41716
  • tibor16
    #17953
    nekem azt a lovat megtámadta 1 farkas, amig én virágot szedtem - hehe - oszt látom, hogy elszelelt, azóta nincs meg. Lehet, hogy hazament? - tényleg ezt megnézem, ez még nem jutott eszembe...
  • grebber
    #17952
    Mindenki ennyir uszkál a pénzben? Hogyan?????
    Nekem 42 óra játék után van 20k ugy hogy semmit nem vettem eddig.
  • grebber
    #17951
    Aréna (szintek/ellenfelek)

    A gyiknál meg várjál 1 napot és ad infot ha utánna sem boldogulsz megint egy 1 és a végén kapod a zöld nyilat.
  • CS@
    #17950
    Jó kérdés, itt a Morroval ellentétben még az enchant is nevetségesen kevésbe kerül, úgyhogy a kérdésedre nem nagyon tudom a választ. Közel fél millával rohangászok, amiből néha költök repair hammerre, úgyhogy szerintem se jó semmire.
  • David2
    #17949
    télleg ez a conjuration modot hol találom?
  • Sipocz
    #17948
    ..és ne csak dumáljak
    Call Stead
    Nyeregtáska
  • wesker24
    #17947
    Megszereztem azt a négy misztikus könyvet ami ennek a Tam-raelnek kell akinek olyan gyik feje van az Imperial City Arcane University-ben található miután megszereztem a négy könyvet és elvittem ebbe a Universitybe ehhez a gyikfejűhöz beszámolni a fejelményekről de utána semmi mit kell csinálni ??? Megnéztem a könyveket beleolvastam és minden egyes könyvnél fejlödött egyet a skilljeim !!! Talán ez kellett csinálni ?

    Mivel a főküldetésben elakadtam beálltam az arénaba harcolni az arénában hány fokozat van ?? mert éppen most lettem Gladiátor habár ez a három argoniai elég nehéz volt ?? Gondolom mostantól kezdve már elég durva ellenfelek jönnek nem ??
  • arpad vezer
    #17946
    Nekem alapbeállításon van, a gomb nem tom hol van.
  • tomee14
    #17945
    Ti mien nehézségi szinten nyomjátok? kb hol van a vonalon a gomb?
  • arpad vezer
    #17944
    OK. Köszi, majd megpróbálom.
  • grebber
    #17943
    Hát nemtudom az én lóvamat már vagy 20x lezuzták annyi van hogy kicsit fekszik az újult erővel feléled.Ez az a ló amit a Sötét csukjás csóka adott!
  • cuccok
    #17942
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    na szóvaltőled jobbra van egy emelvényes rész ott keress egy gombotés nyomd meg azt feljönnek a lépcsők!
  • dronkZero
    #17941
    Tényleg, ti mire költitek a pénzt a játékban? Kb 100e septim csilingel az erszényemben, de nemigen találok értelmes dolgot, amit érdemes lenne megvenni. Páncél/fegyver hamarabb esik mobból, mint ahogyan a boltban meg lehetne kapni, ház jelenleg elég egy. Lovat elvből nem veszek (amíg nem lehet róla harcolni, addig csak nyűg). Fegyvert/páncélt magam javítom. Szal.. mire jó a pénz?
    Épp az Arcane Universityre akarok bejutni, majd ott gondolom jól elverhetem enchantra...
  • arpad vezer
    #17940
    A University-n kaptam.
  • Sir Quno Jedi
    #17939
    A shield varázslat DEFENSE-t ad, akár a paáncél, szal. nem kell hozzá páncél, elég a ruha, avagy az sem.
  • cuccok
    #17938
    ez egy mage guild-os küldetés?mert ha az akkor tudom mit kell csinálni!
  • Mr_no_NaMe
    #17937
    A páncéljukat le lehet rángatni csak nem Deadric páncél lesz náluk hanem Deadra. Ami pontosan úgy néz ki mint a Deadric csak sokkal szarabbak a statjai és ilyen 40 aranyakat érnek.
  • cuccok
    #17936
    ugyan ilyen gépem van csak abit ic7-es alaplappal!
  • Sipocz
    #17935
    Nagyon jó a nyeregtáska mod, a paci saját HP-jának 2-szeresét képes cipelni max. (ez ugye a "paint" tipusunál is már 600 font!), a HP-jánál nagyobb terhelés esetén viszont picit lassul és képtelen vágtatni. No ez nálam nem igazán prücök mert a "lovasharc" hiányában nálam a ló elsődlegesen málhás jószág. A call stead meg arra jó hogy utasíthatom a lovat hogy "kövess"+"légy óvatos és tartsd magad távol a harctól" és valóban eképpen is csinálja:)!
  • 0Fritz0
    #17934
    Azt nem írtam, hogy nem nő a sebzés...
  • arpad vezer
    #17933
    Hi!

