41716
  • Mike
    #16993
    umbra kardot hol lehet fellelni?
  • David2
    #16992
    magasabb szinteken banditáktól, alapból 12, ha fenn van mód, akkor később
  • Mike
    #16991
    Jakuzát inkább ne emlegesd
  • Kandurex
    #16990
    Egyébként full mithril cuccot honnan lehet szerezni?
  • Kandurex
    #16989
    "hegyesre köszörült fogakkal"
  • Kandurex
    #16988
    Én egyelőre 3lvl. steel karddal (6 sebzés) komolyabban meg se tudom sebezni. Szal azt találtam ki, hogy ismerek egy közeli dungeont, ahol van egy 40dmg (vagy 20? nem emlékszem) shock bot, na azt elmegyek valahogy megszerzem és megpirítom umbrat....amúgy megint hülyére vert :((
  • PiszkosFred
    #16987
    Akkor csak van értelme. Azt láttam, hogy egyes nagyobb cuccokkal lassabban üt - de nagyobbat ;] - akkor ez nem csak érzéki csalódás volt, hanem tudatos.
  • vLaDDD
    #16986
    lehet hülye kérdés de miért akarnak börtönbe zárni (vagy másik esetben megölni) a birodalmi katonák? Imperial City-be nem tudok bemenni mert mindíg le akarnak csukni vagy megölni.
  • Goth
    #16985
    nyílvánvaló hogy nem fog, 7600 jobb nem is kicsit
  • BlitzFiles
    #16984
    Umbrám nekem is van, de ilyen gyorsan nem tok szaladni még
  • grebber
    #16983
    Azt a nőnek adtam én óda és elküldött az örökhöz ott kell beszélni valakivel.
  • DonnieBrasco
    #16982
    Egyértelműen gyorsabban lehet ütni tőrrel mint hosszúkarddal. Most váltottam elven swordról elven shortswordra, és óriási a difi.
    Nincs ilyen stat, hogy "attack speed" - tök fölösleges is lenne, egy régi idő csökevénye. Ha használod, LÁTOD, hogy sokkal gyorsabbam suhintgatsz vele!
    Az ilyesmi statok csak a régi, DnD és hasonló "modellezzük le a harcot kockával és statokkal" típusú RPG-khez kellett, legalábbis számszerűsítve.
    Na de nem megyek bele mert jön Jakuza... hogy is kell mondani...kihegyezett fogakkal és a torkomnak esik :))

    DB
  • lilgame
    #16981
    hogy tudom megmutatni journdurnak a nyakláncot a two side of the coins című questben?lécci segítsetek!!
  • BEAST #16980
    miért mi a különleges benne? jókis xbox hack&slash :(
  • CsőKujts
    #16979
    Hát azért wowozgattam egy keveset. ;) Ki is készültem!
  • Mike
    #16978
    a talaj elég gázosan néz ki
  • Mike
    #16977
    ha az Oblivion bizonyos esetekben 6600GT-vel szaggat, akkor 7600GT-vwl is fog ugyanott? mit gondoltok erről?
  • Halfer
    #16976
    Video.Google
    Láttátok ezt a videót? Itt van olyan aki hasonló szinten van? :D
  • Lobsterman
    #16975
    Ha olvastad a shadow over innsmouth-t akkor ez meg sem lep :D
  • grayfox
    #16974
    Hi.!
    tényleg a dualwield lehetséges a játékban? Vagy egy tolvajnak mi van az offhandjében, pajzs? :D
  • Lobsterman
    #16973
    Pont ez a baj a rövidkardokkal is. Mivel már nincs külön hosszú és rövidkard skill, és a rövid kevesebbet sebez a hosszú társánál, ezért gyakorlatilag semmi értelme.
    Vannak itt rendszerbeli hibák szép számmal
  • David2
    #16972
    Chorror egy kicsit máskép

    Az apátság s az istálló között van egy bánya, közel a falhoz, s ott van egy kisrés, ahol sikerült besurrannom
  • PiszkosFred
    #16971
    Amikor az ember talál egy daedric daggert, akkor megesik, hogy a sebzése alig marad el a jelenlegi kardtól, főleg enchantolva. Ha a súlyát is figyelembe veszed, akkor egész jól használható. Más kérdés, hogy tényleg nem sok értelmük van egyelőre a késeknek. Max pénzforrás.

    Ha pedig gyorsabban sebezne (de mivel nem láttam attackspeedet sehol sem, kizárt hogy létezne ilyen, ezért ez csak "HA" kategória) talán jó lenne. De így annyi a szerepe, hogy könnyebb mint hosszabb társai, és biztonsági tartalékként elfér a hátizsákban...

