41716
  • grebber
    #18354
    Hát már 3 hete vezeti az eladási listákat a game!!!
    Ezekszerint nem szar

    Na majd 1,5-2 év múlva egy DX10-es 5. rész :D
  • dronkZero
    #18353
    Abból kiindulva, hogy nálam kb minden huszadik bandita bedobja a fegyverét a föld alá, én elkpzelhetőnek tartom...
  • obe
    #18352
    akkor passz
  • Lyan Kyj
    #18351
    Akkor nem jól tom:P
  • Ron Ragm
    #18350
    1200 alap + 500 az invest + 500 a master szinttel az akárhogy számolom 2200.
  • tibor16
    #18349
    próbáltam, legalábbis eddig nem rakta oda... hmmm lehet, hogy ott van csak -hehe-vmi másik dimenzióban??? Most komolyan, nem lehet, hogy bug és a terep alatt van? ,,, izé hmmm lehet, hogy ez 1 bányalóóó....
  • Lyan Kyj
    #18348
    Nem lehet, vagy eladod, vagy kidobod. A legnagyobb érték 100-as mercantile-lal 1500g, ha jól tom.
  • obe
    #18347
    szerintem csak fast travel vmi városba, vagy romhoz, stb...és oda tölti a pacit melléd
  • LegionarR
    #18346
    Nem ehette meg szegényt egy éhes démon valahol :)?
  • LegionarR
    #18345
    Én úgy tudom hogy a videókari jobban számít ennél a játéknál, mint a proci (persze nyílván a proci is számít, gondolom nem menne jól mondjuk egy Pentium 3 1200 Mhz-el ) Nekem is Celeron van (2.4 Ghz) + Radeon 9600 pro 256 mb, és bár ez most jelenleg a legrosszabbul futó gamma nálam, így is klasszul megy (játszható) 10-15 fps, mondjuk eléggé fel van turbózva a graf.
  • tibor16
    #18344
    Hát ez a ló, amit Martinéktől kaptam elveszett - nem tudjátok, van vmilyen módszer az előkerítésére? Vissza nem ment, az Apátságban sincs... Előre is köszi a válaszokat.
  • sandros
    #18343
    Hali!
    A tobb ezer aranyat ero targyakat hol lehet eladni? En csak olyan eladot talaltam aki max 1200 arany ertekeben kepes vasarolni.
    Koszi!
  • obe
    #18342
    hoppá..a procceszorod teljesítménye sem elég, sőt ez a legszűkebb keresztmetszete a rendszerednek..bocs ez lemaradt az előbbi kommentből
  • obe
    #18341
    jah..hogy a ram?:))..az bizony tényleg jót tenne neki,mármint a ram vásár, de igazából egy jobb vga segítene a gondodon, pl egy 6800 gt vásárlását javasolnám, láttam már 50.000 huf-ért is vhol..
  • McFrost
    #18340
    na most ettől nem lettem okosabb!
  • Green Ghost #18339
    Spoiler!
    Beszámoló az Orrery modról...
  • obe
    #18338
    jovanna:)..nekem 3ghz 64-es, 1 gb ram, és 9700 pro ati, minden középen, élsimítás semmi, effektek csinjával, texture high...és 20-25 fps, és néha picit gondolkodik..nah de majd a 7900 gt-s utód
  • McFrost
    #18337
    ne kérdezz, közepes és kész:)
  • obe
    #18336
    a texture van közepes beállításon, vagy minden egyébb más csuszka? effektek? élsimítás?
  • McFrost
    #18335
    de celeron és most van 1024X768-on közepes beállításon, szépen fut, ha jön az ellen akkor gondolkodik 1mp-et(ebből tudom,hogy akció lesz), a grafika is szépnek mondható
  • PiszkosFred
    #18334
    Na mostmár aktív az Orrery letölthetősége, 2 dolcsiért. Pár óra, és talán beszerezhető az internet sötét szögleteiből is ;] Peccs persze még sehol...
  • obe
    #18333
    ha a procid nem celeron, akkor minimum-közepes beállitásokkal talán elmegy 1024 x 768-on, de inkább 800 x 600-on
  • tibor16
    #18332
    Nnna, elmentem Umbráért. Mágusként vettem 1 staff-ot (korábban már írtam), azzal 3-at nyomtam rá, szépen bukfencelt és elvettem a cuccait. Hanem a páncél piszok nehéz, el kellett adnom kardokat, hogy maradjon is pakolási lehetőségem. A kard viszont így 8-as szinten 14-es sebzést ad, 120 másodperces Soultrap-el felvértezve, - nem kell többet hókuszpókuszolni, már ha kardozok. Umbra miatt nincs lelkiismeretfurdalásom, mert már korábban is voltam ott, de nem tudtam legyőzni, most sem csaltam, ezt a staffot bárki megveheti Rindirnél 5000 pénzért. Most megnézem, hátha visszament a lovam a szerzeteshez, mer el van csatangolva a beste.
  • McFrost
    #18331
    Ati Radeon 9600 Pro
  • obe
    #18330
    azt még elárulhatnád, hogy pontosabban milyen az a 128mb-os kártyád?
  • McFrost
    #18329
    2 gigás procival , 128megás atival és 1280 rammal jól futna a játék?
    most 512 ramom van és elfogadható, igaz Imperial Cityben az emberek derékig járnak a macskakőben
  • PiszkosFred
    #18328
    Hát tőlünk nem tudsz modot letölteni, max a linkeket találsz. Fileplaneten is van free server opció, de sajnos ezek legtöbbször túlterheltek.
  • Nikeboy
    #18327
    hi all
    lenne 1 kérdésem: a fileplaneten muszáj fizetni ahhoz h letöltsem a mod packot? Ha nem akkro hogyan, vagy honnan töltsem le ezeket a dolgokat?

