41716
  • Ron Ragm
    #18394
    Modjuk engem az enchantolásból való kizártságom nem zavar - sigil stonekból jól megvagyok így is
  • grebber
    #18393
    Nem fizetős, sima singlepalyer.
  • grebber
    #18392
    Ha most eladnám ami elvileg felesleges akkor sem kapnék 3000k-nál többet érte.
    A csuszkát meg nem használom amit egyszer mondtál mert az majdnem hogy csalás és nem használok csalást.
  • Foga
    #18391
    Ez havidíjas Game?
  • psicho
    #18390
    Valaki ki lett rugva a Mage's Guildbol :)
    A Redwort-okat Blackwood-ban talaltam (delen), van 2 hely ahol kb 5-6 viragzik egy kupacban. Sajna a map markert mar kivettem miutan meglett a 20, igy a pontos helyet nem tudom. Jo par ora barangolasba kerult mire meglett.
  • Bandii
    #18389
    Hol találok 20 Dragon's Tongue-t és 20 Redwort flower-t amit Raminus Polusnak kell elvinnem az Arcane university-be??? Aki tudja légyszi segéjjen.
  • Árnyvadász
    #18388
    Igen, azt hiszem csak akkor.

    Közben elolvastam még 1x amit haxoror írt. Az első mondatom delete, a második az maradhat :)
  • tibor16
    #18387
    de ez csak akkor működik, ha tag vagy a tolvajcéhnél - nem?
  • tibor16
    #18386
    bocsi, de nagyon izgat, ezér mégeccer :) - ha vmilyen enchant rajta van vmin, az utánna már nem változtatható????
  • haxoror
    #18385
    heh akkor minek panaszkodsz hogy nincs pénzed? Add el amit nem használsz, nálam általában csak a fegyver van plusz páncél lockpickek meg pár fáklya és ennyi. Minden mást eladok.
  • Árnyvadász
    #18384
    "egész tartományban sehol se lehessen szerintem már béna"

    Ezt nem értem. A lopott cuccokat a tolvajcéh orgazdáinál el lehet adni, és sok városban van orgazda. Ráadásúl így ami lopott, azt tisztára lehet mosni, azaz ha visszavásárolod tőlük, akkor lemegy róla a piros kéz ikon.
  • Sir Quno Jedi
    #18383
    A löttyök csak a súlyt növelik. Fél terheléssel meg jóval gyorsabb vagy és magasabbról esve is kevesebbet sebződsz pl.
  • grebber
    #18382
    Hát lehet az lesz max a mágia feltöltéseket hagyom meg,de lehet az sem mert van nálam 30 mágiát feltöltö kavics is.
  • haxoror
    #18381
    Ha nem használod a potionokat akkor add el őket (én azt teszem) egy csomó pénzt érnek.
  • Árnyvadász
    #18380
    Én hülye odaadtam az Umbra kardot a szobornak, helyette kaptam egy maszkot, ami szintén az MW-ből ismerős. De eladtam, mert itt nem láttam akkora hasznát mint az elődben. Ott +30 Personality itt +20. De mivel Heavy Armor, így nem kellett. Meg amúgy is magas a Personalitym. MW-ben sokáig róttam az utakat Umbra karddal, de ott Redguard harcost alakítottam, aztán jól is jött. Emlékszem az orkot akinél a kard volt, alig bírtam legyőzni. Idéztem vagy 3 lényt, varázslatokkal bombáztam, aztán hadakoztunk, rajtam persze csomó plussz növelő lötty, meg a speckó képességem, de így is alig, kb. 4-5-szöri visszatöltésre lett meg.

    Na ehhez képest az itteni Umbra tulajdonos, hamarabb feküdt. :)
  • haxoror
    #18379
    személy szerint -> véleményem szeriint
  • haxoror
    #18378
    A szkill megszűnésének én is örülök, tényleg jobb így viszont sztem visszalépés morrohoz képest (a szabadságot illetően) hogy ha enchantolni akarok akkor be KELL lépnem az EGYETLEN frakcióba ami képes rá egyáltalán, lehetett volna mondjuk az egyik daedra shrinehoz berakni hogy áldozni kell és a főnök "elintézi" ha az összetevők megvannak, nagyobb templomok oltárainál vagy mondjuk tagság nélkül kétszer annyiba kerüljön az Akadémián az enchant de lehessen rendelést leadni, kapuban odaadom a muksónak a kellékeket és másnapra megkapom a cuccot.
    És ha guild tag vagyok akkor olcsóbb legyen de ne KELLJEN tagnak lenni hogy egyáltalán enchantolhassak.

