41716
  • obe
    #17713
    hát majd akkor találsz "jó" sebzésü kardokat, ha már legalább 10+ lvl-t eléred, de ami igazán jo kard kereskedőnél, az irreálisan drága, tehát ne a kereskedőket látogasd , hanem dungeonokat, meg romokat, stb...ott ingyé találsz akitől elveheted:)
  • kill3r22
    #17711
    please help...nem vagyok valami nagy varázslo...most nem tudok varázsolni semmit mert azt irja ki a játék h "your skill is to low" valaki please help!
  • JackDaniels #17710
    A helyesírás hozzá tartozik az alapvető intelligenciához. Nem azért kell tudni helyesn írni, mert a tanító néni, vagy bácsi ilyen-olyan jegyet ad rá.
  • Vajda Gergely
    #17709
    Sziasztok!

    Tudtok olyan helyet,ahol nagyon jó sebzésű kardokat lehet venni?
    Thx
  • CsőKujts
    #17708
    Ha meg ennyire el vagy szállva simán vehetnél egy magyar billentyűzetet. :)
  • CsőKujts
    #17707
    A legegyszerűbb utálkozni ha másért nem akkor a helyesírás miatt... Ki vagytok ti készülve... Eszembe nem jutna emiatt bárkit utálni. Esetleg megmosolygom.
  • b-type
    #17706
    Rincewind a legnagyobb.
    szvsz Pratchett legjobban sikerült karaktere.
    (összes Pratchett megvan--hálégnek)
  • PiszkosFred
    #17705
    Osszefutottam egy faluban (Pelleakarmi) egy imperial novel. Nagyon megtetszett a hatan levo glass ij, gondoltam lenyulom. Mivel nem akartam megolni elso korben, kezdetnek probalkoztam a zsebelessel. Felkeszult vadasz lehetett a no, mert ezt talaltam nala :D



    Hozzateszem, hogy miutan sajnos meghalt, meg legalabb ennyi "vacak" nyilvesszo kerult elo a hullabol (no meg az ij)...
  • PiszkosFred
    #17704
    Morrowind is bejart addig, a ket kieggel es a temerdek, jobbnal jobb modokkal. Tavaly nyar vegen, osz elejen hagytam abba talan a tenyleges jatekot, 2002 nyaraval kezdve ;] Erzem hogy ez is, az Oblivion, evekig fog szolgalni.
  • haxoror
    #17703
    Ez nekem is feltűnt, 11. szinten vagyok és még mindig leathert hordok.
    Mondjuk tökmindegy mert a light armor szkillem az utolsó 5 szinten nem is fejlődött mert csak elvétve ütnek meg és az is max 1-2 nyílvessző

    Kár hogy a stat nem mutatja hogy hányszor halt meg a karakter mert akkor most nekem egy 0 lenne ott és így is szándékozom befejezni a játékot, hardcore powa.
    Egy troll volt ami a frászt hozta rám mert valami 10 méteres kombóval nagyon pofánvert éppenhogy el tudtam ugrani (kész mázli hogy pattogás közben is lehet gyógyítani) amúgy 50 sneak fölött nincs ellenfél.
    Mindenkinek csak ajánlani tudom a tolvaj kasztot, hatalmas fíling éjszaka fosztogatni, a legjobb cuccok az alvó tulajoknál vannak (érdekes hogy mindenki a fegyverével alszik )

    Ja és akik a lassú fejlődésre panaszkodnak, délután 5-kor kezdtem ezt a gémet és most hagytam abba (tolnám még de reggel locsolás :) pedig a paranoia küldetést is végignyomtam, mindhármat végigkövettem egésznap! eddig a leghangulatosabb quest volt, öröm volt nézni ahogy a RAI működik :)

    Szal 10 óra játék alatt 11 szint szépen nyugisan semmi táp, a trükk csak annyi hogy a tolvajommal nem varázslót vagy harcost játszom hanem a tolvaj szkilleket használom -> a karakter fejlődik
  • Dr4gonlord
    #17702
    Szerintem nem lényegtelen, a nyelvünket megfelelően kell kezelni, bárhol is legyünk, az, hogy nem kapsz jegyet nem valami jó érv, mert nem a jegyért irunk helyesen, hanem mert a helytelen irás undoritó, és ha egyest nem is kap az, aki hanyagol, de a nyelvre érzékeny emberek és egy idő után mindenki már hozzá se szól valamint meg is útálja azt, nos szerintem az sokkal rosszabb, mint az egyes, szerintem, persze az igénytelenség határtalan. (Hosszú 'i'-k hiányáért már most elnézést kérek, mielőtt valaki beleköt, de angol a billentyűzetem, mert amit vettem, abból még mindig nincs magyar kiosztás).
  • Mike at home
    #17701
    ez nagyon jo
  • Mike at home
    #17700
    szerintem pedig ezek itt lenyegtelenek
    masreszrol en mar nem kapok jegyet hejjesirasra, szal ha megxokom sem erdekel kulonossebben
  • Mike at home
    #17699
    en most vagyok lvl6
    az emberek altalabn egy ket tuzes erintestol fexenek, Obli kapuknal levok kicsit masszivabbak :) mondjuk en elvezem.
    tegnap is, ork "haver" azt mondta, marpedig nekem annyi, ez az o jateka (embervadaszatos jatek kuldi) aztan meg se tudott utni, mert mar fekudt :))
    utobbi idoben mar nem hordok pancelt, nem igazan van ra szuksegem, csak szepen az egyetemi kontost
  • Mike at home
    #17698
    szerintetek szamit a ruha abban, hogy viszonyulnak hozzad a tobbiek?
  • Mike at home
    #17697
    2-3 ev? :)))

