41716
  • dronkZero
    #17993
    Pláne, hogy a vadkan az egyik leglassabb dög. Egy kezemen meg tudom számolni, hányszor ütött meg disznó, és annak a felében direkt álltam elé.
  • grebber
    #17992
    Persze hogy használható de azért biztonsági másolatot csinálj!
  • Sir Quno Jedi
    #17991
    Hülyeség, hogy nem kell bejutni az Arcane Universityre!

    Legjobbak a kis gagyi enchantok. SOk pénzt lehet belőle csinálni, plusz gagyi enchantokból is elő lehet hozni jó hatásokat!
  • grebber
    #17990
    Ja ez a másik baj velem soha nincs nálam hely telen vagyok mindig :(
  • haxoror
    #17989
    "egy vadkantámadás együtésre a 118 HP-mból 100-at levisz"

    Hát ne hagyd hogy megüssön!

    Harcos -> közelharc
    tolvaj, mágus -> futás, elrejtőzés

    :)
  • tibor16
    #17988
    Ha így, játék közben rakok fel modot, használhatóak maradnak a mentéseim, vagy előről kell kezdeni?
  • dronkZero
    #17987
    Varázslatot még csak 3-4 darabot vettem, nem akarom telepakolni a listát, meg a kis költségű varázslat több skillt növel. Tehát harc után nem 3-4 nagy heal-t, hanem 10-20 kicsit nyomok el, ami ugyanúgy meggyógyít a következő mobig. (Nem nagyon járok le dungeonbe mostanság, csak ha küldi miatt kell)

    Lehet, hogy akkor belekezdek a főküldibe (csak addig, hogy elkezdjenek nyílni a kapuk), mert a felszerelésem jelenleg fullos, de enchant férne még bele. Nem csak ezért akarok bemenni az egyetemre, ezzel a karakterrel végig akarom tolni az _összes_ küldetést, amit csak lehet/találok.

    Az ICben lévő házat megvettem, de több egyelőre nem kell. Csak gondban lennék, hogy melyik elraktározott cucccom melyik házamban van... Két láda nekem bőven elég. Az egyikben az értékesebb lootokat gyűjtöm, a másikban az alkimista cuccokat.

    Egyelőre harcosként funkcionálok, most kezdtem belemerülni a mágia rejtelmeibe. (pure mage major skillekkel)
  • haxoror
    #17986
    Hmm...

    Ja igen mintha írtad volna hogy nem jársz dungeonokba hanem csak a küldetéseket csinálod sztem ez az oka, egy rom kifosztás 2000+ aranyat hoz már 10-es szinten is, muszáj tombraider-kedni különben a fegyverszkillek szarak lesznek és pénzt küldetésből én még nem láttam.

    Menj le Valverine-be, elég csak a felső szinten végigmenned ott csak emberek lesznek, gyűjtsd be az értékesebb páncélokat/fegyvereket máris lesz pár ezer aranyad.
    Amikor a cuccot eladod a haggle csúszkát told egyharmadra, még ha béna vagy mercantile-ban akkor is egy csomóval több pénzt adnak így a cuccaidért.
  • Tutilevi
    #17985
    nekem se különösebb probléma de 30 után már elpattan néhány ér az agyamban
    úgyhogy most egy kis szünet:)
  • Sir Quno Jedi
    #17984
    Pediglen 250HP-t sebez rajtuk!
  • grebber
    #17983
    Már kicsivel lenteb irtam hogy semmit de tényleg SEMMIT nem vettem a game-ezés során na jó kb 5 db kalapácsot ennyi.
  • Sir Quno Jedi
    #17982
    Nyomjál el egy 100%chameleon-t, vagy csinálj olyan rucit+ékszereket magadnak, ami ezt adja össze! Kedvedre sétálgathatsz, gombászhatsz amerre jólesik! :D (ja és puha lábbelit hordj, pl szandit, mokaszínt, esteleg sneak fortify-val)
  • grebber
    #17981
    Na szép én meg eladtam mind a 6-ot amit kaptam mert nem használtam őket!
  • Sir Quno Jedi
    #17980
    A trollok hegyekben halnak körülöttem. :D

