41716
  • PiszkosFred
    #23306
    Hát memóriából minimum kellene a duplája 1gb, de a 2gb is erősen ajánlott, a reccenéstelen futáshoz. Mindez egy gyors rendszervinyóval a swap miatt. Vkártyát passzolom, abból szerintem a csúcskategória kellene, 7800+, de ehhez nem értek, 6600gtvel is elvagyok ;]
  • grebber
    #23305
    Bentvagyok a palotában azzal semmi gond mert az ott lévő örök rám se bagoznak.
    Ugye ott az a nagy kör alaku terem kinti folyosot követve egy ajtóhoz érek előtte egy őr lesem szarja hogy ottvagyok.Szépen csendben kinyitom az ajtót de lebukok azért mert az ajtó mögött kurva őr áll :(
  • Balthazar
    #23304
    off topic: milyen videókártya kéne, hogy az oblivion max grafikán menjen és mennyit kóstál egy ilyen jószág? vagy mit kéne fejlesztenem a gépemen, hogy szaggatás nélkül menjen? a gépem adatai: proci: amd 3200+ athlon 64; 512DDR ram; 256Mb geeforce fx5700. ha valaki tud ajánlani egy jobb videókártyát az szóljon!
  • PiszkosFred
    #23303
    Hát a TES játékok nagy része pont azért köti le a népeket 3-4 évig, mert a modok újabb és újabb élményeket biztosítanak. Érdemes őket kipróbálni. Természetesen először érdemes alapjátékban elmélyedni, és azt kiismerni, aztán el tudod döteni, hogy az adott változtatás kell e neked, avagy sem.
  • PiszkosFred
    #23302
    Pár haj alakzat lett fixálva, és az mystic elfek statjai változtak
  • Sir Quno Jedi
    #23301
    Akkor rakdd fel az előzőt, az stabil és gyönyörű, ez még nincs teljesen letesztelve (bár nem hinném, hogy gondok lennének vele)
  • kerek1224
    #23300
    Skacok, jó ez a Natural Environment dolog? Nem bugzik? Én vhogy mindig kerültem egy játék moddolását, inkább az eredeti dologra vagyok kiváncsi, de most ezen filózom
  • CS@
    #23299
    Viszont ha ez a varázslat azt tudja, mint amit a neve mutat, tehát véd a normál fegyverek sebzése ellen, akkor nem is kár érte. Mert LVL20 környékétől teljesen értelmetlenné válik, mivel innen rohamosan csökken a normal fegyverrel támadók száma, akik meg mégis ezzel jönnek azoknak meg már úgyis mindegy(kivéve goblinok).
  • Sir Quno Jedi
    #23298
    Intelligenciát, a willpower a manaregenrációhoz kell, többek közt.
  • CS@
    #23297
    Az intelligencia határozza meg, ha a stat képernyőn az adott stat felé viszed a kurzort akkor, elmondja mire milyen hatással van.
  • rage at work
    #23296
    Mi változott a Ren packban 1.0 óta ?
  • bigapó
    #23295
    ahhoz, hogy több legyen a manapontom, mit is kell fejlesztenem? a willpower-t?
  • SaGa Jr
    #23294
    Sajna ez a varázslat nincs a tanulhatóak között. Ezt csak lootként lehet megszerezni, másként nem megy. Készíteni nem lehet ilyen tárgyat.
  • PiszkosFred
    #23293
    Kijött a Natural Environment 2 ;] Még több és változatosabb időjárás, évszakok, finomabban beállított fényviszonyok, stbstb.

