41716
  • BladeW
    #17672
  • MerlinW
    #17671
    Mindkét Vampire rpg volt. Redemption amolyan neverwinter nézetü, Bloodlines meg mint ez. De mindkettő a Vampire szabályrendszeren/történelmen alapuló rpg volt.
    A Diablo is rpg csak az amolyan hálivúdi:)
  • Lobsterman
    #17670
    jaa! akkor velem nem sokra mész. én csak butítani tudok :D
  • Lobsterman
    #17669
    nem akarok szőrszálhasogatni, de a masquerade és a diablo nem szerepjáték :p
  • bgabor
    #17668
    Csak 8-as szinten voltam, a mágiám meg a Starlight spellre korlátozódik. Így, egy wood elf archer karakterrel nem sok esélyem volt az egy szál tőrrel. (konkrétan alig sebeztem, az ellenek meg két lightningal megsütöttek).
    De nem baj, visszaszereztem az íjam és kijutottam. Csak nem gondoltam, hogy ilyen nehéz ügy lesz. Amúgy szeretem a szerepjátékokat, Kotor 1-2, Vampire Masquerade, Diablo2, Morrowind stb megvolt.
  • MerlinW
    #17667
    Sima "riplészer" kéne ide is, mint ahogy a reklámos kulcsszavakat is vizsgálja az SG:)
  • bgabor
    #17666
    Na végül végigvittem így 8-as szinten a Mythic Dawn Cave-et, végül is sikerült a fegyverelvevő és a főpapnő + néhány őr lenyomása után kislisszolni a barlangból.
    Persze ehhez kellett az hogy rögtön a motozás előtt eldobtam a katanámat és a Blades Curiasst, aztán motozás után felvettem és a rituálé után hátbaszúrtam vele a motozós fickót.
  • Braveheart
    #17665
  • Kandurex
    #17664
    Esküszöm be kellene indítani egy helyesírási részt az SG -n. Félelemetes, hogy miket írtok néha, ok, mindenki hibázik amikor kapkod, de ezek:

    Lóvam
    Bútítani
    Muszály
    Fojamatosan
    legdúrvább

    sírva fakad a magyar.

    Lovam, Butítani, Muszáj, Folyamatosan, Legdurvább.
  • cuccok
    #17663
    amúgy én nem bútítani szeretném a grafikát hanem a maximumot kihozni belőle!
  • cuccok
    #17662
    bocs snake01 nem neked akartam hanem Lobsterman-nak
  • cuccok
    #17661
    mellesleg a gépünk nem túl hasonló de azért elküldheted őket:[email protected]
    Rendszerem:gainward 6600gt 128/256, 3.0ghz intel pentium.1 gb ram ddr 400
  • erx13
    #17660
    LOOOL ez igen komoj :D
  • cuccok
    #17659
    de azt az .ini-t ami kinn van a luncher mellett ??
  • Solid Snake
    #17658
    16-éven felülieknek :)
  • grebber
    #17657
    Ja amugy inditsunk petíciót hogy legyen majd egy mod amivel két kardot tudunk kezelni! :D
  • grebber
    #17656
    Én ajánlok egy kis botorkálást a nagy semmibe és az ottani barlangokba tuti lesz nekem onnan van 5-6 db (már csak 2 a többit eladtam) 21-es szintű mágikus kard!
  • grebber
    #17655
    Ezzel a szettel lehetne apritani
  • Halfer
    #17654
    Jó. Köszi. Level 11 vagyok de Arena-n kívűl nem láttam még. Majd keresgélek tovább.
  • b-type
    #17653
    :)
    akkor is Entreri!
  • Kandurex
    #17652
    Kár, hogy nincs két kard lehetőség a játékban, pláne ilyen rövid, görbe kardok amilyet Ő hord:



    (egy fantasy rajongónak illik tudnia ki is ez :))

