41716
  • PiszkosFred
    #14392
    Gamma Ray? Kiváló. Minden tiszteletem a tiéd ;] Ha az öreged is szereti esetleg, fogadjatok örökbe :D (előbb cska vicceltem a tisztelet/jelszóval, remélem nem értetted félre)
  • PTW
    #14391
    azthiszem hoyg kicsit elragadtad magad, de mondjuk leszarom, mert nem hiszek ócska fórumokon történő személytelen vitákban DE, mondjuk szerintem 500 forintot megérdemel egy embernek az a munkája amivel ezt létrehozta. az hoyg téged ez ennyire felháborít meg ugyanannyira szubjektív dolog, minthog yszerintem megéri a pénzt pláne ha azt nézzük hoyg nem kötelező és em lételeme a játéknak. patch lesz és nem fog pénzbe kerülni ameddig meg az nincs addig töltsd le a számtalan javító modot.
  • PiszkosFred
    #14390
    Hehe. Érdekes dolog ez. Biztos hogy a peccs rovására megy a dolog? Egy nyavajás brigád dolgozik ott, akik vagy peccselnek, vagy modolnak. Milyen peccs egyébként? Még kell idő hogy mindent felfedezzenek a népek, és minden bugot jelezzenek. Aztán majd lesz peccs. De lehet hogy nem lesz, mert a pluginok jönnek folyamatosan, aztán nem lesz idő peccsre. A francba, ezt a kitolást.

    Én vagyok a hülye, azért, mert megveszem a modot? Ami persze 500ft, egy évig fog a gyerek éhezni miatta, de megveszem, a kölyök meg majd eszik duplán az óvodában. Na mindegy, veled nem érdemes a mai napon vitatkozni, egész nap ma még csak ezen voltál felháborodva, esélyt sem adva semminek, csak szidtad a Bethesdát. Pár nap múlva talán lenyugszol, és akkor újra lehet ez ügyben, talán, beszélgetni. De ha nem, sem gond.

    Nem kötelező megvenni ezt a modot. Én sem fogom megvenni a lópáncélt. Nem azért mert nem tehetem meg (dolgozok, megfizetnek, lenne 500ftom rá, ha más nem, jelzálogot veszek fel a lakásra), hanem mert nem érdekel. Nem is veszem meg. A másik, a házikó már érdekel. Ha tetszenek a screenek, és az egész, akkor megveszem. Ennyi. 500ftért nem fogok várni és lesni a torrenteket, meg a f*sztudja milyen többszáz forintos smswarez marhaságokatt...

    Hülye vagyok, ez van (és boldog). De ellentétben veled, ez engem nem zavar ;] (utólagosasan is elnézésedet kérem, próbáltam sok írásjelet használni szolidaritásom jeléül, de nem találtam, hova illett volna)
  • Cat 02 #14389
    ohh my god :D haverom kedvenc 1ütese a Gamma Ray :D
    1ébként hol rendszergazdA ? :D
  • MrAndree
    #14388
    Hát én most 39-es vagyok úgyhogy szerintem nem. :)
  • Hrisskar
    #14387
    Inkább a tisztelet. Apámnál a tisztelet és a becsület sokat számit és ,ha ezeketbetartom akkor sokkal több esélyem lesz nála egyes szivességek teljesítésénél vagy a rám vonatkozó döntései kedvezőbbek. Pl. megkértem,hogy töltsön le Gamma Ray-t(Heavy Metal) és egy nap után ott volt az összes a gépemen.:)
  • Lynx_TWL
    #14386
    és a max szint 30?:)
  • Sanyix
    #14385
    Na hát modot pénzért adni bunkóság sztem :\
  • Kandurex
    #14384
    Valóban? Akkor mondom, hogy a közeljövőben számos ilyen kis "csecsebecsét" vásárolhatsz! Csak 500 ft...csak,...de gondolom az magas ívből nem érdekel, hogy patch készítése ami a játék VALÓDI hibáit javítaná, BUG, telejesítmény stb. stb. nem készül, vagy ha készülni fog, akkor majd olyan játékosoknak mint neked, mert az is csak 500 - többezer? Ft lesz...

    ISTENEM! Az emberek ennyire el lettek hülyítve??? Valami hihetetlenül feldühit ez a téma. Olyan vastag pofa kell ehhez, hogy még ilyet nem látott a játéktörténelem...
  • Sanyix
    #14383
    Elindulni elindul, ha állítgatsz kicsit a játékban, talán még élvezhető sebességgel is fog futni :)
  • MrAndree
    #14382
    Igen. De vannak cuccok amik emelik ezeket, úgyhogy lehet 100 fölé is menni.
  • PiszkosFred
    #14381
    Hát a páncél engem nem érdekel, de az a torony amit előrevetítenek, az igen. Az megér 2 dolcsit, főleg ha lesz benne próbababa ;]
  • Lynx_TWL
    #14380
    STR, INT, AGI stb tulajdonságoknak, mennyi a max értéke? 100?
  • PiszkosFred
    #14379
    Most akkor a tisztelet vagy a jelszo tart vissza? ;]
  • Cat 02 #14378
    hmm :D rendszergazda ? xD akkor viszont tényleg :D
    nekünk van egy gép azt kész :D (na jó 2 de az nem számít)
  • Hrisskar
    #14377
    Nálunk minden gép jelszóval van védve. Egyébként én tisztelem annyira apámat, hogy nem nyulkálok az ő gépéhez(fölleg egy rendszergazdáéhoz).
  • PTW
    #14376
    szerintem 500 forintot megér, de úgyis ki fog jöni "ingyenes verzióban" is 8))
  • Cat 02 #14375
    akkor nem indul :D de a szomszéd szoába én bessetenkednék:P)
    nekem 2.4 celeron fx5600 512 DDR és akard mint állat
  • Lysandus
    #14374
    Mit kaphatok, ha kinyírom ezt a nirnrootos gyökeret??? Most meg 30-at akar. Jóemberek, ha valaki azt mondja neketek, hogy nirnroot, az nyugodtan öljétek meg. Nem is tudjátok mekkora szivességet tesztek ezzel az univerzumnak!!!
  • Hrisskar
    #14373
    Geforce FX 5500 és a proci sajnos celenron(( mezzeg egy szobával arrébb van egy P4 Intel Pentium 3GHz, 1Gb RAM és 256 Mb VRAM, csak ahhoz nem enged hozzá az apám))
  • Kandurex
    #14372
    Ezért komolyan pénzt akarsz áldozni?

