41716
  • Mike
    #22343
    én úgy akarom majd megvenni, hogy pár program is legyen a csomagban, többek között a killzone2

    persze lehet, hogy akkor és ott, majd sajnálni fogom rá a pénzt, és inkább elmegyek pl. Londonba
  • Hoz_Hun
    #22342
    Azt hallotam átszámítva 130 körül lesz. Bene a Br-el.
    Most belegondolva egy igazán izmos videókártya ennyi. Tuti megéri.
  • Mike
    #22341
    PS3-mat én is szándékozom venni
    jó lesz az a pc mellett
  • Mike
    #22340
    Umbra nálatok mit csinált? nálam semmit. csak álldigált, meg azt mondja, menjek innen amig lehet, nem volt szivem megölni, de aztán a kapzsiság felülkerekedett
  • Hoz_Hun
    #22339
    Nem értek hozzá. Tényleg van hogy akad konzolon? Mijen má' az!
  • Mike
    #22338
    nekem a 84.21-essel volt nagyon kiábrándító, ahogy az orrom előtt kinőtt a fű, az új driverrel ezt eddig nem vettem észre
    mondjuk a tereptárgyak a semmiből jelennek meg még most is (egy-egy rom pl.)
  • Mike
    #22337
    most nem azért, de itt is csak pályák vannak
    A Farcryban is bárhová mehettél

    de nem vagyok türelmetlen, fogják még ezt pofozgatni, ha meg nem az sem baj :)
    nekem így is megfelel
  • koschwarz
    #22336
    tényleg nem kötekedni akarok, de a konzolra írt játéknál is vannak akadások és egyebek, bár olyan nincs hogy egy új játék miatt fejleszteni kell, az tuti...
  • Hoz_Hun
    #22335
    Asszem jövőre veszek egy PS3-at. Belépek egy kicsit a konzoltáborba, megnézem mi van annak házatáján.
    Az biztos, hogy ha konzolra veszel meg egy progit akkor az tuti csúcsul fog futni akadás nélkül. Nem kell tökölni az állítgatással és fejlesztgetned sem kell, hanem pár évig jó lesz (ha az épp megjelenő csúcsra ruházol be). Na kiváncsi leszek majd. Biztos kényelmes lesz. Azért a PC-t is fejlesztem mert én úgy gondolom ez a két dolog különböző és sok tekintetben összehasonlítható, de alapvetően értelmetlen az összevetés.

    Tényleg, az Obliviont kiadták az újgenerációs Xbox-ra?
  • koschwarz
    #22334
    az nem rossz ahhoz képest, hogy a procink között nincs jelentős különbség, viszont fél gigával több ramod van(gondolom a videokártya ugyanaz)

    ja, nálam a fű teljesen ki van kapcsolva, mert inkább illúzióromboló számomra ez az "ahová lépek fű terem", mint hogy egyáltalán nincs. maxra meg úgyse tudom tenni.

