41716
  • ZaJanga
    #19034
    Köszönöm
  • ZaJanga
    #19033
    köszi!
  • hawkie22
    #19032
    :)
  • tibor16
    #19031
    Bár csak a 9. szinten vagyok, de nekem a karakter az első szintet lépte meg a legnehezebben.. - akár kalandozz, nézz körül, menj le barlangokba, beszélgess, lépj be neked szimpatikus guild-ekbe - a többi jön magától...
  • hawkie22
    #19030
    Igazából teljesen elakadtam a városban, azt se tudom, mit kéne csinálni, mindenkinél csak a városról lehet beszélni, meg némi pletyka, aztán ennyi.
  • sleepwalker77
    #19029
    Night-eye eleg jol fejleszti, raadasul ezt minden barlangban erdemes hasznalni.
    Azonkivul tolvaj es brotherhood kuldikben jol jon az invisibility/chameleon.
    Trainer se art, penz ugyis lesz boven, +5 fejlesztes egy szinten meg jol johet.
  • hawkie22
    #19028
    Srácok, én ma kezdtem el a játékot, a kérdésem az lenne, hogy hogyan lehet az elején 1-2 szintet gyorsan meglépni a karival? Mert elég gyengus szegényem.
  • ati2002
    #19027
    Arra gondoltam, hogy valós, konkrét esetekben, mert én eddíg érdemben sose tudtam használni. Viszont kicsit rá kellene gyúrni, mert major skill, és a blade, block, heavy armor már az egekben, 90 körül vannak, félek megállok a fejlődésben (?) Mégcsak lvl 14 vagyok.
  • ati2002
    #19026
    THx, de a trainer nem érdekel, a tippekért köszi.
  • SaGa Jr
    #19025
    Szia!

    Trainerekkel:
    Infó itt

    Vagy veszel gyenge világitó varázslatot és használod sokat. De jó erre a night eye varázslat is, meg sok egyéb más. Ide tartoznak a legjobb varázslatok (command, elűzés, láthatatlanság, chameleon, éjjeli látás, stb). Választék van bőven. Keresd fel az erre szakosodott mágus céhet és vásárolj be náluk.
  • sleepwalker77
    #19024
    Termeszetesen illusion varazslatok elmondasaval lehet fejleszteni.
    Az ingame-et hogy ertetted?
    Jatekon kivul is tudod fejleszteni? :)
  • ati2002
    #19023
    Illusion skill-t hogy lehet fejlszteni ingame?
  • donpedro
    #19022
    Még annyit, hogy ha megtalálod az ötödiket, akkor ki is írja, hogy megvan mind, lehet vinni a Khajitnak, aki a küldit adta.

    Egy apró megjegyzés, alacsonyabb szinten szerintem nem éri meg ezzel a küldivel szarakodni, ugyanis elég szar a jutalom, pl a védelemként kapott piák is sokkal többet érnek. Magasabb szinten 3-4-szer annyi pénzt kaptam, és a piákat is el tudtam adni, mert nem volt rájuk szükségem. (A Frost Atronach-ot 1 komolyabb tűzlabda elintézte, utána meg folyamatosan gyógyítva magamat körberohantam a kupac körül, felszedtem a szajrét, és iszkiri.)
  • Crokin
    #19021
    Én is sokat keresgéltem, de tényleg ott vannak közel a közepéhez :D Csak kicsit nehéz észrevenni őket.
  • SaGa Jr
    #19020
    Szia!

    Csak 5 könny van, nem 6.
  • donpedro
    #19019
    Én korábban is azt írtam, hogy 5 van. :) Valaki írt 6-ot, arra válaszoltam, javítva, hogy csak 5 van.
  • SaGa Jr
    #19018
    Hali!