    Valami Vahtacen's secret küldetésnél járok, és elakadtam, mert a zöld nylí az jelzi, hogy fel kéne mennem ennek a monumentumnak a tetejére, de az oldalában a lépcsők nem nyílnak le.
    Előre is köszi a segítséget.

    Képek:





    Áv
  • dronkZero
    #17932
    Ti melyik játékkal játszotok? :P

    "Lehet, hogy a valós sebzés = A fegyver sebzése szorozva a skill nagyságával?"
    Nem lehet. A fegyver sebzése nő a skilleddel együtt. Amikor elentem Umbráért, akkor csak 25öt sebzett. Most 33at.

    "mert ez egyszál pendely nem sok sebzést fog fel még shield vazsival sem :)."
    Ez nem meglepő, mert a 0-át bármennyivel szorzod fel, az bizony 0 marad.

    "Bár azt töbször észrevettem hogy a párbeszédek aktív szinezése nem mindig igaz. Ugyanis itt a kifizetés és leülés lehetősége inaktív szinű volt."
    Az nem "aktív", meg "inaktív", hanem "még nem mondtad neki"/"már mondtad" azt a lehetőséget.

    "Kurva tigris meg olyan erős hogy lol szemtől szembe esélyem sincs:("
    Tigris nincs a játékban. Tudod, a tigris az a csíkos cica.
  • cuccok
    #17931
    megpusztúl már próbáltam
  • LegionarR
    #17930
    Nem hal meg mi? Tudtommal nagyon is kifekszik...
  • tibor16
    #17929
    :) köszi
  • grebber
    #17928
    Na és ha a lovadat ütik mi történik?Semmi mivel nem hal meg ugyse.
  • tibor16
    #17927
    a lóra pakolni, csak mod-al lehet? mert eddig nem törődtem vele, hogy elbitangolt a lovam, de most, hogy írod, hogy lőval oldod meg a dungikból szerzett cumók szállítását - kezd érdekes lenni. Multkor számoltam, az egyik helyszínről 6 x fordultam a kereskedőhöz (köllött a lóvé) - elszartam vele az időt. Lehet a löttyök készítése/eladása jövedelmezőbb. Mellesleg a kereskedőnél "gyűjtöm" a cuccaim - a földre ledobálva. Így ott ha az összeset fel is szedem a lötty készítéshez, nem baj ha túl nehéz vagyok, mert úgy állok meg, hogy miután megcsináltam, rögtön el is tudjam neki adni. Tényleg -van aki recept alapján készít löttyöt???, mert én, ahogy esik-úgy puffan alapon csinálom. Aztán időnként "beesik" vmi használható is, a többit meg eladom.
  • LegionarR
    #17926
    Úgy tudom a Dremorákról 20 szintől lehet lerángatni a páncélt, én még nem teszteltem, mert mire 20-as lettem, már megoldottam a fő questet és ez tudod mit jelent . Sajna a lélekköveket nem nagyon használom úgyhogy passz...
  • Sipocz
    #17925
    Van egy "call stead" mod a korábban hivatkozott mod gyűjteményben, hibátlan és összefér az ugyanott található "nyeregtáska" moddal, nagyon jól orvosolja a "ne bántsd a pacimatt vaze!" tipusu problémát.
  • Sipocz
    #17924
    Köszi!
    A korábbi részekben mindig pontosan tudtam az elérhető sebzést azért nyüzsgök:), a Morro.-ban azért volt mindig rövid fegyverem mert a karik egyáltalán nem "warrior" tipusuak voltak és a fegyver sebessége meg a rövidebb fegyverek magas sebzésalapja nagyon megfelelt a stílusnak. Pusztakezes harcban még nem utazok, de valóban tervem egy "monk" noha azt látom hogy a páncélozás és a heavy weapon erősen preferált, legfeljebb majd lekapom a "nyehézségi szintet":).
  • Streetwarrior
    #17923
    Szerintem az Oblivion a legjobb PC-s szerepjáték.Tényleg beleszerettem.Az azonban csalódást okozott, hogy a terület kicsi.A Morrowindben sokkal nagyobb volt és több volt a város, pedig nem ezt ígérték.Ja és ha banditák támadnak meg, ha lovam van, mindig azt a szerencsétlent ütlegelik.
  • tibor16
    #17922
    jaja - pont ezért áltam neki bezárogatni, mer ölég utálatos és a szebbik lelkem nem szeresse... csak gyanús lett a dolog. Még jó, hogy megkérdeztem, akkor ma neki is állok hogy befejezzem a főküldit. Speciel nekem a világa tetszik, és a vezérszál nemnagyon hiányzik...
  • SaGa Jr
    #17921
    Hali!

