41716
  • Sir Quno Jedi
    #17353
    DE ha elszívnak valamit, akkor te még mindig "100+"-szal mászkálsz!
  • SaGa Jr
    #17352
    Hali!

    A ritka borokat egy kocsmáros kisasszony gyűjtené. Ebből a Shadow akármiből kéne neki 10 db. Nem a bunyósnak kell ez a fajta, neki majd más kell. :-) A kocsma meg ha jól emlékszem a fővárosba vezető híd előtt van (ott ahol a halászós küldetést is meg lehet kapni).
  • PiszkosFred
    #17351
    Ez nem Camala specifikus küldetés. Olyan mint a Nirnroot, bárhol is találod, rácsodálkozol és kapsz egy kvesztet. A helyszín lényegtelen, csak a célpont a fontos, és a küldetés, amit most kaptál. Vszínű akkor, hogy a bornak van nighteye hatása, azért is lett kék minden.

    #szerk: így jár aki lentről olvas felfelé, látom már kaptál választ, sorry ;]
  • grebber
    #17350
    Oké majd ha kalandjaim során találok még 4-et akkor elviszem neki!
    Kösz a segítséget!
  • MrAndree
    #17349
    Imperial city-ből kimész és átmész a hídon akkor ott van egy kis falu-szerűség. Asszem Weye a neve. Itt van egy fogadó aminek a tulaja gyűjti ezt a fajta bort és ha viszel neki 6-ot akkor elég jól fizet érte. Úgyhogy el ne szórd.
  • Kandurex
    #17348
    Rengetegen így vagyunk vele. Régen minden szutykot kiakasztottunk, ma már csak az évenkénit 2db igényesebbekkel játszunk (így már van értelme megvenni a játékot). Bőven elég és nem is kell több. Mellette munka + család, barátok. Én remekül szórakozom a hype -okon, vagy úgy általában az SG nem túl "normális" fórumozóin (ez pozitív kritika) és általában jót is játszok egyúttal. Bár most nagyobb az élvezet, ugyanis imádom a fantasy -t.
  • CS@
    #17347
    Érdekes nálam a Fortify Skill 100 felett semmit nem ad.
    Ugyanakkora az armourom 100lightal mint 200al és a kardom is ugyanannyit üt 200on mint 100on.
  • Lysandus
    #17346
    Van hozzá egy küldi, azt olvastam valahol. Úgy rémlik, hogy egy master trainer csak úgy hajlandó tanítani, ha viszel neki két ilyen üveg itókát. Már nem emlékszem melyik, de filmes élményeim alapján biztos a hand to hand. Úgy látszik a makerek egyik kedvence volt a Részeges kungfu mester 1-2-3-sok. :-)
  • David2
    #17345
    pedig az alkémiát leg1szerűbb kimaxolni, nekem minorban van, s elértem a master szintet úgy, h azon kívül egy expert szkillem sincs

    elmész különböző farmokra, azt szüretelsz. pl Skinrad körül, Arcana egyetem, Chorrol mellett az Odil farm, sec pec alatt meg van 100poti, ami ráadásul kiváló pénzforrás is
  • Kandurex
    #17344
    Egy üveg borról van szó, amit soha nem láttál még előtte mivel ritka. Shadowbanish a neve, elég értékes, és neked találni kellene belőle. Mi ezen a bonyolult?
  • Árnyvadász
    #17343
    Régen jártam erre, majd bepótolom az elmaradást, csak játszani is kéne hozzá. Szerencsére hosszú hétvége lesz, így ismét elmerülhetek Cyrodill varázslatos világában. Érdekes, hogy 40 órát elvett az életemből a játék és úgy érzem még jószerivel nem csináltam semmit. De ez a jó, mert hosszútávra így tud csak lekötni. Olvastam, hogy a Heroes V is egészen jó lett. Biztató! Szeretném már letenni a lantot játékügyileg, de azért nem árt, ha egy-két régi cím új köntösben azért leülésre kényszerít. Na meglátom mi lesz. Néha úgy érzem már az Obivion is csak egy "ürügy" a játszásra, de ezt legalább még valamilyen szinten élvezem. Mindenesetre jó játékot mindenkinek! Jó játék, hát igen. A TES4 az, de ahogy a jövőt látom. egyre jobban veszik a hitem és csökken az ingerem...
  • grebber
    #17342
    Na ezt a küldit kaptam Fort Carmalában:

  • Sir Quno Jedi
    #17341
    ÉS? nem látnak nem hallanka, ráérsz regenerálódni! Ha meg nem, akkor nyomd fel a Willpowered!
  • Sir Quno Jedi
    #17340
    Felnyomod az Intelligenciádat, felnyomod a Magicka-dat, felnyomod a Destruction stb. skill-ed... (tárgyból, spellből stb.) VOILÁ!
  • SNAKE01
    #17339
    köszi,sikerült!:DDDD
  • Kandurex
    #17338
    Sir Quno, nem gondolod, hogy az ilyen mágia manőverekhez nincs elég nafta? Még magas szinteken sem...


    /alkeszoskodást hagyjuk, restoration powwa/

    /képtelen megbarátkozni az alkímiával/
  • Gábor
    #17337
    És ezeknek a manaktg-e? Csináltam az assa-nak olyat, hogy Freezing Death Touch, ebből adódóan érintésre sebez frost-tal 20-at 5-10 sec között skill szinttől függően. És még manával is lehet bírni.
  • Sir Quno Jedi
    #17336
    Sőt, ha ezt valami életerőszívó varival csinálod, akkor területről dől a HP és ha soul trap-et is raksz bele területre, akkor mikor meghalnak, töltődnek a soul gem-ek, amikből a kisebbekkel a varázsfegyvereidet tudod tölteni, a nagyok meg jók enchantolni, kész haszon! :D
  • Sir Quno Jedi
    #17335
    Semmi gond, weakness-t berakod 3sec-re és a következő tűzlabda máris így éri a kiscsákókat. Sőt ha a tűzsebzés is idővel jön össze, mondjuk az is 3sec-es, akkor már abból is kap elvileg! SŐT ha terültre csinálod a tűzlabdát, akkor mindenki szív!
  • Halfer
    #17334
    Umbra-val kapcsolatos kérdés, igazából nem spoiler, talán a válasz lesz az:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    A barlangban ott van a csaj, mostanában sokat beszéltetek róla. Quest-ben lesz hogy öljem meg, vagy most nekiállhatok és kicselezve elvehetem-e a cucciat? Az lenne gond ha a főszálhoz tartozna. Jah és tőle van a 27-es erejű Umbra kard?
  • ChevyG #17333
    upsz
  • ChevyG #17332
    köszi
  • ChevyG #17331
    köszi
  • PeeVee
    #17330
    nemtudom, fura, nekem van jópár disase potionom!! és lehet is kapni, a mágusokhotz mennyél, csatlkozz és ott lophatsz is sztem:D
  • grebber
    #17329
    LOL gondolkozzál már és ne ugassál.Szerinted önszántamból zuztam le őket ha rámtámadnak gondolom nem ők adják a feladatot.
    Nemkell arcoskodni mert tudsz angolul.
  • Sir Quno Jedi
    #17328
    Jah:

    - shield 100% = 85 armor
    - bound armor 120sec = az összes bound 'armor' spellből csináljunk egyet (sisak, cuirrass stb.) így mászkálhatunk pajzsos full-daedric armorban csupaszról akár
    - előbbieket kombinálni a fortify skill light/heavy-armor 100-al hirtelen akár 200%-os skill-el is mászkálhatunk
    - a fentit blade skill-re is megtehetjük és máris iszonyat sebzéseket kapunk a sima fegyverekre is
    - ugyanezt blcokra is megtehetjük és máris nyugodtan pihizhetünk a pajzsunk mögött
    - kreálhatunk egy glass armor+pajzs+sityak/kámzsa-ból minden darabjára 10%shield-et téve egy 85-ös ÁLLANDÓ armor-ú varászpáncélt, ehhez csak a kellő számú grand soul kell

    - legjobb a speed fortify!!! Sima varázsruciban (fél encumberance-szel) úgy cikázhatunk mint a Villám Will (még sneak-ban is gyorsak vagyunk)!!!