    Nem szintfüggő csak random. Vagy eleve lesz a Market Districtben a ládákban és hordókban vagy nem. Érdemes még megnézni az aréna körüli dobozokat is. Vagy lenn a csatornákat végigtúrni. De szintén jó fellelési hely lehet a könyvesbolttal szembeni mindenes bolt (szintén MD-ben).
  • Mike
    #19017
    nade 6 van, nem?
    legalabbis ezt irtak nemreg
    korulotte?
    meg nezem ujra
    ha nincs meg akkor !$@#!!@#!
    aztan unistall :(
  • donpedro
    #19016
    Pedig nem olyan nehéz, középen van a nagy jégtömb, benne a fagyott harcosokkal, és 4 könny közvetlenül a tömb körül van, kb. egyenlő távolságra, a kupactól max 2-3 méterre. Az ötödik pedig fent van a kupacon, ahogy azt lentebb is írtam.
  • SaGa Jr
    #19015
    Hali!

    Nem neked kell 700 aranyat kapnod, hanem össze kell lopnod annyi cuccot és eladnod a célszemélynek, hogy 700 arany legyen bejegyezve a nevedre, mint általad klopott és később eladott árú. Erről szól a tolvaj céh küldetéseinek konkrétan a fele. Ezek az összekötő kapcsok, az átvezető küldetések és ezen mérik le, mennyire vagy jó tolvaj. A program nézi az eddig eladott cuccokat és azok is beleszámítanak a 700-as limitbe. Szóval ha már a játék elején az első átvevőnek leadsz 1000 arany értékű árút (ennyit kell hogy fizessen érte), akkor onnantól neked már nem lesz gondod. Csak mész egyik konkrét küldetésről a másikra, meg alszol valamelyik fogadóban miután elvégezted az aktuális melót. A küldetés úgyis felkeres (jön valaki aki szól hova menjél felvenni a feladatot).

    Az a manus nem is fog veled nagyon szóba állni, ő csak a kereskedő, akinek el tudod adni a lopott árút. No meg egy küldetésben lesz szerepe még. Ha nem találod a helyén, akkor vagy a szobájában alszik, vagy éppen a közös ebdlőben ebédel.
  • donpedro
    #19014
    A fordítás majdnem jó, nem elhanyagolt ház, hanem beszakadt tetejű ház, és ha azt a házat meglátod, akkor túlmentél. Azt nem írja az üzenet, hogy hova kell kopogni, de nincs is jelentősége, mivel nincs a levélben kiindulási pont. Hiába fordulnál jobbra-balra, ha nem tudod honnan kell elindulni.
  • Mike
    #19013
    fent csak 1-et talaltam, lent 3-mat
    allandoan szetfagyok, ki-be rohangaltam
    nem talaltam tobbet
    utana mondom mentes, Tamas Gaspar Miklos :) egyaltalan mit keresek
    na meg talaltam 3-mat azt is cc. fel ora alatt
    centirol-centire atnezve a talajt
  • donpedro
    #19012
    Igen, a jégtömbbe fagyott Garridanra és ellenfelére gondoltam, ők alkotják a szóban forgó kupacot. Nem kell a halom legtetejére felmászni, hanem csak annyira, hogy egy szinten legyél a küzdő felekkel. Emlékeim szerint akkor állsz a jó oldalon, ha Garridan van tőled balra, és az Atronach jobbra.

    Ha mégsincs ott semmi, az csak azért lehet, mert már lerugdostad onnan, én ugyanis két különböző karakterrel is jártam ott, és mindig ugyanott voltak a könnyek.
  • Mike
    #19011
    akkor ez vlaszeg szintfuggo, mert en IC market d.-ben nem talaltam sehol
  • haxoror
    #19010
    A silvers és daedric alapból sebzi őket illetve minden ami enchanted, a többi "sima" nem
  • haxoror
    #19009
    Ládákban, hordókban szokot sokszor lenni, IC market districtben rengeteg van sztem nézd át azokat, boltban még nem láttam
  • Lysandus
    #19008
    Na ja, már vártam is nagyon! De a glass lswordnek nagyon örültem. Ez már akár "végleges" fegyver is lehet, szal lehet enchantolni. Egyébként érdekes, hogy a will-o-wispet ezzel sem tudtam sebezni. A normál fegyvereknek ellenállókat csak a silver bizgerálja meg? Mer akkor visszaveszem a régi kardom.
  • haxoror
    #19007
    Ja lemaradt hogy 12 szinten a glass cuccok a dungeonok végi ládákban már kezdenek megjelenni, kicsi esélyel de a banditok is szoktak dobni már ilyenkor.
  • haxoror
    #19006
    fur, leather, chain mail, mithrill, elven, glass

