41716
  • PiszkosFred
    #19642
    Édesmind1, ha nem kezd el sípolni a játék mint egy őrült sziréna, addig úgyis csak leOKézza, azt'jónapot. Mindig minden le van írva a játékban. Csak ezt b..ik elolvasni a nép. Nem akarja mert siet és/vagy bamba? Nem tudja mert angolul kukkot sem tud? Részletkérdés, a lényeg a végeredmény: nem olvassa el. Ez nem az ő hibájuk. A mai játékok már csak ilyenek, nekik, az idiótáknak készülnek, csak ők még ezt a szintet sem ütik meg. Tisztelet a kivételnek.

    OFF
    Csak nagyon halkan, feltennék egy kőltői kérdést. Anno, tízensokéve, amikor a szerepjáték igazán a fénykorát élte, és c64 és amiga után a PCken is megjelent, és amikor a hazai háztartásokban az internet az olyan luxus volt, hogy már egy 14.4es modemre is ráment a családi kassza fele - érdekes módon, ekkor is voltak játékok és játékosok. És ekkor (is) végig tudták játszani, holott a CoV és 576 csak havonta jelent meg, és legtöbbször csak ismertető volt benne, 1-2 végigjátszással. A TerrorNews és a többi lemezújság sem volt up-to-date, és leírások csak elvétve fordultak elő benne. És nem volt 24órás otthoni internet, hogy teleszpemmelje a nép a fórumokat, csak mert elakadt, és két percnyi gondolkodás helyett már alttabot már nyomja és hisztizik mint a f...s k..a. Pedig ezek a mai játékok primitív gagyi vackok azokhoz képest, egyedül a látvány ami jobb. És mégis, tele van a fórum idiótákkal, akik annyira nem képesek, hogy figyeljenek is arra, amivel játszanak. De ez nem az ő hibájuk. Sajnos a vlág lett egyre hülyébb, és vele egy teljes generáció. Ismét csak tisztelet a kivételnek. És ezek az emberek a "jövő".... Szép.
    ON
  • tugyiti
    #19641
    Most soroljam fel mind a 9 kitalált és borzasztó hülye nevet?
    tudod vagy nem hogy miről beszélek?
    úgy kb.?
  • CsőKujts
    #19640
    Leginkább kikapcsolódásról ha sok a fölös időd. :)
  • qwertrt
    #19639
    Különben fasza nagyon a játék, ha a Morrowinddel összehasonlítom, és csak a játékmenetet nézem (tehát a grafikát és összetettséget nem) vagy 1,5x jobb.
    Érdekes pl. hogy én a sík angol tudásommal a Morrowindbe hamar beleuntam, itt viszont már 5 küldit megcsináltam (ne nevessetek, tegnap kezdtem), és nem csak úgy véletlen, hanem tudtam miről van szó, és mit miért csinálok. Ezzel szemben a Morrowind nyelvezete mintha bonyolultabb elnne...
  • Gunner
    #19638
    és mi ezzel most mit kezdjünk, ird le pontosan akkor talán tudok keresni-kezdeni valamit vele
  • tugyiti
    #19637
    Mara meg különböző tulajdon nevek
  • Gunner
    #19636
    attól függ milyen ilyen meg olyan nevük van
  • tugyiti
    #19635
    Sziasztok!
    Most kezdtem a gamet és lenne egy kérdésem.
    Minden chapel-be oldalt körbe ott vannak kisebb oltárok mikor meg érinted
    mindegyiknél kiírja hogy meny el ilyen meg olyan nevü szoborhoz aztán sehol semmi.
    Sehol ilyen nevü szobor vagy bármi.
    Pls hlp:(
  • CsőKujts
    #19634
  • Gunner
    #19633
    nyomasd be detect life-ot éjszaka azt hajrá :)
  • Gunner
    #19632
    Igyis temple district-be vártam mellette jódarabig, amikor közelíteni próbált felém akko beugrottam a folyóba véletlen :D
  • Gunner
    #19631
    Jaja, ott derül ki, hogy a srác ősei vámpírok amin kiakad
  • CsőKujts
    #19630
    Engem nem zavar. :) Csak nem kaptad meg azt a jó kis gyűrűt! Amúgy mondom nem bug csak észreveszi, hogy követed és elkolbászol másfele jelentéktelen alakokkal beszélni. Persze a találkozóra megy csak jó 20 percig követni kell..
  • qwertrt
    #19629
    Nem, mert már szóba sem állnak velem a mágusok, tudniillik naon csúnya lettem, vámpírizmusból kifolyólag. Most ehető szingli emberkéket keresek, mert a katonák felébrednek a vérszívásra.
  • Gunner
    #19628
    Én ilyennel az egyik shrine-os questben taliztam, lent oblivion plane-ban, volt vagy 3-4 elszórva a pályán, tényleg nem nagy kunksztok
  • hgerg
    #19627
    kène valami ùj game ez meg szimpatikus. mirol szol?
  • Gunner
    #19626
    Bár mondjuk abba lehet vmi, me ajtaja mellett aludtam(wait) 12 órát, legközelebb a saroknál alszom
  • hgerg
    #19625
    hello
  • Gunner
    #19624
    Bocs, de türelmesen követtem, valszeg script error v. bug v. mittom én, majd máskor megpróbálom mégegyszer, annyira úgysem izgasson
  • CsőKujts
    #19623
    Most botlottam bele a Hardwired cikkébe ami igencsak negatív kritikát fest le a játékról. Na persze néhány dologgal egyetértek. De, hogy lehet olyan láma egy cikkíró, hogy úgy tör be egy házba, hogy látják az őrök és ezt a játék hibájának rója fel?
  • PiszkosFred
    #19622
    nem és nem
  • dronkZero
    #19621
    Én csak azt nem értem, hogy azokat a lób*szó betűket, amivel kiírja, hogy megbetegedtél hogyan nem lehet észrevenni? Vagy a rád ható hatásoknál a betegséget? Vagy a képességcsökkenéseket? Ha meg 3 napig nem tűnik fel, akkor meg is érdemlitek. Szerintem.
  • tugyiti
    #19620
    Sziasztok!
    Most kezdtem a gamet és lenne egy kérdésem.
    Minden chapel-be oldalt körbe ott vannak kisebb oltárok mikor meg érinted
    mindegyiknél kiírja hogy meny el ilyen meg olyan nevü szoborhoz aztán sehol semmi.
    Sehol ilyen nevü szobor vagy bármi.
    Pls hlp:(
  • ChevyG #19619
    ha veszek házat, akkor ha késöbb másikat veszek, akkor el lehet adni? (vonatkozik ez a kérdés a lovakra is)
  • BBalee
    #19618
    Sikerült végül kigyógyulnod qwertrt?
  • qwertrt
    #19617
    Hát, esetleg ha adtatok egy tippet. Én az arénában vettem fel egy küldit egy orktól (aki mondig a deszkákat vagdossa a kardjával). El kellett mennem egy helyre, ott fertőződtem én is meg. Két ellenfél volt, egyik (amely megfertőzött) biztos vámpír, a másik nem biztos.
  • cenobite
    #19616
    "...Kicsit Cthulhu-központú vagyok..."

