41716
  • XbandX
    #16672
    tood amikor elmész ajánlásért minden városba például cheydinhall-ba is na és én itt akadtam el hogy a Falcar nevű egyén megkár hogy szerezzek meg neki vmi gyűrűt "Ring of Burden" és ez egy well-ben van amihez csak ennek a gyíknak (Deetsan) van kulcsa...... na és azt kéne megszereznem de mint írtam se nem took bribe-lni sem pedig rákérdezni...ti hogy csináltátok azt???
  • Mike
    #16671
    nem tudom, akkor nekem szerencsém lehetett, mert miutána kriptában kinyirtam a hullarabló hapit, elmentem a lakására és minden mozdíthatót elvittem, aminek vmilyen értéke volt, a maradékot meg szétröptettem azzal a lighting varázslattal, amit Choroll mellett kaptam a romoknál. jó hangos

    szerintme ebben az esetben inább script lehet a ludas
  • Sipocz
    #16670
    Helló Népek!
    Mizujs?
    Ahogy mondod!! pl.:a "hajókötő" banditák esetén is ha a gama hagy engem a nyílvánvalóan rosszarcu rablókat csendben, sunnyogva elintézni biztos vagyok benne hogy a "felholtra" veretése helyett majdnem karcolás nélkül megússza a kari a csetepatákat, de nem csupán csak a beszólásaikat kellet végighallgatnom hanem még egy picsi-pacsi-kérdezz-felelek szakaszt is beiktatott aztán rituális fegyverrántás és anyázás után kellett szenvedni. Sajnálattal kell megállapítanom hogy a gama leginkább a talpigvasban-útközepén-fáklyával-csatabárddal szerelt karaktert támogatja leginkább és a sunnyogos karikat a legkevésbé:((.

    Más:
    Tegnap kaptam arra választ hogy a "light" varázslat kivilágítja a castert is és nem csupán az ő látátást támogatja. Biztos ez? Sajnos úgy látom hogy a "night eye" varázslat 25 pontos illusionról nyit, akkor most fel kell nyomigálnom a skillemet ennyire? Az illusion osztályból főlegesen valami "látásjavító"-ra lenne szükségem mert az íj leköti a bosmer mindkét kezét.
    Az íj hatásfoka csökken-é ha közvetlen közelre használom?
    Az nem furcsa egy kissé, hogy az 5. szintü kari egy nord utazóval("I am at your side!") válvetve ütlegel Bruma alatt egy "timber wolf" tipusu szörnyet és ez az egyetlen dög majdnem szétcsinálja mindkettőjüket, ez a dög is a kapukon jött mert valami pokoli ereje és HP-ja volt????
  • PiszkosFred
    #16669
    Mert a fickó kiabál, és ezt hallja meg az őr. Nem meglát, hanem meghall ;] Ezért is van a nopsychicguard modban a default 3000as yell értéke levéve 1000re, ami azért némileg reálisabbá teszi a játékot, de még továbbra is észnél kell lenni. Tárgyaknál ugyanez, ha nem vagy profi besurranótolvaj, akkor bizony elég hangosan fogsz csörömpölni miközben egy zongorát próbálsz a hátizsákodba gyömöszölni.
  • b-type
    #16668
    mindenenátlátószemük van, ki kell bökni akkor mehet bármi. :)
    én még ugyan nem gyilkoltam (bár néha közel álltam hozzá), mindig volt más módszer hogy elérjem amit akarok...de egy bérgyilkos tudjon jól bérgyilkolni...:)
  • Mike
    #16667
    a számítógép mindent tud
    esélyed sincas vele szemben :)
  • Mr. Perfect
    #16666
    Na persze, de az tényleg idegesítő, hogy az őrök a csukott ajtón kerseztül észreveszik, hogy valakit megöltél. Ez nem igazán életszerű. Engem pl. az is idegesít, hogy ha valakitől ellopok pl egy kulcsot, utána ha odamegyek egy őrhöz akkor honnan a rákból tudja, hogy pl. lopott cucc van nálam? Mert rögtön mondja a szokásos dumát, hogy irány a börtön, vagy fizess... :)))))
  • Higany
    #16665
    HAli!
    Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e letölthető térképet, amin nem csak a városok vannak fenn? Köszi előre is!
  • Apus
    #16664
    Én úgy oldottam meg tolvajjal, hogy amikor a faszi beszél éjjel a boltossal és befejezik, követtem a palit és elloptam a kardját. mindjárt könnyebb volt :D
  • Mike
    #16663
    még itt vagyok
    igaz mindig mindenbe beleléptem, leestem, szétlövöldöztek nyilvesszők :)
  • Mike
    #16662
    mert ilyen a sztoriszál, azért
  • Isegrim
    #16661

