41716
  • Gunner
    #21289
    felét se tudom mit csinál... :D
  • Gunner
    #21288
    Nekem 51 megy egyfolytában, nemt'om mibajotok :D
  • dronkZero
    #21287
    Mondjuk az explorert csak akkor lődd le, ha nagyon kell... :)
  • dronkZero
    #21286
    Ennyi folyamattal is még működik a számítógép...
  • Gunner
    #21285
    Gyónni meg úgy lehet csak, ha famy-d nagyobb mint az infamyd.
    lehet kapni kotyvasztóknál restore intelligence-willpower stb potiont ha pénzt áldoznál a dologra
  • Kissztani
    #21284
    köszike
  • Gunner
    #21283
    Következő kérdésedre gyorsan válaszolnék, minden városban találni egy magasabb, általában gótikus stílusban épített, díszített ablakokkal ellátott épületet hegyes csúcsokkal, na az a templom!
  • Gunner
    #21282
    templom, ú bázeg :D
  • Kissztani
    #21281
    akkor majd megkeresem:)
  • Kissztani
    #21280
    És azt hol lehet???
  • XbandX
    #21279
    sztem mennj el gyónni...nekem bejött!
  • XbandX
    #21278
    Thx!
  • Kissztani
    #21277
    Sziasztok!

    Egy kérdés miért van az hogy a megnővelt képességeim - ba mennek. pl az inteligenciám 61 és csak 41 tudok használni valami átok varázslat van rajta. Le lehet azt valahol szedetni. Ha valaki tudja írja le
    Köszi[#integet2
  • grebber
    #21276
    FAQ ba oblivion HQ elég korrektül le van irva minden!
  • obe
    #21275
    ott a bannerben az oblivion hq, annál részletesebb nincs
  • CS@
    #21274
    Áll az alku (2es táska nyílj ki:). Nincs harag !
  • XbandX
    #21273
    Kérnék szépen egy linket ahol picit bővebb leírást kapok a játékról és rendes képeket belőle,meg letöltéseket meg kiegészítőket meg ilyesmi...
  • XbandX
    #21272
    na jó ebbe ne mennjünk bele:))))Az ember követ el hibát és az az okos aki tanul belőle:)))
    persze ezzel csak vígasztalom magam hogy nehogy sírva fakadjak......hüpp-hüpp :((((
    Ha-ha jól van egyezzünk meg annyiban hogy én is lol te is lol és ő is lol!
    Na ez hogy teccik áll az alku v. örök harag és durci....
  • CS@
    #21271
    Öcsém, ha ezeken már túl voksz és mégsem tudod, hogy lehet saját varázslatokat csinálni, akkor nem inkább te vagy a LOL? :)))
  • tibor16
    #21270
    Miscarcand - eddig nekem ez a küldi tetszett a legjobban. Ölég talán annyi, hogy láthatatlanságban meglőttem 1 várakozó csontit, mire az egész bagázs bősz csataordítással átrohant a szintén rám várakozó goblinokhoz és jól elpüfölte őket. Ezzel is tehermentesítve engem... :))) legközelebb az ellenre demoralizáló spellt küldök, kíváncsi vagyok akkor mi lesz?
  • XbandX
    #21269
    THX és dobjatok már vmit ahol meg lehet nézni rendesen a fegyvereket meg az armorokat hogy milyenek vannak game-ben mer a gyári oldal egy rakás szar....
  • SaGa Jr
    #21268
    Hali!

    Benn az egyetem területén (a kerítésen belül) két épületben vannak csicsás kis állványok. Olyasmik, mint a zenészek kottatartói. No az egyik ilyen helyen varázslatokat lehet kreálni ha rátenyerelsz az állványra, míg a másik helyen varázstárgyakat készíthetsz. Ez utóbbi tök felesleges, mert az életben nem fogsz olyan tárgyakat készíteni, mint amiket találhatsz, szóval az enchant mehet a kukába.
    Meg amúgy is csak egyetlen hatást tudsz belefoglalni egy nem fegyver jellegű tárgyba. Fegyverekbe mehet több hatás is, legfeljebb majd eggy töltetetes lesz a cucc.
  • XbandX
    #21267
    lol vagy öcsém! nem mondod?!:)))
    ezeken már túl vok...
    arra vtam kiváncsi hogy saját varázslatokat hogy lehet csinálni???
  • grebber
    #21266
    "Jog, hogy enchantolhassunk

