41716
  • donpedro
    #17233
    Köszi, megyek is kipróbálni. :) A próbababás modot már korábban leszedtem, sőt, vannak vitrinjeim is tele cuccokal, de már nem fér el a lakásban, azért kellett ez a külön szoba. :)
  • tasakos
    #17232
    Hi all! Megtudnátok mondani,hogyan is működik ez a "nyilas trükk" mert érdekelne! ?

    Thx előre is!
  • Mr_no_NaMe
    #17231
    Hogyé van neked annyi zsozsód?? Én mégcsak lvl 9 vagyok de nem hullanak azér olyan jó cuccok, hogy ennyi pízem legyen :)
  • ZaJanga
    #17230


  • 0Fritz0
    #17229
    Most 6-os szintű a karim és 14-et sebez a kard.
    Lehet, hogy elhamarkodott gyilok volt? :D
  • ZaJanga
    #17228
    13000-es bounty volt majd jót mosolyogtam és...kvikklód
  • hippy
    #17227
    Nem kell vele foglalkozni.Rengeteg időd van összeszedni.Ugyanis a 24 óra arra vonatkozik,hogy annyi idő alatt csinálja meg a potion-t,amikor viszel neki egy adag gazt.Játsz nyugodtan,és ha belefutsz valahol akkor szedd össze.
  • ZaJanga
    #17226
    nem kell 24 óra alatt összeszedni! 24 óra múlva menj vissza és akkorra kész az elixir!
    Én is meguntam..10-20-30 és most 40-et kér de ez az utolsó(legalábbíi ezt mondta a szemét) már találtam azóta 22-őt de külön nem keresem csak belefutok.
    A legtöbbet Leyawiin-nél találtam ha ott nem voltál menj arra!
    Te merre találtad azt a "30" at egy területen?
  • ZaJanga
    #17225
    ? milyen szinten mentél oda?Én most 20-as vagyok de nincs ellenfél...sajnos!
    4 kardcsapással kinyírtam a Qrvát!Mint a harmat olyan gyenge volt!
    Utána ezzel az édes kis kardal próbából Imperial C.-ben nekimentem a Palace őrségnek...levertem őket mint a szXrt!
    nem is számoltam mennyi volt csak kíváncsi voltam mit bír az emberem hááát meggyőző volt ! :-D

    Nálad milyen sebzést ír a kard? nálam 27-es
  • 0Fritz0
    #17224
    Miért nem használod a "nyilas misi" csítet?
    #17180
  • 0Fritz0
    #17223
    Teljes a siker, ez tényleg könnyebb módszer. :)

