41716
  • 0Fritz0
    #17193
    Az ugrással nem volt gond és két pozíciót is kipróbáltam.
    Nincs mese, táposabb fegyvert kell beszereznem. :)

    Ez a nyilas misi trükk elég gáz.

  • CsőKujts
    #17192
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Amúgy én is a vízbe próbáltam kifektetni. Csak ugye íj nélkül mert az nekem nincsen, difficulityhez meg elvből nem nyúlok. Szal jót röhögtem amikor az első ütés után rajta termett a teljes szett. :) Akkor döntöttem úgy hogy továbbálok. Köszi!
  • David2
    #17191
    a dinnyék tragédiája^^
    eggyes
    kettes
    hároom

    kiváncsi vok, h ien eseteket h kezel le az AI
  • edios
    #17190
    Jó erős páncélja van az fix, én Rindirtől(IC) vettem egy egész jó kis botot, 3 x 33-as sebzés!(Fire,Shock meg Frost asszem)
    Ezt általában nem szokták szeretni a népek
  • edios
    #17189
    Umbránál egy szép nagyot kell ugrani, hogy meg tudj rendesen állni az oszlopon, de ha sikerül, és a karaktered nem csúszik lefelé, elvileg nem ér el..
    Engem legalábbis nem ért el az tuti, direkt vártam is egy kicsit hátha kitalál vmit, de csak ott futkosott meg hadonászott a kardocskájával..
    Lehet hogy az se mind1, hogy melyik oldalon állsz? Én a tűznek háttal voltam
  • MrAndree
    #17188
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyrészt a rose of sithis is csak akkor öli meg azonnal ha nincs rajta a páncél /ha rajta van akkor mindegy/, másrészt meg tökmindegy mivel ölöd meg, mivel a bónuszt akkor kapod ha elviszed a levágott ujját imperial citybe. Úgyhogy bármivel kinyírhatod. Amúgy akkor érdemes amikor úszni megy mert akkor ugye leveszi a páncélt. Én szépen csendben a fal mögül tarkón lőttem. Mondjuk érdekes volt mert az őrők nem tudták ki tette, a testőre viszont szó nélkül nekem esett pedig ő sem látott. Aztán loadoltam és jó messzire elkerültem a fickót. :)
  • CsőKujts
    #17187
    Kéne nekem is egy kis segítség!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Permanent retirement küldit a dark brotherhoodnál már igen régen felvettem de csak most álltam neki. Amit le tudtam fordítani, hogy valami rose of sithis nevű nyílvesszővel kell megölni mert az átharpja magát a páncélon és akkor egyből meghal. De ilyet hiába keresek az invertorimban nem találok. Attól félek, hogy elkevertem valamilyen módon. Szóval merre találom ezt a szerszámot? Remélem nem a gyík adja.
  • 0Fritz0
    #17186
    Nekem simán feljött a drága és nem csak egyszer.
    Egyébként úgy vettem észre, hogy a sima fegyverek nem igazán hatják meg.
  • CsőKujts
    #17185
    "mesz a zold nyil fele mint a muslinca" :))
  • CsőKujts
    #17184
    Haggyad had csépelje őket. :)
  • CsőKujts
    #17183
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pontosan nem emlékszem de a lényeg, hogy nem mind1 milyen irányból lövöd a középső jó széles oszlopra a varázslatokat. Eleve négy fajtát kell használni és különböző irányból. A csávó aki a láda mellett ácsorog megmondja neked, ha kikérdezed! A ládába pedig benne van a 4 féle varázslat.
  • Me0w
    #17182
    Kiir valami angol szart? Nahat bazmeg... es te megis mit elvezel a jatekban? Felveszel valami questet, mesz a zold nyil fele mint a muslinca, es a helyszinen megolsz mindenkit hatha az volt a feladat? Istenem, az ilyen bunkok minek szuletnek meg...
  • Lacee
    #17181
    kár, hogy a nirnrottal nem működik. daedra heart, káposzta, alma megy neki, gondolom a fizikai kiterjedés miatt :D
  • Hmuda
    #17180
    Én előhoztam (az őrök térdig gázoltak a káposztában :P). Befeszíted az íjat és egyenesen felfelé nézel, betabolsz az inventoryba, kétszer ráklikkelsz a nyílvesszőkre (amik már eleve rajtad vannak), aztán eldobod a sokszorosítani kíványt tárgyat és kitabolsz. Mivel elengedted a bal gombot, ezért kilövi a nyílvesszőt és annyi item fog bespawnolni, ahány nyílvessző van abban a tegezben, amire kétszer klikkeltél. Én ezzel poénból elárasztottam káposztával a Market Districtet. Be is halt a fizika számolgatása maitt.
  • Mr_no_NaMe
    #17179
    Heelp pls nagyon kéne az a cumó :S
  • GoKu x
    #17178
    KÖszi
  • tigeroo
    #17177
    ezt hogy csinálta? ha jól olvastam daedra heart!! rátette a nyílvesszőre az itemet?:)

