41716
  • Lobsterman
    #22169
    Esélyed sincs ezzel a vidkártyával. Már azon csodálkozom hogy nem játszhatatlan ezekkel a beállításokkal.
  • csgj
    #22168
    vki, szeretném ha végre simán menne a gamma, és azért nem nézne ki ocsmányan, mert most helyenként belassul rendesen. ezért kérnék segítséget, hogy az alábbi gépen, hogy állítsam be a dolgokat! most úgy van, hogy 1024x768, large textúra (mediummal is ugyanúgy megy, smallal meg randa mint a ****), a csúszkák kábé 2 centire vannak felhúzva, antiali. nincs, window refl. nincs, árnyék nincs
    a gépem: intel celeron 2,8 Ghz, 1024 mb RAM, Saphire Radeon 9600 Atlantis 256 mb
  • Lobsterman
    #22167
    Egyefene. Legyen akkor bikafejűfickó :D
  • PiszkosFred
    #22166
    Bocikat ne keverjük bele, azok a taurenek. ;]
  • PiszkosFred
    #22165
    Igen, újratermelődik. Hogy milyen sűrűn, a fene tudja ;] Én már vártam előtte napokat, nem jött be. Aztán gyorsan mentem ide s oda, majd vissza hozzá, és megint volt nála 30. Hogy ez napok számától függne? Esetleg cellaváltástól? Passz.
  • Lobsterman
    #22164
    Vááááá! ne akard hogy én is kezdjem. nem lóvam, hanem lovam. vagy tudod mit? használd inkább a paci szót azt nem fogod tudni így gyalázni :D
    És a minotaurus is minotaurusz, vagy minotaur. Ehelyett a bociember szót javasolnám :D
  • CUCLI
    #22163
    nemm full-size a video beállításoknál hanem csak half-size. amúgy ez a 6perces videó 1,7giga lett. szal hely kell neki ígyis.
  • Lunki88
    #22162
    Fraps-el csináltad a videót? Ha igen akkor hogy csinálod hogy ilyen kicsi méretű legyen, mert amit én csinálok annál 2percnyi videó is kb. 600mb lesz?
  • CUCLI
    #22161
    dejó neki.
  • ChevyG #22160
    Chuck Norris kijáccotta az Obliviont!
  • ChevyG #22159
    köszi megvan!!!

    30 volt nála, lesz több is?
  • CUCLI
    #22158
    jah. valamelyik barlangban találtam. de volt ugyanilyen villám és frost kiadásban is
  • bigapó
    #22157
    na, neked speciel frankó kardod van. ja és mit lősz az íjjal, amitől tüzes lesz az ellen? enchantos nyíl vagy mi?
  • CUCLI
    #22156
    előző link rossz! xD itt a másik:

    klikk
  • CS@
    #22155
    Kipróbáltam már ezt is meg mindent, ami csak eszembe.
    A bMusicEnabled sajna minden zenét kikapcsol.
    Csináltam még vagy 5 karaktert, de mindegyiknél gázol így a zene.
    Azért köszi az 5leteket!
  • CUCLI
    #22154
    kicsit megint rosszalkodtam xDDDDD
    70megás hentmúvi
  • rage
    #22153
    Feltettem a szokásos helyre a cats_modot, meg az új 1.4-es Pet shopot is
    Amúgy jópofa, hogy utamon hóleopárd meg husky kísér, a városban macskák mászkálnak...Egyre jobban él az egész :)
  • bigapó
    #22152
    asszem csak iron. akkor ezért lehet.
  • haxoror
    #22151
    A fegyverek külseje az elhasználódástól nem változik, alapból így néz ki pár
  • Curesz
    #22150
    hát megkéne javítani:D
  • bigapó
    #22149
    az, hogy a kardom eléggé ramaty állapotban van amikor előveszem (tisztára olyan, mint a Hold felszíne), meg csirbe-csorba is, az azt jelenti, hogy meg kéne javít(tat)ni vagy azt, hogy nem a legnemesebb acélból van?
  • grebber
    #22148
    Fekete medve nem ellenfél azokat szeretem zuzni.


