41716
  • PiszkosFred
    #21249
    Nem az a baj, hogy ilyeneket mondanak. Szabad országban élünk, megtehetik, mindenki úgy csinál magából hülyét, ahogy akar. Ha kiállok a főtérre, és munkásmozgalmi dalokat üvöltök fürdőköpenyben, egy félbevágott kilós kenyérrel a fejemen, az az én bajom. A gond az, hogy ezeknek a balf*szoknak fizetnek ezért. Ha egy komcsában mondják ezt el egy sör mellett, max röhögünk rajtuk, de a médiában ilyet nem lehet. Be perelni nem tudod, mert bárki lehúzhatja a játékot, joga van hozzá (lásd pár 80%os kritika, magyar és nemzetközi "sajtóban". De akkor engedjenek ellenvéleményt is, mert ez íhy olyan, mintha a tévében csak mszp vagy csak fidesz reklámok mentek volna a híradótól kezdve a napkeltéig, és végig szidta volna az egyik oldal a másikat, egyoldalúan.

    E miatt már ortt elé vihető a tévé. Más kérdés, hogy ez egy játék esetében hamar elintéződik egy legyintéssel, és nincs értelme.

    Ha a két fazon olvassa a fórumot - remélem hogy nem - akkor innen üzenem nekik, hogy ritka nagy barmok, és csókoltatom a családjukat! Érezzék magukat mázlistának, hogy a főnökeik még nem jöttek rá, hogy a nekik adott fizetés pénzkidobás. És ha rájönnek majd, és utcára kerülnek, remélem hogy egy híd alatt találják magukat, és akkor majd gyógyíthatják magukat patkányhússal... ;]
  • koschwarz
    #21248
    gondolom a műsor kezdete előtt 1 órával megkapták a játékot, és úgy próbálgatták, a műsor alapján KIZÁRT, hogy ezzel bármelyikük is játszott volna.

    volt pl. tomb raider legend bemutató is, ott is azon röhögtem, hogy "a harcrendszer alig változott". hát azért egy kicsit több...viszont azzal bénázott, hogy fejest tudjon larával ugrani egy szikláról. lol.
  • haxoror
    #21247
    az endurance növelése visszamenőleg nem növeli a szintenkénti hp-t
  • kisviku
    #21246
    Milyen jó, hogy ez nálam nem fogható!
    Én betelefonálnék nekik ezért...szánalmasok.Gondolom olyan 576 szint lehet, csak folyékonyan, tévéből...fingjuk sincs az egészről.
  • MrAndree
    #21245
    Sneak. Persze az a legjobb ha nem az orra előtt csinálod. :)
  • grebber
    #21244
    Igy hogy magától az embertől még nem loptam mert állandóan észrevesz.
    Csak a szobájából loptam de az meg nevetésegesen egyszerű persze csak alvás közben :D
  • bigapó
    #21243
    ahhoz, hogy ne vegye észre a muksó, ha lopok tőle miben kell jónak lenni és mennyire? sneak, steal, speed? és kell lopakodni közben?
  • grebber
    #21242
    LOL tolvaj küldiben nem is kelett olyan messzire mennem és lopni cuccokat akinek elkell adni őket szarrá loptam tőle minden és eladtam neki :D
  • mzprox
    #21241
    Valaki légyszíves erősítse meg (vagy cáfolja), azt hogy az endurance növelése visszamenőleg nem növeli a szintenkénti hp-t. Nekem úgy rémlik, hogy amikor 65-ről felmentem 70-re többel nőtt a hp-m, mint 7. thx.
  • Voltan
    #21240
    :DDD
  • sleepwalker77
    #21239
    Azt nem mondtak hogy az FPS-ek kozott az utolso helyet foglalja el mivel tul sok benne az olvasnivalo szoveg? :)
  • haxoror
    #21238
    A fixesek ritka nagy faszok, a Fallout2 bemutatójuknál a falat kapartam, szintén a patkányvadászós barlangban mászkáltak és nyomatták a fasz megjegyzéseiket, ezek szerintem nem is tudják hogy mi az a szerepjáték és keverik az fps-el

    volt counter strike bemutatójuk is, azt inkább átkapcsoltam mert már az elején akkora baromságokat hordtak össze hogy az nemigaz
  • Sir Quno Jedi
    #21237
    Te figyu, ezt beírnád a PC-s játékoknak leáldozott tápigba is, hogy ott is jót szörnyülködhessenek a konzolosok is?! :D Én is beeírtam oda a saját kifakadásomat.
  • mzprox
    #21236
    Köcsögök... A Bethesda helyében jól beperelném őket :-)
  • Sir Quno Jedi
    #21235
    Kész voltam!
  • Hoz_Hun
    #21234
    Köszi szépen :). Tényleg.
  • SaGa Jr
    #21233
    De a legjobb az a benyögés volt, hogy a játék olyan mint a diablo 2, szerepjáték! Na ezen dobtam egy hátast. :-)
  • SaGa Jr
    #21232
    Hali!

