41716
  • tibor16
    #23024
    10 szobrocskaaaa??? azmegmijjaszösz - én még nem futottam bele vgy mi a játékbéli neve?
  • mzprox
    #23023
    90 játékóra, 20. szint (mindig 5 5 5 szorzó :-) )
    az 50 szép kerek szám és kb az egész térképet átkutattam keresztűl kasul. (meglett végre az a 10 szobrocska is)
  • koschwarz
    #23022
    ez a tolvajos sztori nagyon jó
  • WNW
    #23021
    Vicces dolgok vannak.. Vegigcsinaltam a Harcos, es a Magus ceh kuldeteseit, igyhat mindkettoben
    en vagyok a fonok.. Ezekutan elkezdtem magam atkepezni tolvajnak.. Az egyik kuldetes az volt,
    hogy el kell lopni a Fomagus haloszobajabol egy varazsbotot, meg azt is a lelkemre kotottek, hogy
    mikor erdemes menni, mert akkor a fomagus alszik... Aha, igyhat fenyes nappal felsetaltam a sajat
    tornyomba, felmarkoltam a botot, es mind aki hejj de nagy kuldetest hajtott vegre, visszakocogtam
    a tolvajokhoz, akik ettol teljessen elajultak..;)))
    Lovak.. Elmeletileg ha jol vettem eszre, az eppen aktualis lovak a gyorsutazaskor megjelennek a
    celpontnal, barhol is hagytuk oket.. Ha lovat cserelunk/veszunk, akkor a lecserelt lo visszamegy
    oda, ahol szereztuk/vettuk.. Vagyis a papoktol kapott lo az apatsagba, a vett lovak meg oda, ahol
    vettuk oket, de mindegyik a birtokunkban marad, szoval nem kell oket ujbol megvenni..
    Ariana Trudeaux MOD... No, a kis holgy az elejen boszen harcolt velem, viszont ahogy egyre
    magasabb szintuek lettunk, egyre gyavabb lett.. Jelenleg ott tartunk, hogy mar egy patkanytol is
    panikrohamot kap, sokszor emiatt meg beszelni se lehet vele (Tud valaki valami megoldast ennek elkerulesere..?!).. Jelenleg haza is kuldtem orizni a csaladi tuzhelyet a hazunkba.. Viszont ha eppen
    velunk van, szinte szabadon tulterhelheto, elvisz tobb 1000 egysegnyi sulyt is.. Ugyanez vonatkozik
    a Companion Share and Recruit MOD-al behalozott karakterekre is, viszont Ok nem panikolnak be,
    igaz Arianaval szemben van egy nagy hatranyuk, siman meghalnak....
  • tibor16
    #23020
    Ezexerint több általad nem lelhető fel? ennyi lenne? én mindig úgy gondoltam, bezárok egyet és rögtön a helyébe nyílik 1 másik a térkép túlfelén. Amúgy ezt hány játékórában van? és hanyas szintre kerültél? Nekem eddig 184 tiszta játékórám van és 19-es szinten vagyok - úgymondanám, hogy a kihasználható játékidő/fejlődés/questek stb-nek még a felénél sem tarthatok...
  • PiszkosFred
    #23019
    Erről volt egy kimerítő érvelés és találgatás kb egy hete, érdemes picit visszanézni a fórumot, hasznos infók voltak. Talán egy hét, de lehet nincs annyi, nem emléxem már pontosan.
  • mzprox
    #23018
    Nekem az a jutalom, ha a statisztikák között a completed questek száma nő egyel :) (gonosz célú küldetést nem válalok el) (72. nap 93 completed, 22 megkezdett quest)
  • mzprox
    #23017
    Ja és egy kérdés: Meg tudja valaki erősíteni, hogy az elementál shieldek (fire-shock-cold) rendes armornak is számítanak? Vagy csak az adott elementális sebzés ellen védenek?
  • mzprox
    #23016
    Ma reggel, a játékban a 72. napon lezártam az 50. kaput. :)
    Talált valaki többet?

