41716
  • CS@
    #14719
    Ebből szinte semmi sem látszik.
  • CS@
    #14718
    Szerintem nem tudod totálisan elrontani a dolgokat.
    Így csinálom én is, van már néhány quest itemem amiről fogalmam sincs melyik küldetéshez tartozik 0 a súlyuk, se eladni se lerakni nem őket, majd ha egyszer kéri valaki odaadom.
  • edios
    #14717
    Köszi a megoldásokat, hát úgy jutottam tovább, hogy elkezdtem nyomkodni a gombot összevissza, visszamentem, és nyitva volt a kapu! :)

    Egyébként jó hosszú küldi volt, pont most fejeztem be!

    Utánamsprintelt még a sewersből pár csonti meg egy vámpír, kicsit furán néztek ki az imperial city közepén, de az őrök szerencsére megvédtek
  • CUCLI
    #14716
    na megvettem az új kérómat :D nem volt túl baráti az ára (15k) de kúvajó mert 2 emeletes és annyi hely van ,h csak na :D
  • Smitiz
    #14715
    Hát jó, majd valahogy kicsinálom őket :)
  • Goth
    #14714
    Akkor ezt nemértem hogy megy.
    De egy biztos, mióta nyomok agilityre egyre kevesebbet szédítenek.
  • Lynx_TWL
    #14713
    Nem hanyagoltam el agilityt, de úgy látszik nem kellő mértékben figyeltem rá, kösz a tippet, meglátjuk.
  • MrAndree
    #14712
    Érdekes, engem 117-es agilityvel is elég gyakran beszédítenek.
  • Lynx_TWL
    #14711
    Közel harcban, is lehet ügyeskedni, de elég bosszantó, hogy amikor én blokkolok, és ütni szeretnék utána egy nagyot, az nem kivitilezhető, mert az ellenség gyorsan kikerül a kábult állapotból, és már üti is a pofám... Persze ha az ellenség blokkolja az ütésem, akkor én simán bekábulok annyi időre, hogy leverjen rólam szép adag hpt.
  • haxoror
    #14710
    kotyvassz mérgeket a nyílvesszőkre meg sneak attackolj meg brutál varázsolgass meg csald ki őket a szabadba meg stb...

    nyomd le őket
  • Goth
    #14709
    Agility-t fejleszd, akkor nem fogsz szédelegni =)
  • Lynx_TWL
    #14708
    Én felvittem sneaket 80 fölé pl, így van egy 6xos kezdeti sebzésem, aztán szétencsantoltam egy íjat fire sebzéssel, és 4 lövésből fekszik minden:)
  • Smitiz
    #14707
    ÉS akkor mit lehet tenni ilyenkor?
    Fort Empire-ben vagyok, 18as Thief/Mage és a bejárat utána ajtóban van Land Dreugh+Ogre :(
    Ez a barlang kiesett? :(
  • Lunki88
    #14706
    Valaki help pls. #14679
  • PiszkosFred
    #14705
    Nefélj, mire odakerülsz újra lakni fogják ;] Egyébként meg nevesített dolgokat érdemes megtartani, vagy legalább nyomon követni hogy kinek adtad el...
  • b-type
    #14704
    pár érv egy őrjárat leölése ellen:

    - lehet hogy úgy gondoltad hogy elraktad, de valójában egy páncélt nehezen tudsz úgy elrejteni hogy nem látszik..még egy sisakot sem. (itt van egy kis kötelező zűrzavar mert kevés számgépes játékban veszik ezt figyelembe a játszatóság miatt..de attól még együtt kell élni azzal hogy azzal hogy elraktad még kilátszódhat)

    - az őrjáratokat figyeli egy mágus, elvégre nehezen tudnák meg ha támadás érné a járatot és első lépésben jól legyaknák szerencsétlen flótást..azzal a tempóval ahogy lovagol sokára vennék biztosra hogy még mindig nem érkezett meg=baja történt.