    A korábbi játékokkal ellentétben, ezúttal az Echant nem skill, hanem már "csak" egy szolgáltatás. Olyan szolgáltatás, amelyet csak a Mágus Céh tagjai használhatnak, vagyis kimondhatjuk: enchantolni csak a Mágus Cég tagok képesek, senki más. Természetesen továbbra is tele van a világ mágikus (enchantolt) tárggyal, amelyeket találhatunk/lophatunk, de ha saját magunk akarjuk kialakítani a képességeit a kardunknak, bizony kopogtatni kell a Mágusok ajtaján.

    És még ez csak a kezdet. Mágus Céhbe be lehet lépni bármikor, örömmel várnak minden kalandort. Ám az enchant műhely az Arcane Egyetemen (Arcane University) található, és hogy oda bejussunk, tennünk is kell érte. Mindenféle kezdő Céh szolga nem léphet ám csak úgy be a kiváltságosok iskolájába.

    Szóval, először is lépjünk be a Céhbe. Ezt megtehetjük minden nagyobb városban, kivéve a Császári Fővárost (Imperial City). Ha beléptünk a Céhbe, akkor fogunk szembesülni azzal a ténnyel, hogy az Egyetemre csak ajánlólevéllel (Recommendation) lehet bejutni. Ez biztosítja a Mágusoknak azt, hogy nem kerül be selejt az utcáról. Az ajánlólevélből több kell, minden városi Mágus Céhből kell egy-egy ilyen aláírt papír, méghozzá személyesen a Céh vezetőjétől. Hogy szerezzük ezt meg? Hát bizony nem árt, ha megoldunk nekik pár küldetést, hogy lássák, méltóak vagyunk a bizalmukra.

    Miután ezeket a kisebb szívességeket és feladatok elvégeztük, minden városi vezető szemében sokra hivatott mágussá váltunk, akkor irány vissza a főváros, és keressük meg Ramnius Polus-t, aki bebocsájtást enged nekünk az Egyetemre, ha a képességeink is megütik a kívánt színvonalat (követelmény, hogy a hat mágia iskola tanai között is otthonosan mozogjuk, legalább egy picit értsünk hozzá)

    Na most hogy bejutottunk, szépen mászkáljuk fel s alá addig, amíg meg nem találjuk az felruházás oltárét (Altar of Enchantment), ahol saját kezűleg fogjuk elkészíteni a tárgyainkat. Ha ezt megtaláltuk, akkor az Enchantolás első szakaszát teljesítettük."


    Oblivion HQ
  • XbandX
    #21265
    és aszt hol lehet az akadémián mer én eddig nem tuttam h. lehet...
  • Me0w
    #21264
    Mondjuk en mindenki ellen Faded Wraithot idezek, igy 80-as Conjurationnal vegulis szinte alig fogyaszt manat, es 30 masodpercig marad. Altalaban benyomok egy jokis 5 x 20 dotot es vegignezem ahogy egyesevel leoldosi oket :)
  • Sir Quno Jedi
    #21263
    Miért nem csinálsz az akadémián magadnak saját idézőspelleket tetszőleges időzítéssel?!! Azokat még kombinálhatod más spellekkel is, így teszem azt idézel és láthatatlanná/sebezhetetlenné is válhatsz egyszerre egyetlen spelltől, a többit meg intézzék a summon-oddal! :DDD
  • stern
    #21262
    Én a legálisan szerzett lovakra gondoltam... :) Ejnye ejnye!
  • kisviku
    #21261
    Nem emlékszik valaki, hol lehet Storm Atronach varázslatot beszerezni?
    Tudom, Chorollban vannak az idézős varázslatok, de ott nem találtam.Pedig egyszer láttam valakinél magas szintű idézéseket.Mivel most értem el a 100-as Conjuration-t, ezért szeretném megvenni (megtanulni) a Storm Atronach-ot.

