41716
  • Sipocz
    #18033
    OK., letöltve, köszi!
  • Tutilevi
    #18032
    hát nem tom sztem egy nord vagy ork vagy redguard atom harcossal 5ször könnyebben végiglehet tolni minte mondjuk egy assasinnal
    persze ez csak saját tapasztalat
  • Sir Quno Jedi
    #18031
    Kérdezték hogy hogyan kell összerakni egy közel sérthetetlen állapotot:

    - Breton születés 50% magic resistance
    - Mundane Ring 50% resistance to magic 25% reflect spell (főküldiben lehet elvenni a Mystic Dawn-osoktól a főváros csatornájában, mikor Baurus is velünk van)
    - Base Amulet of Reflection 14% reflect spell (ebből lehet jobbat szerezni)
    - Escutcheon of Chorrol pajzs 35% reflect damage (Chorrol-ban vissza kell adni a Honor Blade of Chorrol kardot a kastélyban a stewart-nak)
    - 50%shield glass armor (sisak+cuirass+greaves+gauntlets+pajzs mindre 10%shield) csináld magad, enchantolva grand soulgemekből
    - Ring of Iron fist 33% reflect damage 25 hand to hand skill (loot valamelyik küldiben, már nem emléxem)

    Ennyi. Ha pedig az ember lopakodni akar akkor elég a 100%+ chameleon ruciban.

    Ja és a pajzsból is van különböző verzió a különböző szintekre, úgyhogy érdemes level 25 után megcsinálni!
  • haxoror
    #18030
    Juteszembe argoniaiak immunisak a mérgekre, ez a fegyvermérgekre is igaz?
    Pl silence méreggel ha megütik akkor arra immunis?
  • dronkZero
    #18029
    Az igaz, viszont úgy csak egyféle mágikus hatás lesz.
    Van valami egyedi íj a játékban? Olyan, mint az Umbra, csak íjban?

    Kétkezes fegyverrel nem lehet hátbaszúrni. (Illetve lehet, 1x-es sebzésért)
  • CS@
    #18028
    Lehet, de sajna max 20 megy bele, ami nem túl sok, sisakot már találtam amibe van 85, igaz csak elven, de emiatt a képessége miatt mégis ezt használom.
  • CS@
    #18027
    Gondolom ez ugyanúgy van mint anno a Morroban, ha már nincs 3 akkor annyit kapsz amennyi van.
  • AC2
    #18026
    honnan lehet?
  • Mike
    #18025
    hát nem tudom, engem a vadkan alig sebbzett meg
    azt ellenben tudom, hogy alapvetően el van cseszve a karim a major skilljei miatt, illetve ha azt akarom, hogy ne csak a willpower kapjon 5-ös szorzót, akkor bizony segítőket is kell varázsolnom magamnak

    minap felléptem 5-ről 8-asra, mert hard zárat kellett kinyitnom, amihez 75-ös izé :) kell
  • Sipocz
    #18024
    A kasztok rangsorával teljesen egyetértek! Valóban úgy tűnik, hogy a kétkezi kasztok igényelnek igazi billentyű-virtuózitást. Nem véletlen, hogy elsőre én is vazsit túrok mert sansszal ez a legkönnyebb.
    (A zenélést már nem viselné el a gépém, sajnos upgr.needed.)
  • Tutilevi
    #18023
    ja és persze power attakkal
  • dronkZero
    #18022
    Biztos, hogy lehet, én találtam egy Thieves Ring nevű gyűrűt, az többek közt adott 25 lábnyi detect lifeot. Sok mindenre nem jó, max annyira, hogy ha közel ér az ellen, akkor jó leesik az fps a hupirózsaszín effektje miatt. Gondolom 100láb fölött már érne is valamit...
  • AC2
    #18021
    Nektek eredeti a cucc vagy letöltöttétek?
  • Tutilevi
    #18020
    hogyne
    snékből kétkezes daedric kalapács 30 pt tűzzel a fejbe:)))
  • PiszkosFred
    #18019
    1. - alszol es akkor letoltod a buntetest (csokkent par skill)
    2. - egy darab (!) lockpickel megprobalod kipiszkalni a zarat.
    3. - az or bizonyos idokozonkent jarorozik, probald lenyulni tole a kulcsot, es azzal meglepni ;] Nagyon nehez az or elott kiosonni, de nem lehetetlen, csupan varni kell a megfelelo pillanatra.

