41716
  • arpad vezer
    #22129
    Én csak egy dolgot tudok hozzá tenni:
    NAGYON vigyázz a szőnyeggel, ha földre gyűjtögetsz. Az Elven Long Swordomet leraktam egy szőnyegre, és még jó, hogy figyeltem, mert szépen lassan belesüllyedt... Ezek után nem találtam sehol, még az épület alsó szintjén sem...
    Tehát szőnyegre NE pakolj!
  • tibor16
    #22128
    Kezd az a fixa ideám lenni, hogy nem érdemes gyűjtögetni. Vagy ha igen, nem szabad ládában tartani, a földről vszínű nem tűnik el, - gondolom, mert akkor a játék sem tartja értéknek
  • tibor16
    #22127
    aham, én is azért csinálom most a főküldit, mert olvastam, hogy később már aránytalanul nehéz ellenfelek lesznek...
  • CS@
    #22126
    Ha már tegnap volt szó ilyen tárgy eltűnős dologról, akkor ismét szóba hoznám BEAST #10578 üzenetét (ide bököm, hogy ne kelljen visszakeresni) :

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    LOL ... betörtek a házamba ... megvettem mindent! 25ezer pénz a ház minden pluszt és luxust megvettem amit lehetett ... a "vitrinbe" bepakoltam egy halom drágakövet , kardokat meg páncélokat amiket nem volt szivem eladni ... elmentem hogy a Black Hand vezéreként , dolgozzak ... hazamentem aludni , se drágakövek , se kardok , se páncélok ... és nem bug , nem eltüntek , küldetést is kaptam , ki kell derítenem mi történt , az őrök azt mondták megtesznek mindent , heh ... a tolvaj céh nem lehetett , tag vagyok tehát tilos , a csövesek azt mondták hogy 2 csuklyás sötét alakot láttak a házam körül ... hmm ... megyek is vissza kiderítem mi történt , lesznek itt még levágott kézfejek.


    Régebben nekem is tűnt el cuccos az Anvili Manorból ráadásul nem ládába rakott dolgok, hanem dísznek kirakott értéktelen vázák meg ilyenek ami egyértelműen bug volt.
    Úgyhogy az érdekelne, hogy a fenti jelenséggel(a spoiler rész) más is találkozott, mert nem emlékszem rá, hogy bárki említett volna hasonlót? Ha igen, akkor ez több háznál is előfordulhat vagy konkrétan csak egynél? Ha csak egynél, akkor melyik az?
  • Sir Quno Jedi
    #22125
    Az a gond, hogy 35. szinten a legagyibb ellenfél felaprítja őket, mielőtt megnyomnám a balegérgombot. Ha meg nem, akkor mennek lávaúszótanfolyamra úszógumi nélkül.
  • Sir Quno Jedi
    #22124
    A nyaklánca(cuk) így is megvan.
  • koschwarz
    #22123
    olyanok mint a srek csizmáskandúrja?
  • tibor16
    #22122
    Tegnap csináltam meg a Cheydinhal-os kormányzó fiás küldetést. Vért izzadtam, mert ha megneszelték hogy van vhol vmi ami mozog, rögtön nekimentek. Kb 4 x töltöttem vissza, mert mindig elpatkoltak. Ha viszont túléli akkor azt a botot kapod mint ami alább van a képen. Nemtom szintfüggő-e? - de most 17 szinten a Damage Strenght 8 - Shock 50 -el, 5-ös súllyal és 6000 töltettel adja. Választhatsz kardot is, az absorb vagy drain tulajdonságú, 2 félével. A fiútól meg 1 nyakláncot kapsz, asszem 12 Speechraft-tal. Szóval ha végigkinlódod, szerintem megéri
  • Sir Quno Jedi
    #22121
    Van egy nagyon hasznos MOD (sőt már van belőle újabb), ami cicákat tesz a városokba! Sokat. Mászkálnak, miegymás random és éééédik!
  • Sir Quno Jedi
    #22120
    Amúgy vannak touch spellek, amivel pl. light aura-t tudsz rámondani a macira. Úgyis éppen téged gyepál, nem nehéz megtáccsolni!
  • Sir Quno Jedi
    #22119
    Ja, akkor meg fusson, de gyorsan!
  • Tutilevi
    #22118
    azért nem mindenki reflektál ám vissza mindent:)
    gondolni kell ám a gyengécskebbekre is...
  • ev1l FlOwEr
    #22117
    :DDD

    Viszont a láthatatlan varázsló megtalálásához nem árt, hisz csak beszélni kell vele....
  • Sir Quno Jedi
    #22116
    Minek. Kinyírják azok magukat rajtam.
  • bigapó
    #22115
    nemtom, nekem itt a Kvatch-i kapunál fordult elő olyan, hogy az egyik toronyban, mikor jött fel a lift, akkor valahogy "beleestem" az útba. mármint amin elvileg menni kell fölfelé, körben. én benne mentem felefelé:)) persze ki már nem tudtam jönni. maradt a load.
  • Tutilevi
    #22114
    na megvan a matek,holnap johat a töri aztán végre újra az addictin
    hogy ON is legyen,aki már bezárta kapukat,és daedric szettre vágyik,nyomuljon fighters guildben:blackwood company boss asszem ebben tolja
  • ev1l FlOwEr
    #22113
    Nem, én is találkoztam ezzel a questtel.
    Beszéltem a karám közepén álldogáló láthatatlan figurával, az beküldött a csehóba, ahol a láthatatlan fogadóstól megkapod a küldit.

