41716
  • PAYNE
    #17153
    cheat
  • dzsonesz
    #17152
    ahh koszi es elnezest h nem neztem szet jobban:)
  • CS@
    #17151
    A shrineok ott vannak a a HQn(kilkk a bannera)végigjátszások menü alatt.
  • dzsonesz
    #17150
    sziasztok!
    Valakinek van esetleg 1 full terkepe? nem lenne hatranyos mert szeretnem tudni az osszes shrine helyet mar kb 6 ot megtalaltam, onnan van a fini kardom is:)...
    tehat ha esetleg van valakinek az szoljon elore is koszi
  • dronkZero
    #17149
    Szorgalmasan tápolok. :)
  • Lacee
    #17148
    nagyon rég volt egy kép, hogy valamelyik dungeonban ott ácsorog a Morrowindes Umbra és nem csinál semmit, jól emlékszem?
  • PiszkosFred
    #17147
    Ez igaz az Arénára is, és minden egyéb szituációra. Sajnos bosszantó hiba, de ha valahova nem vezet lépcső, akkor nem ugranak fel a karakterek. Talán egyszer majd megoldódik, hogy ilyen esetben utánadmásszon, és ahova a karakter el tud jutni, oda az NPC is elmehet. De így csak akkor történik ez meg, ha van oda lépcső, vagy nagyon pici a szintkülönség. Ez nem AI probléma, ez valami más, programozási gond. Nemtudni miért...
  • Mr_no_NaMe
    #17146
    Vagy az ork fia aki a morroban volt, ez lenne a legkorrektebb :)
  • Fejes021
    #17145
    esetleg a F.A.Q.-ot tudom ajánlani a banner alatt
  • Mr_no_NaMe
    #17144
    :P
    Amúgy nemigazán tolvaj beállítottság vagyok, marksman vmi 10-15 pontos szal nyilazás kilőve :S
    De lehet majd ha lesz sok pénzem (jah majd eccercsak kiskedden...) akkor elkezdem azt tanulni.
  • Danton
    #17143
    na basszameg, szaggat a 1,7 Ghz geforce fx 5200-amon

    sajnálom naonm, pedig levettem mindent a videoban.
    Namind1.
    Valamit nem tudtok segíteni? (azonkívül persze, h fejlesszek)
  • Hmuda
    #17142
    Hát ez tény (sajnálom is, hogy egy nyomi elf lányka kapta meg, de hát egyszer ők is meg kell kapják, jobb túlesni rajta. Majd TES5-ben talán egy Redguard fogja megszerezni. :D
  • Hmuda
    #17141
    Csak nekem sikerült teljesen észrevétlenül egy nyílvesszőt küldeni a mocsok Dunmer szívébe?

    Mondjuk poén, hogy leölöm a nagy szájával együtt, majd nyugodtan kisétálok a főbejáraton...az őr köszön és nyugisan szemléli, ahogy tipikus bérgyilkos szerelésben kiblattyogok a börtönből.
  • Mr_no_NaMe
    #17140
    Jah lál...aggó hülyeséget montam szry :C
    De az ork Umbrához akkorsem hasonlítható.....
  • Mr_no_NaMe
    #17139
    Hát ha a bónusz is kell akkor nem...ha bónusz kell akkor egyet sem szabad megölnöd. Én 2 órát szarakodtam vele...Eljutottam a cellémig onnan pedig észrevettek...1 tolvajkulcsom volt...hihetetlen módon 3 őrrel a nyakamban kinyitottam 1 tolvajkulcsal a zárat és megöltem a csókát...így annyira nem volt fílinges mert ahogy meghalt tépni is kelett onnan azonnal, de az a rohatt paraszt megérdemelt volna több foglalkozást :)
  • Hmuda
    #17138
    Nemegészen. Az ork is megszerezte Umbrát. Mindig Umbra aktuális viselője a mindenkori Umbra. Szóval érted... :-)
  • MrAndree
    #17137
    Én ugyan nem játszottam a morrowinddal de szerintem az orkot sem umbra-nak hívták mert az a kard neve. De lehet hülyeséget mondok.
  • Mr_no_NaMe
    #17136
    Muszály Umbrának hívni? Umbra egy nagy ork harcos volt, ez meg egy kis p*na aki megszerzte a kardját aztán felvette a nevét azt gizdul...
  • MrAndree
    #17135
    Na igen. A Dark Brotherhood küldetései amúgy is csak akkor izgalmasak ha bónuszra játszol. Sokkal hangulatosabb volt 20 őrt kicselezve úgy elintézni a célpontot, hogy azt se tudták hogyan csináltam, mintha csak bementem volna és lerambózok mindenkit. :)
  • haxoror
    #17134
    exploit n00b!
  • Hmuda
    #17133
    Meg a bónusz. :-)
  • Hmuda
    #17132
    A harchoz tényleg csak annyi köze van magának a Radiant AI-nak, hogy ha épp nincs nála használható fegyver akkor keres magának egyet a közelben (megoldja, hogy elérja a célját: a játékos felkockázását). Az, hogy a harcban nem éri el a játékost (mert épp nincs nála lőfegyver) az inkább a natúr AI és nem a RAI hibája, hogy nem keres olyan helyet ahol elérheti. A RAI egyetlen hibája a harcban, hogy ha beáll az emlegetett szituáció, akkor nem fogja felvenni a neki ledobott íjat, mert alapvetően a már meglévő fegyvere is elegendő lenne a böllérmunkához, csak hát túl rövidtávú.