    Ne akadj ki rájuk. Számukra a TPS és az autós játékok az isteni csoda. :-)
    Én azon dobtam el az agyam, mikor a patkányhusit mint gyógyító kaját emlegették. Viszi rá a srác a kurzort a husira, az meg írja ki hogy mit csinálna ha megeszi... Olvasni azt nem nagyon tudtak.

    De valóban volt pár extra marhaság amit lazán megoldhattak volna ha elolvassák a gépkönyvet ami ott volt mellettük. Ilyen például a panasz, hogy mindig be kell menni az inventoryba a fegyverváltáshoz, hogy nem vált mindig azonnal fegyvert a manuskájuk (éppen ütik mint a vasat és a progi még ki is írja, hogy ilyenkor nincs váltás), nem hárít a karakter csak tűri az ütéseket... Azért engem is felháborított a hozzá nem értés, de nincs mit tenni.

    Az értékelésükkel én sem értettem egyet. Hogy nehezen kezelhető a progi? Na neee. Hogy rossz a játszhatósága és nem éri meg újra végigvinni mert túl hoszú? A zenét egyenesen gyengének és ócskának titulálták. Áhh... felháborító. :-)

    De a kezdés sem volt rossz. Javaslatuk: ne csinálj semmit csak ülj le és várd meg az őrséget. Ezzel maradj ki egy hangulatos beolvasásból amit a kedves cellaszomszéd rád zúdít.
  • bigapó
    #21231
    OFF:

    azok ketten a fixtv szégyene! de egyébként sem tartom túl sokra az ott dolgozókat. tisztelet a kivételnek (itt elsősorban az operatőrökre és a háttérben dolgozókra gondolok:) )
    egy jó arc volt ott, egy dagadt srác, nevére már nem emlékszem. neki legalább volt stílusa és annyira nem volt nagy az arca...

    On:
  • Hmuda
    #21230
    Na jólvan, de azt mindenki tudja, hogy a fix-tv egy hulladék banda és csak röhögni jó rajtuk meg a hülyeségeiken. És mint látjuk ebben nagyon otthon vannak.
  • SaGa Jr
    #21229
    Sehol nem kapsz és nem szerzel ilyet emlékeim szerint.
  • SaGa Jr
    #21228
    Nem kell új játékot kezdened, működik a régi mentésekkel is, bár nagyon dúrva lesz így a különbség. Valószínüleg ha magasabb (10+) szinten vagy, akkor iszonyat nagy előny lesz nálad.

    Én még az egyel előbbi változattal játszok, így nem tudom milyen esp file-okat tesz be ez a mostani. Az előzőben volt egy lite változatú esp is és egy full. A full belenyúl még a karakterkreálásba is, változtatva a bonuszok értékén és a csillagjegyek nyújtotta előnyökön. A lite változat ehhez a részhez nem nyúlt, így ha ez volt aktiválva, akkor nem volt semmi akadás vagy kifagyás a régebbi mentések lejátszásánál. Ha a full változatot akarod játszani, akkor viszont indíts új játékot és élvezd ki teljesen az egészet.
  • Sir Quno Jedi
    #21227
    Ja, gépzeljétek, valamék nap bemutatták az Oblivion-t a FixTV-n, a szemüveges kecseg, meg a szalumajom. Bexartam rajtuk. AZ egy dolog, hoyg egy iylen volumenű játékra szántak 5 percet, mikor egy szaros pókembert élőben végignyomnak, de még csak ki se jutottak a szabad ég alá, csak a patkányos hentelős csatornázást mutatták be NONPC! Hihetetlen szar volt és abszolúte baromságokat hordtak össze.

    A legjobb mikor a valamék megjegyezte, hogy manapság a mai konfigokon már azért a 800x600-as felbontás lassan elvárható (AKÁR, de durva, nem)! Közben meg kiírták az Obli alá, hogy "Platform: PC típus: FPS" Áááááááááááááááááááááááá!

    Legjobb, hogy az értékelésük szerint a dolog nem újrajátszható, gyorsan meg lehet unni, nincs benne változatosság. Az egyik szerint meg nem is szereti ezt a stílust (akkor minek beszél róla)?!!

