41716
  • donpedro
    #16712
    Hát, szvsz ez egy elég rendhagyó megoldás, kétségtelen, a lehetőség adott, de 3 órás küzdelem után, 20 méterre az utolsó teremtől, amely a főgonoszt és kincseit rejti hirtelen hátrafordulni, és hazamenni kiegyenesíttetni az elgörbült kardot... Persze ez az én véleményem, nem vagyunk egyformák.
  • PiszkosFred
    #16711
    Nem beszélve arról, hogy könnyen szerezhető vele x5 szorzó, főleg alacsony kezdő értékkel ;] és nem kell hozzá semmi, csak saját kezűleg kalapálni.
  • obe
    #16710
    kb lvl 12-n járok, csak a mágus recommendition-t hajtom, főküldit addig vittem hogy martint a templomba kisértem..
    szereztem egy iszonyu jo kis "bicskát, winterslipt a neve ha jol tudom, iszonyu jol sebez, csak marha gyorsan(akár 1 kemény ellenfél ellen is!)kifogy a mágikus töltete, és pofátlan modon 2200 pénzért töltik ujra!
    mivel mágus vagyok nics lopásból szerzett pénzem, igy marhára nehéz ennyi lovét összezabrálni, hogy aztán egy kis csetepaté alatt kifoggyon:((..elég nonszensz hogy a tőrért kb 200 septimet adna a kereskedő( journeyman merchant skillem van) és a tizszereséért töltik meg:((

  • DonnieBrasco
    #16709
    Simán lehet majd olyanod.

    DB
  • Mike
    #16708
    aha, a kőkemény beszaggatásokról nem is beszélve
    mondjuk lvl30-ra szeretnék olyan varázslatot birtokolni, ami területre hat, és fexik mindenki tőle :))))
  • PeeVee
    #16707
    egy vámpir-ork, asszem gray prince vagyki, mozdulatokat tanitott nekem... hogy kell hasznalni a + trükköt???
  • Mike
    #16706
    aha, ilyen talán nem volt
    és az is igaz, hogy én még Obliban kis kezdő csíra vagyok, a magam lvl3-mávál, igaz 26 órával :)

    még 1 kérdés:
    merjek szintet lépni? most olyan jól le tudok verni mindnekit
  • donpedro
    #16705
    Személyes véleményem szerint a Blade of Darkness nem szerepjáték, hanem Fantasy környezetbe helyezett akciójáték. A Fable pörgő akcióit pedig majd Oblivionban is tapasztalni fogod, ha lvl30 környékén belépsz egy Oblivion kapun. Hozzáteszem még azt is, hogy magas skillekkel itt is több kombinációt (power attack) lehet alkalmazni, amik látványosak is, néha kimondottan sajnálom, hogy nincs replay.

    Nekem pont az a bajom az Oblivionnal, hogy a játék magas szinten kezd nagyon hasonlítani a Fable-re, állandóan csak gyepálni, gyepálni orrvérzésig.
  • Mike
    #16704
    akarnék venni vmi előkelő, flancosruhát, városi használatra? van 12 aranynál drágább ruha?
  • DonnieBrasco
    #16703
    Gothicban volt blokk? Komolyan nem emlékszem :(
    Master Blade + Master Block szinten érdekes dolgokat tehetsz meg az ellennel... hagyod ütni, blokk, erre beszédül, lefegyverző ütés, és kész is :)

    DB
  • Mike
    #16702
    Obilvion kapun túlról nem, de máshonann bármikor haza lehet sétálni javíattatni
  • Lysandus
    #16701
    Persze, csak ha javíttatsz, akkor nem nő a kovácsolás tudományod (armorer). Az pedig a kitartáshoz (endurance) tartozik, az pedig a HP-éd befolyásolja. Egyébként pedig egy kalapács is elég javítani. F5-F9...
  • donpedro
    #16700
    Egyébként pedig az AI által irányított fegyverfelvételre itt a bizonyíték:



    Burd kapitány új játékszerét Oblivionban szerezte, miután a kardját kiverte a kezéből egy Dremora.
  • Mike
    #16699
    na jó, de mi akkor a szerepjáték? Blade of Darkness az volt? Nagyjából olyan volt, mint az Obli, és tele volt kombókkal. A Fable is sokkkal prögösebb, hentelősebb. De még a Gothic-ban sem csak pár mozdulattal lehetett kardozni
  • donpedro
    #16698
    Nincs mindig kéznél egy kovács. Ha a ruin közepén törik ketté a kezedben a kard, akkor nagyon hasznos tud lenni a javítókalapács.
  • XbandX
    #16697
    THX!
  • donpedro
    #16696
    Egyrészt szerepjátékokról van szó, tehát a mondatot abban a környezetben kell értelmezni, másrészt majd lvl30 környékén te is rájössz. :)
  • Mike
    #16695
    először beszélj Falcarral, az elküdlt a gyíkcsajhoz
  • Mike
    #16694
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    ja és persze elsőre gondolkodás nélkül be is ugrottam kútba, szépen bele is fulladtam, ahogy kell :))
  • XbandX
    #16693
    Thx!de még egy kérdés és mindezt hol????és mikor???mer nálam a questekhez nincs semmi egyéb írva...
  • grebber
    #16692
    Ezért kell lopni kovácsoktól ingyen és bérmentve találsz 7-8 db mindig :D
  • Mike
    #16691
    passz
    böncselekmények elkövetése után fel kell frissülni egy kis uszkálással, búvárkodással
    a víz minden bűnt lemos rólad :))
  • Lacee
    #16690
    attól függ mennyire tudsz kovácsolni... :)
  • Mike
    #16689
    olcsó a javítás
    a javítókalapács soxor drágább
  • Mike
    #16688
    azt csak észreveszi
    nem irtam le mindent abszolut részletesen csak nagy vonalakban :)
    meg ahol én elakadtam :)

