41716
  • PiszkosFred
    #20729
    #20681
  • Lacee
    #20728
    töltsd fel a mentésed, biztos segít valaki!
  • Picibmx
    #20727
    #20655 léccciii
  • PiszkosFred
    #20726
    Ha nincs, hozd létre és írd bele azt a két sort, amit a fixnél említenek. Alapban nincs ez a file, modok rakják bele a játék gyökérkönyvtárába.
  • Lacee
    #20725
    google-ba beírtam, hogy 7z, és első találat... tadadadaaaaaa! 7zip
  • mustar
    #20724
    Nekem egyik program sem tudja kicsomagolni a *.7z file-t. Mivel lehet?
  • b-type
    #20723
    :D
  • Lacee
    #20722
    van egy kis gondom az illumination moddal: az ablakok lilák, a fix meg nem akarja megoldani, ugyanis át kéne írnom az ArchiveInvalidation.txt file-t, de azt nem találom sehol. hol kéne lennie?
  • Action
    #20721
    Hehe.Azért vigyázz melyik gyíkodat küldöd el...:D
  • Action
    #20720
    Köszönöm szépen!
  • Fejes021
    #20719
    Király. Beindult az oblivion HQ-n a karakter lapok menüpont. Ha majd lesz egy kis időm elküldöm a gyíkomat.
  • Fejes021
    #20718
    Van rá mod. Itt a banner alatt a mod listában is benne van asszem. Valami crosshairt keress!
  • rumos
    #20717
    third person nézetben is elő lehet csalni a célkeresztet vhogy?
  • dronkZero
    #20716
    Nem, akkor csak elteszik. Ha megéheznek, akkor leülnek bárhová, és elkezdenek falatozni. Pl nálam kettő közülük a gyakorlóteremben ült le a padra enni.
  • SaGa Jr
    #20715
    Tudom. Ott is voltam mikor elvették az asztalról és elméletileg megették. De semmi hatása nem volt. Csak eltették az almákat. De megoldódott így is a probléma. :-)
  • SaGa Jr
    #20714
    Tudom. Ott is voltam mikor elvették az asztalról és elméletileg megették. De semmi hatása nem volt. Csak eltették az almákat.
  • SaGa Jr
    #20713
    Winrar és Winzip egyaránt. Amúgy 7 zip a tömörítési módja. Ezek meg ki tudják csomagolni.
  • LegionarR
    #20712
    Melyik tömörítőprogi kezeli azt a fájlt?
  • PiszkosFred
    #20711
    Archivevalidation.txt-ből kiszeded az oda mutató sorokat, majd törlöd a bemásolt .dds fileokat és kész. Eredeti fileokat nem ír felül.
  • dronkZero
    #20710
    Várni kell, hogy megéhezzenek... Naponta egyszer esznek.
  • Action
    #20709
    MOst fogom kipróbálni a Texture Replace-t.Ha utána visszakarok állni az eredeti állapotra hogy tudom megtenni?Mert ez nincs leirva a readme-ben,és ugy itt nincs olyan lehetöség mint az esp fájloknál hogy ki-be kapcsolom.

    Köszi
  • Mike
    #20708
    11-es szintu vagyok
    es egy elf torrel szoktam menni
  • SaGa Jr
    #20707
    Előbb csomagold ki. Az egy tömörített file. Ha minden igaz kell benne legyen egy readme és abból megtudod. Vagy ha abban nincs, akkor a Texture Replace file-ban kell legyen.
  • mustar
    #20706
    Hova kell másolnom a Textura Replacer 1.0-ban lévő *.7z nevű file-t?
  • Ron Ragm
    #20705
    Mondjuk az azért érdekes hogy ha valakinek álmában elvágom a torkát meg felkel é és rohangál egy kört...
  • SaGa Jr
    #20704
    Szerintem felesleges, mert ha jól emlékszem a játék magyarországi megjelenése után minden warez témájú üzenet törlődött vagy a linkje eltávolításra került.
    De ha bármely torrent oldalra vagy más filemegosztóra felmész tuti hogy rengeteg helyen megleled.
  • SaGa Jr
    #20703
    5-6. szint környékén oké, hogy összejön a döfés. Ekkorra már elég jól kezeli a karakter a pengéjét, jól sebez, plusz a sneak sebzés szorzó is oké. De ha magasabbra mész vagy alacsonyabban vagy akkor nem feltétlen jön össze a dolog. Mondjuk lehet, hogy bennem volt a hiba, mert én 2. szinten meg 15 fölött próbálkoztam még csak a küldetéseikkel. Ekkor meg 1 döfés kevés volt általában. Tőrrel legalábbis. Bár a sufferthorn azért tudott segíteni. Meg egy jó alapos sunyi gyengítővarázslat.
  • arpad vezer
    #20702
    Ok. Akkor majd megnézem a topic elejét.
  • SaGa Jr
    #20701
    Nálam detto. Mindegyiküknél ott volt az alma (kivéve ugye vámpírkánkat). de egyikük sem dobta fel a talpát. Sebaj, mert kiengedtem a szellemet a plackból, izé scrollból és lett ám nemulass. Pár hergelő varázslat valamelyik küzdő félbe és ment az egymás aprítása. Nekem csak nézni kellett. :-)
    Bár megmondom őszintén sajnáltam a srácokat. Olyan családias volt a légkör. Meg a tippjeik és a tanácsaik amiket osztogattak... egész összebarátkoztam velük.
  • SaGa Jr
    #20700
    Hali!

