41716
  • Mike
    #22049
    IC beli házadból kilépve fordulj jobbra, nézz a túlpartra délidőben, aztán képt ide!
  • arpad vezer
    #22048
    HÁHÁ!

    Itt minden le van írva!!

    http://oblivion.gumininjahq.hu/modules.php?name=Tippek_Trukkok&funkcio=megmutat&pid=74
  • ChevyG work
    #22047
    640x480?!
  • arpad vezer
    #22046
    Nekem sima ASUS 6600-am van 256 Mb RAM-mal és a 81.98-as Nvidia driverrel.
    HDR be van kapcsolva, 640x480 felbontás, élsimítás 0, de a játékban árnyékok, részletesség maxon van, és Gyönyörű!!!
  • Mike
    #22045
    az kircsi lehetett
    sajna nem tudom van-e ilyen utána kéne nézni
  • arpad vezer
    #22044
    Szerintem, ha megtalálod a textúrát, csak akkor.
    Egyébként most jut szembe:
    Te nem tudsz valamilyen programról, ami kibontaná ezeket a másfél gigás textúrafájlokat?
    A San Andreashoz volt ilyen, azzal még én is le tudtam cserélni a Holdat Földre...
  • Mike
    #22043
    84.21 whql-t használtam eddig
    és amit most feltettem az a 84.43 beta
  • Mike
    #22042
    nem lehet vhogy saját logot tenni a páncélra?
    vagy szeretnék rá aranyat, hogy lássák mennyire gazdag vagyok :)
  • arpad vezer
    #22041
    Ezt keresed Stern?
    Nekem kettő van belőle, egy enchantolt, és egy nem enchantolt. Asszem az enchantoltat adják a küldi után, a másikat meg egy halott katonától vettem fel.

    Ezeket a kódokat találtam:

    000C49BF Kvatch Cuirass
    000C49C0 Kvatch Cuirass
    000C49C1 Kvatch Cuirass
    000C49C2 Kvatch Cuirass
    000C49C3 Kvatch Cuirass
    000C49C4 Kvatch Cuirass
    0002767A Kvatch Cuirass
    000352CD Kvatch Shield



    Remélem segítettem!

    Árpád
  • TrIp
    #22040
    hali, milyen driver? nekem is 6600 gt-m van... :)
  • Me0w
    #22039
    Azt a kuldit csinaltad mar, mikor az asszony ferje elverte a penzuket az arenaban, es egy ketes erkolcsu orktol vett fel hitelt? :)
  • Mike
    #22038
    a koffein! az tehet mindenről! :)
  • ChevyG work
    #22037
    kávé?
  • Mike
    #22036
    volt egy küldi, ahol ugye a nő férje a sitten ül, és ugye azt magyarázta, hogy a férjnek semmi nem volt elég, végül kirabolta az adószedőket is. aztán végül a ládikóban befigyelt a hatalmas zsákmány, 40 arany
  • Me0w
    #22035
    Szerinted a ket hozzaszolast honnan a picsabol banyasztam neked elo? Ittam a kavemat es olvastam. 3 perc sem volt osszesen.
  • ChevyG work
    #22034
    3 perc?
  • Sipocz
    #22033
    Általában a fort-okban találsz NPC-ket, most így kapcsiból (tegnap jártam arra) az IC-től délre az Öreghíd mellet van egy asszem Homestead nevü fort tele 'aranypofákkal':).
  • ChevyG work
    #22032
    köszi, hazaérek kipróbálom
  • Me0w
    #22031
    Nyomorek arcu baratom, a keresorol hallottal mar b+? Igen, ott lent, es beleirod szepen hogy picklock, es 3 perc utan megvan, amit keresel.
  • stern
    #22030
    Van rá egy mod, hogy ne találj mindenkinél extra drága cuccot... Egyébként nem hiszem hogy 40 arany egy vagyon lenne, mert 1 ágy a legocsmányabb fogadóban 10 a. Vagy a fogadósok átvernek minket...
  • Mike
    #22029
    "Skingrad és Kwatch között az út mentén közvetlen van 2 db haramiatábor és "
    megyek is arra, köszi
  • Mike
    #22028
    akkor kell megnyomni, amikor fent van
    ha meg nem megy, nincs baj, nyisd ki varázslattal
  • Sipocz
    #22027
    Más:valami nem jól van megfogalmazva a gamában a "baráti katonaság"-gal kapcsolatban, ahogyan előrehalad a karimmal a gama a légiósok és a wathc-ok úgy maradnak el a szörnyek és az NPC-k mögött. Egyre több az utakon a gazdátlan légiós ló és egyre gyakrabban botlok a katonák hullájába. Egyszerüen nem képesek az őrök még a mezei utonálókkal sem felvenni a küzdelmet, külön kicsesz dolog hogy pl. Skingrad és Kwatch között az út mentén közvetlen van 2 db haramiatábor és az "ideprogramozott" légióst egyszerre támadja 2-3 utonálló, rosszabb esetben társult hozzájuk valami erdei szörnyeteg is (ami persze aztán megebédeli a maraudereket:)). Azért a légiósoknak meg a watch-oknak is kijárna egy bizonyos szint után mágikus lajbi+csúzli mert így csak értelmetlen hent ez egész:((!
  • Mike
    #22026
    használd Shadowere-t vagy hogy hívják, ő nem képes megpusztulni, meg jó agresszív is

    most azt csinálom egyébként, hogy desintegrate armorral ütök mindenkit, aztán kalapálok, még 11 pont kell az 50-es armorig, én marha meg most minden páncélomat mágikussá tettem, és így nem tudom megjavítani

    tudtok mondani olyan helyet (barlang, rom), ahol emberek vannak?

    másik dolog:
    alapvetően az a bajom ezzel a játékkal is, ogy ritka dolgokból is rengeteg van
    normális fantasyban nem rohangál az utolsó utonálló mithrilben, egy jobb kardért, 10-15 falut is meg lehetne venni, fillérekbe kerül egy átlagos páncél, vagy csak mi leszünk rettenetesen gazdagok, és az átlagnak 40 arany egy vagyon..