    LÁDÁKhoz. Nekem úgy tűnik két féle van, vannak ládák ahol fix, valszeg az alkotók által összállított a tartalmuk listája, a többi pedig random drop.

    Tárolásra tudnám ajánlani a WEYNON PRIORY-s ládát, amit a legelején Jeuffre nyit ki nekünk. Az elejétől oda pakolok, most vagyok 19ik szinten, semmi nem tünt el belőle, pedig az MDs srácok is voltak már arra.
  • Árnyvadász
    #16660
    Night-Eye, Mike :)
  • b-type
    #16659
    Ha belegondolsz miért csalódsz?
    Tolvaj vagy, vagy bérgyilkos..vagy nevezzük bárhogyan, ezzel nincs az égegyadta világon semmi gond, de nem biztos hogy feltétlen minden problémát meg tudjon oldani ez a karakter, jó tom...általában nem jelent problémát (sajnos), de van úgy hogy a feladatra nem alkalmas egy tolvaj, mások a képességei.
  • Mike
    #16658
    az melyik is? elég zavaros amit irtál :)
  • Mr. Perfect
    #16657
    Esetleg az őrök reakciótávolságát növelő mod segíthet..
  • Mike
    #16656
    az erőm vmi 25, simán rájöttem hogy kell
    egy kis gyakorlással
    lényeg hogy az testét fogd meg és leginkább az egeret húzkodd
    simán át lehet emelni akadályokon is
  • grayfox
    #16655
    Hali!
    Vki nyomja tolvajként/assasinként a játékot? Kicsit úgy érzem nincs túltámogatva ez a rendszer. Gondolok itt arra, hogy pl egy kriptát fosztogató csapat után nyomozva, bemegyek a kriptába, és előbb dumálnom kell velük, mert ha sunnyogva lövöm meg a plusz szorzóért, bejönnek az őrök ( a lezárt ajtón keresztul, amit csak elvileg a fosztogató zsebében lévő kulcs nyit -.-) és engem tartóztatnak le. Míg ha dumálok velük, és utána kerul sor a harcra, kenhetem a hajamra a bónuszokat :) És ez nem az egyetlen ilyen szituáció. Kicsit csalódtam :>
  • Mike
    #16654
    eddig minden csapdába sikerült gyanútlanul belesétálnom :))))
  • Mike
    #16653
    így vár világos
    egy bérgyilkos nem gonosz
    csak egy eszköz
  • XbandX
    #16652
    jahhh!És léccike vki monnya mán meg hogy amikor Cheydinhall-i recommendation-t
    kéne megszereznem hogy felvegyenek az Arcane univ.-be mit csináljak azzal a gyíkkal (deetsan)mer sajna lefizetni nem tom....és nincs lehetőség rá hogy rákérdezzek vkinél is arra a kulcsra ami azt a well-nyitttya....szerintetek mit kell ott csinálni...avagy mit kell ott csinálni?????
    THX!!!!!!!
  • cuccok
    #16651
    kössz
  • Kandurex
    #16650
    #16221
  • cuccok
    #16649
    valaki tudna ajánlani egy linket vagy valamit hogy honnan lehet INGYENESEN letölteni lópáncél modot!?
  • PiszkosFred
    #16648
