41716
  • Lunki88
    #14679
    Na még mindig a banyánál szenvedek, összegyűjtöttem neki az 5 Grand soul gemet, most meg hagymát, meg valami Nightsade nevű növényt kéne gyűjtenem, valaki tudna esetleg tippet adni hogy merre van a legtöbb ebből a növényből?
  • Dimitri
    #14678
    thnx
  • Lynx_TWL
    #14677
    Mage guildben mágusoknál, töltött soul gemekkel, varla stoneal.
  • BEAST #14676
    bocsi :S
  • grebber
    #14675
    Hehe eladási lista csak az érdemi infot nyomom :

    1. Elder Scrolls 4: Oblivion - 2K Games
    2. Elder Scrolls 4: Oblivion Collector's Edition- 2K Games
  • BEAST #14674
    a TES mindig is ebben különbözött a wow típusú "arcade" játékoktól , ez egy szerepjáték ahol egy karakter életét játszod el , mindenféle csillogó villogó kezelőfelület csak rombolná a hangulatot :)

  • Lynx_TWL
    #14673
    kiütöttél:(
  • PiszkosFred
    #14672
    1. WoW mmorpg, egyszerre 20.000 emberi AIval serverenkent.
    2. Oblivion, offline, single, gepi AIval.
    Osszahasonlitani botorsag.

    Az ES jatekoknak hagyomanya van, a kezelofelulet nagyjabol hasonlo mar evtizedek ota. Most a konzol miatt valtozott a MW skalazhato inventoryjahoz kepest, de a koncepcio ugyanaz.

    Grafika? Ez no comment. Nezd meg konzolon. Eloben ;] Aztan mondd hogy van szebb. Egyebkent igen, biztos van szebb. De szerepjatekban? Nem hiszem. Jelenleg ez a legszebb szerepjatek. Majd jon az nwn2, gothic3, es egyeb projekt, aztan lehet hasonlitani.

    Minden jatek annyira unalmas, mint amennyire a jatekos jatsza. Ha mar wowot emlited. Lemegy 40 ember, egy delutan alatt kitakaritja MCt. Minden masodpercnek megvan a forgatokonyve, a CTRA jelzi mit kell, mikor es hogy, a leader adja a parancsokat (eleinte, sokadik runnal mar nem kell). Izgalom? Levinni ket kek papot ;] Vagy egy kek tankot. Akkor lesz. Addig semmi.

    Izlesek es pofonok.

    Lopas: Az NPCk sikoltoznak. Ezt az orok meghalljak, 3000yardrol. Ketsegtelen, el van cseszve, tul sok. Ez teny, de van ra mod. Es akkor meg ott van a "hang", mint uj szin a lopasnal. Jelenleg rossz skillekkel bizony csorompolsz, amit szinten hallhatnak.

    Szajre: ahogy eddig is, a lopott cuccok eladasanak szinten hagyomanya van, vagyis vagy Tolvaj Ceh orgazdajanak adod el, vagy eldobalod. Vagy elhasznalod. Ennyi. Hagyomany.


    Aprosag, de ez a jatek sajnos megkoveteli, hogy elobb tajekozodjon az ember. Legyen tisztaban az alapveto dolgokkal, mert akkor tenyleg furcsanak tunhet par dolog.
  • Lynx_TWL
    #14671
    Szóval ez a 3 csík, 2 ikon plusz 1 iránytű nem a legnyerőbb. A kevesebb több itt most nem érvényesül szerintem.
  • Dimitri
    #14670
    Hello!
    Lenne egy kérdésem: Hogyan lehet feltölteni a mágikus fegyvereket pl ?
  • Lynx_TWL
    #14669
    Ha nem is az ikonok, de egy szép fantasys-sárkányos-valamifélés HUD tud egy kis alaphangulatot kölcsönözni a játéknak:)
  • MrAndree
    #14668
    WoW-al nem játszottam soha mert félek ha rákapnék akkor abból komoly bajok származnának. De szerintem egy MMORPG-t és egy sima rpg-t nem érdemes összevetni egymással.
    Lopott cuccokat akkor adhatod el ha belépsz a thieves guild-be.
  • CS@
    #14667
    Nem voltam benne biztos azért is hagytam ott a kérdőjelet a végén.
    Amúgy tényleg bekevertem az Akela –val bocsy.
  • panther112
    #14666
    Nem Neked szólt. Ehh én meg a lovas őröket öldököltem, akkora parasztok az őrök, azért kezdtem el őket irtani.
  • panther112
    #14665
    Kétutas egy magyar szó, általában, ha nem külföldön vagyok bátran használom, mivel feltételezem, hogy értik.

    A játékról vegyes a véleményem, és ennek is adtam hangot, amúgy szerintem nem mindegy, hogy ha feljön ide valaki objektív, és sokoldalú tájákoztatást kap, egyoldalú ömlengést.

