41716
  • Apus
    #18994
    én az alábbi konfiggal: 1024x768; bloom be, fű ki, víz minimum, árnyékok ki. no AA. elég jól megy.
  • OculusDei
    #18993
    800x600 szinte minden effekt ki - az aa-t élből felejtsd el. ezt tudom ajánlani. randa lesz de menni fog.
  • SaGa Jr
    #18992
    Hali!

    a vérivás csak 24 óráig véd a napfény hatásaitól. Utána következő szintre lép a vámpír. Ha iszol vért akkor az alap vámpírpofát kapod vissza, ami mindig rondább, mint amilyen a karakter eredeti arca volt (beesettebb, fakóbb, a szeme vöröses színezetű).

    cuccok:
    Ha megkaptad a betegséget semmi más dolgod nincs, mint aludni egyet egy ágyban és már utána nem lehet a betegséget meggyógyítani templomban. 3. nap végére (a fertőzés és alvás utáni 3. nap) vámpír leszel.
  • SaGa Jr
    #18991
    Hali!

    Jogos, nem pontosan fogalmaztam. Szóval ha alszol miután megfertőztek a betegséggel azután leszel újra vámpír. Ha nem alszik és elmegy templomba vagy csak felhajt a karakter egy cure disease italt, netán elsüti az azonos nevű varázslatot, akkor persze nem lesz vámpír. De ezért írtam, ha kicsit is figyelmetlen az ember, akkro a akaraktere könnyen újra vámpír lesz.

  • Me0w
    #18990
    Jobb kezzel, bal vallad felett a kukaba hajitani Azert a 9550 nem 'zsir jo' - hogy a te szohasznalatoddal eljek - hanem epphogy elindul kategoria.
  • sonic1xx
    #18989
    vki nem tudna segiteni? zsir jó a gépem elméletileg az oblivionhoz, és mégis amikor elkezdem a karaktergenerálást, egyből elfehéredik minden, és a játékban is fehér a cucc. Ha nagyon közel megyek a dolgokhoz akkor látok vmi szürke körvonalat csak. A gépemben 256 megás radeon 9550 van, aminek elméletileg jónak kellene legyen, de nem is ismeri fel a játék! mit kellene csináljak?
  • cuccok
    #18988
    van egy kard is a játékban ami feltölti a lélekköveket,bár szinte mindeggyikkbe bele lehet tenni ezt a varázslatot!
  • Me0w
    #18987
    Igen, ha elkaptad a vampir betegseget akkor a varazslatok tab utolso oldalan, a rajtad levo hatasok kozott lesz egy drain effekt, ha arra raviszed az egeret kiirja, hogy Porphyric Hemophylia. Harc kozben eleg nehez kiszurni, de felulre is kiirja, hogy "You have contacted the Porphyric Hemophylia".
  • arpad vezer
    #18986
    Tehát, akkor ezt írja ki:
    "Porphyric Hemophylia"

    OK. Köszi.
  • AC2
    #18985
    Lenne egy kérdésem:
    Van ugye Nonanagalodo (Kvatch-tól ÉNy-ra egy bányaszerűbejáratú kőépítmény), na ott mit kell csinálni? Negyedéig nem jutottam még el, azért kérdezem, hogy mire számítsak. Egyébként jött egy csomó imp.
  • cuccok
    #18984
    hogy lehetek vámpír????? mert már egyszer voltam csak még a másik karakteremmel és egy fogadóban kaptam el de most sehogy se megy.Voltam egy vámpíros barlangban is és kiírta ezt:"Porphyric Hemophylia", de nem lett vörös a szemem!lehet hogy csak nem vártam eleget???!!HHHHEEEELLLLPPPP!!
  • Me0w
    #18983
    Miert, oszinten mit vartal egy 4 eves videokartyatol? Ne vard mar el, hogy a graphicsban levo 18 csuszkat majd valaki beallitja neked. Kezzd el 1024x768 noAA, noAF tokminimal beallitasokrol, es nezegesd meg, mit allitasz vele, hogy meg jo legyen az fps.

