41716
  • haxoror
    #20889
    Hmm, érdekes probléma, eddig még SENKIVEL sem történt ilyen vámpírrá változás, ha rájössz mi a megoldás majd írd ide és akkor betehetjük a FAQ-ba
  • haxoror
    #20888
    Gondolom már megszoktad más fps-ekből, én is fejre megyek mindig
  • haxoror
    #20887
    Mert nem élőHALOTTak, hanem ÉLŐhalottak!
  • Gunner
    #20886
    Egyébként én is néha-néha szoktam fejre lőni, miért? nemtudom, jobban érzem magam, ha halála után fejéből is nyilak állnak ki
  • Gunner
    #20885
    na most lelötted neki a pojént :D
  • haxoror
    #20884
    A játékban nincs fejlövés
  • haxoror
    #20883
    Sneak attack, pont 3x növeli a sebzést.
    Azt gondolom te se tartanád reálisnak ha szemtől szembe egy tökig páncélozott faszit hamarabb lőhetnél le mint hogy odaérjen hozzád :)
  • haxoror
    #20882
    "Az íjásznak viszont se erőből,se magickából nincs, csak az íjjára támaszkodhat. De még 50-es Marksman skill fölött is több mint 10 nyilvessző kell..."

    Az íjásznak az Agility adja a bónusz sebzést.
    Jó minőségű íj kell.
    És jó nyílvesszők.
    A Marksman 75-től lesz érezhetően hatékonyabb.
  • Gunner
    #20881
    akko kapcsolj be mindent, csúszkákat hagyd default-on szerintem, aztán játék közben nézegesd, hogy mikor jó neked a view distance. konzolba ird be tdt, és vizsgálgazsd fps

    konzol : "0"
  • Crash88
    #20880
    számit a látotavolsag talán az árnyék nenm de abbol is az oan amit nem naon figyelek vagy vesz észre az ember
  • Gunner
    #20879
    nyugodtan jatszhatsz 1024*768ban, én is abban nyomom, pedig elég régi csúcskártyával játszom :)
    rakd be default-be a video beállításokat, aztán 1024x768 aztán shadows-okat kapcsold ki szerintem, amit lehet on, köztük mehet hdr is. ha nem zavar, hogy a szabadban nem látsz távol, akkor kapcsold ki a distant land-ot, ne a view distance-t szedd lejjebb
  • Lacee
    #20878
    sokan örülnénk 30 fps-nek szabadtéren... nekem bent van 30-50, kint olyan 10-20/15-30 (városban/erdőben). látótávolság maximumból egy pöcökkel visszább, HDR-rel, 800x600ban. fű kb 10%nál, textúrák mediumon, árnyék kilőve, AA kilőve.

    konfig: gef6600GT, 1GB RAM, 2,4Ghz Celeron
  • Crash88
    #20877
    na köszi megnézem de azért ien konfig amit leirtam nem soknak van ja és ha már itt vagyok akkor hadd kérdezzem meg hogy ti mien beállitásokkal jatszotok?
    meert sztem nekem a konfigom elég jo kéne legyen ehez a gáméhoz szal azért köszike a tanácsot kiprobálom és majd elmondom az eredményt de akor meg egyet még mindig nem értek, a (jaj nem is az:D)játék automatikusan detektálta a cuccosomat és HIGH ra nyomta be AKKOR MEG MIT ****KODIK?
    JA 5 PERCE LEVETTEM MINDNET :2 CENTIIG SE LÁTTAM EL OAN KICSI VOLT A LATOTÁV DE MÉG IGY IS CSAK AZ FPS 30 VOLT PFFFFFFFFFFFFFFFFFFFF NA ERRE VARJATOK GOMBOT
  • Puskapor
    #20876
    Nekem max 2 lövés bármely lény nyíllal sőt ha sikerül fejbesütni távolról akkor egy
  • Me0w
    #20875
    Ne alap ijjal/nyilvesszovel lovoldozz, hanem valami tapossal. 24 sebzes + valami speckobb nyilvesszo es mar rogton csak 4 loves kell a scampba :)
  • Tutilevi
    #20874
    vannak már ilyen modok a tessource.net-en,amelyek sebzést és nyílgyorsaságot növelnek
  • Mike
    #20873
    ennyi energiaval be is irhatod magadnak
  • bgabor
    #20872
    Akkor is meg kéne növelni kissé a nyílvesszők sebzését szvsz, legalább kettő de inkább háromszorosára.
  • b-type
    #20871
    ehh bocsesz :)))
    a #20849-re ment válaszként :)
  • b-type
    #20870
    táp még...:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!