    A wow a legismertebb rpg, ezt a helyzetet lehet szeretni, lehet utálni, attól még így van. Nagyon sokáig fognak még mindent a wow-hoz mérni, mivel az egy etalon. Amúgy a világ mérete szerintem nem egyértelműen erény egy rpg-nek. Lehet baromi unalmas rpg-t írni Kazahsztán méretű mapre, meg lehet jót is egy falunyira. Ha minden megjegyzésemet kritikának érzed, akkor Neked vannak gondjaid a játékkal legbelül, csak nem akarod kimondani, mert tudod, hogy most úgyse juthatsz ennél jobb rpg-hez:)

    Hogy ez a legszebb grafikájú játék az viszont baromság, simán láttunk már ennél szebbeket, de a grafika messze nem minden, és kül. panasz nem lehet rá, inkább bosszantó dolgok annak benne, semmint, hogy rossz.

    Még egy párhuzam jutott eszembe wowwal, ott minden spell saját ikont kapott, és folyton kinnt volt baron, itt nem így van, nekem wow jobban bejött, szép ikonokat írtak, fantasy hangulathoz nekem hozzástartozik a sok színes ikon a kezelőfelületen, persze ízlések és pofonok.

    Amúgy üldöz a reguláris hadsereg, mert megöltem (éjjel, senki nem látta...) 3 őrt, meg egy orc nőt, akiket kiraboltam, csak nem tudom eladni, ha bemegyek egy városba rögtön balhéznak, biztos kaptak email-t az arcom fotójával együtt.... Érdemes bevállalni a sittet, vagy meneküljek mindig, és keressek valami olyan árust, aki erdőben van és beveszi az őrruhát?
  • PiszkosFred
    #14664
    Nem ;] Marylandi, kőkemény amcsi, asszem ez most igazán látható. A Sea Dogs kapcsán voltak szoros kapcsolatban az Akela-val, onnan rémlik ez talán, de ez csak tipp. De sajnos nem oroszok. Kár... ;]

    #szerk:
    Bethesda Softworks LLC
    a ZeniMax Media company
    1370 Piccard Drive, Suite 120
    Rockville, MD 20850
    Phone: (301) 926-8300
    Fax: (301) 926-8010
  • Lynx_TWL
    #14663
    khajit és a csaj szép munka, kellenének a beállítások, hogy hogyan lehet megcsinálni ilyenre:)
  • MrAndree
    #14662
    "Tanulj meg olvasni, mielőtt kötekedsz, nem fog megáratani. Ez persze már másnak szólt."
    Ha ez nekem szólt akkor meg vagyok lepve. Hol láttál te kötekedést? És hol említettem én, hogy a wow-al vetetted össze a grafot? Nem csak nekem kéne megtanulni olvasni. :)

    Hát én simán fosztogatok éjjelente és senki nem tud róla. Csak magas szintű sneak kell és ott és azt ölöd meg akit akarsz. Kivéve az őröket de azokat nem kell bántani. :)
  • CS@
    #14661
    A Bethesda nem egy orosz fejlesztői cég?
    A kétutas szó jelentésével hangfalaknál tisztában vagyok, de itt kevésbé.
    Talán arra gondoltál, hogy nem lehet bebűnözni meg megmenteni a világot egyszerre?
    Mert akkor bármennyiutas karaktert lehet csinálni.
  • Mayday
    #14660
    Hat en talan kisse fps-ekhez szoktam, de ez a jatek messze az eddigi legszebb pc-s jatek szamomra!

    Vilagmeretet sztem ne hasonlits ossze egy online es egy offline jatekban! Mint ahogy sok mast sem kellene!

    Es en nekem semmi bajom a wowwal, en is megvettem, jatszottam vele, es tenyleg tetszett, de megsem hasonlitok mindent ahhoz!

    Es ha nem tetszik, tenyleg senki nem kotelez Teged, hogy ezzel jatssz, de a hozzaszolasaidbol kifejezetten az jon at szamunkra (sztem mas is igy erzi), hogy konkretan a hibakat keresed, nem is ugy ultel neki, hogy de jo lesz, vagy hogy eselyt adsz neki.
  • CS@
    #14659
    Vagy nem ölöd meg 5mp en belül, vagy nincs olyan soulgemed amibe beleférne a lélek vagy túl messziről próbálod rávarázsolni(a touch miatt közvetlen közelről kell).
    Amúgy ha a varázslatod sikeres volt és „eltaláltad” vele akkor lilás aurában fénylik a kricsör amíg rajta van.
  • panther112
    #14658
    Hú látom Te tényleg megértetted hogyan kell ezzel arcokat csinálni, baromi jók vannak azok között, amiket linkeltél, és most összehoztam én is egy meglehetősen szép bretoni nőt.

