41716
  • Looserke
    #14961
    FPS-ed mennyit esett vele?
  • BlackShadow
    #14960
    merre is lehet ezt meglelni? :D (sorry ha noob kérdés :P)
  • BEAST #14959
    :D:D:D:D
  • DonnieBrasco
    #14958
    Már megint lemaradtam egy Véristvánról :(((

    DB
  • Mike
    #14957
    már megint meg kell menteni a világot? pffff
    mennyire klisé
  • Hmuda
    #14956
    Hm, kipróbáltam a LOD-buheráló modot.

    Eredmény:


    Azért fura, hogy míg a MW-hez jó kis időnek el kellett telnie az első grafikai tuning modok megjelenéséig, addig az Obliviont már most csinosítgatják a fanok. Szvsz ez erősen sajnálatos fejlemény.
  • Kandurex
    #14955
    Végül is nem rossz.
  • b-type
    #14954
    Na akkor elsőnek: bocsesz mert azt feltételeztem hogy valótlan amit írtál.

    mentségemre legyen, hogy kicsi volt a kép, és így nagyban jobban kijön a különbség.
    ezt egészen jól játszható minőség, és látom az fps-t is. (ezzel együtt ha lehetőséged van kártyát venni akkor ne habozz)
  • dscholtz
    #14953
    Na, csináltam Gef4 Ti4200-zal 3 shotot, 800*600ban vannak feltöltve, de 1024*768ban készültek:

    egy

    ketto

    harom
  • BEAST #14952
    ez tetszik!
  • Árnyvadász
    #14951

  • Kandurex
    #14950
    'istenem'

    (lelépett)
  • Árnyvadász
    #14949
    Nos ha még nem volt, akkor akinek tetszik érdemes letöltenie a színes térképet:
    Color Map

    Kép:


    Nekem baromira bejött ez a kis módosítás, úgyhogy leszedtem.
  • b-type
    #14948
    Ez jó hír.


    ezzel együtt ha majd lesz az embernek egy jó gépe, akkor le fog halni..ide tartozom én is, mert a 9600xt sem egy hűha.
    Egyszer felhúztam az élsimítást meg a mindent amit csak támogat a kártyám , és nem akartam visszatenni annyira jól nézett ki, de muszáj volt, mert diáztam :(
  • Me0w
    #14946
    Hah, holnap kidobom az x800xt-t es visszarakom a dzsiforszot :))
  • mukika
    #14945
    elindul a játék dscholtz módszerével! :)

    és tényleg nem rosz a grafika sem.
  • b-type
    #14944
    á mindegy, ha van megoldás a Gef4200ti kártyásoknak hogy így fusson a játék akkor az a lényeg.
    Én azért nem hittem el a 25-30fps-t mert pl ezen a képen:



    teljesen fel van tolva a látótávolság, és a fák részletessége is ok, fent van a víz mod is, de ez nem annyira zavaró, még talán az árnyékot is felfedezni vélem, szal összeségében tudom hogy ez a képminőség nem fut 4600-as kártyán 25-30fps-l, hisz az talán éppen hogy megvan az én 9600xt kártyámon (húzva, 3200+-os proci is húzva).
    Majd a FAQ-ban,..persze ha berakja vki, szal sztem rakj fel nagy méretben egy képet, hogy lássuk milyen, és mellé az fps-t...sztem az akinek ilyen kártyája van még így is kiugrik a bőréből, ha elindul a játék :)
  • donpedro
    #14943
    Hú basszus, még mindig csorog a könnyem olyat röhögtem az előbb.

    Már elegem volt a Xivilai-okból, meg a hasonlókból, úgyhogy elmentem Anvilbe, a kikötőbe, kicsit kiereszteni a gőzt. Legyaktam néhány őrt, belöktem a hullákat a vízbe, majd felmentem a világítótoronyba körülnézni. Sajnos a köd miatt szinte semmit nem lehetett látni, ráadásul a toronyőr is állandóan szövegelt, szóval rálőttem egy villámot, erre a fazon átbucskázott a korláton, és zuhant vagy 15 métert.

    Megyek a korláthoz, hogy megnézzem hová esett, erre a csávó 3-4 másodperc múlva már ott is volt a hátam mögött, visszajött a csapóajtón. :)

    Én újra lelőttem, megint lezuhant, megint visszajött. Ezt eljátszottuk még párszor, de az volt az érdekes, hogy az ipse rám se bagózott, amikor visszamászott, nemhogy megtámadt volna vagy ilyesmi.

    Viszont miután már kb. hatszor megtette az utat lefelé is, felfelé is, egyszer csak rámnézett, és morcosan azt mondta: Fiam, ne zaklass, mert elveszítem a türelmemet!!!

