41716
  • Action
    #19682
    Thx! Megpróbálom megtalálni a "3 püttyös" cégtáblát.:DD
    Egyébként ha market districtben van akkor vizsont hiányos a HQ-n levő boltosok listája,mert ott nem találtam.
  • Gunner
    #19681
    én toggle no clip-pal felfogom menni imperial city legnagyobb tornyába és jól megnézem mivan alul, aztán leugrom :D
  • Gunner
    #19680
    Én inkább a mélyvízi úszkálódást gyakoroltam egyszer egyik barlangba, thief küldetések során, és tudjátok vannak olyan kis halacskák... na ott volt egy mélyedés, jól lementem aljára, volt ott egy nagy lukacska, belementem és az eredeti 10-15x nagyságu halacska úszkált ott. egy dolog, hogy bakancsomnak hála water breath meg gyűrűm nighteye on effect, de úgy támad, hogy nekem jön és eltünik a sötétben, kész rémálom volt meggyilokolni, csak egy csontvázat találtam csöpp gyomrába
  • Mike
    #19679
    szerintem meg nem
  • Mike
    #19678
    utazgass, es egyszer megtalalod :)
  • Gunner
    #19677
    Neki van az egyetlen olyan jellel ellátott táblás boltja amilyen másnak nincs 3 kis püttyből felfele gombölyű vonal összefut, imperial city market district
  • Mike
    #19676
    jaja, szerintem is kircsi egy mondat :D
  • dronkZero
    #19675
    ?
    Én nem találok olyan hidat, ahonnan leugorva öngyilkos tudnék lenni :)
    A főváros hídjánál 8-10 körig keresztül gyakoroltam is egy kis acrobatics-restoration-t :)
  • CsőKujts
    #19674
    Teljesen egyetértek veletek! DE! Az is már kezd egy kicsit lol lenni, hogy jönnek ezek az igen láma kérdések mi meg minden 10-ediknél sírunk, hogy nem kéne. :) Konkrét lépésekre lenne szükség ha más nem az sg részéről. Mondjuk igen röviden és velősen kidobatni egy szabályzatot mielőtt a hasonló fórumokba belép az illető és egész egyszerűen nem engedni tovább amíg el nem olvasta. Ha pedig megsérti a szabályzatot bannolni azt cső. A következő nickjével már óvatosabban kérdezősködne. Tudom ez kicsit "középkori" de hatalmasat emelne a fórumok minőségén...
  • Action
    #19673
    Akkor én azért nemkapok választ a kérdésemre mert csak egymondatos? :D
    Csak hülyülök...egyébként teljesen egyetértek Veled.Nekem már rég elfogyott volna a türelmem...minden tiszteletem a tiétek.

    De azért megmondhatnátok hol van Fathis Ulis orgazda!:D Mert nincs benne a HQ-n levő boltosok listájában,mert ugye ott IC-ből cask a market district van.
  • PiszkosFred
    #19672
    Multinak nagy előnye lenne, hogy sok kérdés ingame hangzana el a "hun" csatikon, és e kérdések elmaradásával picit "komolyodna" talán a fórum ;]
  • Gunner
    #19671
    Ha mondjuk a topik képe kilenne cserélve a kis zöld szöveggel, akkor se lenne nagy változás ... :P
  • qwertrt
    #19670
    Részemről nincs harag
  • Gunner
    #19669
    akkor elkezdenék regélni az öngyilkos ugrások különféle módjait a hídról...

    most hogy belegondolok mennyit veszített ez a játék is a multi hiánya miatt, ugye ugye mennyit lehetne szórakázni ha neten videózgatnák egymás hülyeségeit :P

    bf42 ezé is (volt) jó :P
  • dronkZero
    #19668
    De, tisztában vagyok vele.
    Válaszolni is szoktam, tényleg szórakoztató néha. De ez a vámpíros téma már kb 2 és fél hete, _naponta_ előjön.
    Mindegy, kipuffogtam magam... :)
  • PiszkosFred
    #19667
    Nemtudom miért vetted magadra a kommentet, de legalábbis egyes elemeit, nem neked szántam. Ha lesz kis szabadidőd, olvasd el az elmúlt 20-30 oldalt, csak felületesen, keresd az egy mondatos kérdéseket, soksok írásjellel a végén, és társait. Most értem el ahhoz a ponthoz, ahol a marhákkal vetekedő türelmem kissé megingott, és muszáj volt leírnom azt a pár sort.