    Questeket már megértettem, meg is csináltam egyet. Wowwal azért hasonlítottam össze, mert azt ismerem, és elsősorban a világok méretének a nagy eltérését említettem, meg az arcok szépségét, a grafot a BiA-val hasonlítottam össze. Tanulj meg olvasni, mielőtt kötekedsz, nem fog megáratani. Ez persze már másnak szólt.

    Amúgy most éppen börtönben vagyok, ez nagyon nem tetszik, hogy én éjjel, direkt lesbenállva megölök egy őrt, és egyből vágják a városban, hogy én voltam... egyszerűen hangulatromboló, de hát amerikai a játék, nem lehet kétutas karaktert játszani, megmenti a világot, de közben simán fosztogat éjjelente, játékélménynek nagyn betesz...

    A csúszkát állítottam, jobb a helyzet, de így is nagyon gyenge egy fps-ekhez szokott embernek.

    Aki ismerte a Hexen című játékot, az szerintem egyet fog velem érteni abban, hogy a harc, stb. egy az egyben onnan lett véve.

    Egyébként a játék tetszik, bár vannak fenntartásaim. Kivettem a célkeresztet, mert nagyon hangulatromboló, kár hogy harcolni így nehezebb:)
  • I.C.ram
    #14657
    FAQ OLVAS, NEM KÉRDEZ! :D
  • grebber
    #14656
    A lélekelszivó Soul Trap varázslatbol van többfajta is???

    Mert nekem van ilyen hogy : Minor Soul Trap 5 secs for Touch de ha rávarázsolom ellenre és gyorsan szétcsapon nem történik semmi sem :(
  • I.C.ram
    #14655
    hogy lehet screent csinálni a játékban? screenshot gomb nem müxik.
  • CS@
    #14654
    Aranyos, nekem kimondottan tetszik.
  • CS@
    #14653
    Megláttam a képeket és tök ugyanez jutott eszembe :)
    A mostani karakterem úgysem lop soha semmit, de a következő egy tolvaj beállítottságú lesz és most már azt is tudom, hogy khajit.
  • haxoror
    #14652
    Sürgősen indítanom kell eg khajiitot!
  • haxoror
    #14651



    Ezek tényleg kurvajók!
  • PiszkosFred
    #14650
    egynémelyik kiváló

    ... ;]
  • BEAST #14649
    majdnemdzsekszon
  • I.C.ram
    #14648
    Erről én sem állapítom meg... hogy valódi, vagy virtuális :P

  • XeeN
    #14647
    (woodelf az én karim is... nagyon nem illik a csinos pofijához a férfias nyögdécselés)
  • PiszkosFred
    #14646
    Tudom hogy az ember általában elfogult, és a saját gyermek mindig a legszebb és legokosabb - nincs ez másként karakterek esetében sem. Szóval nekem sikerült olyat összehozni egy hete, amely a mai napon is elégedettséggel tölt el, és tetszik ;] (nomeg feltűnően hasonlít egy közeli ismerősömre, lévén hogy róla próbáltam mintázni) Szóval egyelőre nem panaszkodom, sikerült magamnak olyan kreálni, ami tetszik.




    Volt korábban egy link, EZ, érdemes megnézni pár karaktert, egynémelyik kiváló. Nem mondanád meg róluk, hogy nem egy fotó, hanem a játékból van.

    Egy ilyet létrehozni...Hát az kemény meló lehet ;]
  • MrAndree
    #14645
    Ezzel én is így voltam. Ráadásul mellé még a Dark brotherhood Listenerje is voltam addigra. Mondjuk ez utóbbival nem dicsekedtem előttük. :)
  • Lynx_TWL
    #14644
    Engem az zavar, hogy én vagyok Grand Champion, és hetente megeszek 3 szörnyet reggelire bemelegítésként az arénában, de a Fighters Guildben még kis suttyó parasztnak neveznek:)
  • BEAST #14643
    :D:D:D:DD:DD
  • Mayday
    #14642
    Mi van, nem volt felkialtojel a kuldit ado npc feje felett es elakadtal? :)
  • MrAndree
    #14641
    Mekkorát röhögtem most. 40-es szinten úgy döntöttem ideje elkezdeni a főküldetést. Elmasíroztam kvatch-ba a sokat megélt tolvajommal és beszéltem a város védelmének vezetőjével és azon röhögök, hogy ugyanazt a szöveget nyomja mintha 1-es szinten mentem volna. Tetszik ahogy talpig glass armorba öltözött, fél méteres daedric bow-t lóbáló tolvajomat nem tartják alkalmasnak arra, hogy segítsen. :)
  • Hmuda
    #14640
    Döntöttem. Még egy hétig kellene várni az x850xt-mre a PCX-től, de felajánlották, hogy lecserélhetem a rendelést egy 7800-asra. Legaalább megnézhetem magamnak ezt a híres HDR-t.