    Hát, majd' behugyoztam a röhögéstől. Nem csak gyors a fickó, de birkatürelmű is. :))

    Itt egy jól elkapott felvétel:

  • CS@
    #14942
    A gyíkmentés előtti mentésem már nincs, igazából csak most tűnt fel, hogy a mercskill azóta sem nőtt egy kicsit sem és bármit csinálok el sem indul a csík felfele.
    A HQn olvastam hasonlót a FighterGuildal kapcsolatban, de úgy látszik ez az ajándék skillek esetén bárhol előjöhet. Tanár tudja még feljebb nyomni, de sajna attól sem javul meg.
  • haxoror
    #14941
    A faq alján van egy elérhetőség ZsZso írj neki privátot
  • ShaiHulud
    #14940
    personalityd hanyas? nem az miatt nem fejlodik tovabb?
  • FlatlineHun
    #14939
    Ööö... segítsen szerencsétlennek valaki, elgurult a gyógyszere...

  • haxoror
    #14938


    ()
  • dscholtz
    #14937
    Na jó, tényleg benéztem, most hogy a király fiával bóhockodom kültéren, tényleg csak 10-15 az fps...







    De amúgy sztem nagyon tűrhető a grafika a kártyával. Ahoz képest hogy nem is kéne futnia vele...

    Szívesen felrakom a FAQ-ba, de nem tudom kivel kell beszélnem ez ügyben...
  • haxoror
    #14936
    Ha újrabetöltöd és mégegyszer megcsinálod akkor az javítja?
    Nálam ilyen beragadás még soha nem volt
  • joebacsi
    #14935
    de mé? ;)
  • ShaiHulud
    #14934
    panther112 csak egy egyszeru es bena troll, nem kell vele foglalkozni.
  • Me0w
    #14933
    Jah, az abakuszt, az is tele van konspiracioval.
  • CS@
    #14932
    Frankón belefutottam én is a skill beragadós bugba.
    A gyíklány megmentése után néhány mercantile skill a jutalom és ez biza beragasztotta a skillemet így nem fejlődik tovább. Elég idegesítő mert ráadásul major .
  • raepa
    #14931
    Szerencsetlen hulye...
  • b-type
    #14930
    Miért akarsz megölni egy őrt (rendőrt)?
    De az igazi okon gondolkozz el.
    - Van vmi olyasmije amire más úton nem tehetsz szert?
    - csak eszedbe jutott, és istenként játszva rögtön le is ölted?
    Jól gondold meg, mert csupán egy gyilkos öl ok nélkül.
    De még az is mérlegeli a kockázatot.
    Egyébként sztem sem baj ha nem átszol a játékkal, ez a játékot semmiben sem minősíti, ...és az sem baj ha nem tudsz mihez kezdeni a szerepjátékkal,...ám annál inkább az összeesküvéselméletekkel, akár igazak-akár nem, ez itt most teljesen tök mindegy.
    szal ehez a felfogáshoz (egyszerű gyilkolászás, és háttérspekulációk és egyéb elméletek hűha élményként való továbbadása) is fogsz majd találni játékot. :)
  • 0Fritz0
    #14929
    Jah, átmentünk ősoblivionosba
  • dscholtz
    #14928
    Tudjátok, én azt hiányolom hogy a doomban meg a fearben mindenféle fegyverrel lehetett lőni, de ez szar mer' ebben csak nyíl van, különben is mivagyokénindiánbazmeg??? :)
  • b-type
    #14927
    sztem érdemes foglalkozni a dologgal.
    Én azt mondtam hogy lehetetlen hogy kitolt látótávolsággal és olyan részleteséggel kültéren 25-30fps legyen azon a kártyán (gef4200ti.nekem is volt, majd 4600értékre húzva),
    DE
    ha mégis, akkor egyfelöl megkövetlek, másfelöl mindenképpen FAQ-ban a helye.
    ..már ha erről van szó persze. :)
  • haxoror
    #14926
    deja vu, mindjárt jön Borg és kibanol mindenkit
  • Me0w
    #14925
    Hja, a valo eletben is igy van, ha atsegitesz egy nenit a jardan, akkora hos leszel, hogy barkit is nyirsz ki a rendorok le se szarnak. Huh.
  • BEAST #14924
    te tényleg ennyire hülye vagy? ... te jó ég ... egy játék ahol a sztori szerint megmented a világot , ne akadj már fent azon hogy nem ölheted a "rendőröket" ... pff
  • haxoror
    #14923
    Majd pár év múlva amikor már nem csókolommal kell köszönnöd a felnőtteknek talán visszaemlékszel erre a kommentedre és ledöbbensz hogy milyen hülyeségeket írkáltál gyerekkorodban :)
  • 0Fritz0
    #14922
    "További jó játékot, gondolom aki ezt játsza alapból szopja arendőr fszát életben is..."

    Logikád éles, elméd hatalmas.
  • haxoror
    #14921
    szeritnem nyugodtan add el, én se tartottam meg és nem volt eddig egy küldi sem ahova kellett volna