    "Még az elején járok... 1 hídon állok amelynek mind a 2 vége 1-1 várhoz vezet. Mi itt a teendő?"

    Ha házigazda lennék, már régen ez szerepelne a topik fejlécében, mint mottó... ;]
  • Gunner
    #19666
    De mondjuk a skilleknél sem azért érdemes master-re fejleszteni, hogy aztán még jobb legyen a +fortify, nekem 116os a blade-em a cuccaim miatt (+20) és még nem master. Str endurance is 100as, de az az állandó dolog, hogy willpowert meg egyebeket leszedik az nmy mágusok... és restore potion kell hozzá, de nem jelzi az active effect-nél, picit zavar, nem szeretek vásárolni v. áldásért járkálni hogy pl luck-om ne 27 legyen 67 helyett
  • Mike
    #19665
    egyebkent meg ha belefaradtal, egyszeruen hagyd figyelmen kivul
    a topik gyorsan porog, pillanatok alatt eltunik
  • Mike
    #19664
    szerinted mas topikban ilyen nincs?
    szerinted hanyadszorra valaszolgatok vmire pl. a Sims topikban
    max annyi a szerencse, hogy nincsenek ramozdulva annyian mint erre
  • dronkZero
    #19663
    Hát sigil stone-okból össze lehet rakni ezt-azt, de pl fortify endurance típusú nincs.
    Másrészt, úgy néz ki, hogy 100 fölé növelni nemigen éri meg az attribokat, hacsaknem a járulékos cuccai miatt (pl str-teherbírás,fatigue; int-magicka, stb)
  • Gunner
    #19662
    Akko mennyetek, látogassatok el a wayshrine-okhoz :)
  • qwertrt
    #19661
    Abszolute nem érzem sértve magam, mert nem nekem szólt a válasz...
  • qwertrt
    #19660
    Nem akarok személyeskedni, meg okoskodni, de mindig van olyan okos is, aki naponta legalább eccer sídogál azon, hogy "milyen láma kérdéseket tesznek már megint fel!", sajnos. Ami engem illet, a magam perverz kis módján szeretek válaszolni a kérdésre, ha tudom, akármilyen láma is.
    A HWSW fórumon van ilyen hangulat, ott a hozzászólások fele arról szól, hogy a hozzászólók másik felét fikázzák a kérdések miatt.
  • dronkZero
    #19659
    Nem igazán. Tudod lehet, hogy neked életbevágóan fontos, hogy azonnal válaszoljanak a problémáidra, de:
    1. Mi kb 1845.-jére olvassuk _TÖKUGYANAZT_ a kérdést, és már qrvára elegünk van 1846.-jára is leírni, mikor
    2. OTT VAN LEÍRVA A QRVA FAQBAN! Pont ezért, hogy ne tegyél fel hülye kérdést, össze van ott foglalva egy jópár dolog. Ott is csak olvasni kellene, ugyanúgy, mint a hozzászólások közt, csak ott nem kell rá várni, és nem lesz hozzád bunkó.