    minap megcsinaltam azt a kuldit, amikor a feleseg elkuld a ferjhez, szedjem ki a ferjbol, hol a lopott penz. meg be is zarattam magam, meg persze kinyirtam anyust, szaros 40 aranyert! Tudjatok mikor megyek bortonbe 40 aranyert. Persze a ferjhez hiaba megyek vissza, hogy hol az arany, errol mar nem lehet beszelgetni, ugyhogy o si meghalt
    majd jol visszatoltok egy regebbi alalst, es azt mondom a nonek enem erdekel az egesz
  • Lyan Kyj
    #17696
    Rendben, thx!
  • Bravoman
    #17695
    Szerintem a HDR sokkal többet dob a látványon, mint az AA (feltéve, hogy legalább 1280x1024-es felbontáson játszol).
  • Lyan Kyj
    #17694
    Szerintetek melyiknél szebb a látvány? Bloom + 4XAA, vagy HDR? Nem bírok dönteni.
    BTW, 7800GTX-van, szal FPS szempontjából lényegtelen...
  • LegionarR
    #17693
    Azt hiszem én is kipróbálom ezt a csigatempót, mert eddig kicsit talán kapkodtam (nem bírtam hosszútávon elviselni azokat az átkozottul lehangoló ob-kapukat cyrodiil gyönyörű tájain, és emiatt mindig hamar befejeztem a főküldit). De az új karakteremmel máshogy fogok játszani. Kár hogy kb. 4 karakterembe került, hogy megtanuljak értelmesen játszani ezzel a gyöngyszemmel...
  • PiszkosFred
    #17692
    En azota elvagyok vele, es meg el is leszek a kovetkezo 2-3 evben. Meg a wowot is szunteltetem, pedig az eu beta ota volt aktiv accom ;] Majd a kiegnel reaktivalom, addig (es utana) itt az oblivion. Amilyen csigatempoban haladok, boven lesz jovo nyar mire vegzek mindennel.
  • LegionarR
    #17691
    Ki játszik itt a játék megjelenése óta folyamatosan (más játékot ritkán vagy soha nem vett elő)? Én igen, és még nem uncsi de már előre félek attól a naptól amikor azt mondom: mostmár elég volt...
  • PiszkosFred
    #17690
    OFF
    Hát a fene tudja, a vampire első része, az szerintem igen komoly rpg volt. Más kérdés, hogy az akkor divatos irányítási és megjelenítési hagyományhoz csatlakozott, ezért talán akciódúsabb lett. De szerintem inkább rpg, mint akció. Persze ez megítélés kérdése. A HL motorra épülő folytatástól elment a kedvem, annyire bugosnak mondta mindenki. Azt nem láttam milyen.
    ON
  • PiszkosFred
    #17689
    Köszi, ettől féltem. Egy garnitúrát akarok mindegyikből, aztán felőlem el is tűnhet a világból az az anyag...

    Eddig azt hittem, hogy csak a csizma minősége(journeymanig), a sneak skill nagysága, és a fények/árnyékokra kell figyelni. És a páncél csillogása csak egy poén volt valahol. Hát nem ;] Leatherben úgy mentem át a legzűrösebb helyeken is, mint kés a vajon. Amióta felvettem a chaint, azóta sűrűbben bukok le. Szomszéd srác is azt mondta, hogy amióta mithrillben rohangál, szép meg jó, de sokszor "lebukik" mobok ellen. Reload után leatherben még a hajukat is leborotválja, annyira nem veszik észre...

