41716
  • Lunki88
    #20689
    Én majdnem mindenkit mérgezett almával nyírtam ki, öröm volt nézni ahogy szépen fogyott az életük.
  • cuccok
    #20688
    a dark brotherhood utolsó küldetésében mit kell csinálni ????Ott vagyok bruma mellett és valami éjszakától háromig kell valamit csinálni!vagy valami ilyesm!Ha valaki tudja légyszi segítene!!!
  • Gnome
    #20687
    Hali!

    Ti szoktatok olvasni a játékban?...Sztem akinek az angol tudása engedi néha érdemes átlapozgatni egypár könyvet mert vannak gyöngyszemek benne:)..Pl a Palla Palla egy kétrészes novella ami elég darkos hangulatú "mű" csattanóval a végén..Ezt olvastam utoljára azért emlékszem a nevére de a minőségibb könyveket el szoktam tenni a kastélyomba...

    Másik kedvelt időtöltésem köd idején vadászni az erdőben Gray Foxként (azaz sisakkal) ...már már szinte jobban átérzem a "predator életérzést" mint az AvPs játékokban:P..

    Egyébként nekem a Morrowind jobban bejött..Emlékszem amikor Ashlandon bolyongtam félóráig, h megtaláljam az ősök kriptáját(ahol a Shadowhunts nyil volt ha jólemlékszem)...Tudom h ittis van mod rá de akkoris....Anno asszem még álmodtam is a játékkal mostmár mégcsak hasonló sincs:)....nonembaj...megyek is vissza kezd elállni az eső...nemsokára újból ködlesz..Ideje elejteni egypár vadat..(az erdőben mindenki préda a vadász szemében)

    muhahahahhha
  • gta04
    #20686
    Sokat segítettél mert nem is láttam 1épként, hogy ott van a FAQ abból sikerült 1részt megcsinálni.A crack-elést azért kérdeztem, mert a The Godfather-nél is a Crack-eléssel volt a baj. A gépigényét megnéztem és elméletileg futni a kellett volna. 1épként kösz.
  • gta04
    #20685
    Ez az csak vissza kellett olvasnom és már megy is jól.
  • ati2002
    #20684
    Ez az éjjeli mód ütős, nagyon szép.

  • Sanyix
    #20683
    Na a fő küldetésszál végére értem... hát jó rövid volt. Belekezdtem az elején aztán hagytam, csináltam mást, aztán újra elkezdtem, csináltam pár főküldetést, és aztán megnéztem a végigjátszást, és ledöbbentem, hogy már a végén vagyok? Pedig nem volt sok küldetés, nehezek sem voltak, unalmasak annál inkább (oblvion kapu zárogatás). Viszont sztem ha valaki ismeri a fő küldetésszálat, akkor leül, és pár óra alatt simán végigviszi.
  • PiszkosFred
    #20682
    Krekkelni nem kell. Elolvasni a játék rendszerigényét? Igazad van, hülyeség, azt sem kell. Elolvasni a FAQ-t a banner alatt? Megint csak meghajolok bölcsességed előtt, az is hülyeség. Lenyűgöző. Kellene tenni valamit? Igen. Venni egy új gépet, vagy ezt uninstalálni. Ja, és nincsmit, örömmel máskor is.
  • hippy
    #20681
    Ha még aktuális,akkor küld el nekem.Egy próbát megér.
  • gta04
    #20680
    hello

    Feltelepítettem a játékot új játékot kezdtem megnéztem az animációt aztán pedig a játék tiszta fehér nem lehet látni semmit, valaki tud segíteni? És kell Crack-elni?Help please. Előre is kösz.
  • Norbi101 gamer
    #20679
    Valaki be tudna rakni képet hogy hogy néz ki a game shader 1.1-el??
  • Mike
    #20678
    egyre jobban tetszik a jatek
    mostanaban magussag ide vagy oda
    a DB kuldeteseket nyomom, es hiaba voltak a regi tagtarsag szimpatikusak, olyan kejes oromet ereztem amikor megoltem oket egyetlen tor suhintassal, amikor az agyukban aludtak, hogy az mar beteges

