41716
  • Sanyix
    #15482
    Sztem nézz meg egy hdr-es képet biztosan be akarod kapcsolni? Szerintem undorító ahogy szétmossa az egész képet, kifolyik a szemem tőle :\
  • Hmuda
    #15481
    A lovagokat mindig nemtől függetlenül "sir" megszólítás illeti. Vedd például Renault kapitányt a játék legelején. Ő is a Blades egyik lovagja. Mikor szól Baurusnak, hogy csukja be utánuk az ajtót, azt kapja válasznak, hogy "Yessir!". Szóval nem képzeli magát férfinak, csak megköveteli a lovagoknak kijáró megszólítást (még ha hivatalosan nem is az).
  • CsőKujts
    #15480
    Spoiler! Hát ja azonnal nem érdemes megölni mert a follow uppal most igencsak nagyot lépett a karim. Megölik a banditák szal enyém lesz mindene. Plusz a banditáknál is igen fincsi cuccok vannak. Hát valahogy úgy kezdődik a párbeszéd, hogy szólítsam Sir-nek azt még értetlenkedik is a karim ha jól emlékszem, hogy dehát te nő vagy az meg mondja, hogy harcos vagyok tehát ha jót akarok szólítsam csak sir-nek. válaszolni is kell neki, hogy yes sir. Persze könnyen lehet hyogy félrefirdítom de én ezt vettem le.
  • Hmuda
    #15479
    Félig ON félig OFF:

    Tud valaki egy normálisabb blog oldalt?
  • BBalee
    #15478
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Én a MagicGuide -ha jól emlékszem az utolsó előtti- küldetésén vertem le az első dremorát, akin egy full Daedric páncélzat volt, csak a sisakja hiányzot(de ez lehet hogy szintfüggő).
    Mellesleg level 20 felett kapsz csak d.cuccokat, miután megölsz egy dremorát véletlenszerűen megkapod a páncéldarabjait ill a fegyverét.
  • grebber
    #15477
    Hát pedig beficcennek 600-as értékű nyakláncok meg 1000 feletti varázsbotok.
  • Mr_no_NaMe
    #15476
    Tudna valaki adni pár infot, hogy merre lelek deadric cuccokat?
    Nem ártana páncél és fegyver.
    Azt mondjátok, hogy szinte mindenütt ezrével hullanak az értékesebbnél értékesebb cuccok...hát én eddig csak olcsó bort, fakanalat, poharakat meg növényeket találok ezrivel...Szóval aki tud infot lécci ossza meg velem :)
    Thx
  • ZsZso
    #15475
    Újabb ponttal bővült a FAQ:
    Régebbi videókártyákon fut -e a játék (pl. GeForce Ti4200)?

    Köszönjük dscholtz!
  • grebber
    #15474
    Az az ork harcos adta az arénában ott csapkodja azt a fadeszkát karddal.
  • obe
    #15473
    megakadtam a two side of coins nevü küldetésban, amkor egy nőcinek kellene segitenem, mert meglopták vagy mi...teljes házat átnéztem, vártam a háza előtt napokat, de semmi...ha esetleg vki már tuljutott ezen, egy enyhe utalásnak örülnék:)...köszönöm
  • Bercy #15472
    Ez nem egy őz inkább?
  • cuccok
    #15471
    de csak eggyet tudok a négybő mármint varászlatot a többihez milyen varászlat kell ??????
  • Hmuda
    #15470
    Egy nő aki férfinek hiszi magát. :)
    Honnan a frászból veszed, hogy férfinek képzeli magát?
  • donpedro
    #15469
    Minden kő mellé állva kell varázsolni egy egyet a középső nagy oszlopra, mégpedig olyat, ami a kőre van írva. Persze előbb célszerű lefordíttatni a feliratokat az ott álló csávóval.
  • Tiggi
    #15468
    Szerintem pont, hogy pozitív példa, mert inkább a mélybe vetette magát, mint hogy elvehesd a gyűrűjét
  • cuccok
    #15467
    a mage guild-os küldetésben mit kell ott csinálni mikor leküldenek egy labirintusba és van négy kő a falban minegyikre rá van írva valami!na most kaptam egy könyvet is elisolvastam de még így se tudom
  • CsőKujts
    #15466
    Help!
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ezt a Mazoga the orcos küldit csinálom és csak annyit szeretnék tudni megéri e megfektetni mazogat a rajta lévő ebony sett miatt. Mert amúgy se szimpi. Egy nő aki férfinek hiszi magát. :)

  • Fejes021
    #15465
    nem szörny de ha megnézed itt
    akkor rájössz hogy szerepel a listán.

