41716
  • Kandurex
    #14759
    hmm, köszi, na akkor mindkét városba körbenézek!
  • I.C.ram
    #14758
    Másnak is fagy a játék, ha brightnesst állít? :( Azóta van, mióta felraktma a híres neves omega drivert :( ATI x850prom van.
  • BlackShadow
    #14757
    amúgy lehet vmit tenni, hogy az íjászatnak legyen is értelme? pl elég nehezen hiszem el, hogy egy emberbe ki kell lőnöm 50 nyilat h megdögöljön :\
  • reménytelen
    #14756
    Wheaterleah-hoz melyik a legközelebbi város? (É-ra) Asszem Bravil.
    Na, ott egy szóbeszédből megtudtam, hogy az egyik lakos panaszkodik, hogy látták a másik városban, és nem köszönt olyanoknak, akiket elvileg ismer. Na mindegy, a lényeg, hogy van egy ikertestvére, és őt kell megkeresni, aztán miután megtaláltad, visszafoglalni nekik Wheaterleah-t.

    Bocs, hogy nem tudok konkrétumot mondani, már nem emlékszem a részletekre. A küldetés neve az, hogy "Seperated at Birth".
  • MrAndree
    #14755
    Már csak akkor lopok ha muszáj /meg néha kell mert mégiscsak én vagyok a gray fox, és hogy nézne ki ha nem lopnék/ de mivel már így is én vagyok Tamriel leggazdagabb polgára /170000 pénz/, úgyhogy nem is kell. Meg mivel már minden szaros csóró daedric cuccokat dobál így marha gyorsan újra meggazdagoghatnék még jobban becsületesen is. :)
  • Kandurex
    #14754
    !!!

    thx,!
  • Lacee
    #14753
    chorrolban bíz meg egy fazon a kocsmában hogy keresd meg az ikertesóját cheydinhalban, utána kell elmenned weatherleah-be rendet rakni.
  • BEAST #14752
    télleg csak egy segítőd lehet? ... még nem próbáltam ... de pl egy Dark Brotherhood-os assa meg egy mage tanonc jól jönne , még ha csak társaság szintjén is :) ... egy assasint mindig viszek magammal mert ugyanúgy tud sneakelni mint én és mivel én sebzem a legtöbbet őt ritkán kergetik :)
  • dronkZero
    #14751
    Azt nem tudom, hogy mezei NPCvel mi történik, az viszont tuti, hogy akiben van egy töltet küldetés (korona a jele, ha ránézel), azt csak eszméletlenné verni lehet, megölni nem.
  • Kandurex
    #14750
    Fogalmam nincs, melyik küldtetés az?
  • Kandurex
    #14749
    hmm, az tényleg jó lennne, de félek, hogy ilsen szinte nem dolgozták ki a játékot.- Pl. én lettem az Arch-Mage, azaz az egyetem irányítója a legfőbb mágus és a maxmimum amit ezzel a ranggal kapok, hogy 1 apparatince (tanítványt) felfogadhatok magam mellé, de erősebb mágusokat, tanárokat már nem és persze semmilyen beleszólásom nincs a központi történésekbe, pláne, hogy esetleg küldetést adhatnák, pedig hatalmas lehetőségek rejlenek ebben a játékban, sztem a 10. -ed részét nem használtál ki :( szal nem sok
  • BlackShadow
    #14748
    ha tolvaj vagy akkor nagyon hasznos! megduplázza a mennyiséget amit magadnál tarthatsz, life detect .. naon cuki :D most pakoltam ki chorrolt.. csak sajna elég gyenge a bejövetel .. csórók.. :D
  • Lacee
    #14747
    én meg hordom, mivel jól jön az a 120-as detect life meg sneak bonus :D
  • reménytelen
    #14746
    Nem kell hozzá megcsinálni az ikertestvéres küldetést?
  • BEAST #14745
    nekem az ágyam mellett van a kisasztalon xD
  • MrAndree
    #14744
    Hát szerintem azt nem lehet. Viszont a sisakot feltettem a kandalló tetejére és most onnan néz le rám. :)
  • BlackShadow
    #14743
    zsir :) én lettem a Gray Fox!! nem lehet küldetéseket kiadni kicsi tolvajoknak h hozzanak el nekem ezt azt?? az lenne ám a feelin :D
  • Kandurex
    #14742
    Nekem is trainer kellene, méghozzá a destruction. Elméletileg itt van, de, itt csak egy kiégett ház van egy hullával egyetembe :( hlp pls pls.

  • MrAndree
    #14741
    Ahhoz, hogy master trainernél tanulhassak mit kell tennem? Mert bluntot akartam tanulni. meg is kerestem Irene Metricket. A követelménynél az oblivion hq-n azt olvastam, hogy minimum 50 embert meg kell ölnöm hogy tanítson. Ez megvan. A bluntom 70-es, tovább journeyman már nem tudja tanítani. De nincs is olyan lehetőség nála, hogy tanítson, illetve a beszédtémák között sem jelenik meg. Bug lehet?
  • arpad vezer
    #14740
    '0'
  • arpad vezer
    #14739
    Úgy tudom (javítsatok, ha rosszul!), hogy ha pl. valahol megölsz valakiket, csak úgy, de később szerepük lesz, vagy pl. egy boltban lelöksz néhány tárgyat, akkor a game 4 (ingame) nap után frissíti a dolgokat.

