41716
  • tibor16
    #18073
    hálásan köszönöm
  • koschwarz
    #18072
    nemsokára meglesz a game rendesen is, igaz, hogy még ki sem próbáltam, de olvastam pár cikket is róla, és azt hiszem ez az a szerepjáték, amivel el kell kezdenem...

    egyedül a mindenhol megemlített bugok és fagyások, illetve fps 10 alá zuhanásai aggasztanak
  • SaGa Jr
    #18071
    Hali!

    10. szinttől vannak fekete medvék. Ők a leggyengébbek.
    16 fölött jönnek a barna macik (44-es az alap sebzésük, power attackkal meg ennek többszöröse). A legerősebbek meg a szintedhez generálódnak, ezek csak Skingrad környékén találhatóak a színük meg lehet fekete de barna is.
  • Mike
    #18070
    köszönjük szépen
  • haxoror
    #18069
    Na megvan a plugin ami veled együt erősíti a quest rewardokat, fegyvereket, páncélokat, spelleket stb. (kurva sok ilyen van! )

    Quest Award Leveling 1.3
  • dronkZero
    #18068
    Á, ennyi belefér. Bejövök a kocsmába, egy pofa mézsör mellett megvitatni a kalandjainkat... :P
  • ati2002
    #18067
    Jah, aki végigolvassa a topicot, végigjátsza a játékot. :)
  • dronkZero
    #18066
    Valami spell, effekt, vagy varázscucc növeli azt az értékedet.
    Ha piros, akkor az lehet maradandó (damage attribute), és akkor restoration varázslattal vagy potionnal gyógyítható.
  • b-type
    #18065
    bszameg már megint mennyit írtatok :))), ki fogom vágólapozni, kinyomtatom és a kádban fogom olvasni...egyszerűen ennyit nem lehet figyelemmel kisérni...
  • dronkZero
    #18064
    Én pont most csináltam meg, lvl22nél, és sebezne 120-at, de 1152 manába kerül... :) Majd talán master szintű destructonnel el tudom majd sütni...
    Kár, hogy az az oszlop csak a küldi hatására kezd el működni. Itt olvastam róla, hogy miről szól a küldi, odamentem, volt nálam Velkynd stone is, de hiába sütögettem, nem csinált semmit. Miután meglett a küldi, rögtön sikerült is defibrillálnom az oszlopot...
  • haxoror
    #18063
    Láttam hozzá tessource-on egy modot ami pont ezt csinálja (veled együtt nő az erejük) de hülye voltam és nem szedtem le most meg nem találom :(
  • Tutilevi
    #18062
    azt küldit meg már legalább 6*szor leírtuk hogy kell megcsinálni, de ha ez nem volt elég:oblivionhq.hu
  • haxoror
    #18061
    Már 10 szinten megjelennek a barna medvék
  • Tutilevi
    #18060
    azt hogy az alapértékednél nagyobb, mert meg van növelve mágikus úton
  • haxoror
    #18059
    Még jól jártál, nekem 6-ot

    Nincs valahol egy lista azokról a küldetésekről amik szintfüggő jutalmat adnak?
    Én a Fingerről tudok egyelőre meg asszem a mágusbot még ilyen de biztos van több is
  • Mike
    #18058
    mondjuk nem nagyon értem, hogy a szintfüggően kapott varázslatok ereje miért nem növekszik a szinttel együtt
  • Light
    #18057
    HAli újra!

    Köszönöm a helpet.., akkor most 15.-17. szintig kell várjak, h lássak medvét, és vissza tudjak lépni a Fighters Gulid-be?:) Szo*atás lenne.., jah, és a vízben nem kerestem..:)
    A másik, h a Where Spirit Have Leave-es küldire még nem jött válasz.., tudna vki segíteni benne? - #17883 komment..

    Köszi!
    Koszta
  • Fejes021
    #18056
    Csak rakd be a DATA-ba textures mappával együtt.
  • Fejes021
    #18055
    VIGYÁZAT LÁMA KÉRDÉS!!!
    Mit jelent az ha a skilleknél vagy a tulajdonságoknál valamelyik szám (nálam most a personatily) zöldel van írva?
  • tibor16
    #18054
    fel szeretném rakni a szines map modot, de ahova be kellene tennem, Oblivion/Data/Textures - nekem nincs Textures mappa. Vki, ha elmagyarázná sík egyszerű módon, hogy is kell betenni a modot (kerestem, de nem találtam) előre is nagyon megköszönném...
  • Mike
    #18053
    Finger of mountain -t beszoptam én is, 9-et sebez :))))
  • haxoror
    #18052
    Finger of mountain meg egy csomó más küldetés olyan jutalmat ad amit az aktuális szinted határoz meg, pl ez ha 2-es szinten szerzem meg kvázi használhatatlanná válik nagyon hamar.