    És akkor még te érzed magad megsértve?
  • Gunner
    #19658
    Note: Completing the Pilgrimage of the Nine Divines will grant you the Greater Power Called "Pilgrim's Grace" (Fortify all Attributes +10 points for 300sec)

    Táblázat alján, ez jól hangzik :P

    Ezután az áldás után v. miután kell menni hentelni :)

    Van olyan enchantolt armor ami ilyet tud?
    V. olyan ami magic és iet tud?
  • PiszkosFred
    #19657
    Segítségkérés és segítségkérés között óriási a különbség. ;] Össze lehet ollózni olyan kérdéseket, amelyeket egyszerűen lehetetlen kitalálni szándékosan, de mindig van egy okos, aki felteszi. És a baj az, hogy nem viccel...

    De mind1, ez az én agymenésem volt, nem oszt, nem szoroz.
  • Action
    #19656
    Hello!

    MEgtudjátok mondani hol találom Fathis Ulis-t,az Imperial City-ben levő orgazdát?Mert nagyon ismerős a neve,de most valahogy fogalmam sincs merre van.
    Köszi
  • Mike
    #19655
    neg eltelt nemi ido, es azota osszeszedtel egy kis jartassagot az angol nyelv teren
  • tugyiti
    #19654
    thx még 1x
    még valami! teendő csak annyi hogy meg érint, vissza megy, örül ?
  • BBalee
    #19653
    Én az M.G. be jártam szippantani, oda éjjel is beengednek és ott nincsenek őrök se mint a fightersguild-ben. Valamit nem jól csinálsz, mert nekem sose ébredt fel a vérszívástól legfeljebb ha zajtcsaptam de az osonás+save segít. Mellesleg a Seduktion-spelltől(csak magas vámpírizmusnál adja a spellt amelyikben a charm is benne van) jobban kedvelnek tőle az emberek sőt az árusoktól is jobban lehet a Charm segítségével alkudni mert megnöveli a dispositiont.
  • qwertrt
    #19652
    Nem tenyereltem, csak eccer elaludtam a gép előtt, a fejem a billentyűzetre esett.. és másnap már meg is született qwertrt
    Eredetileg qwert lett volna, de az már volt a freemailben. Ha elindulsz a Q-tól a T-ig, K. eccerű begépelni, ez az előnye.
  • CsőKujts
    #19651
    Szerintem azok a szobrok Oblivion világában vannak elhelyezve különböző helyeken és miután ott "megáldattad" magad tudsz a tenyplomban is nyomulni. Bár ezzel a részével még nem foglalkoztam csak tipp...
  • Gunner
    #19650
    Leírás

    Keresd ki a Wayshrine táblázatot
  • Mike
    #19649
    OFF
    latom rettegsz a technikai fejlodestol
    ezek a szerkezetek nem gonoszak

    :)))))

    szedd elo a regieket, illetve ha nem akarsz csalodni, inkabb ne, az ido sajnos mindent megszepit

    (91 ota pc-zek)
  • Gunner
    #19648
    Tessék, wayshrine-ok térképe
  • qwertrt
    #19647
    És akkor miről szóljon a fórum? Óránként mindenki beírja, hogy "de jó ez az Oblivion, hú de fasza!". Gondolom a fórumnak pontosan ez a lényege, hogy a sok "idióta", mint pl. én, segítséget kér.
  • CsőKujts
    #19646
    Ezek a hgerg meg qwertrt nickek úgy születnek, hogy rosz napotok van és rátenyereltek a billentyűzetre amikor regisztráltok? Sory ha nem, csak hát nehéz megkülönböztetni titeket. :)
  • tugyiti
    #19645
    thx
  • Gunner
    #19644
    Most megyek és megnézem azt a soksok borzasztó nehéz nevet, odamegyek az oltárokhoz a kedvedért, jó?
  • Gunner
    #19643
    Hát jah, általában van egy piros nyíl a soksok kérdez-felelekes nyomkodásos beszélgetés után, ha meg nincs akko kénytelen vagy a leegyszerűsített quest log-ot megnézni, ha az nem megy akko itt megkérdezed-megkeresed és ennyi. Vhol már túl könnyű :P