    "Másrészről azt sem értem, hogy a szintlépésre könnyen használható major skillek nálad miért egyenlőek a powertraineléssel?"
    re: én ilyet nem írtam, ha gondolod nézd át megint, powertrainer így értendő a hsz-mben:
    "(falnakúszás-falnaklopakodás, blockodás az egérrel, rágatás az egérrel)"


    "Alacsonyabb szintről jóval gyorsabb fejleszteni (akár szorzót, akár szintet az most mindegy)...pl. 10-ről hamarabb lesz fejlődés mint 25-ről."
    Ez igaz, de ez az állapot sajnos nem tart örökké. (Egyébként csak a szorzóról lehet szó ebben a témában, mert ugye szintet lépni csak majorból tudsz, ami alapból ~40ről indul)
    re: alacsonyabb szintet írtam, értsd: 3 tulajdonságnövelő skill-ből az alacsonyabbat, nem major-minor vonatkozásban

    "Eleve mi az, hogy "hasznavehetetlen skill?"
    re: pl. Ork harcosnak Personality, vagy intelligencia növelő (varázsló kaszt) hozzáértések.

    "Lassítani marha nehéz, főleg, ha olyan skillt lassítanál, ami automatikus."
    [b]re: miért?, athletics lassítás=ló, erőnövelés lassítás=blade+blunt+hand2hand felváltva, endurance lassítás= kovácsnál javítás, vegyes páncél hordása, a harcban block illetve nem block. éstöbbi éstöbbi...

    "Na szal azért lesz lassabb mert major-ban magasabb szinten indulnak a skill-k."
    Persze, az elején. Aztán egy idő után a használt minor skillek szépen behozzák a szintlépős majorokat, és máris nehezebb lesz őket fejleszteni.
    [b]re: hát ez természetes és igen kézenfekvő, itt az indulásról volt szó, mivel kb. 10szintig tart term. az egész addig lényeges, nekem pl. az erő maxolva lett kb. 50-60-80 blunt+blade+hand2hand skillpontra, tehát jóval gyorsabb lett volna a fejlődés ha blunt-tal verek, de nem volt kedvem, így is kényelmes volt.


    végül hozzátenném hogy szvsz pl. a trainer nem tápolás, szintenként 5pontot enged csak, ez nyugodtan kihasználható, én pl. ezzel fejlesztettem agilty-re, mert nem fogok falnaklopakodni sem íjászkodni, a zárak nyitása mellett elegendő egy trainer...és az agility fontos tulajdonsága a harcosnak...sajnos csak tolvaj/bérgyilkos, ilyesmi kaszt hozzáértéssel fejleszthető, az meg én nem vagyok..illetve a karakterem (de én sem )

    Igazából nem nagyon akarok a témánál maradni megmondom öszintén, mert sztem leírtam már mindent amit akartam, és hogy pontról pontra újravegyük az már csak idő.
  • MrAndree
    #20869
    Érdekes, nekem íjászom van és soha semmi gondom nem volt. Egyszerűen hátráltam és lőttem, pénzem úgyis mindig volt új vesszőkre úgyhogy nem érdekelt különösebben mennyi kell beléjük.
  • erx13
    #20868
    igazábol azon kívül bármejik városba lehet és a templom végében lévő nagy oltárra kell kattintani
  • bgabor
    #20867
    Hát, jöhetne már az a patch!
    A játék íjász karakterrel játszva sokszor a játszhatatlanság határán egyensúlyoz, ez a rész sürgős tweakelésre szorul. És az a legszebb az egészben, hogy a közelharcos és mágus karakterek ebből semmit sem érzékelnek. Az íjásznak viszont se erőből,se magickából nincs, csak az íjjára támaszkodhat. De még 50-es Marksman skill fölött is több mint 10 nyilvessző kell még egy mezei, oblivion gate-et őrző Scamp-ba, Clanfer-be is,amiket a közelharcos egy ütéssel szétlapít.
  • Hoz_Hun
    #20866
    Nagyon vagyok. Azt hogy kell?
  • Hoz_Hun
    #20865
    Pirossal írja.

