41716
  • PiszkosFred
    #22009
    Félő hogy igen, vagy legalábbis nagyon lelassul. De ez csak tipp, még nem szereztem meg eddig a keyt a tolvajommal.
  • tibor16
    #22008
    Ne viccölj mááá.. 3 lovad lesz egyszerre???
  • Sipocz
    #22007
    Hát igen gyönyörű látvány a "corpse smasher facility" abeztos, gondoljátok eféle "kivonatolással" készül a deadra-massza? , mert akkor ez csak egyfajta "leather armor" brrrr...
  • Sipocz
    #22006
    Oblivionban nem is szedek össze fegyvert-páncélt, csak pénz-ékszer-pia (valahogyan az ottani "csajok"-"hapsik" meg nem érdekelnek:))). Az evilági helyből meg csak úgy dől a lé, most gondolkozok egy harmadik lovon mert a két paint-be összesen csak 1200 fontnyi massza fér bele, sanszosan eldöcögök Anvilba egy fehérért és akkor a karim lesz az "álombéli hercegnő fehér paripán", szvsz. Martin le fog hidalni a látványtól:))!
  • Sir Quno Jedi
    #22005
    Jaja! :DDD De még csak ha a daedrák lelkei, meglehet a megkínzott halandók lelkeit és vérét is felhasználják a páncélmakingolásukhoz! :DDD
  • Sir Quno Jedi
    #22004
    Én elég alacsony szinten mentem a Kvatch-is ostromba (asszem még 10 előtt), jó kis kergetőzés/tűzlabdázás folyt ott a clanfear-ekkel. :DDD
  • haxoror
    #22003
    Mondjuk ha beragad akkor az csak 4 szintlépés ami elmarad a maximumból = nekem megéri hogy ne kelljen töketlenkednem a zárakkal, már kezdem unni a minijátékot
  • haxoror
    #22002
    Az olcsóságára magyarázat lehet hogy nem sokan akarnak olyan páncélt viselni aminek a darabjaiban megkínzott daedrák lelkei sikoltoznak
  • haxoror
    #22001
    TÉK!!! :P
  • haxoror
    #22000
    Tudom, csak Leyawiin környékén még nem jártam :)
  • Sipocz
    #21999
    Már jogos lennék daedra anyagokra, de az "evilági" helyszineken ebony volt a csúcsmatéria, lehet hogy csak a démoni síkon érhető el a daedra cuccos.
    Furcsa hogy a "sima" daedra anyagok kereskedelmi értéke alacsonyabb mint az ebony meg a társai. Persze engem spec. ez csak a keresk. szemponból érdekel mert amilyen dögnehéz nemtom érdemes-é felvenni, egyszer nyúltam egy daedrascout-tól nyilveszőket hát 2-szer olyan nehezek voltak mint a dwarf vagy elf anyag.
  • haxoror
    #21998
    20 szinttől már a marauderek is hordanak daedricet szal csak ezért nincs szükség átmenni Oblivionba
  • Panzerfaust
    #21997
    A fickóval scak este lehet kereskedni, amikor kint ül a városban valami ligeten egy ládán, de ha nem mükszik, akkor akár a brumai orgázdánál is eladhatod. Vagy bármelyik másiknál is. Én most kb3000goldnál járok, persze én vagyok a gray fox. Aki pedig a íjlhiányra panaszkodott, én a vámpíroknál, és a közelben egy csontiíjásztól is szereztem íjat nyilat, de lehet hogy csak szerencsém volt.
  • Sipocz
    #21996
    Ha valamelyik deadraherceg questje szinthez kötött azt ki is írja a questnyitó bejegyzés.
  • tibor16
    #21995
    Azon gondolkozom, hogy a főküldit abbahagyom az uccsó rész előtt, mert ha bezár a bazár, akkor nem lesznek ilyen pipec (pl daedrik) páncéljaim... vagy rosszúl gondolom?
  • ati2002
    #21994
    Na azt nem tudom. Elvileg nem kellene...
  • haxoror
    #21993
    Thx a +40 security bónusz miatt aggódom, ha nekem a security major szkill akkor tudom fejleszteni ha a kulcs már nálam lesz?
    Nem fog a szkill beragadni 60-nál?
  • Sipocz
    #21992
    Csak a tömeg riaszt, pl. Kwatch visszafoglalásánál akkorákat szenvedett a kari hogy csak na. A gárdakapitánnyal kettesben nyírtuk végig a dögöket mert a katonák meg a légiós support 3-4 sec. után kifeküdt, az öreg captain meg általában ájultan hevert valahol a placcon, hál' az égnek a "fontos" népek csak leájulnak nem tom mi lenne ha vigyázgatni kellene rájuk feszt. A kari meg futott be olyan helyekre ahol a dögök csak egyesével fértek és akkora hullahegyeket mívelt hogy már nem látott ki mögülük. Nem használok staffokat mert a képzelgéseimben egy elf, még ha elsödlegese máge is íjjal és pengével szerelt (természetesen elf ősei íjjával és kardjával:))), minden használt vazsit "fejből" nyom, ezek az elsődleges "melee"-s gyilokjai (a kard inkább csak dísz és tisztelgés az ősök előtt:)) és persze a befürdés eszközei.