    A fegyver sebzése a skilledtől függ. Minél nagyobb a skill, annál nagyobb lesz a sebzésed a fegyverrel (úgy fog emelkedni a sebzéshez írt szám az inventoryban).
    Emellett ehhez hozzájön még egy érték, ami az erődből számolódik, de ez nem jelenik meg az inventoryban kiírt sebzésre. A kettő együttese addja a tényleges sebzést. Emellett még befolyásolja a bevitt kárt az is, hogy milyen módon támadsz. Vannak a power attackok, amik nagyobb sebzést visznek be, van a sneak attack, ami skilltől függően 4-6x-os sebzést okoz.
    Lopakodásból, jó blade skill-el és megfelelő fegyverrel egy power attackkal ki lehet végezni 100 fölötti Hp értékkel rendelkező lényeket is egyetlen ütéssel.

    Ha meg mágus vagy, akkor nyomjad ököllel. Jó az. Az is fejleszti az erőt, és könnyű követni a sebzés alakulását (meg kell nézni a skill szintjéz és ha rajta tartod a kurzort ki fogja írni mennyit sebzel ököllel alapban). Ehhez még kell egy kis blokk és teljes az öröm.
  • Sipocz
    #17920
    Köszönöm! (és bocsi hogy a hívott jegyzést nem olvastam el:)!)
  • tibor16
    #17919
    aha, ez yóó hír, nemszeretem ezt a sátánista sz@rságot. Biztos félreértelmeztem az olvasottat. A dremoráknak, meg a különböző monsztáknak 8-as szinten legalább is, a páncéljuk nem nyerhető ki, - később véltozik ez? Találtam az 1ik szütyőben ugyan 1 normálisabb kardot, de többnyire nem túl értékes ami náluk van. Lélekgyűjtésnél, nekem legalábbis egyelőre 800 értékű volt a legnagyobb, gondolom később lesz komolyabb is - vagy nem elég nagy a lélek kövem?
  • CS@
    #17918
    Szerintem itt fontos az, hogy „nem nagyon” vagy „egyáltalán nem”.
    Mert én egy darab kapuval nem találkoztam még 130 játékóra alatt.
  • Sir Quno Jedi
    #17917
    Merhogy több darabból van és azok vegyesen heavy-k és light-ok!
  • Sir Quno Jedi
    #17916
    Nékem úgy tűnt. Ráadásul heavy és light armor is 1xrre!
  • David2
    #17915
    alapból csak 1et lehet időzni egyidejúleg(fasság), szal ezt mod javítja ki
  • CS@
    #17914
    Az ini –ben tudok erre számszerű megoldást a „fDifficulty=” bejegyzés alatt.
    Ha könnyíteni akarsz rajta, akkor kezdő értéknek azt ajánlom, amit a #15528 –ban is: „-0.1000”