    En is kb kozep beallitasokkal jatszom egy 3700+-os Athlon 64-el, 2g rammal es x800xtvel..
  • csgj
    #18982
    ne már, légyszi ott van lejjebb a kérésem!!!
  • Afe
    #18981
    "Amennyiben megharap egy vampír és elkapod a fertőzést, (Porphyric Hemophylia a varázslatok tab utolsó oldalán)" by HQ
  • arpad vezer
    #18980
    Van valami jele annak, hogy vámpír vagy? Kiírja ezt valahogy a játék?
    Mert az imént egy vámpírokkal teli barlangot pucoltam ki, lehet, hogy több ideig tartott mint 3 nap, de utánam elmentem imádkozni. Lehetséges, hogy vámpír vagyok? (Bár én semmi jelét nem láttam, ezért kérdezem, hogy van-e jele?)
  • Afe
    #18979
    na most én már többszőr is ittam vért de a napfény kb félnapig nem bánt, aztán ujra éget. meg mintha azt olvastam vna, hogy az arcomnak is vissza kellene változni a vérszívás után de nem, mert iszonyú ronda a karim.
    több helyen is láttam hagymát az ágyak szélén, elképzelhető, hogy elijeszti a vampokat ha alvás előtt én is kiszórok párat?
  • csgj
    #18978
    pls heeelp
  • Me0w
    #18977
    Korantsem, mert ha megharapnak egyszeruen elmesz es a templomban kigyogyitanak mielott teljesen vampirra valsz :)
  • Me0w
    #18976
    Oblivion kapun be, bloodgrass osszeszed, kijon. Egyebkent ICben a Gilded Carafeban szokott lenni 1-2 darab neha.
  • BlackShadow
    #18975
    én bloodgrass-t oblivionban találtam :)
  • Crokin
    #18974
    2 kell nekie.
  • SaGa Jr
    #18973
    Csak Oblivionban "terem". Át kell menni egy kapun és találsz tonnaszám.

    De jobb dolog vámpírnak lenni. Egyre nagyobb előnyöket kap a karakter, növekenek a tulajdonságai, néhány skill értéke, kap spéci vámpír képességeket és normál fegyverekkel szembeni ellenállást, chamr-ot amivel lehet kereskedni mert 50 ponttal megdobja a kereskedő hozzáállását. Oké, sebezgeti a nap, de elég csak egyetlen alkalommal vért inni egy alvó személyből és nem fog károsítani a nap (igaz előny sem lesz). Tehát megfontolandó. Meg ha kigyógyultál is, simán újra vámpírrá válhatsz ha kicsit is figyelmetlen vagy. Akkor meg indul a procedúra előlről.
  • csgj
    #18972
    bassszameee..!!! most vettem ramot a gépbe, és most van 1024, +van egy 2,8 ghz-es procim, és 256 mb-os Sapphire Radeon 9600-am... EZEN A GÉPEN LASSÚ MINT A SZAR!!!! azaz ugyanúgy megy mint eddig... akinek ehhez hasonló gépe van, milyen beállításokkal játszik? hátha túl nagy durvaságokat állítottam be...
  • SaGa Jr
    #18971
    Hali!

    Kicsit utánanéztem és az alkimista mester képzőnek kell a 2 spéci bor (megadott, ultraritka évjáratú)
  • Afe
    #18970
    tudnátok segíteni bloodgrass beszerzésében, mert már 800féle zöldséget összeszedtem de ilyet még egy város árusánál sem leltem. úútálok vámpír lenni:(
  • SaGa Jr
    #18969
    Hali!

    Azt is elmondták, hogy milyen időpontokban menjél oda, hogy megszólaljon a szobor. Benne van a küldetés leírásában (térkép módban meg tudod nézni). Úgy emlékszem hajnalban (napkeltekor) és sötétedéskor (napnyugtakor) van rá lehetőséged. Amúgy összesen 1 db kell.
  • SaGa Jr
    #18968
    Hali!

