41716
  • CS@
    #19722
    Persze azért írtam be.
  • CHEAPBOY
    #19721
    Én suttyó Dunmer vagyokkh:)
  • CsőKujts
    #19720
    Ha már itt tartunk azt az ötletet is felvetettem, hogy minden válasznál ami egy bizonyos küldetésre vonatkozik nem ártana odabiggyeszteni a küldetés pontos címét. Kiválóan üzemelne a fórum mint végigjátszás kereső... Nem utolsósorban pedig lecsökkentené a küldetésekkel kapcsolatos kérdések számát és átláthatóbb lenne a fórum. Persze ez is csak egy kezdő fórumozó beteg ötlete aki a végén úgyis a gumiban végzi.
  • Gunner
    #19719
    Igen, biztos IC, annyira bizti, hogy Choroll lett belőle :) megnézem :P
  • Mike
    #19718
    egyebkent vki megtalalta mar Anvilnal a vizben a sisakot? vegigusztam a fel oblot, talaltam egy ladat, de mast nem

    es vki be mert uszni a tengerbe? mert en megvallom nem mertem
  • Me0w
    #19717
    Jah, eloveszi, mi? Had ne idezzek ide vagy' 1000 hozzaszolast, amik ilyenek hogy: "Itt allok a nemtom hol, elottem egy bokor, most mit csinaljak"... szerinted elovette a szotarat?
  • Gunner
    #19716
    Időközben fejlődött az infotár, olvasgass, choroll Oak & Crosier Inn
  • Action
    #19715
    :DD
    Ugylátszik ez a Fathis Ulis nagyon tapasztalt orgazda mert nemtaláljuk.:)
    Az biztos hogy IC-ben lesz,csak még nemtudom hol.

  • Gunner
    #19714
    jól néz ki, most találj nekem egy endurance - str - speed gyűrűt :)
  • Mike
    #19713
    szerintem minden atlagos ember, akit vmi erdekel, jelen esetben az Obli, eloveszi a szotarat
  • qwertrt
    #19712
    Mamma mia...
  • Action
    #19711
    Hát nem nyert mert nem ő volt.Ha jól értettem azt ahogy leirtad a tábláját,akkor az Jensine,akinél haszált cuccokat lehet venni.Szóval kereshetem tovább...
    De azért kösz
  • Gunner
    #19710
    thx, utána nézek !
  • Gunner
    #19709
    Az meg Choroll-ban van
  • Mike
    #19708
    tedd fel magadnak azt a kerdest, hogy te eddig nem kerdeztel meg olyat, ami benne van a faq-ban?
    mert en mar igen, oh, nem is egyszer
  • Gunner
    #19707
    a tetejere nem lenne stílusos betenni, akko mivel lenne tele a fórum?!
  • Me0w
    #19706
    Sajnos nagyon igazad van, a jelen generacio arra sem veszi a faradtsagot, hogy valamit keressen, pedig a mai keresorendszerek - lasd google - olyan fejlettek, hogy 1-2 szo beirasa utan siman megtalalhato bennuk minden. Nyelveket is azert nem tanulnak, mert minek... a legtobb jatek nem igenyel angol tudast, mivel a sztorit ugysem iertik, mindig csak nyomjak a next missiont vagy akarmit, majd elegedetten hatradolnek, holott fingjuk sincs mit jatszottak vegig epp. Nem azt mondom, hogy angolbol egy szinkrontolmacs vagyok, de 4 ev Everquest utan, ahol a mindennapi 'elethez' szukseg volt az angolra, azert batran allithatom, hogy egy eros kozepes szinten beszelek. Egyesek meg arra is lustak, hogy egy kurva nyelvet megtanuljanak, amihez manapsag mar nagy osszegek sem kellenek, csak 1 kis akaras...
  • Mike
    #19705
    egyebkent ha mar itt tartunk, sokan azt sem tudjak, hogy a lap aljan kereso is van
    szerintem sokan meg egyszer sem lattak a lap aljat
  • FlatlineHun
    #19704
    Van: pld. ring of perfection.
  • Gunner
    #19703
    Oak & Crosier Inn, itt szokott ólálkodni
  • CsőKujts
    #19702
    Megmondták a játékosoknak, hogy köszönik de nekik is megvannak a maguk ötletei úgyhogy ne zaklassák őket a különböző jobbnál jobb a játékaikat kijavító ötletekkel. Meg is lehet nézni a játékaikat... Magyarul el vannak szállva maguktól. Sory. :)
  • qwertrt
    #19701
    Vedd ki a hozzászólásomból a "gyorsan"-t. A többi igaz...
  • FlatlineHun
    #19700
    OFF
    BAMMEG, mennyire igazad van!!
    ON
  • haxoror
    #19699
    Váhá 190 üzenetet olvastam el, tök fölösleges volt jól le is fáradtam