    virággal kéne megcsinálni, barátnőnek tuti öröm D?:A:D?A
  • PiszkosFred
    #17176
    fps-re válasz a piros betűs FAQban.
    Hogyan írattathatom ki az FPSt?
    (magyar billentyűzeten) nyomd meg a '0' gombot. Előjön a konzol. Ide írd be, hogy "tdt" majd <ENTER>
    - mivel az extra jó szokásához híven megint sz*r. Már legalább 10 éve ilyen tré, de hát evvan :D


    Pár dolog nem árt, függetlenül a rendszertől.
    - Gyors rendszervinyó, defraggal és sok szabad hellyel a swap miatt.
    - DirectX a dvdről
    - Újabb vkártya és hangkártya driver, lehetőleg up-to-date jeleggel.
    - Minden felesleges process lelövése játék előtt, akár a helyi hálótól kezdve a vírusírtóig. Offline játék, rengeteg olyan háttérprogit le lehet lőni mellette, amire nincs szükség.
    - Ingame zene kikapcsolása is talán segít.
    - Hivatalos fórumon van egy Tweak szekció. Jobbnál jobb ötletekkel, segédprogramokkal. Ott szét kellene nézni. Az oblivion.ini-vel való játszadozás az elmúlt szűk egy hónap alatt versennyé nőtte ki magát, jobbnál jobb ötletek keringenek a neten, amelyek TÉNYLEG használnak. Persze megfelelő biztonsági intézkedés a próba előtt nem árt, sőt, javallot.