    Talán ha nem a leírást követnéd, hanem amit a fószer mondott, akkor könnyebb lenne. De talán még a küldetés leírása is segíthet.
    Nem borok kellenek neki, hanem kancsó és poharak. Ad is rá pénzt, hogy szerezd meg. Ha jól emlékszem 1 ezüst kancsó, meg 4 pohár kell neki (a silver pitcher and a set of four glasses). Nem mindegy hogy milyenek a beszerzett cuccok, mert például ezüst kancsóból 3 külön típus van. pohárból meg szintén ezüst kell, de abból meg 2 külön típus van. Szóval jó vadászatot, mert ezt egyben sehol nem kapod meg. Lehet lopni innen-onnan, meg egyes elemeit meg lehet venni pár boltban. Ha ezek megvannak, akkor oda kell adni a manusnak, aki majd megajándékozza a nőjét velük és onnantól oktat.
    De egyszerűbb ha vereted magadat. Hidd el hamarabb meglesz a fejlődés, mint a master trainer esetében.

    Remélem nem kevertem valamelyik másikkal, de az tuti, hogy valaki ilyet kért és sokat szívtam mire összevadásztam neki a cuccot.
  • Rambo 20
    #18967
    Ez a küldi asszem azután van amikor Brumában a kémeket keressük.
  • Rambo 20
    #18966
    Öhhh segítsetek plz.Van ez a küldi amiben valami Azure nevű istenségnek(?) kell ajánlani valamit és ott van 3 ilen ürge és az egyik elmondja hogy olyan Wisp-o-willeket kell ölni vagy micsodákat mert azok dobnak olyan port.Olyanból hány kell?Már van 3 porom de a szoborra nyomkodok (SPACESPACESPAAACEEEE) de nincs semmi sem hatékonyságügyileg:D
  • DonnieBrasco
    #18965
    Ja és MÉG MINDIG a kaka NGO driver van ATI kártyáknál, nem pedig az ezerszer jobb Omega....

    DB
  • DonnieBrasco
    #18964
    FAQ-ban kisebb hiba:

    "Admire=csodálat
    Boast=magasztalás
    Joke=viccelődés
    Coerce=erőszakoskodás"

    A Boast nem magasztalás, hanem dicsekvés, a Coerce pedig nem erőszakoskodás, hanem kényszerítés. Ez utóbbi még csak-csak hasonló, de a Boast tök mást jelent.

    DB
  • PeeVee
    #18963
    Paint Horse, 500GOLD de nemtudom hol van... keresgélj kicsit:D
  • grebber
    #18962
    MASTER Trainert csinálnám de nem megy :(

    Heavy armor:

    - Pranal, Roxey Inn

    Oblivion HQ ezt irja: Hozz neki Tamika és Surilie Brothers borocskát


    Namármost a valoságban odamegyek a csokához és mondja beszéljek a pultós csajjal meg is teszem de nem jutok előlrébb!!

    Mit kéne csinálni?
  • grebber
    #18961
    Kár hogy nem lehet a lóval közvetlen a városba császkálni.Mert igy mindig futkosok a ló és a boltok között.
  • Me0w
    #18960
    Eleg sokat meg kell csinalni a kuldikbol, hogy megkapd a Shadowmeret, ahogy emlekszem legalabb 7-8 kuldi utan. De ha ilyen beallitottsagu vagy, erdemes megcsinalgatni a kuldiket, mert nagyon jo cuccokat lehet kapni.
  • grebber
    #18959
    Pár küldi után adja nemtom pontosan de megéri csinálgatni a küldiket mert fasza a ló 1000.0 cuccot bir és halhatatlan :D
  • tibor16
    #18958
    na jó, de mikor? - DB küldetések elején.. végén???
  • tibor16
    #18957
    szóval - akkor most hogy is van? - tényleg nem lehet egy tárgyról leszedni a rajta lévő enchantot? és másikat feltenni rá??? Az Umbrára yóó lenne kiegészítést rakni... piszkosul teccik az a fegyver.. úgy nem avulna el
  • grebber
    #18956
    Sötét csukjás ad ingyé halhatatlant :D
  • ChevyG work
    #18955
    hol lehet venni a legolcsobb lovat?