    Megelozes:
    - Civilkent bemenni a bortonbe, majd kifosztani az ort (cellakulcsot), es a zsakmanyolt kulcsot elrejteni egy olyan helyen, hogy a cellabol elerhessuk a kesobbiekben.

    Lopott cuccok:
    - Ha az orhoz visszamegyunk civilkent, szoljunk neki, hogy jottunk latogatni egy cimborat. Ekkor eloremegy ajtot nyitni, igy van 10sec holtido, amikor a mogotte levo ladabol visszaszedhetjuk az elkobzott cuccainkat. (a ladaban taroljak azokat a targyakat, amelyek lopottak voltak es elkoboztak - a tobbit megkapjuk szabadulas utan)
  • Gyocsika
    #18018
    Az én oblivion játékom daa kiterjesztésben van azt melyik programmal tudom telepíteni ???? PLEASE köszi!!
  • haxoror
    #18017
    Igen, ha ugyanezt karddal csinálod mert ott 6x a maximális szorzó
  • CS@
    #18016
    A 2000aranyban nincs benne minden berendezés, de vehetsz bele ládát is, mint az összes többi házba(kivéve Anvil).
  • haxoror
    #18015


    Hát ez jó kérdés, még soha nem volt olyan hogy mindent 100-ra feltoltam volna.
    Azt tudom hogy ha pl 98-on vagy és 5x szorzód van a tulajdonságra akkor azzal 100-ra emelheted. Persze ha 100-on van lehet-e rá rakni hogy "elpocsékolódjon"...

    Dúrván nézne ki ha beragadnál alvás után a szintlépő képernyőre mert nem enged továbblépni
  • dronkZero
    #18014
    Ja, igen, mindenki kedvencei a malac-cica-maci vonal.
    Na, ezek azok az ellendégek, amik az égvilágon _mindent_ benyalnak. Mérgektől kezdve a legalapabb varázslatokon át a varázsfegyverekig indent megesznek, és bele is döglenek. Szal lehet, hogy nem ész nélkül kéne eléjük állni, és csapodni őket fakarddal... Amikor először bejött a maci, simán két damage health méreggel altattam őket rendszeresen, meg sem tudtak közelíteni.

    Erről jut eszembe:
    Sneakből varázsíjból mérgezett varázs-nyílvesszőt lövésnél van durvább támadási forma?
  • Ron Ragm
    #18013
    Tess.
  • haxoror
    #18012
    Ha valami ellen kiszúr akkor rögtön megváltozik a zene, ilyenkor én átkapcsolok harmadik személyű nézetbe és amikor betámad elugrok (first personban baromi nehéz kiszúrni hogy honnan jön) szóval ha már látom akkor már biztonságban vagyok.

    Cuccokba asszem permanens detect life-ot is bele lehet enchantolni.