    ui.: aaz oblivion hq val már próbálkoztam de nem nagyon megy.
    thx
  • obe
    #18326
    a fővárost körbefutó úton, kb 7-és 8 ora tájékán(nem idő:)), egy nagyobb szikla egy ajtos bejárattal
  • CUCLI
    #18325
    köszi.
  • 0Fritz0
    #18324
  • PiszkosFred
    #18323
    No, akkor Morrowind óta nem változott a drága, ott is 2 percre volt ST.
  • CS@
    #18322
    Tároló hiánnyal küszködöknek:
    Mérlegeld, hogy az itt leírtak számodra csítnek minősülnek e majd dönts, hogy használod e.
    Ments egy biztonsági mentést.
    Ugorj fel a levegőben és lehetőleg minél magasabban nyisd meg a konzolt(0).
    Írd be ezt : Player.PlaceAtMe 00005154
    Kapsz egy ilyet :

    Ezt a „grab” -bel oda rakod, ahová akarod(cellákon nem tudod átvinni) és tudsz bele pakolni.
    Mivel ez egy ugyanolyan konténer, mint amiből egyet a Leyawiin –i házhoz is adnak, így az esély arra, hogy a cuccok eltűnjenek belőle pont annyi, mint a többi házhoz adott konténernél. Mint az összes többi konténer esetén ennél is fent áll az, hogy bizonyos súly felett nem tudja megjeleníteni a bele rakott cuccokat.
    Természetesen csak saját felelőségre csináld mert én semmiért nem vállalok semmilyen felelőséget!
  • CUCLI
    #18321
    xD
    nemtalálom. valaki képt plspls :D
  • obe
    #18320
    IC körgyürün, M7-es irányába kb
  • 0Fritz0
    #18319
    "Játékban annyi szerepe van, hogy ha jól emléxem, soultrap on strike-ra képes."

  • obe
    #18318
    # 18304: a legjobb sztorikhoz a könyvekből lehet hozzájutni, mondjuk erős középszintű angol nyelvtudással..

    !kis spoiler!

    # 18293: a legolcsobb megoldás a pillanatnyilag fölös cuccoknak: ha épp csak belekezdesz a főküldibe jaffur ládájába pakolhatsz, onnan nem tunik el..
  • SaGa Jr
    #18317
    Hali!

    Ja igen, amit kifelejtettem, de talán sokak kedvence lehet ebben a modban, hogy magasabb szinten is megmaradnak az alacsony szinteken fellelhető monszták és állatok. Mondjuk én eddig is mindig bele tudtam futni 20+ szinteken is sima farkasokba, patkányokba és rákokba, de itt most jelentősen megnőtt a számuk magasabb szinten.

    Emellett még egy előnye a modnak, hogy nem kell új játékot indítani miatta. Ugyan szólni fog, hogy nem biztos a működése a régi mentésekkel, de simán betöltötte azokat is és használta rajtuk a modot.

    A modnak amúgy 2 esp file-ja van. Az egyik a full (ez összeakadhat más modokkal), illetve a lite (ez kicsit kevesebb változtatást tartalmaz, de nem kuszálódik össze). Mondjuk ez ki van fejtve a read me file-ban. :)
  • SNAKE01
    #18316
    köszi!
  • SaGa Jr
    #18315
    Hali!

    Időközben kipróbáltam a kora délután belinkelt modot. Meglepően jó rebalanced mod-ként funkcionál.
    Van változás a harcban (különösen a sunnyogós módszert követők és a pusztakezes fenegyerekek lesznek boldogok), sok a változás az ellenségeken (jópár új típus, a régiek jobban használják a képességeiket vagy csak később jönnek be) és a felszereléseiken, jobban oszlik el különleges cuccok fellelhetősége(nem lesz annyira korán megtalálható a dwarven, elven, orc és egyéb cuccok egyike sem), így magasabb szinten sem válik unalmassá a játék.
    Az alap játék ilyen módon történő átvariálásával a közepesen magas (20-30) szintű játékosokat támogatja a mod. A fősztorit ha akarjuk sem fogjuk tudni befejezni 15-16. szint alatt, mindegy mennyire ügyeskedünk, mert a daedric artifact megszerzős küldetések minimum szintje 2-ről felment 15-re.

    De rengeteg kis apróság is megváltozott a mod miatt és ez nagyon sokat dobott a játékélményen. Szerintem érdemes adni neki egy esélyt és végigböngészni a teljes ismertetőt az alábbi oldalon:

    Oscuro's Oblivion Overhaul mod