41716
  • FlatlineHun
    #22089
    Csak halkan szeretném megjegyezni, hogy készülőben van egy crafting mod, amivel kb 15 új (újratextúrázott, más értékekkel rendelkező) páncélszettet lehet majd gyártani. Természetesen új fegyverek is lesznek (még ha nem is minden)
    Úgy pár hét múlva lesz kész kb...
  • haxoror
    #22088
    Nekem gyakran beszaggat de egyszerűen imádom a fűvet, csomószor alig találom meg a hullákat a susnyásban de szerintem a fű hatalmasat dob a játékon :)

    (drogos poénokat kéretik mellőzni :)
  • mzprox
    #22087
    Vizenjárást és tűzellenállást próbált már valaki láván?

    Tegnap egyébként nagy felfedezést tettem: eddig virágot és gombát szedtem az erdőben, hogy növeljem az alkímia skillemet és ezáltal az inteligenciát. Tegnap viszont leszüreteltem a Skingrad melletti farmokról a szöllőt és a paradicsomat 50-50 darabot :-). Jó kis vitamin ital lett belőlük, meg 11 skill lépés...
  • haxoror
    #22086
    Ha jól emlékszem az Oblivionból is visszajöhetsz a kapun hogy aludj/szintet lépj
  • haxoror
    #22085
    Láváról jut eszembe olvastam hogy állítólag az Acrobatics Mastery water jump láván is működik és van pár titkos hely ahova csak így lehet eljutni, alig várom hogy végre elérjem a 100-at :)
  • haxoror
    #22084
    Nekem úgy tűnik a Spriggan tud víz alatt lélegezni, percekig mászkált a víz alatt
  • Sir Quno Jedi
    #22083
    AZ NPCK simán belehalnak a vízbe, de mégjobb a láva, amibe instant beleesnek harc közben maguktól, így megvédeni sem lehet őket. Ezért nem tudtam a Ch beli kormányzó köcsög fiát, meg a tüske lovagjait kihozni Oblivion-ból, mert BÁRHOL képesek voltak egy millisec alatt megnyúvadni. Köszi a RAI-t!
  • Me0w
    #22082
    Ez pocsek...
  • Mike
    #22081
    ok, majd nyomok én is egy képet innen
  • Sipocz
    #22080
    Ja azt nem írtam hogy a medencék mérete és az vízalatt töltött idő nem valószinüsíti az "egy levegővel kibírta" effektust, bár feltételezem hogy a mi világunk és Cyrodiil biológiája akár lényegesen is eltérhet:).
  • Mike
    #22079
    jaja, belehalnak
    a lovanm is belehalt, mert a hülye beesett amikor egy vaddisznóval viaskodott
  • tibor16
    #22078
    Korábban írtam, hogy engem meg 1 maci lepett meg - szépen utánnam gyalogolt a víz alatt, én kiúsztam, asszittem már megfulladt szegény, de szépen rombolt ki a víz alól...
  • tibor16
    #22077
    hát ez nem az a partszakasz, csak kíváncsi vagyok, meg igazándibol örülök, hogy ezzel a kártyával megy egyáltalán. Akkor ATI 9600XT/256-al így néz ki...
  • Sipocz
    #22076
    Más: a waterfronti emlegetésekről jut eszembe:
    a dögök és az NPC-k belefulladnak a vasszerba vagy nem?
    Ez nálam nem egyértelmü pl. voltam balangba és üldözött egy sprigan+egy ogre, ahogy hátráltam belecsobbantam egy medencébe és az ogre utánam esett. A sprigi hál'isten lehalt, de az ogrétól fosva kiúsztam a medence túlpartjára és vártam hogy jönne, de passz, semmi életjel. Máskor meg egy régi fortban hasonlóan jártam de ott egy orkgecc (talpig vasban) átlábalt a medencén aztán még én is visszlöktem párszor de biztos vagyok benne hogy nem fulladás végzett vele:).
  • ati2002
    #22075
    Miva?
  • tibor16
    #22074
    hééé, helló... hol van ez? - mer csinálok én is egyet - kíváncsi vagyok ATI 9600XT/256-al hogy néz ez ki....
  • tibor16
    #22073
    én ezt nem értem, mér nem veszel képeslapot? - he? :) Waterfronton, a 2. hajó és a posta mellett van 1 trafik.... :)))
  • stern
    #22072
    Első karakteremmel én is lvl 1 en csináltam az ostromot, és nem csak, hogy gyengék voltak az ellenfelek, de a "dinók" helyett röpködő kis vackok(manok) voltak (sajna nem tudom fejből a szörnyek neveit)... aztán ujrakezdtem a játékot és IV. szinten jutottam oda. Nagyot koppantam, mert sokkal nehezebb lett...
  • Sir Quno Jedi
    #22071
    Nagyon alacsony szinten az ellenfelek is harmatosak.
  • ati2002
    #22070
    Tedd fel a 84.43-as drivert, és utána felrakhatod 800x600-ba, mert ez így nagyon tré.Letöltés.
  • Mike
    #22069
    köszi!