    Kijelentették, hogy a felszerelési tárgyakat magáról felrakja a karira a gép, igaz nem mindig (MIVAN?, semmi ilyesmi nincs a gammában), de még sorolhatnám a számtalan baromságot amit összehordtak.

    Szóval FINGJUK sem volt a játékról és ezeket a nyomikat ezért fizetik! LOÁL!
  • stern
    #21226
  • Hoz_Hun
    #21225
    Köszi, átnézem azt is.
  • Hoz_Hun
    #21224
    Huh, szuper :)
    Köszi, feltétlen kiprobálom.

    Úgy tudom új karatert kell kezdenem vele. A régi mentések kifagynak, vagy mi lesz velük?
  • hiftu
    #21223
    Én találtam egy jó mod listát.
    Ott kiválogathatod, hogy mit szeretnél módosítani a játékon és azokat felrakni.

    Endarire's Mod Archive

    Már egyszer beírtam ide, hogy jobb lenne ezt betenni a mostani MOD lista helyére (fentre), mert az ottani nem igazán frissül.
  • FlatlineHun
    #21222
    Nekem pld az "fwleveledmagicka" mod jön be. Itt a magicka pontodat növeli, ha képzett vagy a mágikus iskolákban, azaz a magas szintű "mágusnak" több manája van, mint a "harcosnak".
  • SaGa Jr
    #21221
    Ja és az arénában nem hozzád igazítja a mod az ellenfeleket, hanem egy bizonyos skálán belül mozgatja őket. Ha magas szinten mész be a kezdeti meccsek nem jelentenek majd kihívást, de ahogy haladsz előre észre fogod venni a különbséget.
  • SaGa Jr
    #21220
    Hali!

    De még mennyire. Szerintem az egyik legjobb és legösszetettebb mod. Itt nem fogsz glass armorban rohangáló banditákba botlani 15. szinten, sem egyéb drága cuccokat hurcolászó ellenfelekbe. Viszont magasabb szinten is találsz még bőven a játék kezdetéről ismerős ellenfeleket, nem csak a masszív és brutális magas szintű dögök fognak dominálni. :-)
  • hiftu
    #21219
    Ez velem is megesett, ha a vámpirok lemészárlása előtt beszéltem a főnökkel.
    Visszatöltöttem, leöltem az összes vámpírt és csak akkor mentem oda beszélni a vámpírvadászokkal. Így ment.
    Sok szerencsét.
  • Hoz_Hun
    #21218
    Jaja ezért kérdem, hogy Oscuro Oblivion Overhaul (v1.23b) ez milyen. Ha ismeri valaki. Érdemes feltenni a problémámra?
  • sleepwalker77
    #21217
    Sztem ez mar leragott csont, ilyen a rendszer.
    Ha nem tetszik, talalhatsz sok modot amik modositjak.
  • jocika
    #21216
    Neton kolléga írását tudnám idézni(#21208).
    Szintén nálam volt az összes dust és baszott rám a főnök. Csak hajtogatta a magáét.
  • Hoz_Hun
    #21215
    Ebben a játékban nem és ez bánt. Ráadásul mi az hogy lvl 5 szinten lecsapom a Grand Champion simán. Szóval ennek a titulusnak legyen már rangja.
  • sleepwalker77
    #21214
    Az hogy Grand Champion vagy onmagaban nem jelent semmit. :)
  • grebber
    #21213
    Turn a Blind Eye küldetésben eléggé jól lopakodtam egy nyamvadt szerzetes sem vett észre.

    Lentebb a katakombákba vannak szellemek zombik szellemvarázsló ezeket ki lehet nyirni és nem vonnak le pénzt??
  • stern
    #21212
    Tudja valaki hogy lehet town watch armort szerezni??? Olyan mint a légiós páncél csak sokkal fényesebb, díszesebb! Ha lekaszálok egy őrt , csak a pajzsát kapom meg! fontos lenne, mert nagyon tetszik! Köszi!
  • Hoz_Hun
    #21211
    Ezt a MOD-ot probálta valaki: Oscuro Oblivion Overhaul (v1.23b)?

    Érdemes feltenni, vagy mi a tapasztalat?

    Én ugyan még nem járok ott, de szörnyen illuziórombolónak tartom, hogy magas szinten minden utonáló a legdrágább cuccban mászkál, és Grand Champion létemre lecsapnak minta taxiórát, de legalábbis megizzasztanak.
  • grebber
    #21210
    LOL semmit nem fedeztél fel szerintem ezt mindeki tudja!