41716
  • Kandurex
    #17113
    Amúgy miféle növény ez Nirnroot, hogy ennyien emlegetik?
  • Sanyix
    #17112
    Végre elértem a master szintet sneakból, de úgy érzem, hogy így könyebben vesznek észre mint experten :DDD
  • 0Fritz0
    #17111
    Igyekszem mindenbe belekontárkodni. ;)
  • FlatlineHun
    #17110
    Szeva Fritz, te itt? :)
  • FlatlineHun
    #17109
    Köszi! AA marad, fraps jön :)
  • 0Fritz0
    #17108
    Nem tudom, hogy ismered-e, de ezt a kis trükköt ma vettem észre.
    Kezdő kariknak jól jöhet az ingyen nyíl.
  • Danton
    #17107
    azu érdekelne még, hogy itt is van ún. játékba épített csalás mint a morrowindben?

    Mármint félreértés ne essék pl.: a nagy házak kincstárának kifosztásáraq, creeperre, meg egyéb ilyen dolgokra gondolok!!!
  • Lacee
    #17106
    kipróbáltam pont emiatt :)
    valamiért nem sikerült reprodukálni a dolgot, nektek megy? bár elég gagyi csalás ez is, de egy poént megér.
  • grebber
    #17105
    szuerinted honnan szedtem hogy majdnem 500 aranyért adtam el lopott cuccokat ha nem figyeltem volna?
    Ennyire láma nem vagyok meg vak sem hogy kiirja és nem látom.
  • Hmuda
    #17104
    1: márpedig jobban jársz ha megpróbálsz kultúráltan viselkedni.
    2: bug.

    Szerk: mikor lopott cuccokat adsz el a kijelölt seftesnek, akkor figyeld, hogy felül kiírja, hogy mennyi már a profit a lopott cuccokból.
  • haxoror
    #17103
    Hát ilyen nálam még nem volt mondjuk én szinte mindig rohangálok mint egy mérgezett egér ezért ha aktiválok is valamit mire az belendül én már rég odébb álltam.

    Elkezdek csapdákra vadászni, ennyi játék után már illene hogy legalább egyszer kinyiffanjak tőlük
  • grebber
    #17102
    1.Nemtudok kulturált lenni mert idegesit nagyon.
    2. Lopott cuccokat adtam el!
  • haxoror
    #17101
    winchesterről nem tudsz képet linkelni, fel kell töltened valahova
  • haxoror
    #17100
    Ez kurvanagy! :DD

    Vajon Nirnroot-tal is meg lehet csinálni?
  • donpedro
    #17099
    Oblivionban, a toronyban nekem már sikerült olyan csapdát találni, ami simán agyonnyomott. Az még jobban tetszett, amikor a rám támadó Strom Atronach-ot szeletelte fel egy marha nagy sárga pengeszerűség. :)
  • Hmuda
    #17098
    1: próbáld meg kultúráltabban kifejteni a bánatodat.
    2: lopott cuccokat adj el...az számít bele...
  • grebber
    #17097
    Én nem értem ezt az okádék fos tolvajküldiket.
    Ott mondja a rohadék hogy adjak el 100 aranyért cuccot erre mi van? Eladok kb 500 arany értékbe visszamegyek azt semmi.
    Ilyenkor mi van? Mert kurvára idegesit hogy ilyen szarságok miatt torpanok meg.
  • haxoror
    #17096
    Ja hogy úgy, akkor erre majd figyelek
  • David2
    #17095
    ezt hoan?
    én is akarook
  • haxoror
    #17094
    Ez csak teszt volt, amúgy Mike-hoz hasonlóan én is simán belegyalogolok mindenbe, nincs sok értelme a csapdáknak így hogy alig sebeznek :(

    Nyomásérzékelőt nálam se engedi "ököllel" elsütni, ott az ikon de semmi sem történik

    Eddig csak pár szivatós csapdát láttam de azoknak se a sebzése volt veszélyes hanem az hogy lesodortak vmi magaslatról
  • vente
    #17093
    itt még milyen varázslatokat kel szórni erre a kő tömbre vagy mire hogy kinyiljon?KATTnemtom hogy sikerült e
  • donpedro
    #17092
    Ez vajon függ a security skilltől? Szvsz akkor lenne igazán értelme.
  • donpedro
    #17091
    Hát ez az, én Imperial vagyok. Lehet a mágusköpenyt használja ejtőernyőnek a karakterem. :)
  • PiszkosFred
    #17090
    Nyomásérzékelőnél szerintem a kéz ikonnal "beakasztja" vagy hatástalanítja, mert utána rálépve nálam nem jön a móka. Ha alapban rálépek, kapom az áldást.
  • haxoror
    #17089
    Khajiitnál, argoniannál sztem annyira nem zavaró persze imperialnál már tényleg érdekes hogy helyből 100 métert ugrik full nehézpáncélban
  • Mike
    #17088
    vagy mint én
    eddig mindnen csapdába belegyalogoltam :))))
  • Shep
    #17087
    Köszi szépen.
  • haxoror
    #17086
    Ja mégis elment, sry valami gebasz van a böngésszőmmel :S
  • donpedro
    #17085
    Skillekről még annyit, hogy az Acrobatics képességgel kicsit elszálltak a srácok. Asszem éppen most lettem Apprentice belőle, ehhez képest nagyobbat ugrok mint a lovam, és simán túlélek egy 10-12 méteres zuhanást.

