41716
  • Fejes021
    #19074
    valahogy így néz ki a szobám :D
  • Fejes021
    #19073
    Ha már a harapás után eltelt 3 nap, vagy aludtál akkor már nem csak fertőzés, hanem betegség amit hosszas procedúra gyógyítani, de ez a F.A.Q.-ban és a Gamestarban is le van írva, meg persze néhány ezerszer itt is elhangzott.
  • cuccok
    #19072
    valaki volt már 15-ös ütésű hand to hand-es ember?????????Ha volt akkor hanyas szinten??
  • malter
    #19071
    szép munka:))
  • LegionarR
    #19070
    Lakberendezés egy kicsit más szemmel... :) kép
  • gstup
    #19069
    Sziasztok!Kéne egy kis segitség,egy vámpir megharapott,a leirtak alapján elmentem egy templomba(Bruma katedrális) és az oltár elött megcsináltam amit kellett,de semmi nem történik.Kezdek durván átváltozni!Mit lehet tenni?Melyik templomba menjek?Van előnye ha vámpir maradok?Előre is köszönöm a segitséget!
  • ZaJanga
    #19068
    FAQ
    Inventory
    Tárgyon Shift+klikk
  • Gunner
    #19067
    Aki figyelmetlen az megérdemli
  • Rambo 20
    #19066
    Ez állati vicces volt te meg crazy nézd már meg a MIELŐTT KÉRDEZNÉL KATTINTS IDE-t!
  • Gunner
    #19065
    Ja, ha végigjátszottad szóljál!
  • Gunner
    #19064
    Sehogy, próbálj csak olyat felvenni amire szükséged van, ha túlsokat pakoltál magadra, akkor kezdj új karaktert.
  • Crazy Mate
    #19063
    Hogy lehet eldobni a tárgyakat?
  • Rambo 20
    #19062
    Na akkor a two sides of the coint hol lehet felvenni?
  • Rambo 20
    #19061
    Szerintem nem lenne értelme törölni és ráadásul az épkézláb játékos amúgy is rájön hogy van ilyen lehetőség:).Most ráadásul még azt sem hozhatják fel magyarázatnak a lustaságra (hogy nem olvassák el a kiskönyvet) hogy angol nyelvű mint a wownál amivel szívtam sokat.Ill nem én de hozzám jöttek sokszor hogy mondd meg mi hogy van má közbe ottvan a kiskönyvben.
  • Mike
    #19060
    Hali

    ma ledobbentem :)
    most szembesultem vele, hogy eleg az alap varazslatokat megvenni, aztan az egyetemen olyat csinalok, amilyet jolesik
    akar tobb varazslatot is egybe tehetek

    ez tokjo

    mindjart csinaltam is egy vilagitos eletdetektalosat, meg egy tuzes teruletrehatos-erintost :)))

    errol a lehetosegrol irhatnatok a faq-ban, vagy mindenki jojjon ra maga?

    (valaki nem tudja veletlenul, hogy a felresikerult varazslatokat hogy lehet a listabol torolni?)

  • CS@
    #19059
    Azt vettem észre, hogy a könyvekből nem csak egyszer lehet tanulni mint a Morroban.
    Azt nem tudom, hogy ez szándékos volt e a készítőktől vagy talán bug.
    Mivel ez nekem csak most tűnt fel így azt sem tudom, hogy milyen időközönként van lehetőség ugyanabból a könyvből újra tanulni, de majd a következő szintlépésnél belesasolok megint.
  • tibor16
    #19058
    tán nem kéne ide - hogy a stílusnál maradjak - keress ezzel megfelelő fórumot
  • VRSDM
    #19057
    bocs hogy offtopic, de tom hogy ide jó arcok járnak, és megosztom velük. UJ SZALACSI SZÜLETIK :D legényagáton
  • Rambo 20
    #19056
    Aha bár én nem láttam sok hasznát mert varázsló vok':S Nem kell páncél.Amúgy a two sides of the coin küldit hol lehet felvenni?A gamestarba írták hogy ott sok könyv van.Ja és egy tipp.A mythic dawnos könyveket (1-4) nézzetek bele mert skillet ad.
  • MrAndree
    #19055
    Ja majd be lehet, a főküldetés során felajánlják.
  • vente
    #19054
    heló azt szeretném kérdezni hogy a "BLADE" a királyi testőrség-be belehet kerülni vagy csak az valami külödleges dolog?
  • haxoror
    #19053
    Az amulettel semmi.
    A spellel viszont az illusion szkill, minden spellnél le van írva hogy melyik mágia iskolához tartozik (Destruction, Illusion, Restoration stb) ha használod őket akkor a hozzájuk tartozó szkill nő.
  • grebber
    #19052
    Ezt eddig is tudtam, de mid fejlödik ha ezt használod?
  • haxoror
    #19051
    Előtte és utána:

  • grebber
    #19050
    Mire jó a Night Eye áruld el légyszíves?
  • arpad vezer
    #19049
    Igen.
  • armandusy
    #19048
    starlight speel is növeli az illuson major skillemet???
  • haxoror
    #19047
    Én a legelső Sigil stone-al enchantoltam magamnak egy night-eye amulettet és az 1.-es gombra raktam a quickmenüben mert már rohattul untam hogy mindig a legrosszabb pillanatban múlt el a spell hatása így meg akkor és annyi ideig használom amíg csak akarom (persze az illusion skill közben nem fejlődik dehát ez van)

    splinter cell rulez
  • haxoror
    #19046
    Kvatch-ban a countot meg lehet menteni vagy mindenkép halott lesz mire odaérek?
  • arpad vezer
    #19045
    Soul Trap (remélem jól tudom) nevű varázslatot kell elsütni, mielőtt megölnéd azt, akinek a lelkét el akarod fogni. Érdemes, ha minden fajta Soul Gemed van, mert a léleknek nem mindegyik jó, és akkor ki tudja választani, hogy melyik jó neki.
  • armandusy
    #19044
    eggyik soul golemem van csak feltölteve azt hogy kell tölteni? bocsi ha hülyéket kérdezek de most tanulok még csak bele:D
  • arpad vezer
    #19043
    Mindegyik Mages Guildban van. Legalábbis én mindegyikben találtam ilyen embert.
  • arpad vezer
    #19042
    A Mages Guildekben keresel valakit, akivel ha beszélsz, akkor alul (ahol a kereskedés gomb, meg a hozzállás módosító gomb van) egy olyan gombot látsz, amin egy penge megcsillan vagy kettétörik. Nem tudom a gomb képét pontosan elmagyarázni próbáld ki, aztán rájössz.
  • Me0w
    #19041
    A verzio

    Inventory -> feltoltott soul gemre rakattintasz -> kivalasztod melyik targyadat akarod megtolteni.

    B verzio

    Jopar varosban a Mages Guildekben van ember, aki feltolti neked jopenzert a fegyvereket, mikor beszlegetsz vele, alul megjelenik egy specko ikon, ha arra kattintasz, ugyanugy feltoltheted a fegyvereket.
  • armandusy
    #19040
    sziajsztok egy kérdés az enhanted itemet hogy lehet feltölteni tudjátok valami charge
  • arpad vezer
    #19039
    Ha érdekel a mágia, akkor egy városban (ne a fővárosban, mert ott nincs) lépj be egy Mages Guildbe, ott kérdezősködj, és bevesznek a Guildbe.
    Ha már bevettek, akkor már lesz egy pár küldetésed, amit csinálva fejlődhetsz (Recommendation).

    Áv
  • arpad vezer
    #19038
    Skillek egyszerű fejlesztése:

    GameStar - áprilisi szám

    Illusion: Folyton Starlightot használsz
    Mysticism: Folyton Detect Life-ot használsz
    Conjuration: Folyton idézgetsz valamit (pl.: tőr)
    Alteration: Folyton Open Easy Lockot lövöldözöl

    Érdemes egy tíz percet rászánni a fejlesztésükre, főleg alacsony szinten.
    Úgy érdemes csinálni, hogy keresel egy ágyat, annyi varázslatot nyomsz amíg elfogy a mana, majd alszol egy órát, és így tovább...
    Én az Illusion, a Conjuration, a Mysticism és az Alteration skillemet vittem fel ezzel a módszerrel 0-ról 25-re.

    Remélem segítettem valamit.

    Áv
  • Rambo 20
    #19037
    Oké köszi bocsi a pontatlan leírás miatt:)
  • Kandurex
    #19036
    Nighteye csak az a gond, hogy ilyen kékben látsz mindent, olyan illuzióromboló :/ valahogy nem jönnek ki a barlangok, romok hangulatai.
  • ati2002
    #19035
    Night-eye... francba, már régóta van olyanom, és én nem használtam! (mindegy, ezt betudom annak, hogy kezdő rpg-s vagyok, majd belejövök) amúgy thx