41716
  • Voltan
    #18114
    Sok helyen vannak összekötőik.
  • Sir Quno Jedi
    #18113
    Namost ahol eredetileg Jearl szokott kémkedni a kőkörnél, ott lesz a közelben a másik is. De a házban van egy csapóajtó félig a szőnyeg alatt, ott lent találsz bizonyítékokat, meg egy átjárót/kijáratott/dungeont a városon kívülre.
  • serito
    #18112
    Melyik a területük? Van egy város vagy mindenhol?
  • Cápafogxy
    #18111
    Tudom hogy megkéne keresnem őket de nem találom már 1,5 órája.
  • Sir Quno Jedi
    #18110
    Thief's guild nincs csak ÚGY a városban. Majd megkeresnek ők téged éjszaka, ha sokat lopkodsz a területükön.
  • Sir Quno Jedi
    #18108
    Ejnye! :D
  • Sir Quno Jedi
    #18107
    Meg lehet adni hány órát.
  • tibor16
    #18106
    Jaa én még a kapukon belül is a pokolban is azzal töltögetem vissza az életem... :)
  • Sir Quno Jedi
    #18105
    Nem biztos, mivel a tárgyai szinte mind szintfüggő cumók, tehát 30-as szinten leölve már igen szépen lehet bennük ficeregni! Nézz utána!
  • serito
    #18104
    Köszi, és az időt, is meg lehet adni, hogy háy órát akarok várakozni?
    Ja ezekre tudsz válast?
    Melyik városban és hol lehet arénázni?
    Ja és melyik városban van a thief's guild?
  • tibor16
    #18103
    Ha abban segítene még vki, hogy ezt a lóra való pakolhatóság modnak mi a neve és honnan tudom letölteni (esetleg 1 link), megköszönném...
  • Babylon56
    #18102
    Umbrát én 4. szinten öltem meg tűz varázslatal

    de kardal szerintem is lehetetlen vagy mire képeslenne rá az ember adigra feleslegesé válik a megölése
  • Sir Quno Jedi
    #18101
    A fővárosban lehet arénázni (minő meglepő).
  • Mike
    #18100
    köszi
  • Sir Quno Jedi
    #18099
    "T" betűvel lehet várakozni, ha nincs ellen a közelben.
  • Sir Quno Jedi
    #18098
    Ha a szektás halála után nem nőtt a "murders" szám a statisztikádban akkor nem baj az, hagy huljon a férgese...
  • serito
    #18097
    Ja még valami : hogy lehet várakozni? Nem találom sehol ezt a lehetőséget.
    Elöre is köszi bárki is ad választ kérdéseimre.
  • Árnyvadász
    #18096
    Este 9-10 körül lehetett mikor a Blackwood Company ajtaján szerettem volna bemenni, de kulcs kell oda és így nem tudtam, aztán épp fordultam meg, hogy sétallgassak ezen a tiszta estén és azt látom, hogy egy fickó egy kivont csatakalapáccsal rohan felém. Nem értettem miért, talán az ajtó kinyítása miatt? De hisz az nem volt piros ikonos.

    Na a lényeg az volt, hogy nem ért el hozzám, mert egy őr azonnal nekiesett és levágta. A holtestét már én kutattam át, elvettem a pénzét és a házának kulcsát is. Ezt sem értem, ahogy a szektásokat sem. De ez utóbbira várom a választ.
  • serito
    #18095
    Melyik városban és hol lehet arénázni?
    Ja és melyik városban van a thief's guild?
  • Sir Quno Jedi
    #18094
    1xű, fel tudsz venni vele pl. egy tárgyat abból a távolságból IS amit ír a spell és hurcolászhatod a range-en belül. Space-ra el is teszi az inventorydba.
  • CUCLI
    #18093
    egy hét alatt 1200 új üzenet :P
    ez az "umbra" ki vagy mi amúgy? :D
  • Dévids
    #18092
    bocs. hogy megy?
  • Dévids
    #18091
    helo ezen a gépen hogy hast a játék?
    AMD Athlon 64 3200+
    1 GB ram
    Gigabyte GA-K8NF9 PCX alaplap
    Inno 7600GT 256MB PCI
  • tibor16
    #18090
    Ezt a telekinézist én se tudom...
  • Árnyvadász
    #18089
    Ja és egy másik fontos kérdésem is van.

    Van egy ViperEye Ring-em. Már nem emlékszem hol és mikor, kitől... A lényeg, hogy nincsen rajtam, de mégis megadja a plusszokat. Ha fel akarom venni az újjamra, akkor nem engedi a program, ha el akarom dobni szintén. Ez egy Quest tárgy az ok, de hogy lehet, hogy mégis megadja a plusszokat, ha csak az inventorymban van benne?