  • ati2002
    #21991
    Én is nem rég, 23-as szinten csináltam meg. De nekem amúgy sem volt gondom a zárnyitással, valaki még nagyon régen, a megjelenés után nem sokkal leírta a trükkjét (hogy a leggyorsabban visszaesőt kell felpöckölni), azóta alacsony skillel is kinyitottam a very hard zárakat is 1-2 lockpick törése árán. De így lényegesen egyszerübb.
  • ati2002
    #21990
    10
  • icewolf
    #21989
    Én 11 szintűként csináltam meg... De előtte nem is jártam ott..
  • haxoror
    #21988
    És mi a minimumszint amikor már bele lehet kezdeni a küldetésbe?
  • ati2002
    #21987
    Leyawiin felett nem sokkal, az út mellett. A HQ-n megtalálod.
    szerk.: itt van:
  • bigapó
    #21986
    merre van az a Nocturnal-szentély? mer nekem is gondom van néha a zárnyitással.
  • tibor16
    #21985
    Nnne aggódj, nekem meg vmiért ezek a szellemes, démoni, sátánista dolgok nem fexenek. Volt olyan, amikor a blades volt harcosai csontvázként őrzik a dungit és onnan kell elhozni Martin leendő páncélját, hogy nagyon nem akaródzott oda bemenni. Szerencsére van az Apotheozis nevű staffom - Rindírnél 5000 pénzér vettem, - nna azzal nem köll közel menni és már vagy 10 szinten keresztűl bevált. Az ember nem is tuggya mi is lakozik benne, oszt van meglepetés, amikor ott toporgok egy virtuális barlang előtt a virtuális figurámmal. Azóta érzem kicsit jobban magam, amióta van 1 gyűrűm, ami 120 lábra mutatja az ellenséget. Mellesleg így is törrtént már olyan, hogy egy alattam levő barlangból fölrohant 1 daedroath, úgy köllött összekapargatni magam, úgy bexartam...
  • Sipocz
    #21984
    Óriási! 14. szintü volt a karim amikor megérkeztem a Kwatch előtti OG-hez, 17-es volt amikor lezsírozta az örököst a Blades templomban és most vándorol szerte a honban, kapuk-templomok-barlangok-céhek-sidequestek szóval qrvajó:) (Martin meg megvár, türelmes fiú)!
  • ati2002
    #21983
    Akinek a zárnyitással van baja, csinálja már meg a Nocturnal szentély küldijét, halál 1szerü, csak visszakell szerezni a "Szem"-ét. Cserébe adja a Skeleton key-t, ami ad 40 skillt, és a lockpick nem törik!
  • Ron Ragm
    #21982
    Mivel a resist normal weapons elvileg ugyanaz ami a szellemkeen is van, és mágikus/ezüst/daedric karddal lehet őket csapni amik teljes fizikai sebzést okoznak, ezért csak a normális fegyverekből fogja fel a %ot, mágikus/ezüst/daedric fegyverek fizikai sebzése ugyanannyi marad mintha nem lenne resist normal weapons.
  • tibor16
    #21981
    ha visszatöltesz, nincs meg? Mert nekem a visszatöltésnél megvan. Gondolom akkor meg lehet tunni a nevét és visszatudod csempészni. Egyébként én sem hordom az Umbrát, csak hiányzik, mint szerzemény... Hmmm - érdekes, én ott Kvatch féle guard ancúgot kaptam, volt benne vmi vazsi, de olyan nehéz volt, hogy leadtam a zaciba...
  • Lunki88
    #21980
    Akkor ezt megszívtam, 14-es szintű voltam amikor befejeztem a fő storyt.
  • Sipocz
    #21979
    Ezeket a tömegjelenteket vhogy nem tudom kezelni, 4-5 ellen az túl sok nekem még sumonnal is.
  • csgj
    #21978
    én is ezt mondtam, csak kicsit máshogy... de igen, ez a lényege
  • Sipocz
    #21977
    Saját tapasztalatom szerint pontosítok egy picit: a leggyorsabb pöcök lezuhanás után jön a leglassabb, no amikor a leglasubb pöcök fent akkor ketty.
  • csgj
    #21976
    tééényleeg??
  • csgj
    #21975
    felnyomod, és az előtt amikor lassan ereszkedik le, kattintasz. de ezt nem lehet érthetőbben elmagyarázni
  • koschwarz
    #21974
    tehát akkor lehet beakasztani, amikor a leggyorsabban esik vissza??????? ááááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!!!akkor eddig teljesen rossz irányba mentem
  • Me0w
    #21973
    Nem tudom mirol beszelsz :) Nem a leglassabban baze, legGYORSABBAN :) Utana lehet beakasztani a legegyszerubben.
  • Sir Quno Jedi
    #21972
    Autoattempt+skullkey / open very hard lock spell
  • koschwarz
    #21971
    DE ÉN MÉGIS KÉPTELEN VAGYOK RÁ, VAZZE!

    namármost, ahogy eddig sikerült: elkezdek peckelni egy pöcköt. kitapasztalom, hogy milyen a ritmusa, amikor a leglassabban esik vissza, akkor nyomom a balegeret. ennél a pontnál vagyok bizonytalan: a balegeret pont akkor kell megnyomni, amikor a lockpick fejemég nem teljesen hullott vissza a fő járatba? azaz még a pöcök függőleges vájata alatt lévő részben (ami viszont még nem a fő járat) kell kell gyorsan rányomni, igaz?
  • Sir Quno Jedi
    #21970
    Ne légy nyuszi, ÉN mindenkit egyenletesen kiírtok aki beszól! Egy-egy dungeon egy szuszra, van hogy több is.