41716
  • ewuk
    #15522
    köszi, egyszer már megpróbáltam de lanyomott a kisköcsög
  • Kandurex
    #15521
    Nem.
  • donpedro
    #15520
    hasonló az enyém, 16-18 fps, csatákban nagyon szaggat, szóval harcos karaktert ne nagyon erőltesd. :) Összességében véve játszható, de nem sokkal szebb, mint a Morrowind, de a játékélmény kárpótol.
  • Kandurex
    #15519
    Egyébként engem még annyi zavar, hogy 20 szintűként a vadonban csak szinte minotauruszokkal, meg barna medvék, hegyi oroszlánok stb. stb. szal csak magas szintű lényekkel találkozok, van valamilyen mod ami helyreüti ezt az ordas hülyeséget, szal szeretnék találkozni ismét farkassal, goblinokkal stb. stb., nem azt mondom, hogy ne legyen barna medve, csak ne tűnjenek már el a világból az alcsony szintű mobok, mert én fejlődtem két szintet :(
  • Norbi101 gamer
    #15518
    Hát aztnem is, de tudnák vele ugy jácani hogy nem szagatt?
  • Kandurex
    #15517
    Ja, csak ne várj csodát.
  • Norbi101 gamer
    #15516
    Egy ilyen gépen tudnák vele valamennyire nyomulni: 2ghz , 768mb ram , ati radeon 9550?
  • Kandurex
    #15515
    Már a lgelejtől használom az NPC modot, nekem semmi bajom a fejlődés rendszerrel, sőt, LEGJOBB! :D
  • ShaiHulud
    #15514
    magia skillek csak akkor fejlodnek ha van targetje, ha pl egy fireballt lodozok fababura az nem er semmit, attol nem fog fejlodni, de ha mondjuk beidezek egy lenyt es azt lodozom akkor mar fejlodik. de igy a kardot is lehet akar fejleszteni. restoration is csak akkro fejlodik ha ugy gyogyitod magad hogy nem vagy max healthen.
  • Mr_no_NaMe
    #15513
    Jó varázslóval énis k*rva gyorsan fejlődnék, csakhát nem csak akkor fejlődik a varázsló ha ellenfélre nyomod a cuccot hanem akkor is ha 1 szobában varázsolgacc aztán ha sikerül a varázslat az olyan mintha én egy monstan koptatnám a pengém...De ha én az arénában egy vudubábút baszkurlákok akkor nem fejlődök semmit :S
    A harcos legalább 5* olyan lassan fejlődik mint a mágus :S
    Bár ha lenne normális felszerelésem akkor talán énis tudnék gyorsabban fejlődni :DD
    Végigjártam már vagy 3 várost és a boltokban meg a fighters guildben is csak ilyen szar 6 os sebzésű cuccok vannak...Lovagot megölni meg lehetetlen mert megcsapom azt jön még vagy 10...
    Meg a tetves vámpírság is...
  • Voltan
    #15512
    Sajna a fejlődési szisztéma meg az ellenfél-tápolás a szintnek megfelelően tényleg ritka pocsék lett. (Mondjuk ez az amit használok, az fejlődik ötlet nem rossz, de a szintlépést valahogy máshogy kellett volna, szvsz.)
  • Halfer
    #15511
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vannak melletted Wisp-ek. Ölj meg egyet, de vigyázz csak varázslattal vagy olyan fegyverrel lehet. Amit belőle nyersz tárgyat, azt reggel 6 óra körül áldozd fel a szobornak és akkor beszélni fog hozzád.
  • ewuk
    #15510
    ennél a gány shrine of azureusnál mi rákot csináljak? bővebb info #15490
  • Kandurex
    #15509
    Asszem valamilyen drain vagy absorb, egyébként meg megmondja a csávó aki kint áll!
  • Kandurex
    #15508
    Gyorsan??? Nekem meg pont az a bajom, hogy pikk-pakk fejlődik a battle-sorcim, beidézek két - három daedra lordot, és bumm, level up, a szorzók meg a béka segge alatt :p