  • CS@
    #22333
    A GTASA amellett a látvány mellett, amit nyújt nem is csoda, ha jól fut egy GF4en, igazából az lenne a csoda ha nem jól futna. A FarCry már más tészta, mert fantasztikus látvány mellett az én akkori ócska 5600XT-men is nagyon frankón ment, igaz, hogy ott nem kell nagy területet mozgatni, mert „csak” pályák vannak.
  • Hmuda
    #22332
    Na most egy hétig nyugtotok lesz. Bocsi, hogy csak most reagáltam, de az a dolog ami néha itt van nagyon nem fekszik nekem és inkább hagyom gyűlni az új üzeneteket, de sosincs erőm végigolvasni (mikor a legevidensebb marhaságokra is ötvenszer rákérdez valaki (amik 90%-ra a válasz ott van a FAQ-ban vagy a HQ-n), hát attól én besokallok).
  • arpad vezer
    #22331
    Köszi szépen!
    Látom van itt még olyan is, aki a nem a "gépével" foglalkozik...
  • Mike
    #22330
    elfogadom, hogy nem találtad ki, az amcsik meg télleg hülyék
  • Me0w
    #22329
    Virtualdub, vagy ha az bonyolult, akkor akar hasznalhatod a windozba alap moviemakert, de az csak wmv-t tud csinalni.
  • Mike
    #22328
    mit akarsz, az még egész kicsi :)
    számoltasd át divx-be virtauldubbal
  • Mike
    #22327
    Punker majd elküld pihenni, ne aggódj
  • Lunki88
    #22326
    Rendben, esetleg tudsz mondani valami jó konvertáló progit?
  • PiszkosFred
    #22325
    Nem én találtam ki, mielőtt ez lenne a konklúzió. Majd megkeresem este azt a nyilatkozatot, amelyben ezt ecsetelték a Beth részéről. Már nem tudom hogy Oblivion vagy Morrowind kapcsán, de volt egy ilyen kérdés, akkor elmondták a miérteket. Én is sajnálom, mert reálisabb lenne a gyerekekkel teli városi élet, de mivel nem én fejlesztem, sőt, a világon semmi közöm az egészhez, én is csak annyit tudok mint amennyit mondanak, és csak annyit érzékelek ebből, amennyit engednek a játékban... ;]
  • Me0w
    #22324
    Most ne akard, hogy idelinkeljem a pure avi formatum felepiteset :) Kodold ad divxbe vagy xvidbe vagy wmv-be, es akkor elfogadhato lesz a merete.
  • Mike
    #22323
    athlon 64 +3000, 6600gt, 1,5 giga ram a fő paraméterei a gépemnek, oprendszer elég jól karbantartva, 84.43-as beta driver

    800*600, nulla árnyék, actors fade 25%, trees fade 0%, objects és items fade 50%, water details normal és ami a vízzel kapcsolatos be van kapcsolva, distant trees-buildings-land bekapcsolva, látótáv maxon, bloom, specular 50%.


    nekem 3200+ van , és 2 giga ram
    és 1024x768-ban HDR-rel full árnyékkal, high water és fut nomrálisan
  • SaGa Jr
    #22322
    Hali!

    Jól értelmezed a varázslatot. a 22 ft az a terület méretét adja meg, ahol a varázslat érvényesül. Ennek középpontjában lesz az akit/amit eltaláltál.
    A shock damage 7 pts for 2 secs az annyit jelent, hogy 2 másodpercig hat a varázslat, másodpercenként 7 pontnyi villám sebzést okozva a delikvenseknek, akik a varázslat hatása alá kerültek.

    A dispel potion a káros, hosszan tartó varázslat effektetket szedheti le. Például ha rád dob valaki egy drain varázslatot, ami eltartana vag 1 percig, akkor ha megiszod a kellően erős dispel lötyit, az leszedi rólad ezt a kellemetlen hatást. Betegségek leszedésére nem jó. Ugyanígy a damage hatásokat sem negálja, csak a drain hatások, a silence ellen jó.

    A rally varázslat elméletileg arra lenne jó, hogy ha valaki menekül a csatából, akkor rá varázsolva nem fog elfutni. Gyakorlatilag a félelem alapú (menekülésre késztető) varázslatok ellenpárja.
  • Lunki88
    #22321
    Tudom nem ide tartozik de valaki mesélje már el nekem miért van az hogy ha a játékról csinálok egy 2perces videót Fraps-el (Half-size,15fps), még akkor is 210mb méretű videót kapok?
  • Mike
    #22320
    akkor a Fable-t tökös gyerekek írták
  • Me0w
    #22319
    Na jah, nfs:mw-t meg mindig nem tudom felrakni fullba mert meghuzza neha :))
  • ChevyG work
    #22318
    nem tudom mit sirtok, nekem sincs csúcs kategórias gépem (monjuk annál jobb mint ami az aláírásomba található). a játéknak nincs kis gépigénye, de cserébe, ugy gondolom ad valamit, nem? nem ugy mint az enefesukettö...