    Hány ilyen küldetés van?
    Nem szeretnék valami gagyi cuccot kapni, milyen már hogy rámutatok egy csóró patkányra "FINGÖR OF MÁUNTIN MEKHALSZ!!!!!" az meg csak kiröhög :(
  • haxoror
    #18051
    köszi
  • Sir Quno Jedi
    #18050
    Nos a céhes küldiket érdemes megcsinálni, de a főküldiben is jó haladni, mert ott kaphatsz olyan tárgyakat stb. ami jól jön később! Igazándiból párhuzamosan kéne haladni.
  • PiszkosFred
    #18049
    Megrendeltem CDGbol a CEt az elsok kozott, igy aztan meg jutott nekem, ezutan a postas kihozta, majd en kifizettem, es azota jatszogatok. SE (alapjatek) meg kaphato mindenfele, vedd meg azt, semmiben sem masabb mint a CE, csak nincs hozza plusz "anyag".
  • haxoror
    #18048
    Ja de engem szórakoztat amikor command-al egymásnak ugrasztom őket!
  • haxoror
    #18047
    Nagyon úgy néz ki hogy bőven 25 fölött leszek mire megunom annyira a dungeonokat hogy végre küldetéseket is csináljak :D
  • Sir Quno Jedi
    #18046
    Hát gondolom afelett már minek turn-ölni, meg ilyesmi! Ott már bőven HERO vagy, lecsapod őket mint a taxiórát, csak álljanak sorba!
  • Tutilevi
    #18045
    főleg boltból:)
  • haxoror
    #18044
    :(

    Majd megnézem a TES-ben hogy ezt meg lehet-e piszkálni mert így 25 fölött ezeknek a varázslatoknak semmi haszna, ja meg a turn undeadnek sem :(
  • AC2
    #18043
    Vki segítsen pls! Honnan szereztétek meg a gémet?
  • Sir Quno Jedi
    #18042
    Beszívtam, mert odaadtam Martinnak a skeleton key-emet! Kellett neki egy daedric artifact, hát pont volt nálam, úgyhogy odaadtam neki! :DDD Most boldogulhatok anélkül, pedig már úgy mexoktam...(a Nocturne-től kaptam ég anno, mikor visszaszereztem a szemét)
  • CS@
    #18041
    Valószínű Morroban is így volt.
    Mondjuk én elsősorban Luck -ra húztam már a generálásnál is és így nagyjából annyi mint a másik két leggyengébb att –om, de mivel erre sosem jár szorzó így a többi valószínűleg meg fogja előzni.
  • haxoror
    #18040
    A varázsnyílvesszőt bőven kárpótolja a varázskard + méreg kombó mert a közelharci sebzés alapból nagyobb mint ha íjjal lősz meg valakit (feltéve ugye ha jó a meele szkill) és 3x helyett ez az eleve nagyobb sebzés 6x szorzót kap, nem láttam még olyan nyílvesszőt ami olyan über statokkal rendelkezett volna hogy nagyobb sebzés kijöjjön mintha egy longsworddel vágodm hátba az ellent.
  • Bandii
    #18039
    Szasztok sajna elaludtam 1 barlangban és álmomban megharapott 1 vámpír, tudom hogy van rá ellenszer csak nemtom hogy hol. Légyszi valaki segítsen hogy hova kell mennem vagy miket kell beszereznem és honnan hogy visszaváltozzak.
  • dronkZero
    #18038
    "- 50%shield glass armor (sisak+cuirass+greaves+gauntlets+pajzs mindre 10%shield) csináld magad, enchantolva grand soulgemekből"

    Ööö, a glass armor Master szinten Master Armorerrel alapból megadja a max 85-ös védelmet, szerintem érdemesebb valami mást enchantolni bele.
  • CS@
    #18037
    A silence –vel pont nincs tapasztalatom, de drain magicka, dest health nem hat rájuk fegyverre kenve sem.
  • AC2
    #18036
    Mi töltöttél le?
  • Sir Quno Jedi
    #18035
    Szentem nem megy 25 fölé.
  • dronkZero
    #18034
    Az jó, akkor ezek szerint lesz vagy 20 szint, amikor csak a Luckot növelgethetem majd... :)