41716
  • ZaJanga
    #16632
    Üdv!

    Ha van már nálam több Sigil Stone és ugye azokkal lehet egy egy tárgy tulajdonságát fejleszteni...az lenne a kérdésem hogy van e rá mód hogy több kő tudását ötvözzem egy tárgyba?
    Vagy már meglévőt lehet e módosítani?
  • PiszkosFred
    #16631
    Vannak olyan kövek (Weklynd stone), amelyeket íjjal le tudsz lövöldözni a helyükről. Erről és egyéb "how to" dolgokról ír is egy fosztogató/kincskereső bandita a naplójában, még a börtönhöz közel eső Volverine nevű romban. Más kérdés, hogy előbb a lenti társai és végül a teljes csapata odaveszett, köszönhetően a zombiknak, a konkurens fosztogatóknak, a csapdáknak és persze nekünk;]. Egyik Khajiit társa pedig feláldoztatott valahol lentebb a rom mélyén ;] Aztán vannak a Varla kristályok, azok általában védve vannak, és trükkös úton lehet hozzájuk jutni (nem nagy trükk persze, csak pár megfelelő gombot kell nyomkodni)
  • PiszkosFred
    #16630
    Hasonlóan a Harcosokhoz, akik szintén pénzért szolgáltatnak igazságot olyan szituációkban, amely a Légiót (mint hivatalos rendfenntartó szervet) hidegen hagy ;] A DB csak a gonosz emberek "eszköze", de persze ne várjon senki tiszta erkölcsi bizonyítványt a tagjaitól...
  • SaGa Jr
    #16629
    Hali!

    A brotherhood csak öl. Pénzért, meg egyéb dolgokért. Semmi gonoszság. Bárki felbérelheti őket és ha elvállalják a gyilkosságot, akkor végre is hajtják.
  • juharfalvi
    #16628
    Az Ayleid romokkal kapcsolatban lenne kérdésem (a fehér kör alakú romokra gondolok).
    Bementem az egyikbe, egy csomó csontváz volt bent, azokat szétvertem... :) de semmi értékes vagy különleges kincset nem találok...
    A legfeltünőbb a világítást adó kékesfehét kristályok, amik a plafonról lógnak lefele, de ezeket nem tudtam megkaparintani, hogyan kell? Ha egyáltalán ez a cél... Egy helyen volt egy egy talapzaton, de azzal sem tudtam semmit kezdeni... :(

    Csak küldetésben lehet? Az egyik helyen volt egy gazdag gyüjtő, akit érdekelnének az itt található tárgyak, de mást nem mondott.
    Minden további infó hasznos lenne ezzel kapcsolatban!
  • dronkZero
    #16627
    Nem, az a Mythic Dawn.
  • Mike
    #16626
    nem, a gonoszság nem relativ
    akikre te gondolsz azok nem gonoszak, csak másképp gondolkodnak
    a gonosz lételeme a káosz a pusztítás

    egyébkétn nem ők örülnek a Oblivion kapuk megnyilásának?
  • PiszkosFred
    #16625
    Morrowindben volt 3 szekta, akik keményen harcoltak egymással (írották egymást, jobban mint bármely Buffy klón;]). Emellett a Telvanni mágusok főként, de más mágus céh tagok is adtak extra küldetéseket vámpíroknak. És akkor a Goldbrandből készített Eltonbrandról nem is beszéltünk ;] Szóval lényegesen több szerepük volt a vámpíroknak.
  • Apus
    #16624
    A gonoszság relatív
  • Mike
    #16623
    azok nem a gonoszok?
  • DonnieBrasco
    #16622
    Bár hizelgő lenne azt gondolni, hogy az én küldetéseimről áradozik mindenki, itt most szerintem a Dark Brotherhood-ról beszéltek :)

    DB
  • Mike
    #16621
    ??? :) télleg nem értem :)
  • DonnieBrasco
    #16620
    Jelen! :P

    DB
  • Mike
    #16619
    mi ez a DB
    sokszor beszélsz róla
  • SaGa Jr
    #16618
    Hali!

    A vámpíroknak van szerepük, mint pénzforrás. :-)
    A fővárosban van küldetés egy vámpírvadász testvériség által, akik felvesznek tagnak és ez meg is jelenik a szervezetke között. Igaz ha a "csatlakozó" küldetés el lett végezve, azután már annyiból áll csak a dolog, hogy a leölt vámpírok maradványait lehet odaadni jó pénzért. 250 pénz egy adag vámpírporért nem rossz.
  • Mike
    #16617
    egész pontosan hogy is?
    minap mellékattintottam, és elvettem vmit a pultrol, ahelyett hogy a kereskedővel beszéltem volna
    egyből ment a tolvaj!
  • SaGa Jr
    #16616
    Hali!