    egyébként a "vérszarvas" (a gyalog galoppból megismert vérnyúl közeli rokana nagyon veszélyes tud lenni. :D
  • Fejes021
    #15464
    nyugodtan felrakhatod 1ébként 1024-be, mert még úgy is hozza a 30FPS-t. De ahogy jobbnak látod.
  • ati2002
    #15463
    nem is tudtam, hogy a szarvas szörny. Akkor mostantól félni kell tőle? :DDD
  • Fejes021
    #15462
    Láttam az Oblivion HQ-n a szörny enciklopédiát, és néhányhoz már van kép is.
    Jólenne ha a képek tovább bővülnének ezért nagylelkűen felajánlok egy a képet egy szarvasról.
    ha az illetékes (ha jól tom Piszkos Fred) jónak találja akkor mehet a HQ-ra.
  • tibor16
    #15461
    nekem is az van, csak 1 CB rammal. Megy 640x480-ba, de azért időnként szaggat... És a beállítások is elég normálisak. Hagyd meg amit a gép javasol beállítást, amikor elindítod a játékot.
  • Fejes021
    #15460
    Én 512 RAMmal kezdtem és 9600Xt-vel de inkább vettem még 512Ramot és egy 6600GT-t.
    1024-ben minden csicsa nélkül, de menni fog.
  • Vajda Gergely
    #15459
    ATI Radeon 9600XT videókarival és 768 mb memoriával, szerintetek fog menni a játék?
    THX
  • CsőKujts
    #15458
    Szokták mondani. Türelem rózsát terem. Erre a játékra meg főleg jellemző ne akadj meg ha nem tudsz valamit, csinálj mást. Nem hiszem el, hogy ezenkívül még más dolgod nincs a gameben. Amúgy speciel konkrétan mitől lehet házat venni annak ellenére nem tudom, hogy nekem már van 2 db. Csináltam a küldiket stb. és láss csodát I.C. be meg Anvilba már tudok venni. Sejtés csak, hogy a városnak hasznára váló küldiket kell teljesíteni.
  • CsőKujts
    #15455
    Amúgy nagyon nem lenne rosz ötlet ha mondjuk az arénába kirakna valami utalást a képernyőre a nehézségi szinttel kapcsolatban. Ha máshogy nem is így nagyjából össze tudnánk mérni a karikat meg, hogy ki milyen ügyes és szerintem nem lenne nehéz megoldani...
  • istenostora03
    #15454
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    hogyan lehet házat venni?
  • Fejes021
    #15453
    jaja, csak a legújabb generációs atin megy a HDR.
    Nekem megy a 6600Gt-n csak nincs értelme bekapcsolni me csa 16-fps NPC-k nélkül.

    Szal új generációs játékhoz új generációs kártya.
  • CsőKujts
    #15452
    Ja ezt már letöltöttem de így se lehet szal fejesnek lesz igaza.
  • CsőKujts
    #15451
    Thx! Akkor megnyugodtam. Akkor nekem nem is éri meg letölteni ezt az új drivert ugyebár.?
  • CsőKujts
    #15450
    Ezzel a semmitérő alakkal 1500-at lehet keresni igen rövid időn belül. Spoiler amúgy hatalmas amikor a végén kijelenti, hogy ennek sosem lesz vége. :)
  • ZaJanga
    #15449
    http://www.techpowerup.com/?10430
  • Fejes021
    #15448
    mert nem támogat shader modell 30-át így atinál, csak X1xxx-es kártyákon lehet HDR-elni.
  • CsőKujts
    #15447
    Amúgy nem látom értelmét a Tps nézetnek a kariban való gyönyörködésen kívül. Plusz a gépet is megviseli..
  • CsőKujts
    #15446
    Lécc valaki mondja meg nekem, hogy ezt a HDR LIghtingot miért nem tudom egy x850xt-n bekapcs. ? Hibás a kártya? Nem eredeti a játék? Egyszerűen le van halványodva ez az opció pedig anti aliasinget levettem.
  • donpedro
    #15445
    Meg az eladási listákat is folyamatosan vezeti a megjelenése óta, Gamerankings-en amikor utoljára néztem minden idők 10 legjobb játéka között volt PC-n, stb, stb...

    Bár azt hozzáteszem, hogy azért nagyon sok bosszantó apróság van, de amióta megvan a game azóta egy hetem tényleg majdnem 168 órából áll, mivel jóformán éjjel-nappal játszok. :)
  • donpedro
    #15444
    Ez érdekes dolog, nálam akkor jött ilyen üzenet, amikor éppen Skingradban verekedtem hajnali 2-kor a Count udvaroncával, meg két segítőjével. Egyébként az a jópofa dolog, hogy eddig még én sem egyáltalán nem loptam el semmit, ehhez képest a statisztikám már 27 lopást jelez...
  • ZaJanga
    #15443
    háát ha csak annyit veszel alapul hogy jó ideje ez a legnépszerűbb topik sztem sokat elárul!
    azt a 60 ft.-os dvd-t sztem megéri! utána meg vedd meg! :-P
  • Vajda Gergely
    #15442
    Sziasztok!

    Valaki mondana nekem valamit erről a játékról?
    Miről szól?
    Érdemes-e megiratnom?
    Mit kell benne csinálni?
    Előre is köszönöm.
    THX

  • Fejes021
    #15441
    "R"