  • Sir Quno Jedi
    #22025
    Magsa szinten a macikat begyalulják a betonba a daedroth+xivilai+storm atronach+spider daedra kombók!
  • Mike
    #22024
    annyira fantasztikusan csodálatos és fantasztikus ezzel a driverrel a játék, teljesen le vagyok nyügözve, pedig csak egy 6600GT-m van

    jó néhol látványosan ismétlődnek a textúrák, de végre melegek a szinek, a fű gyönyörű harsányzöld, a táj is, gyönyörüek a szinek, gyönyörű a naplemente
  • Sipocz
    #22023
    Nemtom, nálam a mackók nem akkora májerek, az evilágiakból az ogrék és a w-o-w-ek a húzósak a gyakoriak közül.
  • Sipocz
    #22022
    Van ott lent a vízparton egy wayshrine ami mellett jön felfelé a városdombra egy ösvény szerintem arról észre fogod venni.
  • Sir Quno Jedi
    #22021
    Ne aggódj tűzelementál nekem is volt , már azon az alacsony szinten is.
  • Sir Quno Jedi
    #22020
    Emberek! Ez a tessource most beta download queue-s lett! Bexartam, hogy 200 embert kell végigvárni, mire egy elb*szott fél megás file-hoz hozzáférek! Ja és 1x-re csak egyhez...
  • haxoror
    #22019
    Egy ilyen daedric inváziót 2 medve lenyom egy perc alatt
  • haxoror
    #22018
    F3 (varázslatok menü) a legjobboldali fülön vannak a rád ható cuccok, ha van köztük egy kék ikon (drain fatique asszem) amire ha ráviszed az egeret és azt írja hogy porphyric hemophylia(?) na akkor megfertőztek, cure desease spell/potion vagy templomi oltár leszedi
  • Sipocz
    #22017
    Ez a lényeg. a lovat én spec. csak mint málhás jószágot használom, mászkálni csak magányosan én nem vigyázgatok a lóra, magára meg nem tud annyira vigyázni hogy ne gyakják ki. A karim ereje még mondig csak 30 és feather-rel együtt olyan 150 fontnyit bír a kb. 100 fontos versenysúlya felett, úgyhogy kell a sok jószág.
    Mondjuk nagyon szeretnék egy olyan modot ami a lovat csak mint közömbös tereptárgyat, ládát meséli be a gamába; nem kellene hogy segítsen és nem kellene hogy bármi-bárki megtámadja.
    Más: az OG-tek előtt nyüzsiző démonfattyak überellenfelek minden evilági lény számára ezt onnan tudom hogy tegnap egy légiós erdész+egy farkas+egy minotaur+a karim vállvetve küzdöttek a kapu előtt 2 deadroth+1 daedraspider+1 scamp+1 clanfear ellen, sajnos a meccset csak a karim élte túl (persze hálás szivvel emlékezett "bajtársaira" azok hullái felett), minden esetre kiváncsi lettem volna egy fölényes evilági győzelem után maradt volna-é e bajtársi szövetség?
  • ChevyG work
    #22016


    tízezer hozzászólást?! majd az akinek két annyavan


    nem tünt fel még, hogy itt mindenki hüJJe csak te nem...
  • ChevyG work
    #22015
    kerestem de eddig nem találom (folytatom a kutatást)
  • Sipocz
    #22014
    :) á én már 14 múltam mert úgy dondoltam ez ilyen korhatáros dolog, de belátom tévedtem mert nálam már a deadroth volt az "alapdög" feneaztagyógyítósfajtáját kombóban tűzelementálokkal.
    A elementálról meg juteszembe, volt egy spontán questem: baromi nagy viharban mászkáltam a nagyerdőben és előbukkant egy kihalt farmház amibe belépve kaptam egy "auto" küldit, ki kellett deríteni az elnéptelenedés okát, egy közeli barlangba irányított a kompasz ahol többek között felleltem egy deep one keresztnevü szörnyet ami nagyon stormelementál fazonnal bírt, de ez nem kapu volt csak egy sima barlang. Van összefüggés?
  • tibor16
    #22013
    Tényleg, akkor mind megy oda, ahova utazol?? - előbb utóbb megalapíthatod a Cyrodilli-bugaci ménest...
  • koschwarz
    #22012
    vazz, ha megbetegszem vagy vámpír kórt kapok el, azt honnan tudom meg? kiírja? csak azért mert lekeveredtem imperial city csatornarendszerébe, és ott megküzdöttem 1-2 vámpírral, de nem tudom, hogy megharaptak vagy megsebeztek-e úgy, hogy elkapjak ilyesmit.
  • haxoror
    #22011
    A daedric továbbfejlesztett ebony csak a megmunkálásnál daedra lelkekkel meg egyébb gusztustalanságokkal woodooznak
  • PiszkosFred
    #22010
    Egy moddal pakolsz rájuk, másik moddal követ az összes téged. Ha már nincs kis szekér a játékban, akkor marad a kalandor mellett vonuló ménes látványa ;]