    Harcossal simán lehet boldogulni guild tagság nélkül.
    Tolvajjal már macerásabb, addig oké hogy a kereskedőnek a tőle ellopott cuccokat ne lehessen eladni de hogy az egész tartományban sehol se lehessen szerintem már béna, itt is elfért volna pár guild független orgazda a vadonban vagy kalóztanya a part mentén vagy össze lehetne haverkodni a banditokkal és velük bizniszelni egyes romokban stb.

    Sok jó ujítás van a játékban de sokkal többet ki lehetett volna hozni ezekből, személy szerint ki is fognak mert a teljes játék még nincs meg senkinek, majd a fizetős pluginokkal lesz teljes.
    Vagy a rajongói modokkal, hála az égnek már minőségiek is készülnek.
  • grebber
    #18377
    18-as szintű vagyok és nem iszok semmit mert minek.Ott a saját ingyenes életerő feltöltö legalább a skillem is megy fel.
    Italom már annyi van hogy simán meglehetne vele fékezni a mostani Tisza-i árvizeket.
  • grebber
    #18376
    Most egy nem gyenge barlangban koborlok tele mynotaurusokkal,mynotaurus lordokkal,azokkal a nagy 4 lábú csápos akármikkel és sok más lénnyel.
  • tibor16
    #18375
    van amikor, sajna szükség van a potion-ra (hanyas vagy?- mert én csak most értem el a 9-es szintet). Tegnap nekem jött egy quest során egymás után 3 csapat goblin. Nagy arccal feszítettem az Umbrában, sz'al nem aggódtam. A 3. csapatban viszont volt néhány Berseker, és igenis használtak varázslatot (azt a fekete füstszerű izét láttam magam körül). Itt pl, kénytelen voltam potionnal tápolni magam, mert 3-an ütöttek egyszerre, és még így is igyekeznem kellett, mert a 2 parasztot, akinek felvállaltam a küldit, levágták volna, ha nem lettem volna résen.
    Más: Ha egy fegyveren/tárgyon már van vmilyen varázslat, lehet ahhoz hozzátenni, vagy éppenséggel leszedni és másikat rakni rá? - mert az Umbra kard állat, főleg, hogy 0 a súllya, a Soultrap is kiváló, de igazán akkor lenne védhetetlen, ha valami shock vagy egyébb is rákerülhetne...
  • Árnyvadász
    #18374
    Tegnap este óta Mazuga az Ork hölgyemény a barátom lett :) Annyira örülök neki, hogy a küldetések érdekesek, izgalmasak és jó ötleteket tartalmaznak. Eddig bármelyiket csináltam, mind élveztem és sokat fejlődött az MW-hez képest ebben is a progi.

    Tegnap végre a telekinézis problémája is megoldódott. Na meg végre pénz állt a házhoz, mármint hozzám. Eddig amit összegyűjtöttem az hamar elfogyott. Pl. a Bravilban lévő kis kunyhómra majd 9000 aranyam ment el, a berendezéssel együtt. Azért sincs túl sok pénzem, mert tolvajként inkább kalandozom és dungeonokból gyűjtöm össze a pénzt, meg a tárgyakat. A céh nem fizet sokat, a DB-be egyenlőre a ruha miatt ugrottam be, az Arénát meg meghagyom majd a harcos karimnak. Bár már Mürmidon vagyok, de az a száz-kétszáz arany gyak. lóf*sz habbal :)

    Ám nemrég fordult a helyzet. Mivel magas szinten járok, így a kedves banditák már értékes páncélokkal és fegyverekkel vannak felszerelve. Így lecsapásuk után, csak össze kell gyűjtenem a finom kis glass darabokat és mivel ezek jó könnyűek és jó drágák is, lehet is menni a boltoshoz :)

    Tegnap így simán összehoztam 7000 aranyat. Örülök is neki, mert Anvilban szeretném megvenni az új házamat és így akkor még marad is.