    hagyni szoktam
  • Jagi
    #16687
    Pffff tudom... bocs, asztem a 3-at kérdezed. Nem vagyok eszemnél már egy ideje.
    Sry még egyszer...
  • grebber
    #16686
    Már 2. hete az eladási listák élén az Oblivion !!!!!
  • Higany
    #16685
    Találtam, csak kissé gázos! A galériámban megtalálod, ha tudsz jobbat privizz!
  • grayfox
    #16684
    Hát a sztoriszál k. Akkor az miért nem muxik hogy nyomok egy láthatatlanságot (sign of shadow) és ugye fel alá keresnek. Bemegyek egy sötét zugba távol tőluk hogy helyzetelőnyt nyerjek. Persze ahogy kijovok láthatatlanságból meglátnak :)
    imba
  • Lysandus
    #16683
    Még valami a várakozásról: észrevettétek már, hogy a kovácsolás (armorer) sokkal hatékonyabb, ha kivár közben az ember? És ha nem mozgatja közben az egeret! Tehát kovácsol, mozdulatlan egérrel kivár, méghozzá egy kicsivel tovább, mint ahogy a kalapács hangja elhal az üllőn.
  • Kandurex
    #16682
    2.? Elég rég már.
  • Jagi
    #16681
    Kijött már?
  • Lysandus
    #16680
    Pontosan! És azt sem árt tudni, hogy a kútban is van efy nirnroot! :-)

    Azoknak akik néha nem tudják mit kell csinálni: ha nem várod meg, hogy egy küldiben végigmondja a nyomorult a szövegét, hanem gyorsan nyomkodod az egérgombot, akkor néha NEM vált át a kurzor az iránytűn. Ilyenkor maniuálisan kell F4-ben átváltani a küldi következő szakaszára.

    Másrészt pont ebben a küldiben (Cheydinhall recommendation) az is előfordulhat (ha nem várod meg a mondókájuk végét), hogy NEM kapod meg a kút kulcsát, és NEM kapod meg a spéci varázslatot. Kiírja, ugyan, hogy odaadták, de az inventorydban nem szerepel, vagy ha igen, nem tudod használni, mert mégis azt fogja kiírni, hogy NINCS nálad kulcs. Illetve annál, akinek válaszoltál. Ilyenkor loadolni kell, és újra megcsinálni a párbeszédeket, és hagyni had motymorékolják ki magukat.
  • Mike
    #16679
    az jobb :)))
    bár lassan kezd megfogni az Obli is, 26 óra tiszta játékidő után
  • Kandurex
    #16678
    Egyébként már régóta kérdezni akarom, hogy mik a vélemények a Gothic 2 c. játékról? Az miben másabb?
  • Mike
    #16677
    ha találtál szólj, engem is érdekelne
  • Lysandus
    #16676
    Igen van. De csinálni kell. Spellmakerrel csinálj egy olyat, amivel MAGADAT (SELF) tudod sebezni. Értelemszerűen lehetőleg csak 1 HP-vel!
  • Mike
    #16675
    ja már tudom

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    elmész a gyík csajhoz, azt mondja neked, akar veled négyszemközt beszélni, amikor Falcar nem hallja. No itt ad neked egy olyan varázslatot, amivel viz alatt is tudsz lélegezni
    ledoblod a cuccaid, mert a gyűrű 150 nehéz, varázslat beaktivál, úszkálás addig (nem nagy hely) amig meg nem találod szerencsétlenül járt előző jelöltet, gyűrűt felhozod. Azzal fogadnak, hogy ez az egész a te megszivatásodra irányult, és Falcar dühös, hogy a gyíkcsaj pofázott
    elköüld Falcar szobájába, ott van egy láda, elveszed a fekete köveket, amiből mindenféle következtetéseket levonnak, és a csaj megírja neked az ajánlást

    de ha előtte megcsináltad a 12 halas küldit, akkor már nem érdekes a varázslat, mivel van ilyen gyűrűd


  • Mike
    #16674
    szerintem a mágusokat is támogatja
    egy flmae touchtól az átlag fexik
    még az ogrék is
  • Higany
    #16673
    HAli!
    Azt szeretném kérdezni, hogy tudtok-e letölthető térképet, amin nem csak a városok vannak fenn? Köszi előre is!