    Nemrég csináltam egy szobor adta küldit unikornis szarva kelett neki.
    Nem is volt messze mondom megülöm a fehér jószágot erre az vadul nekem esik ezzel nem is lett volna gond de itt volt a közelben 2 harcos minotaurus + 1 barnamedve na mondom itt nem kell harcolni sűrűn.Ekkor fordult meg a fejembe hogy a szobornál van 3-4 ember + a lóvam elkezdtem futni a szoborhoz mögöttem a flottával :D azt a szobornál megtörtént a nagy ütközet 3 ember egyből kinyuvadt a lóvam persze hősiesen küzdött és szerencsére feltámadt mindig :D a végén már csak én voltam a folyton összecsukló lóvam + 1 nyilas ellenünk meg a két minotaurus végül nagy nehézségek árán győztünk de a nyilas odaveszett.
  • haxoror
    #22147
    :DDD
  • Mike
    #22146
    nem kell négy napot várni, csak körbejárni
  • Mike
    #22145
    veszel boltban
    legtöbb helyen kapni

    ha jól emlékszem Anvilban a gyikcsajnál fix van, illetve pár városba benézel, simán meg tudod venni boltokban
  • arpad vezer
    #22144
    Megoldódott a medvebőr probléma!
    Marcet Districten, Thoronirnál lehet kapni 5 darab medvebőrt, és nem random, mert ha vársz 4 napot, akkor megint lesz nála 5 darab.
  • Mike
    #22143
    linket
  • Mike
    #22142
    fönt északon ahol a jeges fuvallatok is vannak, vagy két szikla, közöttük egy kis hézag, noha abba belecsúszol, akkor többé se előre se hátra, és hányszor belementem a kurva könnycseppeket keresve
  • Tutilevi
    #22141
    néha de nem túl sűrűn
    olyan 12. szint után mész az erdőben és még csak keresni sem kell őket olyan nagyon,jönnek maguktól
  • Mike
    #22140
    megnézem ezt is
  • Tutilevi
    #22139
    bár ez nem az
    mást meg nem találtam,pedig átnyálaztam szal passz
  • Mike
    #22138
    1. a kisérgetőst nem lehet megpróláni egy command humannal?
    2. 100% chameleonnal számít az, hogy páncélban csörtetek?
  • arpad vezer
    #22137
    Hi!

    Nem tudjátok honnan szerezzek 20 medvebőrt?
    A Destruction mesterképzéshez kéne... Nem lehet valami árusnál venni? Vagy valami hordóban találni?
    Köszi a segítséget!
  • Tutilevi
    #22136
    esetleg ez:bMusicEnabled=1?
  • Tutilevi
    #22135
    favágó megoldás:tedd vissza a battle musicot a helyére,töltsd be akrit,mentsd le ha bejön a zene,aztán ennél is tedd át máshova
    esetleg valahol az iniben biztos van valamilyen erre vonatkozó beállítás nem?
  • CS@
    #22134
    Találkoztam egy érdekes dologgal:
    Játszogatok már egy ideje és egy ideig idegesített a battle music –ra való átváltás, a Morroban ezt az FPS optimizer nevű progival ki lehetett kapcsolni. Próbaképp áthelyeztem a music könyvtárban található battle könyvtárat máshová, nagyon frankón működött a dolog nem váltott többet zenét amikor megtámadtak.
    De most kezdtem egy új karaktert és nála nem úgy műxik mint a réginél, amikor megtámadnak elhalkul a zene és kezdődik előröl. Ha visszatöltöm a régi karakteremet annál frankón most is jó.
    Nem tudja valaki mit kéne csinálnom, hogy most se váltson zenét támadáskor?
  • bigapó
    #22133
    előfordulhat olyan, hogy hiába van kimaxolva, az nem elég ahhoz, hogy megadjon valamilyen küldit? (mivel nem bízik benned eléggé)
  • arpad vezer
    #22132
    Igazad van, ez jó ötlet. Kipróbáltam, és 75-ös Disposition Maxed felirat után Charmot benyomva megemelte a hozzáállását, egy 5-10 ponttal.
  • tibor16
    #22131
    köszi, már figyelmeztettek a hétvégén, de nem árt az óvatosság... szvsz érdemes próbabaát venni, mert az nem a progi sajátja, vszínű (logikusan) azt nem tünteti el. Én bírom a zárnyitogatást, van amikor ölég sokat szüttyögök vele... de kifejezetten élvezem. A beszéd minijáték sem rossz (nekem). Itt érdekesség, hogy amikor a 100-ast elérem, még akkor is nyomok rá egy vazsit, mert szokott állítani magától a játék a haggle-én 1-2 fokot, lehet nincs jelentősége, de nekem sikerélmény...
  • arpad vezer
    #22130
    Na amúgy végre megszereztem a Skeleton Keyt. Fölnyomta a Securitz Skillemet 16-ról 56-ra, és a Very Hardos vitrineket elsőre sikerül így kinyitnom. Nagyon jó!