  • CS@
    #17688
    Nagyjából amit az első sorban írtam iron, steel, chain, dwarven, orc egyáltalán nincs. Elven, mithril előfordul a banditáknál. Ebonyból az egész játék alatt nem túl sokkal találkoztam. Glass és daedric töménytelen mennyiségben.
  • Prof William
    #17687
    Széltoló mod kéne ide. (Terry Prachett: Korongvilág)
  • Tutilevi
    #17686
    és a páncélokkal mi a tapasztalat?
  • CS@
    #17685
    Az én tapasztalatom alapján(lvl.44): iront, steelt és orc cuccost marha rég nem láttam a boltokon kívül, a többi azért még néha pottyan. Elven kardokat előszeretettel használják a wraithok, a csontvázaktól szinte az összes blade beszerezhető még most is. De például DwarvenMace –t szintén jó ideje nem találtam lootba, szóval ha nagyon gyűjteni akarsz akkor azért szerintem spejzolj be egy két dolgot.
  • PiszkosFred
    #17684
    Dehogy probalok, arra ott a probababa, legalabb eltakarja valami a fejet :D
  • Tutilevi
    #17683
    amúgy ezen gondolkozom most énis, hogy ha most lépek még 8 szintet pl akkor még eshetnek nekem dwemer cuccok vagy csak elf+mithrill?
    remélem nem így van...
    ja és próbálj meg egy sisakot tenni a vitrinbe :LOL
  • PiszkosFred
    #17682
    Egyuttal toltsd le a vitrin modot is, ha meg nem tetted meg. A ketto egyutt felelmetes muzeumot tud varazsolni a hazikobol ;]

    Van egy mod, korabban volt a linkje, minden vasarolhato haz ala berak egy bemutatotermet, jo nagyot, tele megtoltesre varo fix helyzetu vitrinnel. Az sem rossz. Foleg ha tele van, akkor tud nagoyn jol kinezni a hely ;]

    Egyebkent a vitrint nemtudom milyen elmebeteg tervezte, de hogy fel kellene pofozni, az tuti. Oke hogy jobban belelatni ha dontve van, de ba*meg minden borul/csuszik benne folyamatosan ;] Akkor inkabb legyen alacsonyabb (ugy is bele lehet latni) es vizszintes. Remelem mar dolgozik valami joszivu modder a dolgon ;]

    ui: vegre összefutottam M'aiq-kal ;] A szo szoros ertelmeben, en Anvilba mentem, o meg elszaladt mellettem. Nem kergette senki, csak ment mint a meszes. Latom nem sokat valtozott, meg mindig nincs ki a negy kereke :D De legalabb az orult Umbra kard utan a masik idiota is feltunik a szinen, jo viszont latni ismerosoket ;]
  • PiszkosFred
    #17681
    - FRAPS nevu kis progi
    - Ini-ben a szokasos screenshot enable=1, de ha AA be van kapcsolva az optionsban (vagy driverben), akkor nem mindig muxik az ingame screen a jatekban, ekkor marad a fraps (nvidia eseteben legalabbis).

    ui:
    Eszmeletlen ez a tolvajlet. Azt hiszem be kell szereznem a Thief es a Splinter Cell idevonatkozo reszeit, egeszen mellbevagott a szokasos hunter es sorc kasztjaim utan. Meg sosem volt ilyen sunyi es alattomos arnyekemberem, es elvezem ;]

    Kerdes:
    A targyak szintjet nezte valaki, hogy is muxik konkretan? Adott az elven longsword (a pelda miatt), amely 7-8szinten mar pottyan. Ez azt jelenti, hogy 8+ karakter barmikor talalhat ugyanolyan surun, vagy azt jelenti, hogy 8-10 korul talalhatok surun, mert utana mar mithrill meg mittomen milyen cuccok fognak esni? Szoval adott szinten erdemes begyujteni minden cuccot, merthogy a kesobbiekben mar csak "jobb" fog esni, vagy ha elertem a szintet, onnantol barkinel lehet random. Egyszerusitve: lev20+kent talalhatok meg steelbe oltozott nepeket, vagy inkabb ork meg deadric ellenfelek lesznek, es steel max boltban? Ilyen tapasztalata valakinek? (legnagyobb karakterem meg csak 7es ;])
  • Tutilevi
    #17680
    ja hogy itt is csak az ini fájlt kell konfigolni....
  • Lobsterman
    #17679
    Eeeez most nem igaz, mert akciójátékok voltak némi rpg elemmel. Attól nem lesz valami szerepjáték hogy fejlődnek a karakterek.
  • Tutilevi
    #17678
    valaki megosztaná velem hogy lehet itt screenshotolni?
  • Tutilevi
    #17677
    oblivionhq-n fent van
    de http://www.tessource.net/files/file.php?id=2055
  • 0Fritz0
    #17676
    Melyik ez a próbaba mod? (esetleg link? )
    Köszi
  • Tutilevi
    #17675
    ez hülyeség
    3-4. szintű sima tápolatlan szinte minden cucc nélküli tolvaj/harcossal csináltam meg könnyedén
  • Tutilevi
    #17674
    haláliak ezek a tárolórekesz és próbababa modok
    jó nézni ahogy gyarapodik a gyűjtemény
    amúgy a tárolórkeszbe csak húzogatós módszerrel lehet cuccot pakolni?
  • BladeW
    #17673
    Sajnos itt jon ki hogy mennyire nincsenek kiegyensulyozva a kasztok... Varazzloval siman megcsinaltam 8-as szinten. (A megidezett draemora caitiff beveri mindenkinek az orcajat) A 9. szintu harcosommal kb eselytelen lettem volna.