    Szóval nemsok szerepe van egyelőre ;]
  • Mike
    #16970
    mi számít drága ruhának a játékban?
    idáig 12 arany volt a legdrágább amit találtam
  • Mike
    #16969
    helyi gay klub?
  • Mike
    #16968
  • 0Fritz0
    #16967
    Ez egy jól sikerült házibuli, mindenki ki van ütve. :)
  • Mr_no_NaMe
    #16966
    Felejtsd el...ok 1 küldi nem fogott meg, akkor mennyél kalandozni vagy csinálj guild qveszteket csak ne emésszed már magad emiatt a tetves quest miatt :)
  • David2
    #16965
    Spolyler veszéjj
    azért elképesztő, h mi folyik Hackdirtben, mek kiszabadítani Dar-mat, de mivel éjszakára kellett visszamenni a muksóval bszélni, gondoltam, h megszállok a helyi kocsmában, kiveszem a szobát, s a kocsmáros pofátlan módom követ. Álmomban egy brethen tör rám, a kiáltására ébredek. Lecsapom, ahogy illik, s a kocsmáros full pléh pofával végignézte, ahogy el akartak tenni lábalól. Jólvan, csak azért is végigalszom, amit kifizettem. Felébredek, ugyanazt a kiáltást hallom, csak kánonban, eh gondoltam, bug, de...
  • Mike
    #16964
    Arról nem beszélve mennyire drága volt: ezért a nyomorult tekercsért kellett csalnom a játékban :((((
  • lilgame
    #16963
    helló!
    most ott járok hogy a kémek bázisát kell felkutatni Brumában.Jearl házában megöltem Saveri Fara t vagy kicsodát.Onnantól mit kell csinálni?légyszi segítsetek.
    előre is köszi!
  • Danton
    #16962
    Csácsá, rengeteget játszottam a morrowinddel, úgy döntöttem kipróbálom az obliviont is, még le kell töltenem.

    Na szal, a kérdésem az lenne, hogy van e bárd kari a játékban, és ha van, akadnak e neki megfelelő küldetése, mágiák stb.

    előre isthx respekt
  • PiszkosFred
    #16961
    Szal véleményem szerint nincs meg az egyensúly.

    Hát az a szerencséd, hogy Oblivionnal játszol és nem WoWozol... WoW kikészített volna.

    Egyébként meg a BattleMage-k mindig is a legjobb harcosok voltak a történelemben. Külön tréningelik őket birodalom szerte, ha háború van, ők döntik el a csatákat. Játékban sincs ez másként, Heavy armorban, karddal és megfelelő szintű Destructionnal ember, de még város sincs, amit ne lehetne elpusztítani. Majd egy MMOban kiderül milyen egymás ellen egy kaméleon íjjász és egy csatamágus. De addig marad a gépi AI, ami semmi sem jelent, hiszen mindkét kaszt kiválóan tud érvényesülni. A bádoghuszár warriorok élete sem olyan egyszerű azért, nekik is észnél kell lenni. Nem olyan egyszerű ám, normálisabb heal spell nélkül, csak a cuccaidban és a HPdban bízhatsz. Kis túlzással persze.
  • Fejes021
    #16960
    én meg minden nélkül jáccok, csak HDR: ON tehát AA is OFF de, nem megy.
    Mind1, marad a FRAPS
  • Mr_no_NaMe
    #16959
    Hát nemhinném, még van 20 giga helyem azon a meghajtón.
  • Fejes021
    #16958
    Valaki már próbálkozott a 84.43-as, HDR-re kihegyezett Forcewareval?
    6600GT-hez érdemes föltenni?
  • Mr_no_NaMe
    #16957
    Tényleg...amióta belőttem az AA-t azóta nem megy...köszike!!!
  • Mayday
    #16956
    Nem tudom, nekem ilyenem nem volt, de esetleg nem lehet, hogy "megtelt"? Hogy csak bizonyos szamu kepet enged? Mozgasd ki a konyvtarbol, es hatha tudna ujra csinalni.
    Mondom, csak egy tipp (amig nincs mas).
  • Mr_no_NaMe
    #16955
    Tetudod :)
    De sztem akkor csinálj Dark Broterhood küldiket, meg az arénát vidd.
  • Hmuda
    #16954
    Screenshot hiba: állítólag ha bekapcsolod az AA-t akkor megsértődik. Ha nem kell AA akkor kikapcs és működik, ha nagyon nem vagy meg nélküle akkor FRAPS. Legalábbis elméletileg.