    Nemtudom, nem is ezért írtam a dolgot. Hanem azért, hogy ha egy követ vagy tárgyat meg lehet mozdítani egy sima fireballal (flare), akkor egy csapdára miért nem hat? Oké, ezt már a hype során jelezték az interjúkban, hogy ez nem fog menni, csak nem értem mi a különbség belelőni egy sisakba és azt elrepíteni, vagy belelőni egy drót, amin átmegy a spell. Mikor ugyanez már nem igaz a nyílra, mert azzal is lehet tárgyakat mozgatni, és a drótra is hat. Szal fizika tekintetében mi a különbség a kettő között, amikor egy tárgy esetében nincs különbség, egy csapdánál már igen. Ezt nem értem igazán.
  • haxoror
    #16647
    Hullapakolászás hatékonyságát az erő befolyásolhatja valahogy?
    Nekem 40-es és legfeljebb csak húzni tudom őket magam után de dobálni meg kopacbapakolni nem :(
  • haxoror
    #16646
    telekinézissel sem lehet?
  • haxoror
    #16645
    A nyomásérzékelőt egy rálőtt nyílvesszővel is aktiválni lehet (Volverine bejáratnál legalább is működött)
  • PiszkosFred
    #16644
    De, íjjal lehet. Vagy nekik dobsz tárgyakat - drótosnak legalábbis. Nyomásérzekelő lapnál nemtudom mekkora súly kell rá. De spellel nem tudod megszakítani a drótot, sem "lenyomni" a lapot.
  • dronkZero
    #16643
    Igyál vért!
    (Alvó emberen use, aztán Feed, lehetőleg lopakodó módban, úgy hogy ne lásson senki! Vigyázz, ivás után kikapcsol a sneak mód, újra el kell bújni, különben fölébred az áldozat, és reklamál, hogy menj ki a házából)
  • XbandX
    #16642
    bocs most vettem észre a Faq-t sorry már meg van....
  • XbandX
    #16641
    Az lenne a kérdésem ha vámpír leszek hogy tok visszaváltozni mer elég zavaró és 3 napi munkám menne kárba....mer van egy hátulütője is...nem tok senkivel sem dialogust folytatni...na meg a nap is megsüt..no akkor vmi ötlet?esetleg vmi móccer?
  • CS@
    #16640
    A csapdákat amúgy íjjal sem lehet aktiválni ?
  • XbandX
    #16639
    nem sajna nem tood több cuccba bélerakni
  • PiszkosFred
    #16638
    Azért érdekes, hogy a köveket ki lehet mozdítani spellel, de a csapdákat már nem lehet velük aktiválni, főleg a drótcsapdákra gondolok. Kíváncsi lennék, mi a két "kölcsönhatás" között a különbség..
  • Kandurex
    #16637
    Én is ezzel szórakoztam ()
  • Neton
    #16636
    Üdv! Létezik a játékban olyan kereskedő, aki névértéken veszi meg a dolgokat? Ha igen, akkor hol lehet megtalálni? Előre is köszi a választ!
  • FlatlineHun
    #16635
    Én íj helyett a Weak Fireball nevű spellt használom, és még megpróbálom földetérés előtt, a levegőben elkapni őket. :)
    Most tartok kb 200 kristálynál :))
  • Lacee
    #16634
    utolsó daedra küldetést megcsinálta valaki? (Hermaeus Mora)

    nekem nem akarja össegyűjteni a lelkeket a kristály, ez normális?
  • CS@
    #16633
    Ha esetleg nem lenne íjad akkor le tudod szedni őket telekinesisel is.
    Ha ilyened sincs, akkor szerintem pontos célzással a kezdésnél kapott tüzes varázslttal(szorry nem tudom a nevét) is le lehet lőni. Bár ez utóbbit még nem próbáltam, de ha a lakásban elkezdem ezt a tüzet hajigálni, akkor borul minden ezért gondolom.