    mondjuk eleg furcsa az a naivitas, mikor utolsonak maradt is szepen lefekudt aludni a haloteremben, amiben mar volt 3 hulla
  • Afe
    #20677
    oké. köszönöm!
  • BBalee
    #20676
    Két adag löttyöt adott a boszi, az egyik az a méregdrága mit te ittál meg a másik egy quest item lesz. Azt kell hogy megigya a luvnya ami majd "meg gyógyítja :)" a csajszit. Majd 24 óra mulva a férjével kell beszélni aki bőségesen -szintfüggően- megajándékoz egy kis pénzzel.
  • Afe
    #20675
    a vámpiros küldetésben a boszi megcsinálta a szert amit be is nyeltem, aztán visszamentem a városba ahol Hal-Liurz kinyitott egy titkos barlangot. bent volt a boszi meg két másik. rányomtam a varázslatott a fekvő nőre és ennyi.
    mit kell ezzel csinálni?:
  • Braveheart
    #20674
    szted nem ez volt az első dolog amit megpróbáltam???
  • Sanyix
    #20673
    Vagy egy másik toronyban lehet kinyitni a kaput egy gate control nevű kapcsolóval(3 nagy fogaskerék van a kapcsoló mellett, ilyen körmökkel, amelyek jónagy zajt csapnak mozgásban) általában a fogaskerekek mellett van egy másik kapcsoló is, de az csak az ott lógó ketrecet nyitja ki.
  • b-type
    #20672
    :DDD
    hehehe
  • icewolf
    #20671
    VERY BIG THX!
  • Norbi101 gamer
    #20670
    Thx mindenkinek.
  • cenobite
    #20669
    Hehe, kicsit szórakoztam... :)



  • SaGa Jr
    #20668
    Szia!

    Nem. Erre nincsen lehetőség. Vannak a térképen táborhelyek, ahonnan ha kinyírod az ott táborozókat, akkor használhatod a matracaikat.
  • Szeszmester
    #20667
    Látom, te se tudod értelmezni, amit írok.
    Tedd fel a legújabb drivert!! Nem a kártya típusával van a baj, mert van olyan, akinek működik! Ergo, máshol kell keresni a hibát.
  • PiszkosFred
    #20666
    Te mindig kettessével kérdezel? Még csak két ilyet csinálj és garantáltan repülsz a fórumról. Szombat dél van, nem biztos hogy mindenki a te problémáddal foglalkozik, csak mert lusta vagy keresni a mágusok között a játékban... Ez egy szerepjáték, kérdeződködni kell a játékban, figyelni, felfedezni, nem pedig a fórumon sírni mint egy fürdősk..a! Légy egy picit kreatívabb, kutass a mágusok között.
  • Braveheart
    #20663
    pont most írtam hogy nekem nem műxik sajna... asszem pihentetem a játékot amíg nem veszek egy új gépet
  • PiszkosFred
    #20662
    FAQ

    vagy

    www.oldblivion.com
  • Szeszmester
    #20661
    http://www.gamestar.hu/kommentek.php?sid=21559
  • Szeszmester
    #20660
    Fent van a legújabb driver?
    Elméletileg működnie kéne, más fórumban láttam olyan hozzászólást, h a srácnak olyan videókarija van, mint neked, és rettenetesen szaggat :P De az is több, mint a semmi.
    Sok sikert!
  • Norbi101 gamer
    #20659
    Valaki plizz rakja már ki annak a proginak a linkjét ami átrakja 1.1 shadere. Ez az old cucc . Hogy jól menjen gyengébb gépen is.
  • VKiller
    #20657
    Hi

    A Soul Trap varázslatot hol lehet megtanulni?
  • Braveheart
    #20656
    #20645 valaki? azóta nem tudok játszani hogy megvan a game...
  • Picibmx
    #20655
    Hi!Lenne egy kérésem.Vállalná valaki, hogy elküldöm neki a mentésemet és skriiva házába bemegy és kifizeti a bountyt meg beszél vele h kész legyen az egyik küldim?Mert nekem még midnig kilép ha be akarok menni pedig mindent megpróbáltam.specular fix.újrainstall, hang kikapcsolása stb...Kösz bye
  • KILROY
    #20654
    csátok, még egy kérdés, a játékban este, az erdőben nem lehet valami módon tábortűzt, vagy fekvőhelyet cinálni magunknak?
  • Ron Ragm
    #20653
    Illumination fix - elvileg ha nem az alap megadott könyvtárba telepítetted nem találja a textúrákat, és ez javítja. Még nem próbáltam.
  • rezes
    #20652
    ok megoldodott vettem egy hazat ami tele van szellemekkel:)
  • KILROY
    #20651
    kösszszépen
  • Fejes021
    #20650
    Nekem működik, és úgy látom hogy semmi hatása a sebességre, de még nem néztem meg tüzetesebben.
  • maxius
    #20649
    Ectoplasmet elég sok helyen lehet venni is, főleg alkimistáknál vagy mages guildban..csak sokat kell hozzá utazni
  • icewolf
    #20648
    Én feltettem az Illumination within modot, de csak lila kockák jelentek meg az ablkaok helyén... nem tudjátok miért?
  • Fejes021
    #20647
    És ez a cucc mennyire fogja vissza az FPS-eket?