    A RAI-t érdemesebb úgy kezelni, mint egy életszimulátor AI-ját aminek nincs mindenre befolyása.
  • MrAndree
    #17131
    Lopakodni, lopakodni és végül lopakodni. Persze ki is nyírhatod őket de akkor oda a móka. :)
  • edios
    #17130
    Az semmi az én lovam már repült is
  • haxoror
    #17129
    Aha! Szóval mégis tudnak úszni csak motiválni kell őket!
  • grebber
    #17128
    Sötét testvériség küldetésében van egy olyan hogy jussak be a börtönbe kb 10 ör tuti van.Kikell nyirnom az összes őrt vagy mi?
  • edios
    #17127
    Nézd: Én úgy gondoltam, hogy van a játékban egy nagy AI-rendszer, ami minden karakternek minden mozgásáért és cselekvéséért felelős, és ezt hívják RAI-nak, és ez nyilván több részből áll, van ami a beszélgetéseket generálja a városban, van ami sétáltatja az embereket, és van ami a harcokat intézi, így tűnt logikusnak
  • Hmuda
    #17126
    Ha már panaszkodsz valami maitt akkor értelmesen csináld. Ne a RAI-t szidd egy olyan doog miatt amihez nagyon kevés köze van.

    #17125: #17031
  • Fejes021
    #17125
    Az a helyzet hogy nekem nem tiszták ez a szorzók szintlépéskor.
    Most mitől, hogy, mennyi?
    Valaki lenne oly szíves és elmondaná, hogy mi befolyásolja a szorzókat?
    Ha nem akarja teleszemetelni a topicot vele, küldheti privátban is, mert be kell télleg elég kérdés.
  • edios
    #17124
    Legyen igazad: akkor nem RAI,hanem AI.. Nem ez a lényeg!
  • edios
    #17123
    Azt ki kéne próbálni, hogy mit csinál Umbra, ha ledobsz neki egy íjat..
    Ha felismeri, és használja, akkor visszavontam a raival kapcs megjegyzést!
  • Hmuda
    #17122
    Te nagyon kevered a szezont a fazonnal. A radiant AI mindig is arról szólt, hogy a karakterek élik a saját életüket külön kis célok kitűzése által. Az hogy ennek mi köze van ahoz, hogy a harcban hogyan viselkedik az ellenfél az rejtély.
  • Hmuda
    #17121
    Ráugrik a pillér kiálló részére, ahol Umbra nem éri el...Umbrával. A kép alapján egy szimpla exploit mint az arénás emelvényről nyilazás. Csak az nem világos, hogy a RAI-nak ehez miköze van.
  • edios
    #17120
    Hát át kell ugrani az oszlopra az a lényeg, ha sikerül, már nem tud sebezni.. De te...

    hmuda: Hát annyi köze van hozzá, h pl egy normális ainál nem rohangálna körbe-körbe, hanem esetleg fellépne az oszlop melletti ládára, és 3 ütésből megölne, vagy legalább megpróbálna felugrani vagy egyáltalán valamit csinálni..
  • Kandurex
    #17119
    Ezt az utolsó mondatot magyarázd meg egy mágus beállítottságú karakternek
  • Kandurex
    #17118
    Mé'? Ha Nirnrootos quest látok szaladjak?
  • Hmuda
    #17117
    És ennek most tulajdonképpen mi köze is van a RAI-hoz?

    Nekem egy szimpla "magasról lövök mert gyáva vagyok a közelharchoz" szituációnak tűnik.
  • Kandurex
    #17116
    Mit csináljak? Írd le vazz, ne rajzolgass! :)
  • edios
    #17115
    Szpojleres lehet!

    Ismét bizonyított az új korszakalkotó RAI, avagy hogyan lehet életvesztés nélkül megölni a kardos asszonyt...
  • MrAndree
    #17114
    Addig örülj amíg nem tudod. :)