    Persze kinek mi a játékstílusa én nem szilaj bástyaként állom az ellen rohamát hanem a sok mozgás híve vagyok, nálam a mágus a legerősebb aztán a tolvaj és végül a harcos, a harcossal SZERINTEM a legnehezebb mert neki bele kell másznia minden adok-kapokba.
  • PeeVee
    #18011
    ááááá!!!!! megyek vaz gyüjtögetni füveket, meg felfedezgetni!! és találtam oblivion gate-kat!!! pedig nem is csinalok semmi ilyen feladatot:S
    1 idő után felbukkannak? vagy oda kell mennem hozzájuk és akkor? -sztem most lvl7-el nembiztos hogy kiirtanék mindenkit ott... HELP!!
  • dronkZero
    #18010
    Nekem pont a lvl12-lvl19 volt a legdurvább. Igaz, azért, mert egy szinthez (saját karakterfejlődési elveim szerint) 40 skillpontot kellett fejlődnöm.
    Most be fog gyorsulni, szintenként csak 20 pontot növelek. Az intelligenciás skillek 100on vannak, azokkal több szintet nem tudok lépni.
    De nagyon megérte, iszonyat durva karakter lett. Pontosan a ...tolvaj-ősmágus-Conan kategória, de nekem tetszik :)
    Remélem az nem lesz később gond, hogy ha kimaxolódik a maradék háromból még kettő attrib is, akkor szintlépésnél nem fogok tudni 3 tulajdonságot növelni. Remélem gondoltak erre Bethesdáék...
  • Gyocsika
    #18009
    Most töltöm a játékot nagyon király de nekem valami daa kiterjesztésben van melyik emuláló program ismeri ezt mert nekem DAEMON 3.47 van és az nem ismeri ?
  • haxoror
    #18008
    A demoralizálás meg a nyugizás 25. szint fölött is használható?
    Korábban írták hogy ilyen varázslatot csinálni a csúszka miatt csak 25-ig lehet, na azt akarom kérdezni hogy készen nagyobbat lehet venni mittudomén 40 szintes magnitudóval?
  • Tutilevi
    #18007
    azért hihetetlen hogy egy vaddisznón ennyit kell aggódni
    bár mondjuk ha jobban belegondolok egy bizonyos vaddisznó nagy segítség volt az arenaban:)
  • Sipocz
    #18006
    Nem teljes a hivatkozásod, azt írtam gombászkodás közben! A dungikra természetesen rákészül és nem sok dögnek adatik meg a fizikai kontaktus, de amikor füvet szed akkor nincs befürödve és nem is készül arra hogy egy vadmalac fogja felenni. Jó, figyelmetlen volt, viszont ha állandóan a detect life-fal monitorozza a környezetét akkor a majorság miatt a misztika minden határon túli növelése megint csak szintlépéseket eredményez és ha most "harmatos" a szintjéhez képest akkor ez csak jobban elmélyül.
  • haxoror
    #18005
    Jön a vaddisznó, amikor ütni akar hátralépsz, ennyi.
  • Sir Quno Jedi
    #18004
    Ha mágus vagy, akkor a cél az Arch Mage-i rang és saját torony ugyebár! :D
  • haxoror
    #18003
    Az nekem is szokásom volt, drasztikusan kezdjél szelektálni az inventorydban hogy mi az ami nálad KELL hogy legyen és csak azokat hurcold, az összes többit szórd le egy nyugis helyre vagy vegyél házat és hozzá storage upgradet.
  • tibor16
    #18002
    ott vaaan láda? - vagy a lakberendezés eredménye? - mer nekem alapból nincs
  • Sipocz
    #18001
    Jók a tanácsok, csakhogy:
    -az öltözködést eleve így csinálom (mágus instálom, mágus köppeny és cipő osz kesz)
    -eddig jártam 3 városban, elvből minden helyet először gyalog keres meg és illúziós vazsi a mesében sem volt egyik guildhouse-ban sem már ami a hide,chameleon figurákat illeti, örültem hogy a vaksi dungikra van egy nighteye-m
    -a 6 magic class mellet a sneak a 7. major, 14. szinten már 65-ös (lassan nagyob lopakodós mint a tolvajházi elöljárói)
    -power leveling kizárva, ez egy szerepjáték és ez elvi elvelés:)
    -a saját lovam a legjobb :))!
    -.....
    ,azaz az elhatározásom szilárd legyöve a diffi arra a határra amikor már az ellen nem csupán egy tűzlövedék, de még akár touch-ossal is kinyírható mert közben nem csinál aprófát a kari kis buksi fejéből. (persze ez itt szvsz. és semmi több)
  • dronkZero
    #18000
    Vegyél házat, pakolj le/növelj erőt/feather spell-potion-varázstárgy.
    100as erő 500as teherbírást jelent.
    Armor skillek csökkentik a viselt páncél súlyát.
  • Sir Quno Jedi
    #17999
    Ja, egy karival végig lehet tolni szinte mindent.
  • tibor16
    #17998
    köszi :)
  • haxoror
    #17997
    Nem hittem volna hogy majd ilyet írok de asszem én is ezt fogom tenni és ezzel a karakterrel végigviszek mindent, még alig mászkáltam a világban de már 13 szintű vagyok és pár szint múlva a tolvajos tulajdonságok mind 100-on lesznek, asszem beiratkozom a mage guildbe és elkezdem az ő küldetéseiket is.
  • tibor16
    #17996
    Én még a charm varázslatot is használom, ha telebeszéltem a kereskedő fejét, megnézem az alku csuszkával meddig mehetek el és utánna rányomom a charmot. Az maximálja a kapcsolatot és beállítja az alkucsúszkát is maxra. Nagyobb eladásoknál, vásárlásnál sokat jelenthet... (még 8-as szintű vagyok, és nekem is alig van pénzem)
  • Sir Quno Jedi
    #17995
    mágus -> irányítás, lenyugtatás, paralizáció, demoralizáció, sebzésimmunitás stb. :DDD
  • Tutilevi
    #17994
    csinálj róluk biztonsági másolatot, de amúgy nyugodtan használhatók