    Nem az a gáz ha valaki hülye hanem ha másokat fáraszt a vérhülye kérdezősködéssel szvsz

    "Mielőtt kérdeznél kattints ide!"

    Na ezt le kéne cserélni egy ilyenre:
    "Minden olyan kérdést amire a válasz szerepel a FAQ-ban a moderátor töröl és büntiponttal jutalmaz"

    Persze én vagyok a hülye hogy még mindig érdemi infokra vadászok a lámatengerben, inkább hanyagolom a topikot egy ideig byez
  • Mike
    #19698
    :)

    meg par honap es varlak a gumiban
  • CsőKujts
    #19697
    Az a poén, hogy ha valaki akkor én szénné röhögtem magam az elmúlt 2 hét lámábnál lámább hozzászólásain és egyáltalán nem idegesítenek. Plusz eszembe se jutna egy ilyen fórumot az elejétől nyálazgatni, csak próbáltam segíteni az itt jelenlévő übertapasztalt ősrégi felháborodott fórumozóknak. De ahogy elnézem még néhányan élvezik is ezt a szerepet. :) Gondolom ilyenkor übertapasztaltnak érzik magukat vagy valami hasonló. ;)
  • CS@
    #19696
    Ez elég ellentmondásos, ha egyszer gyorsan meg akarja tudni, akkor miért nem akarja elolvasni a FAQ –ot? Ráklikkel majd a CTRL+F –et megnyomni és a „vámpír” szót beírni gyorsabb, mint az egész kérdést megírni.
  • Gunner
    #19695
    sorry, flood
  • Gunner
    #19694
    V. összekeverem azzal akit követni kéne... már gondolkodóba estem... nem, az más... szerintem az lesz az, de olyan táblajele másnak szerintem nincs.
  • Gunner
    #19693
    V. összekeverem azzal akit követni kéne... már gondolkodóba estem... nem, az más... szerintem az lesz az, de olyan táblajele másnak szerintem nincs.
  • Mike
    #19692
    az milyen? :)
  • CsőKujts
    #19691
    Attól mert két hónapos a regem még lehetnek jó ötleteim. :) Persze ez csak egy át nem gondolt hirtelen jövő ötlet volt... Kb olyan vagy mint a Lucas arts... :)))
  • qwertrt
    #19690
    Megy a bunyó...
  • Mike
    #19689
    kerdezni mindig konnyebb mint
    a) gondolkodni
    b) utana keresni
    c) barmit elolvasni
  • PiszkosFred
    #19688
    Ki lett hagyva, mert nem volt meg a pontos helye, vagy a pontos összeg, már nemtudom, de pár kereskedő kimaradt ezért. Persze nem végleges, ha lesz róla konkrét info, kijavítom. Ha gondolod, megtalálása után msgben leírhatnád a bolt nevét és hogy mennyi pénze van, és update-elem.
  • Gunner
    #19687
    ez nem jött be, imperial palace-nak nincs stabil tetője... de jó sokat zuhantam :D
  • qwertrt
    #19686
    Igazad van, mert megy a sírás...de mi lenne, ha mondjuk a láma kérdéseket figyelmen kívül hagynád, és akinek van kedve, az válaszol rá? Olyan borzasztóan zavaró az, ha egy láma gyorsan meg akar tudni valamit, nem akarja elolvasni a FAQ-t, és kérdez? Fenn áll a lehetősége, hogy akkor még egy-két jó tippet is kap, esetleg együtt röhög valakivel a bénázásán...
  • Mike
    #19685
    elotte be kell segiteni egy kis mereggel :)
  • Gunner
    #19684
    ja, ez tetszik, learning to fly part #1
  • Mike
    #19683
    OFF ez is

    mondjak valamit? nekem meg az a halalom, amikor emberkek 2 honapos reggel, ugy gondoljak, ok majd jol megreformaljak az itteni dolgokat