    Arra vigyázni, hogy NEM lehet többféle fortify skill-t egy variba tenni sajna (ők sem hülyék :D)!
  • grebber
    #17327
    Nem nighteye potion hanem valami Sha..... nemtudom mi.
    De a küldetés lényegét nemtudom :(
  • Ron Ragm
    #17326
    Nem fogod elhinni, de feltaláltak egy könyvet amiben benne van az angol szavak magyar megfelelője. Úgy hívják hogy szótár. Gondoltad volna? Használd csak nyugodtan, én sem az iskolapadban tanultam meg angolul.
  • Me0w
    #17325
    Remek, megegy ertelmes ember. Lezuztal mindenkit, mikor fingod sincs mit kellene csinalni... hajra. Komolyan nem ertem ilyen 0 angultudassal minek jatszotok? A topik 17k uzenet helyett 3k lenne ha mindenki legalabb az olyan szavakat megertene, hogy ask, check es there :P
  • PiszkosFred
    #17324
    Vámpírtanya a hely, azért csak vigyázz ott ;] A kék pia pedig nighteye potion, amolyan infralátás, éjjellátás és társai. Vagy szaraxik a monitorod ;] Inkább az első lesz.
  • sleepwalker77
    #17323
    Ha mindent kekben latsz akkor night-eye potiont ittal. :)
  • Sir Quno Jedi
    #17322
    Tudom vazeg, már megcsináltam, csak mondom a feelinget! :DDD
  • grebber
    #17321
    Járt már valaki FORT CARMALA-ban??

    Én most ott vagyok lezuztam mindenkit találok két üveg löttyöt és kiir valamit de nyil semmi nincs.Ha megiszok egy olyan löttyöt akkor mindent kékben látok.
    Csak fingom nincs mit kéne.
    Valaki valami ötlet?
  • Kandurex
    #17320
    Hmm, pont erről jut eszembe, hogy pl. a legtápabb varázslat összehozását azért nem engdeték a készítők. Arra gondlok pl, hogy hiába combozok össze egy weakness of fire -t egy tűzlasztival, miután hatásuk együttesen zajlik, nincs késletetés :(, emiatt a weakness kiesik, pedig jó kemény cuccokat lehetett volna gyártani :(
  • sleepwalker77
    #17319
    Aztan majd ha elkezded a kuldit rajossz hogy nem a patkanyokat kell irtani, ugyanis annyit mondtak hogy az illeto holgynek problemaja van a pincejeben levo patkanyokkal, ez meg nem feltetlenul azt jelenti amire gondolsz. :)
  • Gábor
    #17318
    Új szpellkombók mester?
  • Sir Quno Jedi
    #17317
    Jah meg a Bonnie és Clyde páros, mikor be kell börtönöződnünk! :D
  • Sir Quno Jedi
    #17316
    De ehhez már csak 25%resistd potion/spell/tárgy kell!
  • Sir Quno Jedi
    #17315
    Már ki is izzadtam az egyik város harcos küldijeit.

    Amúgy rengeteg nem céhes és nem főquest van, ezek néha nagyon érdekesek is! Csak midenkivel beszélgetni kell előtte 100%-ra lecharmolva őket, faggatózni, nyomozgatni, szimatolni, barangolni hegyen-völgyön át!

    Pl.
    - a Nocturn szeme küldiben szereztem magától a sötét Istennőtől a skeleton key-t, amivel a security-m az egekbe ugrott nagyhirtelen (nem mintha kellett volna)
    - a női banada az egyik városban, akik nős férfiakat csábítanak el és rabolnak ki (csatlakoztam is hozzájuk, mivel a karim is nő, aztán jól megszívattam őket belülről), a picéjükben ott volt az összes lopott holmi, igen vicces volt melyik pasitól mit nyúltak, de még a megbízóim is beépített városi őrök voltak... :DDD
    - a szellemjárta ház, amit meg lehet venni, portállal+lich-el az alagsorban :D
    - az elsüllyedt hajó a zendülőkkel

    Szal. van itt minden...
  • Kandurex
    #17314
    bár ettől még elkaphatom