41716
  • PiszkosFred
    #19194
    Én is sűrűn.

    Tolvajlás és tolvajlás között is van különbség. Amíg minden sz*rt le akartam nyúlni, folyamatosan kergettek az őrök ;] Aztán rájöttem - egy loadmessage is rávilágított - hogy minél nagyobb a tárgy (méret és súly), amit el akarok lopni, annál nagyobb a rizikófaktor és a lebukás esélye. Ez igaz a zsebmetszésre is. Úgyhogy maradtam a kulcsoknál és a pénznél. A többi kacatjuk nem érdekel, azokat majd megszerzem másként. Amióta csak pénzt lopok, meg speciális kulcsokat, keveset vagyok börtönben. Kergetni kergetnek persze sokszor :D De Waterwalking cuccal, invis+chameleon, és Tolvaj Céh összeköttetés - legtöbbször sikerül meglépnem. Ha meg nem, hát... Akkor gyors visszalopom a cuccaimat a ládikából, majd újra felkeresem az illetőt ;]
  • haxoror
    #19193
    A major szkillek meg a tulajdonságok (erő, ügyesség stb)
  • grebber
    #19192
    Major skill és a többi is kell?
  • haxoror
    #19191
    Rakjál már be a statjaidról pár képet plz, kíváncsi vagyok
  • grebber
    #19190
    Emberektől nem lopok mert mindig lebukok :(
  • haxoror
    #19189
    Először speechcraftos minijáték aztán a hagglet még a profiknál is feltolhatod kb negyedig ha béna vagy mercantile-ban. Az benne a jó hogy a csúszka ott marad és innentől akárhányszor bizniszelsz az adott boltossal folyamatosan nőni fog a mercantiled
  • PiszkosFred
    #19188
    Érdekes ;] Nem járok még mélyen a Céh feladataiban, de volt már olyan, hogy a reward volt 100 arany. A koldusok meg egyéb marhaságok elvittek 40-50aranyat, és a végén jó ha nem fizettem rá. Igen ám, de tolvaj vagyok, a kastélyokba szóló küldetésekkor simán le lehet nyúlni egy kisebb ház árát a grófoktól és egyéb "gazdagnak látszó" emberektől. ;] Csak ha lebukok, akkor futás van vissza. (legutóbb én hülye bezártam a titkos ajtókat befele jövet, aztán végig kellett nyitogatnom, őrökkel a nyomomban. Ráment pár potim mire kijutottam, és sikerült kereket oldanom...)
  • haxoror
    #19187
    Nekem is van ám elméletem!
    (más nagyon nem is lehet mert semmi tényleges infot nem találtam erről)

    Szerintem(!) a fáklya tökmindegy, egyáltalán nem nehezíti a lopakodást.
    Ami számít az a páncél súlya, a fur és a leather a két legkönnyebb páncél ezért ezekben ill csak simán ruhában (ruhánál nálam tökmindegy hogy fekete vagy neonzöld) a legbiztonságosabb nindzsázni.

    Hiába van meg az 50 seak vagy hiába van feather akkor is mintha a páncél tömege lenne a döntő.
    Ha a szín számít akkor elvileg a sötétebb nehézpáncélokban is jobban lehetne lopakodni bár én ezt eddig nem tapasztaltam :)
  • grebber
    #19186
    Már kiprobáltam hogy a haggle csuszkát feljebb rakom.Ja minden fasza lett ugy még egy nyamvadt almát se vettek meg tőlem :(

    No mindegy jó ez a 20.000 arany is ugyse költök semmire.
  • haxoror
    #19185
    Kár hogy nincs multi mert akkor adhatnék neked 50000 aranyat hogy végre talpraállj :D
  • Lacee
    #19184
    alkimista-boltban vagy mezőn lehet összeszedni, nem bonyolult
  • grebber
    #19183
    A pofátlan mocskos tolvajcéh.
    Csinálom a küldiket azt egyszer csak azt látom hoppá ugrott 1000 aranyam.
    Apja farkát ő meg odaad 100 kőkemény aranyat a feladatért.Hát ez a hála a gürcölésért ?
  • Quick
    #19182
    HELP !!! #19176
  • CS@
    #19181
    Mivel nem hittem neked így utánanéztem és csak, hogy tudjad elárulom, hogy csak onnan lehet szerezni. UseReport
  • PiszkosFred
    #19180
    Akkor légy oly' kedves és keresd elő a "completed kvesztek" közül ezt a részt, és írd le pontosan melyik kveszt az. Sokat segítenél, mert a mostani infók alapján... szóval ez semmi.
  • BEAST #19179
    a skeleton key egy daedra artifact és csak egy küldetésben lehet megszerezni.
  • Gunner
    #19178
    Nem volt szándékom egy 60as szám után büszkeséggel feltöltődni
  • Gunner
    #19177
    Sajnálom, csak hogy tudjátok nem csak shrine-os küldi után lehet szerezni skeleton key-t
  • Quick
    #19176
    a "Cure Vampirism" feladathoz a gazokat hol tudom megszerezni ?
  • PiszkosFred
    #19175
    Mert jó volt neki leírni a "60"-as számot. ;]
  • PiszkosFred
    #19174
    Fene tudja. Mármint közvetlenül nem számít, de közvetve igen. Lehet csak én látom bele a dolgokba, de.. Amikor

    fáklya+leather = nem vettek észre
    nincs fáklya+leather = nem vettek észre
    fáklya+mithrill/elven = kiszúrnak előbb utóbb
    nincs fáklya + mithrill/elven = most is kiszúrhatnak, de sokkal később.