    A sapce alapfunkciója az akiválás volt. Az ugrás az E billentyű. Blokkolás a jobb egérgomb.
  • GYILOKOLI
    #16615
    A space szerepe ugrás volt de a blocké alapból asszem egérgomb 2
  • PiszkosFred
    #16614
    Ez a veszély nem fenyeget ;] Én még 4 év múlva is játszani fogok ezzel, ahogy Morrowind is fennvan a mindenkori gépemen 2002es premier óta.
  • PiszkosFred
    #16613
    Mwben több frakció volt, soksok küldetéssel, esetenként 20+ feladattal. Ezek volt hogy összekapcsolódtak, ezért aztán egy komplet és kerek történetté állt össze. Ezért tűnik a sztori MWben talán jobbnak. De Oblivionban csökkent a csatlakozható szervezetek száma - egyelőre - viszont a küldetések minősége és változatossága megnőtt. DB küldetéseiről eddig csak áradozni hallottam embereket, nem hiába ;] Remélem hogy fizetős moddal, vagy kieggel lesz majd lehetőség belépni a Légióba, vagy mondjuk vámpíroknak lesz nagyobb szerepe, vagy esetleg egy Cult/Nine Divine szintű "holy" vonal is jól jönne.
  • haxoror
    #16612
    Tulkép nem megadás hanem ha véletlen megütsz egy barátot akkor nem kell megölnöd, utakon amikor harcolok a faunával néha befut egy járőr segíteni és ha a kavarodásban megütöm akkor így le lehet állítani.
  • haxoror
    #16611
    use

    Én rögtön átraktam "E"-re, a space meg az ugrás lett :)
  • dronkZero
    #16610
    (Nem mintha sűrűn akarnám megadni magam... :P )
  • dronkZero
    #16609
    Tényeg, alapból mi a 'space' funkciója? Csak mert kapásból átállítottam kényelmesre, még az első játék kezdése előtt, aztán most nem tudom, hogy mit is kéne nyomkodnom blokk közben, hogy megadjam magam...
  • FlatlineHun
    #16608
    F U! :)
  • haxoror
    #16607
    F
  • GYILOKOLI
    #16606
    Hellotok!Bocs a hülye kérdésért de alapból mivel lehet elővenni a kardot illetve a többi fegyevert?
  • Mike
    #16605
    akkor mégse
  • Mike
    #16604
    szerintem pont erről a kardról volt szó, hogy megszsrezhető már lvl1-esként is
  • Mike
    #16603
    a varázslatok utolsó oldalán meg tudod nézni mi okozza
  • Mike
    #16602
    "akcióban az Oblivion verhetetlen" ilyet azért mégse állítsunk
  • CS@
    #16601
    Ja tulképp ennek a képessége se egy nagy durr, de legalább van egy kevés gyakorlati haszna. Ami miatt szimpatikus az inkább a „megjelenése” Morrowal ellentétben, itt azért nem annyira jellemzőek(bár van néhány) a keleti stílusú pengék.
  • Kandurex
    #16600
    Nyammi! :)
  • SaGa Jr
    #16599
    Hali!

    A Goldbrandot nem szerettem. Ahhoz túl kevés a töltete és karcsú az a 22-es tűz sebzés pluszban. Ekkorát a sigil stone-okból is simán összerak az ember. Jóval gyengébb, mint a Morrowindes változata volt. :-(

    Kandurex:
    Ez a tárgy egy daedric küldetésért kapható. 20. szint után lehet megcsinálni és nagyon sok harc lesz benne. Amikor összeszedtem a fegvert, jobb cuccokat találtam a leölt ellenfeleknél, mint a kard maga. Szóval ez ment átadásra amikor a fő szálban kellett valami daedric cucc.
  • CS@
    #16598
    Boethia –s jutalma.
  • Mike
    #16597
    csak :) hajnal 4-ig játszottam
    amikor kiléptem, a fejemben tovább szólt a zene
    ha most becsukom a szemem, tárgylistákat látok

    1 napot vártam a szobornál ácsingózva a kapu előtt
    és nem is a szobornál jött ki, hanem a mellett lévő épületből

    a farkasom aranyos, kár hogy csak 30s-ig tart, meg semmiféle bizbasz nincs jobbra fent, meddig tart

    szerintem már vagyok lvl5, de nem merek szintet lépni, mert most egy ogre is egy flame touchtól fexik, és stzeretem magam nagyhatalmú varázslónak érezni
    másrészről pedig a szorzóim nem túl jók, ugyanis mindig futok (kivéve mondjuk egy romot fedezek fel) pedig mostanában csak varázsolok
  • Kandurex
    #16596
    Goldbrand? És az honnan?

    [sznvedélyes gyűjtő]
  • CS@
    #16595
    Látom nagyon tetszik neked ez a kard :) bár valóban többet sebez a DaedricClaymorenál, de azért nem sokkal(alapból2vel). Összességébe szerintem, ha a karakter már bír egy kicsit cipekedni, akkor azért a Goldbrand jobb.
  • atkaq
    #16594
    Köszi
  • CS@
    #16593
    Ebben igazad van, erre eddig nem is gondoltam, hogy ezt tulképp szinttől függetlenül meg lehet szerezni.