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Drizz't Do' Urden (Darkelf class)
  • CS@
    #17651
    Mint minden mást ezt is a szintedtől függően szinte bárhol találhatsz.
    Láttam már banditánál, csontváznál, wraithnél szóval mindenhol.
  • Mr_no_NaMe
    #17650
    kb 7-8 szinttől már lootolható.
  • Halfer
    #17649
    Mert tetszik. Lehet hogy nem sokat használnám mert valóban nem sokat ér, de legalább hadd lássam, hogy hogyan néz ki a karakter kezében FPS-ben. Nos, nem tudod hol találhatok ilyet?
  • Lobsterman
    #17648
    bezony init. milyen géped van? mert ha hasonló az enyémhez(512 ram, fx5200) akkor át tudom passzolni azt a 6 init amit csináltam. Egyik csak jó lesz :D
  • grebber
    #17647
    Miért annyira jó ez a fegyver?Mert tulajdonságai alapján kaki.
  • grebber
    #17646
    Marha kis szinten vagyok mert alig fejlödök kurva lassú a folyamat :(
    15 szint.Igaz csak a küldetésekre mentem eddig feleslegesen nemharcolok csak ha feldeítetlen terepre tévedek akkor kifosztok egy egy barlangot.
  • SNAKE01
    #17645
    te azért jáccol a játékkal hogy összefosd magad mindentől???szerintem zárkozz be egy sötét szobába ahol még ablakok sincsenek,várd meg az éjfélt és kezdj el kemény horror filmeket nézni max hangerőn és akkor majd ki élheted magad!!! LOL![ja és kérj meg valakit hogy még az ajtót is falazza be!]
  • Halfer
    #17644
    már párszor megkérdeztem itt, de újra, hátha azóta tudja vki :P különben sry
    hol találhatok/vehetek Elven Long Sword-öt?
    képet is raktam be régen:
  • Nikeboy
    #17643
    Nem igaz! már vagy 2 hete epekedek az oblivionért és még mindig semmi! 1 szőr úgy volt h szülinapomra megkapom: erre mit kaptam???, Narnia krónikáit! eszméletlenül x.ar! aztán mondom h megveszem: erre elmegyek a boltba és mik vannak csak ott? ps2 cdék! mondom ilyen nincs, ok de legalább a pénzem megvan, hopp nincs mert a kávézóban elnéztem és az 1000res helyett 5000et adtam, és a csajszikám pedig 1000 ből adott vissza. így már nem tudtam megvenni mert még vettem RAM ot is, úgyhoyg nincs pénzem! Na most honnan a x.arból szerezzem meg? ilyen nincsí!!!!!!!!!

    talán a JÖVŐ HÓNAPBAN meglesz.:'(((((((((((((
  • Sanyix
    #17642
    Én sima silver longswordal zúztam le belőlük 3-at egy barlangban, meg még mellette a medveidézősekből is párat.
  • tibor16
    #17641
    Nnnna, visszavettek a fighters céhhez, 20 medvebőr kellet a jóvátételhez. Most sem tudom miért rúgtak ki, nna mind1.
  • David2
    #17640
    nem fog, ha csak el nem lopják
  • Tutilevi
    #17639
    ja és még egy kérdés: nyugtassatok meg, ha a saját házamban valamit beleteszek egy ládába, az onnan tuti nem túnik el...
  • Tutilevi
    #17638
    ergo az arénában a grand champion szint után következő állatviadalokból hány van?
  • Tutilevi
    #17637
    ez amúgy nem bug hogy nem adod le a cuccaid, mert ha elkezdesz gyakni akkor a naplód ki is ír egy üzenetet, hogy lelepződtél szabad a gyakás
  • cuccok
    #17636
    valaki meg tudná mondani hogy hogy kell a menün kívűl feljebb állítani a grafikát??úgy hallottam hogy a .ini fájl-ban kell csak nem tudom mit!help!!!
  • ati2002
    #17635
    40 óra után hányas szinten vagy?
  • tibor16
    #17634
    Tényleg, ha a mágusként ajándékba kapot staff-ot később váltanám ki, mert most ölég gyengét csinálna nekem a koma, - nem veszik az el? - mármint nem tűnik el a lehetőség..???
  • tibor16
    #17633
    Ha mágus vagy, de lehet, hogy akkor is ha nem, Rindirnél (7. szint) vettem egy staff-ot, aminél a troll, kisértet, zombi, űbertáp vitéz, necromanta, városi csúcs őrvitéz, stb - hátrabukfenccel búcsúzik - 1 lövéssel! 5700 pénz, 3 enchatja van, állat - csak tápolni kell, ez az 1 hátránya.