    Amúgy van egy olyan küldi, mikor egy festményvilágból kell kihozni a festőt, meg a varázsecsetjét. NA ott vannak festett trollok, mégis mit gondoltok mi sebez rajtuk?!!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    A TERPENTIN a tőrre kenve!!! :DDD
  • Tutilevi
    #17979
    úgy kell fejleszgetni a skilleket hogy a "stat meg a HP" növekedjen
    ennyi a lényeg
  • Sipocz
    #17978
    Biztos nálam a hiba, nem is vitatom. Viszont a játékélményemet lenyúlja hogy gombaszedés közben a nagyerdőben egy vadkantámadás együtésre a 118 HP-mból 100-at levisz, sok az ami sok. Jó bökjön rajtam 40-50-et és elfogadom de nehogy már páncélban+állandó shield vazsival túrva+lopakodva+.... kelljen járnom. A szintem megy felfelé mint atom, a stat.+a HP viszont marad, ezt az eltérést a gama az ellen kisorsolásánál nem tolerálja. Energiaital van amit a kari kotyvaszt+a dungikban szerezhető, hiszen a boltira nincs keret, abból is annyi van amennyi alapanyagot képes begyüjteni.
  • haxoror
    #17977
    #17968 komolyan érdekel
  • Tutilevi
    #17976
    azért nem árt egy ház:valahol be kell rendezni a múzeumot:)
  • Tutilevi
    #17975
    hú de elegem van minden féle nem humanoid ellenfélből..........
    fighters guild uccsó conrtactja: jön 3db will o whisp. na már ezen elkezdett főni fejem, utána meg még a barlangban nyírjak ki vagy 30 trollt
    áááááááááááááááááá
  • grebber
    #17974
    Nemveszek házat minek csak felesleges pénzkidobás.
    Mondjuk az is igaz hogy csak ez az egy értelmes dolog van amire lehet költeni.
  • Sir Quno Jedi
    #17973
    Igen a mágus a 27-es sebzésű karddal is 1-2HP sebez, ha nem skilles blade-ben és alacsony a strength-je.
  • grebber
    #17972
    Azok meg.
  • Falabu #17971
    Szevasztok!

    A játék nem indul el hanem ezt a hibaüzenetet adja és nemtudom miért, mi a megoldás vagy van eggyáltalán?
  • aGGi
    #17970
    Ja.... Nem frissítettem az oldaltt:D A cuccaim megmaradnak ugye?
  • Sir Quno Jedi
    #17969
    Nékem most 50-60.000gp-m van zsebben, de nincs mire költeni... Max. az ember az összes házat megveszi és berendezi, de én 2-3-nál megálltam.
  • haxoror
    #17968
    Mégis mi a francra tudsz ennyit költeni hogy non-stop le vagy égve?
  • aGGi
    #17967
    Ennyien írtok 3 perc alatt,és senki nem válaszolt :(
    #17960-as hsz
  • grebber
    #17966
    Lefekszel aludni és mire felébredsz már kint is vagy persze kurvasok skilled csökkenni fog :(
  • Sir Quno Jedi
    #17965
    Olyan kereskedőhöz kell menni, akinek több pénze van (mondjuk 1200) és ha a mercantile skill-ed magas, akkor beinvesztálhatsz pénzt a boltba és drágább cumókat is megvesznek.
  • haxoror
    #17964
    Hát a pénz igazán csak az első 5-6 szinten probléma de onnantól az összes bandit vagyontérő páncélokat dobál szal pfff...

    Már ki se fosztom őket és a mercantil szkillem is stagnál mert az égvilágon semmi okom bemenni a boltokba, a következő játékot 100 hogy vmi olyan moddal fogom játszani ami a droppokat ésszerüsíti.

    Hülye konzolosítás, szar lehet boxon tolni :(
  • Sipocz
    #17963
    Korántsem duskál a kari, eddigi keresetét nem taksálom többre mint 20-25 ezer gp. (14. szintü most), de ez mind elment már a sok vazsira meg van egy IC-beli kunyhója 2 egységnyire berendezve+a málhás jószág (az apró felhalmozásokat->alkimi szerkó, kovácskalapács..... nem is vizsgálom), valuta egyidőben maxi 500...800 gp.
  • Sir Quno Jedi
    #17962
    Nabumm, nekem is a 7 mágia skill a 7 major skillem a mágusommal! Simán lehet így is érvényesülni, csak JÓL kell játszani a mágust (is). 20szint környékéig nem is mászkáltam még páncélban sem. Mostanság persze használok, mert a harcos céh küldijei így hangulatosak...
  • grebber
    #17961
    Az veszem észre hogy van drága cumo nekem is volt sok de nem adtak érte 800 aranynál többet :(

    Hogyis lehet megcsinálni hogy többet adjanak érte?
  • aGGi
    #17960
    Császer!
    Eccer véletlenül megvágtam egy lovas katonát. Nem volt aranyam-> megöltem,felvettem a ruháit-> kerestek. találkozok még1gyel,ugyanez-> bounty 2040. -> ne nem akarok örökké menekülni,meg talán 10 aranyam van-> börtön....
    Itt mitcsináljak? Vagy mikor lesz már vége? Hogyan van ez a börtönösdi? Mennyi ideig kell itt rohadnom?
  • haxoror
    #17959
    25-ös sneak kell a 6x sneak attackhoz