    nem jáccotam a morrowindel de ugy gondolom, hogy akkor az se ment fullba egy 2-3éves konfigon
  • PiszkosFred
    #22317
    Oké, biztos, GTASA-t nem ismerem, FC-t láttam, azt végig is játszottam. De ez Oblivion, Bethesda sosem volt híres az optimalizációról :D Lásd Morrowind, ha valaminek szar volt a memóriakezelése, akkor annak. És kellett 2-3 év, hogy mindenki jól tudjon játszani vele. Ez ellen nem lehet mit tenni sajnos, ez a Beth féle fejlesztés..
  • Voltan
    #22316
    Igen, van benne valami. Most, hogy belegondolok, a GTAk-ban se hemzsegtek a gyerekek.
  • PiszkosFred
    #22315
    Jó, picit sarkított a dolog, de a lényeg ugyanaz. Én nem vagyok a pénz ellensége, sőt.., de kábé ez a helyzet. Én elvagyok a konfigommal, pár évente lecserélem és kész. A kalandjátékok és szerepjátékok futnak simán, a mmo-k is, és az Oblivion is eldöcög úgy, hogy nekem jó legyen. Más játék meg nem érdekel, sem időm, sem kedvem. Inkább törlesztem a lakást abból a pénzből, amit 2-3 havonta tudnék költeni a gépre, csak hogy toppon legyen. ;]
  • ChevyG work
    #22314
    szerintem az obijé se rossz
  • ChevyG work
    #22313
    ebböl csúnya bann lessz...
    szerintem az itt lévő forumozók közül senki se tehet arrol, hogy nem ideális gépet raktak össze neked

    porold le a "hozzáértőkön"!
  • ChevyG work
    #22311
    a játék hardever igényéröl van szó, szerintem SZOROSAN a játékhoz kapcsolodik, tehát ITT a helye a topikba!!

    az egy más kérdés hogy mért nem foglalkozik senki a Te kérdéseddel
  • Mike
    #22310
    érdekes, hogy a GTA SA-t meg bírták irni úgy is, hogy egy Gef4-esen jól futott
    a FarCry hány éves, és akkori gépemen is jól futott, és a mostani gépemen is be tudom úgy állítani, hogy szaggasson
    skálázhatóság
  • Mike
    #22304
    a fos kisfelbontású textúrákról már nem is szólva
  • Me0w
    #22302
    Engem mar nem izgat fel semmi, csak egy melytorkos sz@pas :D Egyebkent meg szerencsetlen vas fileserver, nem jatekgep ;) De azert 800x600-ban elfutogatna rajta :)
  • Mike
    #22301
    mitől jó z az engine, ahol nem számít a látótávolság, nem számít a lülönböző fade csúszkák állítása?
    tudod mi a jó engine? a far cry-é pl.
  • Me0w
    #22300
    Es ebben mi volt az akcio? :D Jahogy nekik akcios, mert ilyen kurva dragan ilyen gepet venni eleg huzos, hacsak nem volt benne egy 70 rongyos monitor is...
  • stern
    #22299
    Azért 400e nem kell... Elég n120-150e monitor nélkül... Bár az is sok Pl 3,2 AMD 7600Gt-n 1,5g -vel nekem tök jól megy, 1280*1024en, csak a derékig érő fű lassít egy kicsit... de azt kikapcsolom tökéletes, és még látok is...
  • Mike
    #22298
    ne legyünk már ennyire maximalisták/bolondok/a pénzünk ellenségei
  • Me0w
    #22294
    Heh, itt all mellettem a jovobeli fileserver, csak egy 6600gt kene bele es lehetne munkabol oblivionozni :P (3.0 HT p4 + 2g ddr400 :)) Most a labamat pihentetem rajta mert az alaplap sata vezerloje elbambult es a 4x250 gb vinyot nincs aki iranyitsa benne :) Holnap kereshetek valami oskori i865-os csipkeszletes alaplapot hozza :)