdés de aki tud segitsen Plz
    kösz
  • JohnnieWalker
    #12809
    A FAQban is említett oldalon electricshoe barátunk pont FX5700hez csinált egy tweekelt ini, amivel elvileg tökéletesen fut. Csúnyán, de tökéletesen. Az új fórum utolsó hozzászólásai között van, töltsd le, régit mentsd el, csere, játszik. :D
  • katarzis
    #12808
    fentvan a driver és ez egy 2 napja telepitett winfos szal nem ez a gond ,de most rakom ujra a játékot
  • kill3r22
    #12807
    Ha valaki könnyebben és eccerübben ki akarná magát kurálni a Vámpirságból...
    Leirás a Zipen belül.....
  • MrAndree
    #12806
    Rakj fel drivert, nekem a 84.25 segített valamennyit. Ha meg ez se akkor windows reinstall és utána driver. Egyéb ötletem nincs.
  • Goth
    #12805
    9600xt-vel tiszta jól megy! :o

    kikapcsoltam a füvet meg a vizet levettem mediumra, azonkívül szinte mindent feltúrtam maxra AA-n kívül meg árnyékok is középtájt, és dungeonokban 40 fps körül kint meg 30 körül =)
  • katarzis
    #12804
    nekem minden teljesen levan butitva ugyanugy mint neked mégis 7 fps itt valami nagyon nem stimmel lehet ujra rakom
  • Kandurex
    #12803
    htxvm
  • PTW
    #12802
    hi

    lenne két kérdásem:

    1- kicsit furcsa nekem az időjárás, rengetegszer beborul villámlik dörög meg minden,de az eső konkrétan sosem esik, ez másnál is így van vagy nálam valami bug és nem látom az esőt?

    2- Wraith-eket mi az istennel lehet hatákonyan gyilkolni egy nem varázsló karakternek? lv 12 vagyok 2 questem is van amiben ezeket a rohadékokat kéne legyilkolnom de egyzserűen nem tudom semmivel hatékonyan sebezniőket, épphoyg csak sebződnek, de az semmit sem ér, egy perc alatt legyaknak

    köszi
  • MrAndree
    #12801
    Nekem is 5700-esem van egy 2,8 GHz-s P4-el meg 1 GB Rammal és egész jól megy. Ugyan minden le van véve /kivéve a texture size, az large/ de kint és a dunegonokban produkál 20-25 fps-t, házakban meg a fények miatt leesik 8 és 10 közé.
  • katarzis
    #12800
    Idöközben kiprobáltam mindent,külföldi forumokra/oldalakra felpakolgattam amik ott voltak (hogy normálisan fusson fx-ek alatt),de egyiksem segitett az egyiknél teljesen textura hibás lett minden fehér és fekete a másiknál ugyanugy 6-7fps minden minimumon minden ami csak lehet off,640x480 és még az ini-t is átirtam ahogy ott irták és mégis ezvan,más irta ,hogy neki megy fx5200-esen nemtudom mit csinált/mit csinálok rosszul ,de ha az ö 5200-esén megy az én 5700-esemen is kéne:/
  • LoCk
    #12799

    Na kikalandoztam magam kedvemre a nagy Burma melletti csatánál vagyok.
    Mennék egy kicsit az Arénába gyilkolászni, de az az afró fejü főmufti csak ordibál velem nem igazán tudom, hogy hogyan tudnék bejutni küzdeni.

    Valaki megmondaná, hogy mit tegyek?

    Még egy kicsit idegesít a muksó és kinyírom a haverjaival együtt.:)

    Valai egy kis segítséget! THX!

  • Kandurex
    #12798
    nekromanta moon c. küldetés, végén az altar -ba mit kell tenni, vagy mit kezdjek vele? hlp pls htx
  • Kandurex
    #12797
    Hátő...a staticlevel -el, meg a psyich guarddal nyomom only
  • TVelvet
    #12796
    igen... de ottmaradok
  • Goth
    #12795
    tölts be egy mentést ami előtte van, és vedd ki megint a követ.
    Ha így se jó, akkor New game :D
  • Me0w
    #12794
    Ahogy kiveszed a Sigil Stonet elkezdodik az a hatalmas tuzvihar?
  • TVelvet
    #12793
    visszamenni visszalehet, de a kapu nemzárodik be.. szal.. félig leszakad az a vacak ami tartja a kővet.. és enyi nagy villogas stb.. valaki help plx:P
  • ZsZso
    #12792
    háddemostmé'? Mé nem mész ki gyalog? Kíváncsi lennék, hogy az NPC megköszönné -e, hogy bezártad a kaput.

    (szerintem vissza lehet menni ...)
  • szablya
    #12791
    Hol tudok megtanúlni kovácsolni?
  • TVelvet
    #12790
    hat kurvajo:D valami 5let?:P
  • ZsZso
    #12789
    menj ki :))) ... amúgy ha kiveszed a követ vissza kéne teleportálódnod. Hatalmas nagy bugba ütköztél ez esetben :(
  • cuccok
    #12788
    köszi szépen
  • TVelvet
    #12787
    Ne leírom értelmesen:P

    Szóval Kvatch nál elmentem oblivonba, és a középső torony közepéről elvettem az a kővet, vagymit. Namost ekkor bekellet volna zárodni a kapunka, de semmi nemtörtént.. Valami 5let?
  • Me0w
    #12786
    OFF

    Akinek mond valamit.. Opheim lokális vonalgeneralizáló algoritmusa leszophat :P

    ON, SORRY
  • ZsZso
    #12785
    Kandurex, nem tudod merre költözött el a NPC Static MOD? Most láttam, hogy elérte a limitet a topikja ... keresgéltem, de nem leltem. Te, mint az NPC Static Level MOD magyar helytartója remélem tucc válaszolni eme ártatlan kérdésre :)

    És te milyen MODokkal jáccassz?
  • TVelvet
    #12784
    Haliho! elkezdtem a main küldit... kimentem oblivonba kvatchnal.. elvettem aza kővet a nagy torony közepéből, de par dobanson kivül semmi nem történt.. milehet a gáz??? help plsss
  • Goth
    #12783
    Telepítem az új drivert, erre valami Zero display service error hibaüzenet jön...
    Valaki nagyon nem akarja hogy játsszak vele :D