    Amúgy már 60 óra és az elért szintem 23. Egyre jobb a játék! Kezdem élvezni a harcot, a nyilazást és már az Arénába is csak mosolyogva megyek le :)

    Mivel bérgyilkos és egy utolsó szemét tolvaj vagyok, így nem voltam rest bevetni az Arénaharc közepette, a jól bevált trükköt. Kezdtem szorult helyzetben lenni, mert az ellenfél jól megsorozott a kardjával. Igaz már én is adtam neki szépen a sebeket, de mégis úgy állt a dolog, hogy most ő fölénybe került. Megindult felém, én hátráltam majd hopp: Egyszercsak eltüntem a szeme elől és miközben engem keresett én hátulról megjelenve hatalmas ütést mértem rá, mire holtan dőlt őssze. Ekkor éreztem igazán, mekkora egy geci kis gyilkos vagyok, de ekkor éreztem igazán azt is: Végre a szerepem játszom :)
  • Sir Quno Jedi
    #18088
    Ja. De nem kell foglalkozni a statisztikával. Te tudod, hogy nem vagy gyilkos, csak önvédelemből ölsz és mások védelmére kelve.
  • cuccok
    #18087
    a thief guild második küldetésében az után mikor umbra-ban el kellet andi egy embernek 50 arany érték-ben lopott holmikat,mit kell csinálni????????,
  • Jimmyke
    #18086
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Gyilkosságnak veszi be az a nyomorult gép, ha az Arena Grand Championt kihívod úgy, hogyha megvan a küldi, és hagyja hogy megöld, meg ha a Fighters Guildban az a kis Bosmer a végén rádtámad, vagy a Mages Guildban a vége felé meg kell szerezni azt a hatalmas lélekkövet. Szerintem a készítők akarták, hogy az ilyen jólelkű karaktereket átcsábítsák a Sötét Oldalra :)
  • Sir Quno Jedi
    #18085
    Mégjobb, hogy előfordul, hogy az őrök legyilkolják azt a citizent, aki nekem esett, aztán ott állva tanakodnak, hogy: jé itt egy holttest, még meleg, vajon ki tette, még a közelben lehet a gyilkosa! PEDIG ŐK gyilkolták le egy milliseccel azelőtt! Éljen az AI!!! :DDD
  • Jimmyke
    #18084
    Hát nem tudom nekem nem jött be annyira, talán az a házas, amikor van 5 vendég :)
  • haxoror
    #18083
    Program Files\Bethesda Softworks\Oblivion\Data

    Indításnál aktiválni kell a Play gomb alatt a Data Files-ban
  • Árnyvadász
    #18082
    Kérdések:

    1. Városi polgárok időnként szektatagokká alakulnak át és nekem jönnek. Vagy én, de leginkább az őrők kiiktatják őket a forgalomból, de így meghal egy városlakó. Nem baj ez?

    2. Képességeimet sok tárgy emeli. Ilyenkor zölddel jelzi a program, hogy ez megtörtént. De mi ennek a hatása? Pl. Sneak képességem turbózva már 84-es, de ugyanúgy Journeyman szinten vagyok vele, tehát mi értelme ennek az emelésnek?

    3. Hogy működik a telekinézis? Próbálgattam, de nem világos még.
  • ati2002
    #18081
    Jól hangzik.
  • PiszkosFred
    #18080
    Mert talán nekik van a legjobb küldetéssorozatuk, soksok csattanóval, érdekes feladatokkal és persze poénokkal ;]
  • ati2002
    #18079
    Nem, az Umbrát nem tudtam megölni, egyszerüen meg sem tudtam sebezni (akkor még lvl9 voltam, most 10)
    Annyi, hogy Leyawin-ban a grófnak tettem egy szívességet, aki cserébe lovaggá ütött, és adott egy házat, ott aludtam egyet, és jött a csuklyás. Azt mondta, öljek meg valakit (meg is jelölte a térképen), és utána folyt.köv. Nem tudom...
  • Lacee
    #18078
    érdemes, mert nagyon hangulatos quest-sorozatot kapsz érte :)

    hátránya meg amúgy sincs, szóval...
  • b-type
    #18077
    sztem ha már Umbra-t megölted pl. akkor már az vagy.
    Én sem akartam ölni, de mivel Umbra-t nem lehetett kihívni így mégis megtettem :(, de amikor jött a csávesz el is zavartam. Majd egy olyan karakterrel elvállalom..
  • ati2002
    #18076
    Érdemes-e, ha igen, miért érdemes a DB testvériséghez belépni?
    (megkeresett egy csuklyás, pedig nem vok gyilkos)
  • Mike
    #18075
    nagyon buta kérdésem van
    ezt az esp file-t hová kell bamásolni?
  • AC2
    #18074
    Leszeded a netről?