    Anvil-ben a világítótoronyból leugorva kb. a HP-m 1/4-ede megy le. Ez elég nagy marhaság sztem.
  • haxoror
    #17084
    Bazmeg itt strapálom magam erre visszavonja az üzenetet!
  • haxoror
    #17083
    "hol látom, hogy mennyi arany van nállam?"

    TAB az inventory, alul kiírja

    "Van olyan térkép amin az egész világ látszik?"

    F4, alul az iránytű fül

    "Hol tudom eladni a cuccokat, van olyan aki mindent megvesz, vagy kovácsnak-fegyvert módszer van?"

    Eleinte igen, de ha fejleszted a Mercantile szkilledet akkor egy idő után már bármit bárkinek el tudsz majd adni


    "Találtam ilyen festő ecsetet meg egy csomó haszontalannak tűnő cuccot ezekkel lehet vmi kezdeni, vagy adjam el?"

    Eladhatod mert általában semmit sem lehet kezdeni velük, mondjuk olyan keveset érnek hogy nem éri meg a macerát sztem hagyd ott őket és keress valami értékesebbet :)

    "Lehet valahol tárolni a cuccokat, vagy csak amit elbírok vinni annyi az össz vagyonom?"

    Minden városban tudsz venni egy házat, ott tárolhatod a cuccaidat. Vagy csak simán a földre is dobhatod, elvileg ott marad minden ahol hagyod viszont ládákba ne pakolj mert egy idő után eltűnnek a belepakolt cuccok!
    (a saját házad ládái kivételek, oda pakolhatsz)
  • donpedro
    #17082
    -számít
  • Hmuda
    #17081
    Fölös idézgetni. Odamész, ráviszed a crosshairt (megjelenik a kis ököl) és "bekapcsolod". A zsinór elszakad és a csapda anélkül aktivizálódik, hogy te egy csini vasgolyót kapnál az arcodba (feltéve, hogy a csapda megfelelő oldalán állsz ). Bár ezt eddig csak zsinórossal tudtam megcsinálni, nyomásérzékelőssel valamiért nem akar működni (a kurzor átvált ökölre, de hiába nyomkodom, nem akarja aktiválni a csapdát).
  • donpedro
    #17080
    Ja és még annyi, hogy az acél is viszonylag ritkának számít és drágának számít, bár a boltokban is lehet venni, de a pórnép nem rohangászik finoman megmunkált acélpengével.
  • haxoror
    #17079
    Ez jól hangzik!
  • donpedro
    #17078
    Én azt a modot raktam fel, amelyik eltünteti a banditákról a röhejes cuccokat, viszont kicsit javítja az olcsóbb fegyverek sebzését. Így egy fine steel kard, majdnem olyan erős, mint egy glass, csak épp nehezebb és lassabb, viszont a glass hamarabb törik. Ezzel azt érte el a mod készítője, hogy a játék nehézsége nem csökkent, viszont jóval nehezebb drága cuccokat találni, és ha valaki azt akarja, akkor egy acélkarddal is nyomulhat magasabb szinten, úgy ragaszkodva a fegyveréhez, ahogy az szokás is volt a középkorban.

    Ha valakit érdekel Arriere2 készíti a modot, a hivatalos fórumon lehet keresni. Még fejlesztés alatt áll, de már vannak tesztverziók.
  • Shep
    #17077
    Lenne pár láma kérdésem, hol látom, hogy mennyi arany van nállam? Van olyan térkép amin az egész világ látszik? Hol tudom eladni a cuccokat, van olyan aki mindent megvesz, vagy kovácsnak-fegyvert módszer van? Találtam ilyen festő ecsetet meg egy csomó haszontalannak tűnő cuccot ezekkel lehet vmi kezdeni, vagy adjam el? Lehet valahol tárolni a cuccokat, vagy csak amit elbírok vinni annyi az össz vagyonom?
  • PiszkosFred
    #17076
    k..jo :D
  • haxoror
    #17075
    Ja közben tesztelgettem a csapdákat, a nyomásérzékelőt a sima Flare spellel is aktiválni lehet, a drótot sajnos nem :(

    Erre azt gondoltam hogy egy summonnal aktiválom, megidézem a túloldalára és hátrálok, így amikor felémjön elsüti, hát eléggé meglepődtem az eredményen:

    Simán megállt előtte és elkezdte vizsgálgatni
    úgy tűnik a csontik intelligensebbek mint a banditák (azok beszopják)


  • PiszkosFred
    #17074
    Nomeg az a lényeg, hogy a major skillek könnyebben és így gyorsabban fejlődnek mint a többiek, ezért aztán sűrűn használt skilleket minorba rakva, később lassulhat a "hatékonyság".