    - rajtad van kémvarázs, vagy az ékszeren..mivel megkaptad a láncot ez még koránt sem jelenti azt hogy mindenki megbízik benned..figyelhetnek, és ha nagyon elveted a súlykot akkor úgy is találhatják hogy mégsem vagy érdemes a feladatra...azaz nincs börtön,...egyből halál.

    ezen kivűl is lehet bőven találni magyarázatot...ha akarsz.
  • Lynx_TWL
    #14703
    harcos létemre, nekem is problémáim vannak ha két erős szörny csépeli a számat egyszerre... baszhatom a 86os blockot, 87es heavy armort, olyan simán rámbasznak akkorát, hogy beszédülök:(
  • tibor16
    #14702
    Gyanúús, naggyon gyanús - mintha ugyanott lennék, 1! - szinten, abszolúte kezdőként szinte kiírtottam ezen a helyszínen mindenkit

    ha ez az a helyszín, akkor most mi van? -mármint nem is tudom milyen küldi van hozzá - és ha totálisan elrontom a dolgokat? -mer szabadon kalandozok (már több barlangot és kegyhelyet kitakarítottam)
    -szóval - nem lehet, hogy elrontottam a dolgokat?
  • Action
    #14701
    Valld be hogy nemtudtál ellenállni annak hogy 1000 septimbe kerül.:D
    Egyébként szerintem próbáld meg attól visszavásárolni akinek eladtad mert nemhiszem h kapsz másikat.Elvileg megtartják az árusok a cuccot amit nekik adsz el.Ha nem sikerül akkor passz.Esetleg egy régebbi mentés.
  • Smitiz
    #14700
    Vsgyis második...
    a lényeg hogy F1 :D
  • Smitiz
    #14699
    F1 és a legelső fül
  • Smitiz
    #14698
    Hmmm kérdezném a Figtereket, hogy ők se tudnak semmit tenni 18as szinten akkor ha egy land Dreaugh meg egy Ogre támad rájuk?
    Van már olyan patch vagy mod amivel meg lehet javítani a játék ezen nehézségi hibáit új karakter kezdés nélkül?
    Én Mágus/Tolvaj vagyok, már tettem be nyíl és sneaking erősítő modokat, de ha 1nél több dög van, akkor végem így is :(
  • lipio
    #14697
    hellosztok! hogyan tudom behozni azt az "ablakot" ahol megtudom nézni h mennyi a strenghem agality-m stb...???
  • cuccok
    #14696
    a mage guild-os küldetésben mikor fel kell ébreszteni azt a csávót,na msot eladtam az amulettet véletlen,de nem tudom hogy hol! HOGY LEHET MÁSIKAT SZEREZNI ?
  • Lacee
    #14695
    ugyanez a megoldás volt nekem is :)
    ha nem tudnál elég nagyot ugrani, a speckó cipőkkel menni fog. a lényeg hogy ugorj be a középső lapra, és onnan lőj a szoborra, kb a kardot tartó kéz magasságában.
  • BlackShadow
    #14694
    ja hogy ott a gombnál tovább kellett volna menni.. én azt olvastam h csak azt megnyomom kinyílik a teraszon az ajtó és lehet lövöldözni.. sehogy se ment ezért használtam akrobata tudásomat és beugrottam egy kis falmászás segítségével :D nem kellett kinyitnom :p
  • b-type
    #14693
    Te jó ég...neked nem szabadna fantasy-t játszanod..ahogy olvasom semmilyen mértékben nem támaszkodsz a képzeletedre..pedig ez még egy könyvben is szükséges, nem hogy egy 'bármerre mehetsz' világban.
    Igazán nem akarlak megbántani :), de ez ordít a véleményedről számomra.
  • tibor16
    #14692
    jó, de mi a megoldás? - igaz a Gothicban, de imádtam a tolvaj szerepét. Most akkor mit köll tenni, hogy a sneak működjön? - én is arra (is) gyúrok.
  • edios
    #14691

    Ehh nagyon meggyűlt a bajom ezzel az utolsó thief-es küldivel! Vagy rossz napom van, vagy Bethesdásoknak volt rossz napjuk a switchek programozásánál..
    Aki megcsinálta már eme csodás missziót, pls segítsen 1picit!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Sikerült bejutni a Hall of Epochs-ba(mind2őbe), most elvileg egy nyilat kéne kilőnöm, de nemigazán tudom kilőni, illetve abban se vagyok biztos, hogy jó helyen próbálkozom!