    kb ez a sorrend, a mithrill 12 szinten már gyakori drop
  • Lysandus
    #19005
    Hm... Azért én lvl 12-ön vagy 13-on már találtam egy glass lswordöt meg egy teljes mithrill páncélt. Egy brumai küldiben asszem, ahol egy állítólagos vámpírvadász kinyír egy alattvalót, és utána kell nyomozni. Na rajta volt ez a szett (kivéve sisak), meg a kard. Nekem pont jól jött, mert light armorban szoktam császkálni fel s alá.
  • Mike
    #19004
    nem tudja veletlenul valaki, mokaszint hol arulnak?
  • ZaJanga
    #19003
    hmm
    azért thx...
    akkor még próbálkozok a fickóval bár a tolvajos vonal nem nagyon érdekel
  • Apus
    #19002
    ez a levél sok helyen előfordul, találtam már a kalózhajón is. szvsz semmi szerepe.
  • ZaJanga
    #19001
    Pls. valaki help!
    Beléptem a Tolvaj céhbe de nem csináltam meg csak 2 küldit kb.
    Már régen nem csináltam semmit mire Grey Fox üzent hogy talizzunk...
    Adott egy küldit amit megcsináltam de utána egyből adott egy másikat.Menjek Anvilba a kastélyba és beszéljek Orrein-el vagy kivel de ő nem áll velem szóba viszont a szobályában találtam a következő jegyzetet:


    Sztem ez lenne az instrukció mert az a küldi hogy 700 aranyat kell hogy kapjak.
    pffff
    pls fordítsa le valaki nagyjából vágom...(menjek végig az úton majd balra forduljak utána jobbra ott lesz egy elhanyagolt hát oda kopp 2 várjak majd kopp még egy vagy valami ilyesmi..)
  • Afe
    #19000
    igen,de akkor még nem igazán akartam belemerülni a játékba és baromira nem érdekelt, hogy mit irkált ki nekem. egy elhagyott táborhelyen pihentem meg, és amikor felkeltem megjelent a BH-s tag. aztán kb 500m után legyaktam egy belém kötő lovas őrt. 5perc múlva meg a börtönben voltam:)
  • SaGa Jr
    #18999
    Hali!

    Azért az érdekes, mert minden 24 óra után felugrik egy kis ablak benne egy szöveggel, hog milyen lázálmod vagy halucinációd volt. Ekkor kiírja a program, hogy kaptál vámpír képességeket, fejlődtél skill és attribute terén. Tehát ezt nem nehéz észrevenni. :-)
  • SaGa Jr
    #18998
    Hali!

    Majd ha jó magas szintű leszel, akkor fogsz glass cuccokat találni. Ezek ugyanis szinthez kötöttek. 16-20 szint fölött fogsz majd találni ilyesmiket az ellenfeleknél.
  • spatrik
    #18997
    Valaki mondja meg pls hol lehet vmijó kardot+glass armort szerezni.pl:1 camp,vagy valami
  • cuccok
    #18996
    na igen ott van az a drain varázslat és aludtam is egy csomót de a vámpír skin-em nem ment fejjebb... szerinted mi lehet a baj
  • Afe
    #18995
    köszi az infot.
    bevallom először nem is tudtam, hogy vámpír lettem, mert ép akkor csuktak le egy őr leöléséért (pedig senki nem látott), és mikor megláttam a karit sisak nélkül a börtönben azt hittem, hogy 30 év büntetés után vagyok és azért ilyen vén