  • MrAndree
    #17222
    Fogalmam sincs mire jó. De valamire biztos.
    Amúgy vicces dolog történt velem délután. Betértem imperial cityben a market districtben lévő fogadóba, hogy aludjak egyet. Rámozgattam az egeret a tulajra és már mozgatás közben megnyomtam az entert. A játék ezt a pillanatot választotta, hogy beszaggasson, a célkereszt ugrott egyet így a szóba elegyedés helyett lenyúltam egy üveg bort az asztaláról. Persze rögtön nekiállt rikácsolni, hogy tolvaj. Gondoltam ez így nem járja, úgyhogy elhallgattattam szegényt. Viszont így a kocsmában tartózkodó két vendéget is el kellett, mert ugye nem hagyunk szemtanút. Odakint szembesültem a ténnyel, hogy az őrségnek nem tetszett a ténykedésem így szeretnék ha bizonyos mennyiségű arannyal kompenzálnám az ügyet. Én azonban továbbra sem éreztem magam bűnösnek /elvégre véletlenül loptam/, ezért elhatároztam, hogy megmutatom ennek a szennyes városnak mi történik ha velem kezdenek. Úgyhogy íjat elő aztán uccu neki. A vége valami 50 halott meg sok sebesült /a sérültek többsége civil mert én ugyebár a légiósokra céloztam de ha épp jó szögben állt egy civil feje akkor gondoltam tanuljon ő is a leckéből/. Másfél óra móka és horribilis mennyiségű bounty összeszedése után végül egy quickloaddal orvosoltam a dolgot. Jó móka volt. :)
  • hippy
    #17221
    Elnézést!Megpróbálom mégegyszer.Itt a link.
  • hippy
    #17220
    Ez egy mod.[url=http://www.tessource.net/files/file.php?id=2118Itt[/url]tudod letölteni.A bábukhoz Piszkosfred oldalán is találsz linket,most nem keresem meg.Van már többféle ehez hasonló mod,de nekem ez tetszik.Minden,a játékban megvehető házhoz hozzáadja pontosan ugyanezt a szobát.Kivéve az IC-ben található viskóhoz.Jó pakolászást!
  • Mr_no_NaMe
    #17219
    :D
    Amúgy a ninroot mire jó azon kívül, hogy tökölhetel ezzel a küldivel?
  • tibor16
    #17218
    nirnrootot akarok... neeeem igaaz, hooogy kb@szk velem ez a qrva zööccsseeee
  • MrAndree
    #17217
    Én neki se merek állni a nirnroot-os küldetésnek. Mert félek, hogy amikor kérne újabb 30-at vagy 40-et akkor nekiugranék és addig verném üvöltve a jó kis kardommal amíg az őrök le nem rángatnának a véres, szétvagdosott holttestéről. :)
  • Mr_no_NaMe
    #17216
    Nem...csak már írták lentebb is :D
  • tibor16
    #17215
    neem mondod - végigcsináltad? - vagy meddig jutottál?
  • Mr_no_NaMe
    #17214
    De mér baszakodsz azzal a küldivel?? Hagyd a francba mindig többet fog kérni :S
  • tibor16
    #17213
    nincs vmi csít erre a tetű nirnroot-ra? - most kezdem keresni a 30 db-ot. Eddig IC két partján volt össz 30, most megint 30-at akar, - nem lehet ezt megveni? vagy egyszerűen beírni az inibe? - visszamentem oda ahol már szedtem, az felejtős... nem nő vissza.. Voltam másik vízparton, ahogy az IC-t körülvevő víz bekanyarodik a hegyek közé - 1 db sincs, farkas annál több. Mijja francot csináljak? -asszongya, 24 óra alatt kell neki.. bent a fűvészkertve vagy mijjafenébe megnézem még aztán nincs ötletem... - vki?
  • donpedro
    #17212
    Állj, ez hol van? Ilyen nekem is kell! Úgyis annyi pénzem van már, mint a szemét.
  • hippy
    #17211
    Elkezdtem dolgozni a gyűjteményemen.Nem egyszerű ezeket a tárolókat megpakolni,és nem fér bele sok minden.Amúgy miért nincs olyan effekt a mágikus cuccokon mint a Morrowind-ben?

  • Mr_no_NaMe
    #17210
  • Mr_no_NaMe
    #17209
    Gyerekek van Umbrára egy jobb megoldás. Mikor beértek a barlangba az első teremban van egy süllyesztő. Na oda kel elcsalogatni Umbárt aztán úgy kell átfutni a süllyestő felett, hogy pont beleessen Umbra. Szép nagyokat fog sebződni ha középre esik :)
  • 0Fritz0
    #17208
    Vagy már ott is hódit a Feng Shui.
  • tibor16
    #17207
    biztos volt a végrehajtó.....
  • ZaJanga
    #17206
    Anvil-ba nagy hévvel szaladtam a kovácshoz és az ajtó és a fal között egyszerűen "beszaladtam a házba ahol ez fogadott:




  • MrAndree
    #17205
    Úgy van. A hajóba meg nyilván raktak egy antigravitációs hajtóművet és attól lebeg. :)
  • ZaJanga
    #17204
    Az nem bug!
    Kiszáradt!
  • Sanyix
    #17203
    Ezt védd ki :)
    Bug
  • MrAndree
    #17202
    Megpróbáltam eljátszani a nyilas trükköt egy almával. A gond csak az volt, hogy nem figyeltem mennyi nyíl van nálam. Az 543 darab egyszerre lezúduló alma pedig olyan szinten kiakasztotta a gépemet, hogy még most is remeg. :)
  • haxoror
    #17201
    Nyílzápor lol na megyek aludni
  • haxoror
    #17200
    Vagy mivan ha nyílvesszőt replikálsz? Aztán megint! És megint! És újra! És amikor van már 10000 nyílvessző akkor...

    Kész mázli hogy hullát vagy döglött lovat nem tudok az inventorymba rakni wehehe
  • 0Fritz0
    #17199
    Olyanom cuccom még nincs, de ennél nyuxik.

    Inkább aranyesőt csinálnál a csóró csöviknek...
  • haxoror
    #17198
    varla stone-al is működik?

    Ez a replikálós bug büntet, még mindig meg bírom állni hogy ne temessem a kurva koldusokat 70 tonna birsalma alá de egyre nagyobb a kísértés
  • edios
    #17197
    Akkor lehet hogy piszoknagy mázlim volt, hogy nem ért el.
    Egyébként először amikor nekimentem asszem 3 ütése után már jött is a load képernyő
  • David2
    #17196
    ienkor jönne jól a levitáció, szönyegbombázás...
  • 0Fritz0
    #17195
    Há' diinnnyyyééééét! :)
  • haxoror
    #17194