    Detect life spell igen hasznos amikor pl. 2 láthatatlan medve gyepál egyszerre...
  • mzprox
    #22112
    A questet csak keresni kell, ott van az :)
  • bigapó
    #22111
    viszajönni vissza lehet, de már annyira a végén jártam (legalábbis látszatra, meg hát a végén kiderült, hogy igazam lett), hogy nem akartam fél órát gyaloglászni, megkeresni a visszavezető utat. inkább folytattam a gyilokot:)
  • Sir Quno Jedi
    #22110
    Attól még beleugrik a köcsög a lávába!!!
  • Kmarha
    #22109
    IC felett nem sokkal északnyugatra találtam egy kis falut. 3 házikó, egy kiugrón közvetlenül a víz fölött álltak. Csodás kép tárult ICre. Azonban nem sokáig mertem gyönyörködni. Észrevettem egy mozgó kapát. Odalopakodom, hát látom, egy látthatatlan paraszt turja a földet. Megszólítom azt morog valamit arról hogy nem tud vagy akar beszélni velem. Mondom odébb megyek hátha valami quest lesz. Erre megakadok valamibe. Hátra nézek, semmi, szabad az ut. Lenézek semmi. Hmm.. vagy mégis. Jobb alsó sarokban ott a Sheep szó. ÉS bazeg, tényleg, ott legeltek körülöttem a láthatatlan báránykák. Na a hátamon is felállt a ször. Végigfutottam a falut, benéztem gyorsan mindenhova, de questet csak nem akart adni. Így hát gyorsan leléptem ebből a szellemvárosból.

    Ugye ez nem bug vagy valami textura keveredés lesz? eddig mindenhol máshol a báránykák és emberek érintetlenek.
  • bigapó
    #22108
    én azt hittem, hogy ott neki "meg kell halnia" :))
  • haxoror
    #22107
    Én azért meg akarom majd csinálni, vmi chameleon, invisibility vagy shield on target spellben gondolkodom meg persze gyógyítás...
  • Sir Quno Jedi
    #22106
    Áh, hagyni kell a pinyóba, úgyis unszimpi a gyerek. A fiú gyűrűjét odaadja az apja, ha elvisszük neki a fia halálhírét (meg a gyűrűt magát) és bezárjuk a kaput. A gyűrű amúgy szart sem ér, de nem tud érdekelni mi járna a küldiért ha életben tudnám tartani a kis gempát!
  • haxoror
    #22105
    thx az oblivionosoktól már előre félek
  • Sir Quno Jedi
    #22104
    Van legalább négy, az biztos. A goblinos/két fiús káposzatföldes hentelős, az egyik argonian lányának kiszabadítása a szektás faluból, a sötét elf kormányzó kölyke és a tüske lovagja oblivionból és a végén Martin maga. De tuti van több is, most ennyi ugrik be.
  • Me0w
    #22103
    15 Daedric shrine van, ezekrol info itt.
  • haxoror
    #22102
    Azura
  • grebber
    #22101
    Én tudok zárattörni nálam mindig csak 1 lockpick van.
    Más szobor esetleg mert én csak eddig 2-nél voltam egyik egy tört adott ami a lényeket változtatja más lénnyé a másik pedig egy resist magica 25%-os vértet.
  • CUCLI
    #22100
    ték
  • CUCLI
    #22099
    eddig a noctural a legjobb szerintem a skeleton key miatt.
    (láma zártörőknek mászthev cucc)
  • grebber
    #22098
    Melyik Shrine ad valami normális hasznos cuccot?
  • haxoror
    #22097
    Hány ilyen küldetés van?
    Én csak a chorrolos két tesóval goblinkergetőst csináltam eddig de kínszenvedés volt életben tartani őket, nekem kellett mindig előrerohannom mivel a goblinok alapból a két hülyét támadták, próbálkoztam már minden szarral de rohatt nehéz :(
  • Sir Quno Jedi
    #22096
    Még szerencse, hogy kevés kísérgetős, bodyguard-os küldi van! Én a sma világban is úgy csinálom ezket, hogy két dungeonnal előremegyek takarítani, csakhogy vannak hülye NPC-k, akiknek nem lehet kaidni, hogy "Wait here!", vagy útközben triggerelt rajtaütések vannak, amik csak akkor élnek, ha ő is velünk van és máris adtunk egy pofont a lószarnak!
  • haxoror
    #22095
    Itt még nem tartok de mivan ha simán megtámadod őket aztán kimenekülsz obliból (miközben ők üldöznek) kint meg lenyugizod őket?
  • Kandurex
    #22094
    [pedig már neki készült]
  • Me0w
    #22093
    Oblivionon vannak olyan novenyek, melyek megtamadnak ha kozel ersz hozzajuk. A legtobb NPCt nem lehet rola lebeszelni, hogy ne tamadjak meg a korokat mikozben nem is tudjak sebezni oket. Olyan keruloutakat probaltam mar baz, hogy csak figyeltem hova erkezem, de a hulye NPC 2 kilometerrol is megrohamozta a korokat :(
  • CUCLI
    #22092
    Oo
    azthogy?
  • mzprox
    #22091
    Tegnap kipróbáltam a 150-+es destruction skill-t és semmi hatása nem volt 100 felett.. :(
  • haxoror
    #22090
    A tűzellenállás lávára nem vonatkozik, a vizenjárást majd lecsekkelem