    A könyv 371 oldal plusz a borítók. :-)
    Ha visszanézel a topic eleje felé elég sokan belinkelték a torrentes helyeket, amikről ezt le lehet szedni angolul.
    De vigyázat, jópár dolog másként van a játékban, mint a könyvben. Ugyanis a könyv az X-Box változathoz is készült, abban meg vannak alapos eltérések!

    Oblivion térképekből meg ha jól emlékszem 6+1 vagy 7+1 van (a +1 a nagy kapu térképe). A Kvatch melletti, a Brumai, a Cheydinhal-i (itt vannak a megmentendő lovagok), meg még pár másik. De mivel ezek jönnek aztán randomban is, így nem kell sok mindenre számítani. Kétségtelen, hogy segítségnek segítség. Bár gyakorlatilag mindazon infókat amiket a végigjátszásokban leír, gyakorlatilag megírja neked a program is. Csak a program nem mutatja meg külön képen, hol keressed a "rejtett" kapcsolót. :-)

    Idehaza meg nem kapni a könyvet. Szerintem legfeljebb akkor lesz ilyenje egy lelkes gyűjtőnek, ha berendeli külhonból.
  • Szeszmester
    #20699
    Én kérek elnézést.
    Csak gondoltam, ha nagyon vágnád a témát, akkor leírtad volna, h mi a helyzet, nyilván a "Nem megy a játék" sok minden miatt lehet. Így hogy segítsünk?
    Következő tanácsom: uninstalláld a játékot és minden codec-et a gépről! Frissíts MINDEN drivert, majd tedd fel a játékot! Ha még mindig nem megy, ne habozz szólni, van még pár jó ötletem! ;)
  • Lunki88
    #20698
    Mondjuk ez egy kissé ront a felfedezés élményén, meg ha nem tudok valamit akkor mindig ezt nézném, bár az is igaz hogy sok hasznos infó le van írva benne.
  • David2
    #20697
    torrenten fenn van az angol pdf
  • arpad vezer
    #20696
    Sziasztok!

    Nem tudom, hogy Pesten lehet-e ilyet kapni, de mivel a minap Bécsben jártunk, ezért úgy gondolom megmutatom nektek, amit a Media Markt-ban láttunk. Enyhén szólva elképesztő.





    A képekből láthatjátok, hogy mi ez. Na, amikor megláttam az Oblivion 300 oldalas kézikönyveit, akkor azért bántam, hogy nem németül tanultam...

    A könyv, mindent leír. Az összes mellékülditől kezdve, a főküldin át, a mellékszereplőket. Mindent.

    Tele van térképekkel, minden város térképe benne van úgy, hogy az összes ház be van számozva. és mindegyikről ír 10-20 sort.

    A #20642-re részben reagálva egy csomó kapu térképe is benne van a könyvben, az összes érdeked hellyel. Még a tornyok szintjeinek az alaprajza is gazdagon illusztrálva screenshotokkal.

    Ha valaki tud németül, az mindenképpen vegye meg, mert szerintem nagyon jó (20 euró).

    Tehát ennyi. Ez Ausztria. Ha pedig Magyarországon is lehet kapni, akkor légyszíves írjatok egy helyet, hogy hol, mert én még eddig sehol sem láttam.

    Árpád vezér
  • Lunki88
    #20695
    Hát nálam volt vagy 7db mérgezett alma és a szekrényekbe egy-egy mérgezett almát tettem, minden cuccot kivettem hogy csak azt vegyék el onnan + az asztalon is csak mérgezett alma volt szóval nem volt nagy a választék.
  • Lacee
    #20694
    szerintem már 5-6. szint környékén is simán le lehet csapni a legtöbb NPC-t egy ütésből, ha a hatszoros szorzót sikerül kihasználni.
  • SaGa Jr
    #20693
    Hogy sikerült a mérgezés az almával? Nálam mindig csak eltették (megjelent az inventoryjukban) de éltek tovább vígan. Pedig külön miattuk minden kaját eltettem, hogy ne legyen választék. :-)

    Bezzeg a birkák az őrült daedra lord küldetésében... azokat öröm volt nézni amint a méregtől felfordultak. ;-)
  • SaGa Jr
    #20692
    Szia!

    Mégis milyen nehézségen és szinten játzottad ezt a küldetést, hogy egy tőrszúrás volt a gyilkosság? :-)
    Nálam a játék legelején sem jött össze ilyesmi, nehogy később. Pláne tőrrel, mert karddal még csak-csak. 100 egynehány Hp lebökése még sneak esetén is kissé húzós feladat lehet.
    Bár azért van elég segítség, amit kapunk kis feketeköpenyű barátunktól a küldetés sikeréhez és ezekkel is prímán megoldható minden. nem kell bemocskolni a kezecskénket és ez tetszett nagyon. :-)
  • SaGa Jr
    #20691
    Hali!

    Elolvastad amit a küldetés infója írt? Vagy amit mondtal neked a fekete köpenyesek? Amúgy sem piskóta a játék már ami a dolgok egyértelmű szájbarágós megmutatását illeti, de itt aztán egyértelműbb nem is lehetne. Nem kritizálni akartlak, de egy csöpp odafigyeléssel minden megoldható hidd el.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    Oda kell menned a megadott tanyára és bemenni. Ott már várnak rád. megtudod ki az a szépen kikészített holttest ott a placc közepén. Aztán diskurálni kell. Majd kapsz egy időpontot amikor ismét diskurálni kell egy konkrét témáról. Na innen meg már csak követni kell az eseményeket.
  • Lunki88
    #20690
    Oblivion HQ