    (mondjuk kellett nekem major skill -be olyanokat tenni amiket használni is akartam a játék alatt :DD (HQ tápolódási rendszer alapja))
  • Mr_no_NaMe
    #15507
    Most lvl 3 vagyok csak rohattul nemtudok magammal mit kezdeni :S
    Csináltam egy teljesen harcos kasztot.
    Arénában is elakadtam a warrior rang uccsó meccsén :S
    Meg egy rohadály vámpír is megharapott aztán szenvedek. Kéne páncél meg fegyver aztán már talán nem verne le az a hülye ork ribanc az arénában :S
    Jah amúgy fogadásokból elég jó kis summát össze lehet összehozni save/load módszerrel :D
    Na szal lvl 3an egy aréna páncélba és egy fine steel longswordal mit csináljak?
    Hol lehet gyorsan fejlődni? Tiszta gány ez a fejlődési módszer :S
  • cuccok
    #15506
    bakker nem tudom a 4. varázslatot már megvan a tűz a jég és a damage!De mi a negyedik?????
  • PiszkosFred
    #15505
    Most rakom fel a maradékot, csak nem volt idő eddig ;] Pár perc és megy felfele...
  • Kandurex
    #15504
    Egyábként az a legelszomorítóbb, vagy nem, nem is tudom, na mindegy, hogy a tessource.net e-n, a MORROWIND -hez 781 különböző mod tölthető le, mondanom se kell, hogy azért az nem egy mai játék, addig az OBLIVION már 674 van.... szal no comment, mondom, lehet ez jó is, és nagyon rossz is....
  • Kandurex
    #15503
    Láttam, járok én is a HQ -ra, még ha nem is frissül az a nyavajás shrine -s rész, pedig az nagyon érdekelne :), de mire kijön mindent megoldanak moddal :)
  • PiszkosFred
    #15502
    Nyugi, jön a peccs napokon belül ;]
  • PiszkosFred
    #15501
    Jaja, jöhetnek a monszt képek ha vannak, akár linkként akár mailban (csak ne bmpként). Szarvas(Deer) kép már van, csak egyszerűen nem volt idő komolyabb frissítésre a napokban, majd most hétvégén. Annyi kérés lenne csupán, hogy a guit ki kellene kapcsolni, ha más nem a '0' gombbal, hogy ne legyen benne sem célkereszt, sem egyéb eleme az interfésznek.
  • Kandurex
    #15500
    Azért tök jó, hogy két hét után már 9 mod -ot használok, ami szinte mind kivétel nélkül bug -okat, különböző értelmetlenségeket javít....
  • cuccok
    #15499
    kössz
  • b-type
    #15498
    A FIX-es változatra lennék kiváncsi, persze azzal együtt hogy nagyon sajnálatos hogy ez miatt kell visszatölteni egy játékállást. :(
  • CS@
    #15497
    Igazából a küldetés előtti mentésem már nincs, de ha lenne akkor is csak a következők közül választanék:
    1. El sem kezdem a küldetést (valószínűleg ezt választanám)
    2. Elkezdem és be is fejezem de nem jelentem le az eredményt egészen addig amíg az adott skill el nem éri a 95 öt, így a +5 után nem gond ha beragad.
    3. Felrakom a lenti FIX –et és csak aztán csinálom(ekkor legalább biztosan tudnám, hogy ez működik).
  • donpedro
    #15496
    Az a gond, hogy már elég régen csináltam, így nem nagyon emlékszem, de asszem fortify és drain magicka volt a 4 között, és talán shock is, viszont a 4. nem jut eszembe.
  • cuccok
    #15495
    van egy oszlop középpen
  • cuccok
    #15494
    már megvan az első 2
  • cuccok
    #15493
    a mage guild-os kölodetésben ott ahol van az a négy kő a falban ott milyen varászlatok kellenek ??
  • obe
    #15492
    köszönöm szépen
  • b-type
    #15491
    A játékállás visszatöltése után sem segít?
    Ez valóban elég bosszantó hiba.
  • ewuk
    #15490
    hali!
    van az a küldetés, amikor a shrine of azureushoz vagy mihez kell menni ott van 3 tag, köztük akivel beszélni kell. odamegyek, de csúnyán néz rám és nem mond semmi jót és asz oszlopnál se történik semmi. itt most mit kell csinálni? :D
  • BladeW
    #15489
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A csajjal kell beszelni de ugy hogy 60 felett legyen a deposition. Ekkor ad némi + infót
  • CS@
    #15488
    Egy kicsit olvasgattam az általam is megszívott skill beragadós buggal kapcsolatban.
    A probléma forrása a ModPCSkill, ezt olyankor használja a program amikor „ajándék” skilleket kapunk és ezután ez a skill többet nem fejlődik, csak tanárral lehet feljebb tornázni.

    Erre egyenlőre 5 ismert/elterjedt eset van (lehet, hogy létezik még ezeken kívül is):
    A gond az, hogy ezeket csak nagyjából ismerem én is:
    1. Arvena Thelas patkányos problémájában valahol.
    2. Chorrolban SeedNeus DarMa nevű lányának megkeresése után(ezt szívom én is).
    3. Valamikor valakitől az Arénában kapható 5HandToHand skilltől.
    4. A FigterGuildnak a HQn is említett küldetésében.
    5. Hermaeus Mora jutalma az Oghma Infinium.

    Lehetséges megoldásként Laurina(THX) készített egy FIX -et erre a problémára.
    Forrás
    Sajnos miután az ajándék skillt megkaptad, utána már ez sem segít.
    Igazából tesztelni nem tudtam, mert nekem már rég beragadt a MercSkill.
    A plugint átnézve szerintem nem feltétlen szükséges hozzá újra kezdeni a játékot, de azért ebben nem vagyok biztos.
  • Sanyix
    #15487
    Hát akkor tudnád ha shader 2.0-ra írták volna a játékban a hdr-t, dehát az egy ilyen népszerűbb játéknál ez kizárt. Amúgy furcsa, hogy a játék indulásakor nem villant be egy nvidia logo :\
  • Hmuda
    #15486
    Woody egyre bénább képeket csinál, de ez most jó lett. :-) Főleg mivel sajnos teljesen igaza van.
  • Fejes021
    #15485
    őőőő. Nem tom. Van különbség a kettő között? Ezt sose tuttam
  • CsőKujts
    #15484
    Hát mivel állítólag nem is tudom... De így mostmár nem is akarom. :)
  • CsőKujts
    #15483
    Na megint segítségre szorulnék. Mégpedig az volna a kérdésem, hogy most van egy teljes ebony settem kivéve kesztyű. Ebbe már érdemes belelőni a grand soul gam-eket? Gondolom jó darabig nem találok jobbat. Csak attól félek, hogy belerakom azt egyből jönnek a jobb már eleve enchantolt cumók. Lvl 15 vagyok.