    Az sose' baj! :)
  • CsőKujts
    #19615
  • MerlinW
    #19614
    ződ kiírás, ződ kiírás... az nem olyan interáktív mint ez
  • CsőKujts
    #19613
    Bázz. Kérlek mielőtt nekiállsz itt irogatni a fórum tetején lévő kép alatt van egy zöld kiírás "Mielőtt kérdeznél kattints ide ide". Plusz bal oldalon kisebb betükkel (de még látható!) találsz egy olyat, hogy oblivion HQ szóval ezeket használd bizalommal mert kivétel nélkül minden hülye kérdésedre találsz választ.

    Ennek az az értelme, hogy mondjuk ha neked is fél év múlva több sütnivalód lesz a játékhoz de még plusz információt szertnél szerezni akkor nem kell rászánnod több napot arra, hogy a hozzád hasonló emberek hülyeségein rágd át magad. Hanem kapnál egy olvasható fórumot. Bár ennek már lőttek...
  • Lobsterman
    #19612
    Sunken One. Igaz. Kicsit Cthulhu-központú vagyok :D
  • Lobsterman
    #19611
    Türelem, és gyilkolás. És ne kérdezz hülyeségeket, kérlek
  • cenobite
    #19610
    Sunken One. Amúgy o.k. :D
  • Lobsterman
    #19609
    Jah. A Deep One. Az első mellékküldi amit megtaláltam. Vicces tekintve hogy eléggé el van dugva :)
  • cenobite
    #19608
    Na mit lőttem tegnap??? :)



    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Kvatch mellett van egy farm, ott lehet felvenni egy laza kis questet. Egy barlangba kell elmenni, ahol ez a főgenya. Nem volt nagy szám ellenfél, pár csapásból megvolt [vagánykodik :) ]. Semmi cuccot nem dob amúgy.
  • AC2
    #19607
    Már HERO vagyok az arénában, mikó leszek champion?
  • CsőKujts
    #19606
    # Sory 19603 neked ment!

    Amúgy szerintem ugyanaz történik de nézd meg érdekel engem is. :)
  • Dr4gonlord
    #19605
    simény=simán
  • Dr4gonlord
    #19604
    Jaja, simény, néztem nagyokat, amikor először találtam ilyen duplakapus realmot, de nagyon király. Amúgy néha sajnálom a FAQ készitőit, hog mennyi munkát beleöltek, és az emberek negy része nem olvassa el. (tiszt. kiv. persze).
  • CsőKujts
    #19603
    Spoiler! Amúgy jópofa, hogy mivel több karakterrel is elindultam még kezdésnél, töbször is megcsináltam ezt a questet és egyszer átsétál a csávó az egész városon a kertbe és ott bámészkodik majd alibi beszélgetésbe kezd egy idegennel ami tényleg nem számít és csak utána tér vissza és beszél a taggal aki fontos.

    Egyszer pedig betér a Merchant's inn be és a taggal iszik egy asztalnál akivel később találkozik a ház háta mögött. Talán attól függ, hogy észrevesz e amikor kijön a boltból, bár ebbe nem vagyok biztos.