    Melyik templom? Mert bementem az Imperilalban lévő Tempe Districk de ott nem lehet semmit sem csinál.
  • erx13
    #20864
    menyj el templomba és imádkozz
  • _Atti_
    #20863
    pirossal irja vagy ugy veszi mintha annyi lenne alapból? ha utóbbi és vmi modos bug miatt került ilyen helyzetbe(lehet ilyen ha lement értékkel kapcsolod ki a primary needs modot) akkor consoleba help azt nézd a kódját hogy mivel tudsz értéket rendelni hozzá..set pc attribute valami ilyesmi..

    ha simán csak lement akkor a templom elvileg segít..
  • Hoz_Hun
    #20862
    Segitség kéne.

    A Luck-om lement 3-ra.
    Hogy tudom viszatölteni?

    A restore Luck és a Cure Disase nem segít.
  • Lacee
    #20861
    hát valamiféle energia van benne, ha egyszer ÉLŐhalott, nem? bár ilyen téren nem vagyok valami tájékozott :))
  • dronkZero
    #20860
    Ezzel kapcsolatban:
    Ha detect _life_, akkor miért jelzi az élőHALOTTakat, hm? Akkor inkább legyen detect creature...
    Jóóó nagy faxság.
  • Puskapor
    #20859
    sorry all megtaláltam a kiírást
    :)
  • Puskapor
    #20858
    Emberek valaki segítsen please mert agyfaszt kapok lassan vámpír lett a karim és azt nem tudom h most van valami megoldás erre vagy vissza kell mentenem jó pár mentéssel és újrakezdeni és elverni a vámpírok f*** át csalánnal
  • BBalee
    #20857
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Szerintem menj még egy kört a barlangban, mert akkor szokta ezt csinálni, ha van még valajol egy zombi aki meglapult. Esetleg használhatod a detect-life varázslatot ha van, az segíthet a faon keresztül is észlelni.
  • warass
    #20856
    Valaki tudja, hogy tudok belépni a házam pincéjében lévő portálba Anvilben?
  • Tutilevi
    #20855
    egy zombi valahol elbujt tutira, vizsgáld át tüzetesen, használd a térképet
  • maxius
    #20854
    Szerintem nem nyírtál ki minden zombit, velem is ez volt, aztán rájöttem, hogy van mgé 1 elrejtett csarnok a barlangban, ahol várt rám 2 dög...
  • Tutilevi
    #20853
    ajánlok egy 800*600-as felbontást, large textúrákat, max látótávolságot, árnyákok kilőve, anti alias kilőve, hdr kilőve,reflection kilőve
    próbáld meg így, és ha nem szaggat, akkor után egyen ként ereszd rá az effekteket
  • Crash88
    #20852
    HELP!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HSZ:#20850 ADDIG NEM TOK JACCANI :(
  • XeeN
    #20851
    HELP!

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Van egy kis problémám. A skingardi mage guild recommendation questjénél elakadtam. Egy barlangból kellene kihoznom egy Erthor nevű alakot, de az illető nem hajlandó kijönni azután sem, hogy minden zombit kiirtottam a barlangban. Még azt a trükköt is bevetettem, hogy harcba szálltam vele, majd kifutottam a barlangból. Ki is jött az illető, de miután megnyugodott, visszasétált a barlangba... Hol rontottam el? Már azt is kipróbáltam, hogy bizonyítékként bonemealt viszek neki, de ez sem vált be. :)
  • Crash88
    #20850
    még lenne egy kérdésem lécci válaszojjatok mert arra nem találtam választ a FAQ ba..N akkor ugye leszettem az Nvidia Forceware 84.25 ös drivert amire azt irtak hogy sokkal jobb lessz de az fps es is ugyan annyi és néha harc közbe beszaggat és általában nyilt terepen az fps kb 15 ennyi volt driver install elött és utan is pls segitsetek naon fontos lenne mert nagyon tetszik a játék.
    Ja a gépem adatai:AMD Athlon 64 3000+,1GB ram Kingston ,Geforce6800XT(MSI)256 MB vga.mit kéne állitanom hogy jol mennyen és neakadjon mert igy nem igazan jo és még a játék elején vok eléggé pls help me