    Nagyon jó ez a játék. Szeretem.

    Megnéztem amit Sir Quno és Mike is írt, azaz a fegyverek sebzése valóban nő, ha a blade skill is nő, vagy plussz van rajta. Mondjuk durva, hogy a karimnak alapból most 62-es blade skillje van és a plusszok által most 98-as :)

    Dehát a jó öreg Sigil Stone meg a küldik befejezéséből jutalomként járó kis csecsebecsék nagyon hasznosak tudnak lenni.

    Zárásként mi mást is mondhatnék: -Shadow to hide you!
  • Sir Quno Jedi
    #18373
    Már 50-60-as alchemyval is bemész egy összetevő árushoz, minden olcsó összetevőt felvásárolsz tőle, mindből potiont csinálsz, eladod neki ott helyben ÉS sokkal több pénzzel sétálsz ki, mint előtte. Pár nap múlva visszajöhetsz újra megjátszahtod ezt, de addig is valamennyi hasonszőrű árust körbenézhetsz a térképen fast travel-lel (jók a kocsmárosok is). Persze ehhez jó alkemista cumó kell, magasabb szintű felszerelés sosem árt (mind a 4) és alkudozni/charm-olni sem árt a pénz miatt.

    Így pár óra alatt szarrá gazdagodhatunk és még az alchemy skill-ünk is az égbe nő!
  • grebber
    #18372
    Én nem használok életerő italokat minek van feltöltö varázslat és azzal a skillem is nő.
  • CsőKujts
    #18371
    Mielőtt bemerészkedsz a vadonba nem árt kicsit körülnézni a városokban. De ne gyalog menj várostól városig! :)
  • CsőKujts
    #18370
    Amúgy ne haragudj nem bántani akarlak de szerintem rajtad kívül mindenki észrevette.

    Egyébként a "footbal managerrel" való hadakozása szerintem nem számít. Mert ahoz 0 konfig kell.
  • Vajda Gergely
    #18369
    Sziasztok!

    Hol lehet venni élettöltő potionokat?
    Én már sok helyen néztem de nem találtam.
    Thx
  • CsőKujts
    #18368
    LOL
  • LegionarR
    #18367
    Nem csak az eladási listákat vezeti, hanem itt az sg-n neki van a legnészerűbb fóruma . A hozzám hasonlóan vaksiknak (csak most vettem észre ezt a listát), a www.sg.hu-n megkeresed a fórum menüpontot, és itt lejjebb tekerve ott virít a lista:

    A mai nap állása szerint (aki nem tudná):

    Legnépszerűbb témák
    1. The Elder Scrolls IV.: Oblivion
    2. Football Manager 2006
    3. Battlefield 2
    4. '80 as évek zenéi
    5. World of Warcraft
    6. SilkRoad Online
    7. DIESEL vs BENZIN
    8. KONAMI Soccer kiegészítők
    9. Humoros és aranyos képek
    10. 18 Wheels of Steel: Pedal to the Metal

    Mielőtt valaki azzal jön, hogy valami versenynek tekintem a dolgot, csak érdekességként írtam le ezt.
  • Methylisocloro
    #18366
    Tudja valaki hol lehet Summon Dremora Lord spellt megtanulni a Brumai Mage Guild-on kivül? Az ugyanis már leégett egy Mage Guild quest miatt. :(
  • CS@
    #18365
    Nem jól keverni nem lehet.
    Mivel az összetevőknek se a mennyisége se az ára nincs hatással az elkészült potion árára.
    Úgyhogy azt légyszi áruld már el nekem is, hogy ezt akkor mégis hogyan csináltad?
    Full master cuccal meg 100alchemyvel 56arany értékű cuccost lehet csinálni.
  • MerlinW
    #18364
    No igen, kényelmi szempotból igazad van (marketing szempontból is:)), viszont logikailag Fred oldalán állok.
  • MerlinW
    #18363
    igen, én is használom:) Lemeznek a dobozban a helye:)
  • PiszkosFred
    #18362
    Ha viszont történelmi oldalát nézed, akkor teljesen korrekt. Egy senkiházi tolvaj nehogymár tudjon enchantolni kiváló és mármár isteni szintű tárgyakat, SKILLből ;] Bizony a legtöbb ereklyét anno a mágusok, a boszorkányok, sámánok és egyéb varázshasználók készítették. Nem egy keményfejű harcos, vagy egy sunyi tolvaj. Vagyis az nem baj, hogy megszűnt a skill. Az már igaz, hogy kellett volna mondjuk a Mágus Céhnek egy olyan szekciója, amely mondjuk a pórnépnek készít fantasztikus dolgokat - kőkemény valutáért (iszonyat sok pénzért és olyan ritka alapanyagokért cserébe, amely nem esik minden bokorban tucatszám) ;] A Céh tagjainak meg ott az Egyetem.