    ... két nap múlva fogadjuk, hogy egy modder "csak azért" is alapon csinál egy ingyenest.

    Ez a leggusztustalanabb hozzáállás, felejtős Beteshda, több software TŐLETEK nem lesz eredetibe.
  • MrAndree
    #14371
    Hát ez az. Hogy nincs. Kerestem 3 mages guildben, imperial city minden boltjában, plusz még bravilban és cheydinhalban.
  • PTW
    #14370
    egyébként kijött a Lópáncél mod, akinek van dombornyomott kártyája már szedheti is...

    nekem csak electron van...
  • Hmuda
    #14369
    Vegyél egy scrollt (bár nincs benne tapasztalatom).
  • Hmuda
    #14368
    Ez már túlzás. Így olyan lett mint a manapság olyan piszok módon divatos bugyirózsaszín meg hupilila nebulákkal csipkézett űrszimkörnyezet. Az eredeti szvsz sokkal hangulatosabb a maga szolid valójában.
  • Sanyix
    #14367
    Talán ha leírnád milyen videokártyád van, nem csak a vram méretét, tudnánk is mondani valamit.
  • MrAndree
    #14366
    Alternatív módszer a black soul gem szerzésére nincsen? Mert az egyik daedric shrine-nak az kell de a spellhez amit az altarnál kéne használni 25 mysticism kell nekem meg van 5.
  • Kandurex
    #14365
    Ja várj, akkor az egy másik küldi, csak a jegy ugyanoda szól.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Várd a fény, ha meg van, fogj egy grand soul gemet, rakd be az altarba, majd süss rá egy dispel varázsaltot, aztán várj türelemmel.
  • CS@
    #14364
    Ár teljesítmény arányban szerintem a legjobb kéró, igaz a renoválás egy kis munkádba kerül, de nekem ez is tetszett, utána pedig egész frankón fog kinézni. A banner -re klikkelve a tippek&trükkök/HasznosTanácsok/Ingatlanok listája –ban megtalálod a menetét, de élvezetesebb ha magadtól csinálod.
  • Zsolo007
    #14363
    Erre készült egy mod is :)

    Egyébként grat. :)
  • PTW
    #14362
    nem tudom más is így érezte esetleg de nekem valahoyg a csillagos ég a játékban nem elég varázslatos, olyan semmitmondó volt ezért készítettem egy újat:

    ilyen volt:



    ilyen lett:

  • Lynx_TWL
    #14361
    k, thx
  • Hmuda
    #14360
    Pedig csak hajcsizni kell benne és utána megcsinálni a küldit. Nagyon hangulatos lak lesz belőle, de nem lehet új bútorokat venni bele.
  • Lynx_TWL
    #14359
    Azt a házat fel lehet tuningolni? Én addig jutottam el, hogy megvettem, láttam milyen undorító és van egy bezárt portál az aljában, aztán inkább visszatölöttem, és hagytam a fenébe, mert a hideg rázott ki tőle:)
  • Timbo
    #14358
    Nekem most továbbra is a nagy fehérség:S de addig is megnézem még párszor a játék menüjét meg az introt... :)
  • MrAndree
    #14357
    Az az amd mennyivel jobb mint a 2,8-as P4? Mert nekem ez a procim, a másik kettő ugyanaz mint neki és bizony elég gyengén fut.
  • tigeroo
    #14356
    persze, nyugi, no para menni fog!:) 800x600, MED beállításokkal...:lll
  • And 1 #14355
    hi elolvastam a faq-t még mielőtt valaki leugatna hogy mekkora 1 láma vok nem vok az na de mégis 1 kérdés :D.gépem : geforce fx 5700e,amd sempron 2600 és 1 giga ram úgyhogy olyan közepes gépem van. ezen a gépen meg lehet azt óltani hogy ne akadozzon ?
  • tigeroo
    #14354
    de raktatok be egy hsz-t hogy directX 8.1-es videókarikon is futhat a játék...:lllllllllll aki berakta /kipróübálta, szal megvan neki a link ossze meg velem :(
  • tigeroo
    #14353
    ha találsz valamit akkor PÜ-t küldj:)

    holnap énis keresek cuccokat, remélem hétvégén már tolhatjuk a gépünkön ;) mégha trükközve is