    Vagyis szerintem, nem a fáklya fényét veszik észre a népek (mondjuk ez mekkora marhaság már, jön a sötétben egy fákyla, de sz*rjuk le :D), hanem ha a fáklya mellett olyan páncélt hordasz, ami csillog, akkor bizony a fáklya miatt ez erősen rizikós. Lopakodásnál nem csak a bakkancsod minősége számít (ami 50es skillnél megszűnik tényezőnek lenni), hanem a rajtad levő páncél "milyensége", illetve csillogásának erőssége. Alaphelyzetben is kiszúrnak könnyebben mithrillben mint leatherben, de ha fogsz egy fáklyát, akkor még inkább. Szóval fáklyával is lehet lopakodni, de vagy robe-ban, vagy leather cuccban, mert csak erősíti az amúgy is meglevő "csillogását" a páncélodnak.

    De hangsúlyozom, én így tapasztaltam, és lehet csak én látom bele a dolgokat, és a valóság nem így van ;] Nagyon nehéz bármire is ésszerű dolgot mondani, egy normálisabb combat log nélkül...
  • CS@
    #19173
    Ha nem emlékszel, akkor mér mondod?
  • Gunner
    #19172
    Én egy nem shrine-os küldiből szereztem, lehet, hogy vmi dreamworld-os volt, de már nem emléxem 60 küldi után :P
  • ati2002
    #19171
    Nem kell gyógyítani, az enyém már vagy 10x kipurcant, de csak-csak megjelenik néha. Néha megpofozom, ha olyan kedvem van. :D
  • Kandurex
    #19170
    értesz a mai PC-s játékokhoz

    Pro

  • haxoror
    #19169
    Vannak játékok amiket szarul törnek meg de az Oblivion nem ilyen.
  • AC2
    #19168
    A haveromnak meg van az AOEIII nem eredetiben és tök bugos az egész neki, mert szarul rakták föl.
  • haxoror
    #19167
    Heal other spellel tudod gyógyítani.

    Lehet hogyha vársz pár órát akkor ő is regenerálódik? Egy próbát ez is megér
  • ati2002
    #19166
    Ha megteheted: XP, majd Oblivion reinstall. (én megtenném, ha nem menne rendesen, 1 óra az egész) Máskülönben mennie kellene.
  • AC2
    #19165
    Egyébként tudja vki hogx érdemes megölni Eranát?
  • haxoror
    #19164
    A hibáknak semmi köze ahhoz hogy a játék eredeti vagy sem, ez nem lehet oka technikai problémának.
  • AC2
    #19163
    Bocsi, most néztem csak meg milyen géped van.:) Akkor az utobbi a hiba.
  • haxoror
    #19162
    Nyugodtan lopakodhatsz fáklyával a kezedben, furcsa mód egyáltalán nem befolyásolja a lopakodás sikerességét

    A night-eye szintén okés de a light varázslat viszont lebuktat, ott már érezhetően hamarabb vesznek észre.
  • AC2
    #19161
    Sztem kicsit gyengus a géped hozzá vagy nem erdeti a játék és van némi hibája.
  • ChevyG #19160
    és gyógyitani lehet? mert megsérült és pl jöttem le 1 hegyröl (gyalog), mögöttem jött ö is, 1xcsak halottam 1 nyoögést, és már bukfencezett lefele:D
  • Quki
    #19159
    mondja már meg vki hogy miért lépeget ki a játék , ha a faq-ba minden probléma megoldást megpróbáltam már...tököm ki van hogy gondol egyet a játék és kilép...pls help
  • Etele1
    #19158
    Én 1x elvittem egy dungeonba próbaképp. Harcolni nem harcolt, viszont előkapott egy fáklyát. Ez lehet jó is és rossz is, mert ha épp a sneak-omat akarom növelni, akkor nem jó ha egy kivilágított kisember követ, mert könnyen észrevesznek. Ha viszont nem volt kedvem Night-eyezgetni, akkor viszont jól jött,h ez ott a hátam mögül bevilágítja a barlangot.
    Lopott cuccokon Bruma-ban tudsz majd túladni egy Owen v. Oywen nevű manusnál, h beléptél a Thief Guild-ba. Asszem akkor sem azonnal csak 1 belépési küldetés sikeres teljesítése után.
  • ChevyG #19157
    a fannal mit lehet csinálni, azon kivül, hogy kövessen v ne?

    hol ad6ok tul a lopott cuccokon?
  • AC2
    #19156
    Kössz szépen!
  • SaGa Jr
    #19155
    Hali!

    1. Olvasd el a párbeszédet (ne csak ezt, minden párbeszédet), amikor mondja mit csinálj a könyvekkel. Emellett bekerül a quest logodba is. De amúgy csak el kell olvasnod mindet, majd később visszamenni. Akkor ad némi plusz infót. Aztán hallgasd meg mit mond és cselekedj aszerint. Ne csak azt a nyamvadt nyilacskát tessék már nézni! :-)
    2. A soultrap nem ad neked követ. Eleve kell legyen üres lélekköved az inventoryban (az utolsó fülnél vannak a könyvek/kulcsok/lélekkövek/hasznontalan egyéb holmik) és ha az képes befogadni a legyőzött lény lelkét míg akkor megjelenik a kőnél az ismertetőjében.
    3. Ha kell az alkímiához az alapanyag, akkor nincs mese, vadászni kell. :-)