  • koschwarz
    #23015
    én ezért nem is sietek végrehajtani a főküldetéseket.
  • koschwarz
    #23014
    kösz cimbi, komolyan, most fogtam fel mi ez az egész karakterfejlesztéses dolog. ha erre így kifejezetten nem is fogok figyelni, de legalább már értem, hogy mi miért történik. kösz!!!!!!!!!!! és mindenkinek, aki segített!
  • tibor16
    #23013
    Furcsát fogok mondani, azon gondolkozom, hogy visszatöltök az utólsó fejezet előttre - ugyanis olyan érzésem van, hogy befejeztem a játékot. Valahogy elveszett a cél. Iggen, útálom a kapukat, de - bevallom, hiányoznak. Így a címek megszerzése, amolyan öncélú dolognak tűnik, és legalább is most, nemnagyon van kedvem hozzá. Hüllllyeség? Lehet... - volt ezzel így vki? Még azt is sajnálom, hogy tudom a végét...
  • tibor16
    #23012
    nna megcsináltam a főküldit, yóoo volt. Időnként ugyan diavetítés volt az utólsó rész a sok ellenség miatt. Amit nehezményezek, hogy mire kijöttem mindent eltakarítottak, - és a hadizsákmány - he? azzal mivan? - hee? aaafrancba....
  • kisfigi
    #23011
    ÉN vagyok az első aki ma ír!
  • FlatlineHun
    #23010
    Update a crafting modról
  • kisfigi
    #23009
    Végülis a játékok(nem csak ez az egy hanem mind) nem is arról szólnak hogy továbbjutsz-e vagy sem vagy mint itt hogy mit kapsz érte...
    Szerintem (és ez régen így is volt) egy játék csak arra szolgál hogy szórakoztasson és lekössön ha mondjuk unatkoznál.
  • AnonymouS
    #23008
    1. ezeknek a küldetéseknek a jutalma a szintedhez viszonyítva változik, szóval lehet hogy később kaptál volna egy brutális spellt vagy varázstekercset.
    2. ne úgy játsz, hogy csak a jutalmat meg a fejlődést hajkurászod, ez a játék nem erről szól
  • AC2
    #23007
    Most kivételesen nem kérdést akarok feltenni, hanem tanácsot adni. Megcsináltam a Fingers of Mountain nevű küldetés 2. részét és csak egy harmatgyenge shock spell-t kaptam a végén. A másik amikor egy faszit ki kell hozni a rémálmából, a jutalom pár varázstekercs. Szal sztem nem nagyon érik meg ezek a küldetések h időt pazaroljunk rájuk, max szórakoztat(hat)nak.
  • AnonymouS
    #23006
    hát azért ez erős túlzás, ennyi biztos nem lehet... én 200 körülire gondolok, de persze a játék még akkor sem áll meg, ha megcsináltad a questeket
  • kisfigi
    #23005
    Végül is ha azt nézzük a 200 is sok...
  • Ron Ragm
    #23004
    Szerintem a 200-at sem éri el.
  • kisfigi
    #23003
    Egyáltalán nem tudni szerintem...
    De azért jó lenne ha megszámlálnánk mert én kíváncsi lennék rá!
    Van egy millió?
  • csgj
    #23002
    bfheee...sok..
  • ati2002
    #23001
    Kb hány quest van összesen?
  • csgj
    #23000
    én nemtok róla...
  • Crazy Mate
    #22999
    Van már hozzá farkasember mod?
  • arpad vezer
    #22998
    A fekete csuhás varázsló a 70-es shocktól nekem kifekszik. Ja és nem mondtam, hogy Spider Daedrat is tudok már idézni
  • tibor16
    #22997
    yaa és még nagyon spéci az oblivion fekete csuhás varázslói ellen a silence + schock (+ soultrap ha van black soulgam) kardba. kénytelen kardot rántani, mer lebénítod a varázslását, ott meg nem igazán yóo, úgy elég könnyen el lehet vele bánni. persze lopakodásból hátbavágod, legtöbbször meg is fexik a 6 x-os attack miatt.
  • tibor16
    #22996
    Próbálj inkább paralyzálni.. piszok yóoo látvány, ahogy pl a dremora eldől mint a zsák, eés úgy marad - nekem 7 másodpercig, addig karikába lehet hajtogatni.. Az IC-ben az Universytiben lehet venni... Egyedűl a pókasszony fog megcsólkolni, nálam legalábbis arra a dögre majd minden hatástalan...
  • arpad vezer
    #22995
    Szívesen! Én most szerzem meg a 3. darabot.
  • HunnernesKonge
    #22994
    Hát szerintem országos, de nem vagyok benne biztos.
    [fingja sincs]
  • tibor16
    #22993
    sztem az enyém, mer a jel szabadra van állítva... Tény, hogy Bruma ostrománál elesett Jauffry és Baurus is. Mellesleg megvan a 110 Chameleon, - asszem Te írtad, hogy sigilből akarod összehozni - nos én megcsináltam. Ruhába van téve 3 db 30%-os + 1 gyűrű encsant 20%-os. Tényleg nem vesznek észre, csak némelyik egyed lát, de a többség nem. Lopni is jobban lehet, főleg kulcsokat és pénzt próbálok. De így is jobb menteni előtte mert könnyen lesz belőle kóter. Most megyek Martinnal a szigetre az amulettért, csak meg akartam csinálni ezt a Chaméleon dolgot mielőtt bezárnak a kapuk. Köszi az ötletet... :)))
  • arpad vezer
    #22992
    Győri Tescoban megkérdeztem, és azt mondták, hogy még nem jött Oblivion. A Tesconak nem országos a terméklistája?
  • arpad vezer
    #22991
    Bocsi az utolsó mondatért, csak befagyott a G15 billentyűzet szoftvere:

    ågy már elég könnyü legyőzni...
  • arpad vezer
    #22990
    Amúgy végre sikerült szereznem spellt, amivel Dadrothot idézek. Nagyon jó! Most kb. ez a legerősebb ellenségem, és szépen benyomok ellene mégegyet. Miközben harcolnak belenyomok egy Weakness shockot és egy 70 es Shock Damaget. ågz m'r el;g könnyü legyőzni...
  • Lysandus
    #22989
    lol. Én pont a fórumon uralkodó lómizéria miatt döntöttem úgy, hogy inkább gyalogolok. Amikor felajánlották, akkor is inkább elutasítottam. Kell a fenének, ha ennyi gond van vele! :-)))
  • HunnernesKonge
    #22988
    Örülök hogy végre hozzájutottál
    u.i:Én mondtam
  • arpad vezer
    #22987
    Nem biztos, hogy az pont a Te lovad, mert nálam az enyémen kívül még egy ló van abban az istállóban. Ugye Jaufre és Martin is az apátság lovaival jöttek...
  • arpad vezer
    #22986
    Telepítési könyvtár\Data\Music\

    - itt van a zene MP3-ban
  • tibor16
    #22985
    eeeezt neem hiszeem eeel!!!!!! - megvan a lovam! A 12. szinten elveszet (kb de lehet h előbb) most meg a 19. szintnél, bent áldogál a Could Temple v mi az ördög istállójában - egyszerűen bexarok, hogy én ezt mit kerestem... épp most akartam venni 1 másikat, erre betette a program. Ez még a Pryori apátság lova, összeugrott 1 farkassal és lelépett amikor már nem bírta a gyűrődést.. oszt yóol elveszett...