    A nagy teremből nyílik egy ajtó egy kis terembe, onnan egy gomb segítségével megnyílik egy újabb minilabirintus,aminek a végén van egy gomb. Megnyomtam, visszamentem,annyi változást észleltem, hogy kiérve a nagyterembe két zombi fogadott.
    Elvileg a képen látható pirossal bekeretezett kapuknak kéne kinyílnia nem, és a zöld helyről kéne kilőni a nyilat?
    Vagy valamit kihagytam?
  • Lacee
    #14690
    a hitetlen...
    esetleg egy benga nagy félork-félredguard hapsi taréjjal, ő lehetne Mr T :D
  • Lacee
    #14689
    azért a 35-ös sneak szvsz még nem egy nagy durranás.. kezdő zsebmetsző ne lopjon eszméleténél levő emberektől :)
  • Kandurex
    #14688
    Invisibility -vel próbálkoztatok már? (Nem chameleon!)
  • Kandurex
    #14687
    Havrenak megemlítem a chucknoriszt, mint karakterlehetőség, a hülye visszakérdez: Vándámos nincs?
  • Lynx_TWL
    #14686
    nagyobb kígyó kell:)
    btw van ilyen hiba a játékban, hogy lehet bármekkora a sneaked, bizonyos értéknél észrevesznek.
  • Sanyix
    #14685
    Hogy a rákba lehet lopni egy járókelőtől? Megközelítem az orkot hátulról sneak módban, amúgy nincs körülöttunk senki, a szem is elhalványul(tehát elvileg nem lát senki), leemelek róla egy 0 súlyú kulcsot, és akkor észrevesz, de bármit lopok, mindíg észrevesz he elemeltem. Mi a rák 35. szintű snake-vel nem lehet még így lopkodni??
  • CS@
    #14684
    A jelentésével tisztában vagyok ezért bátorkodtam megjegyezni, hogy ebben a szövegkörnyezetbe nem sok értelme van. Ha meg már ilyen lekezelően a magyarkodással pedálozol akkor elárulom neked, hogy a kinnt –et egy n –el írják.
  • Lacee
    #14683
    hah, hiánypótló lenne az tuti :D
  • BEAST #14682
    nagyon egyszerű , az Oblivionban egy egész világot , városokat , npc-ket kell kezelni ... egy FPSben ez nem teljesen így megy :) még jó hogy gyengébb gépeken is képes folyamatosan futni :)
  • Kandurex
    #14681
    Whe, Chucknoriszos nincs?
  • panther112
    #14680
    Én is azt írtam, hogy szerepjátékok közül ennke van alegszebb grafikája, viszont fps-ek jelentős része kielőzi, és azok simán elfutnak sokkal magasabb graf beállításon, mint amin akadozik ez a játék, ami mellesleg azokhoz képest kevésbé is szép (azok= fps-ek)

    Üvöltés nekem is feltűnt, és dirakt úgy öltem meg, hogy ne jöhessen ki rá, elhagyatott helyen az éjjel közepén, nem is jött senki oda, el kellett emnnem jó fél órára, ott állt a karakter, utána bemegyek egy városba, nem hordtama ruhát, direkt nehogy felismerjék, hogy honnan is van rajtam ahaverja sisakja:), erre nekemjönnek mint az állatok:)

    FAQban megadott módon átírtam a scrennshot dolgot, de nem csinálja most se, pedig szívesen megmutatnám, nagyon helyes lett:)