    este majd ugyaninnen csinálok én is

    (ööö ez a kis híd merre is van?)
  • bigapó
    #22068
    és az mennyire durva, hogy én meg 2.(!) szinten mentem el Kvatch-ba, bezárni a kapucskát:)) menet közben kaptam meg a szintlépést, de nem volt hol aludni. de ez nem lényeg hiszen a szintünkhöz méri az ellenfeleket, nem? nem volt egy sétagalopp, de hát ezért kihívás:))
  • ati2002
    #22067
    :DDDDDDD
    Menjél nyugodtan.
  • arpad vezer
    #22066
    Na itt van, de most már megyek jáccani. Többet nem csinálok

  • Mike
    #22065
    de hát eredetileg is azt kértem, hogy a vizet a túlparttal :)
  • ati2002
    #22064
    Jól van, hagyd már szerencsétlent!
  • Sir Quno Jedi
    #22063
    Itt sem kell gyilkolni én rá szoktam hagyni az őrségre a dolgot! :DDD Sajnos ők azonban kiírtják aki nekik nem tetszik.
  • Mike
    #22062
    itt most nem ez a lényeg, Robot!
  • Mike
    #22061
    ez csak a békés lelküeket zavarja, az olyan vérszomjasoknak mint én, még talán örömet is okoz
  • Sir Quno Jedi
    #22060
    Ez nem mérvadó, sem tiszta időjárás miatt, sem mert nincs rajta fű. Ki kell menni a szabadba és jól körülnézni, vannak gyönyörű spot-ok és időszakok.
  • Mike
    #22059
    most fordulj meg, és a vizet a túlparttal
  • Sipocz
    #22058
    Más: a felesleges kegyetlenkedésről->
    A gamatervezői belszőtték a gamába azt hogy nem feltétlen kell, sőt a tolvaj questek esetén olykor tilos is hentelni. Mégis rengetegszer van hogy absolut a megoldásom, mindenki mattolva az igazság ragyog és valakit meg kell ölni vagy valaki valakit megöl teljesen feleslegesen. A #22039-ben említett küldiben: miután megismered a tuti tényálladékot és szétütöd a kányák lepcses pofáját, jön 2 kisfos akik levernek egy fegyvertelen kisebbfost és aztán beszólnak a karimnak aki ez imént démonokkal cicázott meg éppen világmegváltott és le kell gyakni őket. Mi a fenének? Ilyenkor megérkezik a légió vagy a wathc-ok különitménye és a rosszfiuk mennek a kóterba, a megtévesztettek hamut szórnak és fogadkoznak, a hérónak meg köszönik szépen. (mint a hollywood-i filmek:))
  • arpad vezer
    #22057
    Mindegy most ez jött össze: van rajta víz, fa, ház.



    Amúgy bocs, hogy a játék szépségéről beszélünk egy csomót (mármint, akit ez zavar esetleg)
  • Sir Quno Jedi
    #22056
    Vanak mod-ok, amik az 512*512 textúrákat cserélik 1024*1024-esekre, sőt 2048*2048-asokra, de azokhoz kell aztán videoram.
  • ChevyG work
    #22055
    jogos, sztem 800x600 azért mindenütt kell
  • Mike
    #22054
    akkor kicsit menj arrébb, hogy látszódjon a part a víz a szemközti falak, és a híd is

    sajna nem tudom megmutatni, mert melóhelyen vagyok
  • arpad vezer
    #22053
    Muti már meg pontosan merre nézek, mert ha kifordulok, nem látni át a partra. Megcsinálom úgy, hogy a várfal, meg az IC ház látszódjon.
  • Mike
    #22052
    6600GT-m van, igaz 939-es AMD64-gyel meg 2 giga rammal, de nekem ezzel a driverrel szinte röccenés nélkül fut 1024x768-ban HDR-rel
  • arpad vezer
    #22051
    OK. Mindjárt.
  • arpad vezer
    #22050
    Nekem nem a felbontás a lényeg, hanem a részletesség. Most hiába van 1024-en, amikor össz járom nagy pacát látok a fű helyén, azt kész.