    Kb ennyi hirtelen.
  • GoKu x
    #17175
    uhh még 1 kérdés. az fps-t hogy tudom megnézni játék közben?
  • wester
    #17174
    Hali all, abba szeretnék segitséget kérni hogy az egyik mágus céh küldetésben egy barlangba kell lemennem ahol 2 mágus van és amikro az utolsó terembe érek ott 4 szimbólum van a falon 4 névvel és nemtudom mti kell velük csinálni mert ha megakarom nyomni kiír vmi angol szart:P ... előre is kössz
  • Kandurex
    #17173
    A testvériség keze mindenhova elér. Mi ez a meglepő?
  • GoKu x
    #17172
    hello megint
    A problémám elág sz*r mivel ha leveszek mindenk lowra kikapcsolok mindent (kivéve a wiew distance, az fullon van) akkor sem megy tökéletesen a játék. Szerintem akkor akadás nélkül menni kéne. És ha bemék a városba ott elég gáz. Kint még jóó de a városba kicsit akad LEGROSSZABON. piszkosfred köszi a válaszod hátha most is kitalálsz vmit Elöre is köszi mindenkinek
  • Anotino
    #17171
    Vegyetek fel a dreamworld -os kuldetest aztan oljetek meg valakit es aludjatok be az amulettel a ficko mellett. Lucien a dreamworld-be fog jonni ertunk, hogy begyujtson a dark brotherhoodba :D Vicces.
  • Halfer
    #17170
    nekem AMD 2800+, MSI GeForce 6600GT 128MB, 512MB RAM és 1024x768, Bloom effect, árnyékok 1/3-nál és minden más maxon. És Piszkos Fred-nek igaza van, itt is látszik, gép és gép között nagy különbség lehet.
  • Looserke
    #17169
    Nah végre Arch-Mage lettem...
  • PiszkosFred
    #17168
    Talán ha próbálgatnád, és magadtól rájönnél ;] Most mondjam hogy 1024ben HDRel maxon minden, kivéve a fű, az kikapcsolva vagy 1/3os csúszkával? Vagy 4xAA 4xAF, Bloom és 800x600, és a fű középen? Sok értelme nincs, mert gép és gép között is óriási különbségek vannak...
  • GoKu x
    #17167
    hello
    vki tudna ajánlani vmi naon jo beállitási tanácsot amivel nem akadna és szép grafoja is lenne. 2.8Ghz fel van huzva 3.0Ghz , Geforce 6600Gt , 1Gb ram. Köszi előre is
  • Mr_no_NaMe
    #17166
    Te hogy éred el onnan? Énis felmásztam de nem érem el...ha túlságosan lemegyek akkor meg megcsapkod :S
  • Action
    #17165
    Sztem jobb lett.Csak sztem igy mégkevesebben olvasnak majd fak-ot mert ehez már ehez már születni kell hogy igy megtalálják...:\
  • Goth
    #17164
    nem =)
  • MrAndree
    #17163
    Ha dunmer nőt indítasz akkor nem ugat bele az életedbe. Hanem megjegyzi, hogy milyen kellemesen tölthetnétek az időt. :)
  • Action
    #17162
    Tudomtudom,csak hülyültem.Én is baromi nagy élvezettel öltem meg,pedig fajtársam.Elő az árnyéból.nyil az arcába,nyil visszaszerez a fejből,vissza az árnyékba.:))
  • Kandurex
    #17161
    Rám tört a banner nyúzás :) Így jobb ugye?
  • Hmuda
    #17160
    Csak az az egy Dunmer érdemelte ki azt a jelzőt (lásd kezdéskor szépen beleugat az életünkbe :P). A többivel semmi bajom. :-)
  • Halfer
    #17159
    Ott van asztal? Hát én körbejártam ott mindent de nem találtam!
    Eddig még nem volt szükség lopaskodásra sem, nem volt őr. Lehet másik helyre gondolsz, lehet előrébb vagyok még a likvidálandó személytől.
    De asszem ez a Hard nyitás nem fog menni, mert ha felütöm a leggyorsabbat akkor tul.képp mi lesz, mitől lesz könnyebb a nyitása? (Nincsen Open Hard Lock varázslat? :DD)
  • ati2002
    #17158
    Volt egy módszer régebben leírva, ami által a játék legelején is lazán kinyitottam a legnehezebb zárakat, 1-2 lockpicket elhasználva. (a trükkje, hogy először mindig azt kell felütni, ami a leggyorsabban visszaesik, csak figyelni kell, mert folyamatosan változik ,melyik az.)
  • Action
    #17157
    Nana csak semmi fajgyülőlet! :DD
    Az én kis scout-m is dunmer és kikéri magának a gyalázkodást.Vannak még rendes,(majdnem) törvénytisztelő sötételfek.:)

    Egyébként néha tényleg csodálatosan buta dolgokat csinál az AI.Az egyik dungeonban elkezdett kergetni 3 bandit én meg futottam elölük majd pedig átugottam egy kis rést,nekik persze "eszük" ágában sem volt ugrani igy szépen lepottyantak egy szintel lejjebb,és elkezdték futni a köröket utánam de mindig ugyanugy leestek.A végén megsajnáltam őket és kaptak pár nyilvesszőt.Mondjuk én nemhsizem hogy annyira nehéz lenne megoldani hogy ugorjanak.
    Gondoljatok csak bele,Gothic 2-ben elég sok helyre utánadmásztak.(persze ott is volt hiba bőven,de mégiscsak régebbi játék)
  • grebber
    #17156
    Van hátul egy asztal azon vannak kulcsok használd őket!!!
    Hogy jutottál el idáig ,lopakodva ??
  • Halfer
    #17155
    Dark Brotherhood 3. küldetésén van egy kis gondom
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A börtönben kell likvidálnom egy egyént, aki előtt egy Hard door-al találkozom. Skillem: 17. Hogyan tápoljam, hogy itt be tudjak menni? Kulcsot nem adott a vezérünk hozzá.
  • PAYNE
    #17154
    áhhh rosz helyre irtam be