41716
  • b-type
    #15001
    Lenne pár gyors kérdésem :)

    - a 1 börtön mennyi időtartam?
    - mindig uazok a tulajdonságok csökkenek?
    - és ha igen mellyek azok a tulajdonságok?
    majd kipróbálom, de hátha tudja vki kapásból..:)
  • BlackShadow
    #15000
    van :D nem is tudtam h mire való.. már majdnem eladtam :P
  • edios
    #14999
    100as securityn nem szokás már eltörni őket, a felugrás meg nem lehet h sok gyakorlásnak ill trainezésnek köszönhető?
  • BEAST #14998
    van 'skeleton key' nevű daedra artifactod? egy daedra shrinenál kapod a küldetést :)
  • BlackShadow
    #14997
    na meg azt vettem észre, hogy vmitől 100 ra ugrott a security-m és nem fogynak a lockpickek ha eltöröm őket.. vmeyik 'addonom' bugos lehet? :)
  • BlackShadow
    #14996
    van olyan mod ami a növényeket/alkotoelemeket sorba rendezi? úgyértem tulajdonságuk alapján.. elég nehéz átnézni h miből van több h tudjak löttyöt csinálni :(
  • edios
    #14995
    Brumában Ongar házában is próbáltad? Én törzsvendég vok nála
  • edios
    #14994
    Akkor passz.. Én is hasonló cipőben járok egyébként, akkor volt szívás amikor kiderült h megharapott egy vámpír.. Akkor inkább visszatöltöttem, aztán azóta se voltam templomban, végülis ha vannak jó kis pócióid, nincs is rá szükség.
  • atkaq
    #14993
    Kérlek segitsetek nem találok pith lock-okat hol lehet találni vagy esetleg vásárolni már egy csomó helyen jártam de még senkitöl nem tudtam venni.
  • BEAST #14992
    én

    nagyobb :) és mint mondtam nem egy angyal de a többség már imád :P
  • Lynx_TWL
    #14991
    ShowRaceMenu paranccsal kicsit pofásabbá tettem a karakterem, illetve fajt váltottam, de a minor skilljeim jelentősen csökkentek:( Van valami más megoldás, hogyha fajt akarok cserélni játék közben ne szenvedjek hasonló retorzíókat?
  • edios
    #14990
    Nem úgy van, hogy csak akkor kapsz áldást, ha a FAME nagyobb mint az INFAMY?
    Én így hallottam legalábbis..
  • MrStokes
    #14989
    A FAK aljan ott van, hogy kivel veheyted fel a kapcsolatot, neki itt kuldhetsz privit es EL FOGJA OLVASNI. Mint ahogy multkor az en uzenetemet is elolvasta, sot meg, valaszolt is :D
  • Mr_no_NaMe
    #14988
    Tényleg így néz ki.
    x800 GTO-val csak nagyon kevés olyan helyet vettem észre ahol csúnya volt a messzitávol.
  • ShaiHulud
    #14987
    tavolra kotve hiszem, hacsak nem init buheraltal es kitoltad a preload baszast:)
  • Goth
    #14986
    Nekem eddigis úgy nézett ki mint a jobboldali :D
  • ShaiHulud
    #14985
    #14886 & #14892 ennyire szelektiven olvasni:((
  • Looserke
    #14984
    milyen kettő mod??? én csak egyet találtam...
  • Looserke
    #14983
    jó de ha teszem azt egy barnamedve megsuhint a mancsával akkor te is szét fogsz szakadni...
  • ShaiHulud
    #14982
    nekem a ketto lod mod egyutt kb 4-5 fps csokkenest okozott ami az alapbol 15-20 fpsemnek nem tett jot:D
  • CUCLI
    #14981
    na egy olyan modot énis tudnék értékelni. (Y)
  • Mike
    #14980
    nekem olyan mod kéne, hogy végre ha suhintok egyet a karddal, akkor levágok is vele vmit
    vagy a balta beleáll az áldozatba
  • Endroo
    #14979
    A börtönt inkább kihagyom, de már nem is fizethetek, mert azt is már eljátszottam
  • BEAST #14978
    megtettem :) és ezek után csak annyit reagálnak hogy bűnös vagyok meg sötét lelkem van :)
  • DonnieBrasco
    #14977
    A vidéken szétszórt wayshrine-oknál kell legalább egyszer imádkoznod. Amelyiknél már megtetted, annak a szentnek a shrine-jánál onnantól fogva bármelyik templomban imádkozhatsz (kapsz áldást).

    Ez talán nem spojleres ?

    DB
  • BEAST #14976
    kérdés: miért van az hogy a templomban egyik oltárnál sem kapok áldást , mindegyik mást mond de a lényeg hogy bűnös lélek vagyok meg bánjam meg bűneimet ... igaz nem vagyok egy jófiú de már messze pozitív a fame-em :)
  • BEAST #14975
    1. börtön 2. kifizeted a büntetést :D
  • Endroo
    #14974
    Hella, hogyan tudom a bountymat megszüntetni? Kicsit sok fár tettem a tűzre :D
  • BEAST #14973
    #14886 :)
  • Sir Quno Jedi
    #14972
    Ez mék MOD és honnan lehet leszedni?! Megy tovább a mentésed ha ráteszed és megváltozat-e valami mást is?! Esetleg csak egy INI file Tweak?! Mennyit lassult?!
  • Looserke
    #14971
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    egyébként most 21-ik szintű spellsword vagyok és megpróbálkoztam a Boethia shrine-al a Golden Blade-ért...hát nem volt egyszerű legyakni a 10 bajnokot, de sikerült...olyan cuccokban jöttek elém hogy az hihetetlen...mindegyiken full daedric és glass cuccok és a legerősebb fegyverekkel támadtak...összeszedtem az összes daedric fegyvert és majdnem az összes páncélt...4 feather potiont kellett hogy megigyak hogy mindent haza tudjak hozni...
  • BEAST #14970
    ez nagyon jóóó! ... eddig énis utáltam amikor magas helyekről gyönyörködnék a vidékben erre egy bizonyos táv után elég ronda lett :) most szedem , majd meglássuk
  • tibor16
    #14969
    nem akarok ünneprontó lenni, csak várj meg 1 jó ki harcot, vagy egy jó kis köd effektet... -nekem is simán ment az elején (9600XT) oszt mostmeg ... no mind1 (ne legyen igazam)
  • Hmuda
    #14968
    Az FPS csökkenés minimális (1-2 max). Csak a memóriát zabálja egy kicsit jobban, de nem vészes.
  • Mayday
    #14967
    Mostmar valaki mondja el, mi volt a #14919! :)

    Hasonlo szinvonalu, mint a #14911? :))))
  • Fritz Von...
    #14966
    :D
  • DonnieBrasco
    #14965
    "Léptem szintet is, de nem kaptam varázslatokat"

    Ezt berakom a mottómba asszem :)

    DB

    (Stefan Blut akkor már :)
  • Árnyvadász
    #14964
    Blád Stefán :)

    Remélem a modderek beteszik a játékba és persze vérrel túlcsordulásig, ha ütöd :D
  • Looserke
    #14963
    én a tiedre vagyok kíváncsi....vagy mindenkinél -1 FPS lenne a változás?
  • Árnyvadász
    #14962
    #14886