    A fegyver mellé írt szám inkább iránymutató a fegyver minőségére, kontkrétan sehol sem láttam hogy a pontos sebzést megjelenítené, az igazi sebzés sokkal(!) inkább a szkilltől és az erőtől függ. Ahogy nő az erőd és a fegyverszkilled úgy tudsz nagyobbat sebezni, a jobb fegyverek ezt a sebzést növelik meg DE akár egy rosszabb fegyverrel is simán boldogulhatsz ha a tudás megvan mögötte.

    Mágussal (szerencsére) hiába lóbálod a legbrutálabb kardot akkor sem fogsz senkibe nagy kárt tenni, morrohoz képest sokkal szkillközpontúbb lett a játék.
  • Sipocz
    #17958
    Én mostanság szeretném birizgálni egy picit a könnyítés felé. Nem szeretem a "power" karit, nálam a mágus a mágiaosztályokat tekinti major-nak és ez sajnos nagyon gyors szinteződéshez és 2-4 pontos stat.emelési sanszot ad, úgymond a kari naygszintü harmatos és ide a default diffi sok. Levettem egy kicsit (a csuszkán mérve persze) a diff-t és így meg nagyon könnyű. Ezért is vergődtem ez előbb a pontos számszerű beállítás miatt.
  • MrAndree
    #17957
    És feltételezem a lovadat shadowmere-nek hívják és szép piros a szeme. Mert az nem halhat meg. A normál lovak azok bizony megdöglenek ha ütik őket.
  • SaGa Jr
    #17956
    Hali!

    Nem szoktál varázslatokat venni? Vagy training-et használni a skilljeid felfejlesztésére? Esetleg ház vásárlásában gondolkodtál már? :-) Van lehetőség éppen elég, hogy elverje az ember a pénzét.

    Az enchant miatt meg ne akarj bejutni az akadémiára. A sigil stone-okból sokkal erősebb tárgyakat tudsz majd összealkotni, meg enchanttal úgyis csak 1, gyenge hatást tudsz betenni a tárgyaidba, mert még a grand lélekkel töltött grand soulgem is nagyon gyenge.

    Amire lehet költeni az akadémián, az a varázslatkészítés. De az meg nem vészes árral megáldott cselekvés.


    wesker24:
    El is olvasod amiről szövegel neked a gyík néni (Tar-Meena)? Azondja olvasd el a könyveket miután megszerezted, majd gondolkodj el a leírtakon é gyere vissza később. Várj 24 órát vagy aludj vagy csatangolj valamerre. Menj vissza. Újabb infókat kapsz, de megintcsak várj 24 órát ezután. Aztán megkapod a továbbmenetelhez szükséges információt.

    Az arénában a gladiátor éppen túl van a ranglétra felén. Lesz még ott hová fejlődnöd. :-)
  • Sir Quno Jedi
    #17955
    Magasabb szinten ömlik a pénz, meg az 5000gold körüli cumók...
  • Sir Quno Jedi
    #17954
    Egyébiránt mégiscsak elég a 85-ös armor.

    Jelenleg (level 32):
    - 68%-át reflectálom a sebzésnek
    - 45%-át reflectálom a spelleknek
    - 100%-ára immunis vagyok a spelleknek
    - 102%-ban chameleonban vagyok VAGY 85-ös armorom van (glass+shieldvaris, így csak egy részét lehet lezúzni)

    Így bárki rámtámad én tulajdonképpen nem is sebződöm, vagy csak 1-2HP-t míg ő szó szerint kinyírja magát azzal, hogy engem püföl. A varázslatokat lerezisztáom telejsen, sőt közel felüket visszareflektálom a küldőre, ami igen kellemetlen tud lenni. Simán blokkolni kell és várni. PERSZE azért besózok pár Wizard's Fury-t (valamennyi elem sebzés, plussz fire-ból egy 10sec-es DoT), meg odacsapok egyet-egyet a saját készítésű Apotheosis Daedric Daggeremmel (ami mindhárom elemmel sebez egy picit, de 100töltetű), a léletőrömet már el is adtam, mert minek, azt haller. Ha pedig lusta vagyok gyilkolászni, akkor csak átmegyek full chameleonba és hátulról vágom el a rosszfiúk torkát x6-tal.

    Amúgy pedig a fizikai sebzés immunitásomat is fel tudom nyomni tárgyakkal 30% köré, de az már végképp túl durva lenne ehhez.

    JA és mágus vagyok, nem harcos... :D