    Nem rosszak ezek az idézések, csak ki kell tapasztalni, melyik milyen ellenfél ellen való.Az Arenaban is nagy hasznukat vettem, főleg mikor hárman támadtak rám.A karim most 18-as Breton Battlemage.Kifejezetten a varázslatra,alchemy-re, és idézésre gyúrtam, de közelharcban sem vagyok rossz.Eddig csak akkor fingattak meg majdnem, amikor hatan vagy többen támadtak egyszerre.Az idézéssel csak az a baj, hogy némelyik lény rettentően rövid ideig marad meg.Ez a Spider Daedra a maga 20 másodpercével igencsak nevetséges.Eltelik vagy tíz, mire elkezd harcolni...
    A többi viszont jó.
  • Sir Quno Jedi
    #21260
    Naés, 200-300HP bőven sok, azt meg egy mágussal is össze lehet pakolászni szép lassan. Akármennyi HP-d van szarrá vernek, ha nagyokat tudnak besebezni neked, ha meg nem, mert jól megoldod hogy ne, akkor 50HP-val is elgrasszálsz (és könnyebb is gyógyulni).
  • grebber
    #21259
    Én nem is akarok az lenni végigcsinálom azokat a küldiket amiket csak birok azt utánna még ott vak kurvanagy hely amit fel kell deriteni azt kirtani a romokat barlangokat.

    Benne lesz ez vagy 200-250 órába.
  • Kmarha
    #21258
    áhh, túl könnyü lenne a pénzszerzés. elmennék a legnemesebb lótenyésztőkhöz, ott felcsapnám lótolvaj sipkámat, majd már mennék is a tolvajcéhhez túladni nagyon is értékes portékámon. 3 ló és egész életemben nem kéne többet arany után futkosnom. :D
  • GoKu x
    #21257
    üdv!
    Végre rájöttem pár nap után hogy biztos azért akad az oblivion mert a háttérben 40 körül van a folyamatok száma:S Bár leállitom a virusirtokat + net kapcsolat is off, de akkor is szar. Már csak arra kéne rájönnöm hogy melyiket kell leállitanom a folyamatok közül. vki tudja irja már meg. elöre si kösz
  • bigapó
    #21256
    na akkor ti (Grebber és MrAndree) sem jártok közelebb a mestertolvaj titulushoz, mint én:)))
    így nekem is ment: vagy nem láttak vagy aludtak mikor loptam:)

    egyszer a várőrség szállásán ténykedtem (csak néhány alma és kenyér, sajttal), mikor felkiáltott mögöttem valaki, hogy "Állj, tolvaj!". mikor nem akartam vele menni a börtönbe, akkor meg riadót fújt és hirtelen vagy 8 őr termett körülöttem és kaszaboltak le kb 10 mp alatt... tanulságos volt mindenesetre:)
  • stern
    #21255
    Lehet valahol lovat eladni???
  • koschwarz
    #21254
    off



    on
  • ChevyG work
    #21253
    off


    média MAGA a szemét


    on
  • Sipocz
    #21252
    Ettől aztán ne keseredj el. A karit "kijátszani" kell nem "kitápolni". Van egy elfem akinek csak azért 45 az endurance-sza mert Lady és a custom kasztjának egyik favorizált stat.-ja az endu. és bizony ennyi is marad neki forever mert nagyon randán festene "bevasalva"+blokkingolva+kalapáccsal a kezében egy "spellbow boszorkány":)). Vigyázgatni kell rá, persze! Van aztán redguard spellsword-öm is aki 14. szintjére 100-as endu., de ő aztán "oda is teszi magát" 1000-rel és "issza a vért"+"nyalogatja a sebeit" mert ő meg egy ilyen karakter:))!
  • Árnyvadász
    #21251
    Ez jól meg lett "mondva", azaz írva! És mennyi hely van még, ahol hozzá nemértő emberek dolgoznak. FixTV meg az ehhez hasonló adók (Budapest TV befér ide is :)) kb. a média szemetei. Így az ott dolgozók is kb. szinten vannak a produktummal.
  • mzprox
    #21250
    Ez szomorú... Legközelebb majd első szinttől kezdve addig veretem magam heavy armorban, amíg nem lesz 100 az endurance :-). (már ha lesz legközelebb, de valószínűleg nem lesz, a mostani karakteremmel felderítek mindent kivéve a gonosz küldetéseket)