    De én még mindig azt mondom, egy igazán komoly erővel bíró, mágikus tárgyat, ne csinálhasson senki, csak a kiválasztott(ak). A probléma ott kezdődik, hogy egy sz*ros goblinból jobb tárgyak esnek, mint bármelyik Tamrieli artifact. És emiatt az egész balance borul, és nincs miről beszélni.

    Egyszer jó lenne már olyan játék, ami nem ennyire loot függő. Legyenek kiváló cuccok, de csak finoman, módjával, ne diablo szinten, ahol egy frozen orbbal ledarált csontisereg hullájából raklapnyi cuccot szedsz elő és válogatsz.
  • haxoror
    #18361
    Ami a következőben lesz:

    Wizard's Tower

    "Summon Atronach Familiars that obey your commands."

    "Upgrade to a fully functional Enchanting and Spellmaking station with no need to join Mages Guild."

    Na EZÉRT nem fogom megvenni hanem inkább lewarezolom mert ezeknek már az alapjátékban is benne kellett volna lenniük főleg a guild független máguséletnek, először el se akartam hinni hogy custom enchant és varázslat készítéshez tagnak KELL lenni.
    Ez majdnem olyan mintha rendelnék az ebédlőben, előre fizetek aztán kihozzák a kaját evőeszköz nélkül mert azért külön még fizetni kell.
  • haxoror
    #18360
    Ilyen vakond effektus nálam is volt "Go Fishing" küldetésnél amikor a halásznak kell megölni 12 spéci slaughterfisht a buzeráns halak rendszeresen belebújtak a sziklákba vagy a fenék alá, direkt néztem a térképen hogy jó helyen úszkálok-e, jó helyen voltam csak a hal ment át láthatatlanba :(
  • PiszkosFred
    #18359
    Hát a fene tudja. Ha jól figyeltem meg, akkor a páncél csak kozmetika a pacin, semmi extra hatása nincs. Legalábbis nem vettem észre komolyabb javulást sem a steel sem az elven esetében. De lehet hogy van, annyira azért nem néztem utána sosem. De legalább jól néz ki a paci ;] Ellenben a mostani Orreryvel, ami ultragagyi. Ritkán mondok ilyet, de tényleg nem éri ez most meg a 500ftot sem. Kár érte.
  • grebber
    #18358
    Sorry a warez kérdésért de sajnos nagyon karcolodik a DVD-m!!!

    A reloaded crack-el tökéletesen mükdöik a game?
  • tibor16
    #18357
    a páncél véd rajta vmit? - végül is ésszerű lenne...
  • grebber
    #18356
    Ezért jó a sötét csuklyástól kapott ló halthatatlanság powa!!!
  • PiszkosFred
    #18355
    A pacinak, akit hátrahagysz, van egy olyan rossz szokása, hogy ha meglátja egy medve, vagy nagyobbacska cica, akkor nekitámad a derék hátasnak. Persze amikor szorul a hurok, akkor elfut, de ha épp egy szika vagy nagyobb fa mellett áll, akkor annak reszeltek. Úgyhogy lehet hogy felfalták az állatok a pacidat, miközben te flörtöltél valami erdei néppel, vagy épp gombát szedtél.

    De lehet hogy Chuck keze van a dologban, ez esetben én nem feszegetném tovább a témát, hanem vennék egy új lovat. ;]