    Av
  • CUCLI
    #14738
    interfészt hogy kell kikapcsolni? :D
  • arpad vezer
    #14737
    Sneak módba a Ctrl-lal mész be. A lényeg az, hogy a szem ikon ha halvány, akkor senki sem lát meg. Ha ebben a módban kattintassz egy emberre, akkor tudsz tőle lopni.
    Amúgy nekem IC-ben a Thoroniros küldetésnél nagyon hasznos volt. Be kellett törni egy házba, de amikor próbáltam feltörni az ajtót, az őrök mindig észrevettek. Ekkor jött jól a sneak mód.

    Av
  • k8bal
    #14736
    azaz :D
  • CUCLI
    #14735
    aha. a vámpír(?) csávesznél lehet megvenni a várban.
  • k8bal
    #14734
    Cheydinhall (sry ha russzul írtam) ugye?
  • CUCLI
    #14733
    na még 1x akkor
  • b-type
    #14732
    áá...nem akarsz te játszani :)
    játszani..érted? Nem üzletpolitikai és egyébb a játékkészítés világában valós dolgokkal kombinálni.
    Vmint van egy alapvető probléma...a karaktered azt tudja amit te, vagyis ha te úgy gondolod hogy megölhetsz egy őrt, akkor ne várd el a játszott karakterről hogy okosabb legyen (na adja ég esetleg kiszóljon neked a monitorból hogy figy ó nagy óriás kéz és elme...ezt nem kéne meggyaknom, mert tudni fogják.
    A mi világunkból sem érdemes rendőrt meg ilyemsmit idekeverni.
    A mi világunkban kevésbé elképzelhető hogy ha valóban kémlelnek téged, akkor egy jól kivitelezett lopakodással és lopással javakat szerzel, akkor ezt esetleg úgy fogják fel hogy pozitívum...mivel nem biztos hogy fedhetetlen jellemű hősként tekint rád mindenki...ezt a játék támogatja is, ezért tudod kijátszani a kedved szerinti karaktert, és el kell fogadni hogy esetleg úgy néznek rád mint a feladatot elvégző bárkire..oké, oké jó hogy vki rohangál a kapúk után, még talán körbe is dicsérjük...de azért ez csak nekünk jó.

    egyébként felesleges írnom ezeket, mert látszik hogy nem jól állsz hozzá. :(
  • Lacee
    #14731
    pontosan.
  • CUCLI
    #14730
    ja azok a faszik akik este megkeresnek alvás után?
  • BEAST #14729
    Dark Brotherhood
  • CsőKujts
    #14728
    Nagyon zsír ez a kéróvásárlás. Tegnap támadt egy olyan beteges gondolatom, hogy hasonló házam lesz mint amit Anvilben lehet venni 5k-ért. :) Berendezni könyveket ruhákat helyezgetni is hatalmas feeling.
  • BEAST #14727
    hát abban is biztos vagyok hogy nem DB meg az Aréna tömte meg a zsebeidet :D:D:DD ... igaz nekem bőven elég volt a 25ezres kuckó , azóta nem is nagyon veszem fel a cuccokat :)
  • CUCLI
    #14726
    DB?
  • Lacee
    #14725
    nekem van két ötezres, egy 15ös és egy 25ös házam is, plusz berendezés :)

    nem olyan lehetetlen, a sok mágikus kacat sokat hoz, plusz aréna, DB... ezek mind fix bevétel
  • CUCLI
    #14724
    mingyá nyomok normális screent :D
  • CS@
    #14723
    A DarkB küldetései és néhány Daedra kérése eléggé ellentmondanak az elméletednek.
  • PiszkosFred
    #14722
    #pofátlan mod on
    Nappal csinálj róla egy screent, interfész nélkül pls, és küldd el ;]
    #pofátlan mod off

    Vagy pontosan ha megmondod a címet, az is jó.
  • grebber
    #14721
    15 k pff örökkévaloság összegyüjteni :(
  • panther112
    #14720
    Szerintem ez hülyeség, még a mágus ötlet ok, de a többit nem tudom elfogadni. Kilóg a sisak, annyi dolgok bírok el, ami miatt ilyen részletekkel teljen kár foglalkozni. De a mágus sem valami jó ötlet, mert ha ebbena világban nőttem volna fel, mint a karakterem, akkor erről tudna, hiszen ez elrettentő erővel bír, és mindenhol propagálnák. Kb úgy, mint ahogy mindenki tudja, h a rendőrnél fegyver van, meg urh rádió, ezt is inkább nagy dobra verik, mintsem h titkolják.

    Egyszerűen nem figyeltek rá a játékírók, ill. biztosítani akarják, h a karaktered minden tekintetben pc amerikai állampolgár legyen fantasy környezetben... És ez tönkreteszi a játékélményt, nem az első am játék lesz, amit így rontanak el... A törvény emberére ne támadj, az ellen ne lázadj, még a számítógépeden egy játékon se. Ez amerika...