    Képek és letöltés link

    És a Ren Mystic elf + beauty pack is frissült tegnap óta, 1.0ról 1.1re

    innen leszedhető a friss verzió
  • tibor16
    #23292
    találtam olyan könnyűpáncélnak számító bőrzekét, ami resist normal weapon tulajdonsággal rendelkezik. - Van ilyen varázslat is? - mert ilyent is most láttam először. És ha van, akkor ruhára téve jobb lehet bármely páncélnál mert nem kell javítani.
  • SaGa Jr
    #23291
    Nem
  • stern
    #23290
    Lehet olyan enchantolt páncélt csinálni, ami nem rongálódik, mert már unom öltöztetni Arianámat...?
  • tibor16
    #23289
    Köszönöm a válaszokat - már azthittem valamit nem csináltam meg. Addig lenyomok 1-2 kaput :).
    Tényleg, ha már itt tartok, kincstári attronach - breton - cstamágus vagyok. Sztem nekem az absorpciós tulajdonságok miatt nem a shield enchant hanem a további absorptions enchant a nyerő??? - ez kérdés akar lenni. Nem raktam még semmit az Umbra páncélba (bár az is eleve páncél - tehát nemtom egyáltalán yóo-e?) Az Armorer meg a nehézpáncél fejlesztése miatt, (mivel eddig csak enchantolt ruhát hordtam, ezek a skillek nem nőttek) - most azt hordom.
  • FlatlineHun
    #23288
    Viszont ezekkel teleportálni is lehet :)
    A három típus egy-egy (állandó) mark/recall lehetőséget ad. Persze a tárgyakat magadnak kell előállítanod, miután "bányásztál" (de szarul néz ki ez a szó) megfelelő alapanyagot, és felfejlesztetted a képzettségedet.
  • SaGa Jr
    #23287
    3-4 nap múlva gyere vissza. Addigra megtanácskozzák a továbbiakat.
  • SaGa Jr
    #23286
    Az első feladat lenne ugye, hogy a spéci homokórát aktiválod, a palotában. Itt nem értem hogyan tudsz lebukni. Meglapulsz az árnyékban, vársz míg elmegy az őrjárat, rátapadsz a lefelé vezető ajtóra, kinyitod és osonsz tovább. Elkerülgeted az őrjáratokat (addig mozdulatlanul lapítasz egy árnyékos helyen). Majd óvatosan átmész a szükséges cucchoz és aktiválod. Majd utána kell kimenni a palotából és csatornákon át bemenni az elzárt részekre.

    Nehéz a feladat, de közel sem lehetetlen. Én no magic szinten is megcsináltam. Igaz Master is volt a khajiitom lopakodása. Valami hihetetlen hangulatos kis küldetés.
  • mzprox
    #23285
    ... a következő küldetésig.
  • mzprox
    #23284
    azt hiszem ez az a rész, hogy várnod kell pár napot.
  • tibor16
    #23283
    hi, a máguscéhbeli feladatok közben sikerült elakadnom, megköszönném ha segítene vki... Megcsináltam a skingrádi vámpíros küldetést (legalábbis remélem, hogy annak ott van vége amikor a huntereket is ..... és a gróf utánna visszaküld az Universytire). Az ujabb küldetés viszont Polustól nem esik be, ebből gondolom, hogy vagy kihagytam vmit, vagy nem yóo helyen keresem. Pletykáznak ugyan a nekromantákról a guildekben de ezenkívűl semmi konkrét. Most vagy nem csináltam kerekre az előző küldit (pl nem hoztam el vmit) vagy máshol kell az új mágusos feladatot keresni? - segítene vki?
  • koschwarz
    #23282
    ja találtam ilyet, de az fehér volt, nehéz, és értékes. eladtam
  • Kmarha
    #23281
    egész pofásak, de ha csak sima színezés és ezek a foltok nem mozognak rajta/benne, akkor inkább maradok az átláccó üvegnél.
  • Kmarha
    #23280
    te ezzel a játékkal játszol? :D még így átszínezve se lehet mással öszetéveszteni a kristálygömböket :) vagy üveggömb.. lényegtelen, az alkimisták polcain vannak főleg. :)
  • koschwarz
    #23279
    wow, ezek mik?
  • FlatlineHun
    #23278
    Hmm, szerintem egész tűrhetőek lettek... szerintetek?

  • PiszkosFred
    #23277
    Igen, pontosan ;] Se a konzolt nem szabad bezárni, sem a done-ra kattintani, csak egy save, és utána gyors load, és kész is, minden megy tovább, csak a fodrász dolgozott.
  • PiszkosFred
    #23276
    Hát innen már csak idő és türelem kérdése, hogy a hajakat NPCk is megkapják. Morrowindben is előbb voltak karakterre modok, aztán jöttek a teljes cserék, benne NPCk arcai és hajai is. Arcok most nem lesznek, de a hajaknál szerintem 1-2 hét, és talán lesz egy mod, amely ezeket a modelleket szétteríti Tamrielen ;]
  • rage
    #23275
    Miután elkészült a karakter beállítgatása, ne zárjátok be a DONE gombbal az ablakot, hanem ott egy save game, majd ezt kell visszatölteni, s akkor nem cseszi el a karakter skilljeit.
  • rage
    #23274
    Ezek a hajak csak az én saját karakteremen használhatóak?
    Vagyis, a városban nem fognak ilyen szép hosszú hajú nénik futkosni ?
    :-)

    Az enyémnek szép hosszú fekete haja van most már, más kérdés, hogy
    a sisak alatt nem nagyon látszik :)
  • PiszkosFred
    #23273
    Ha óvatosan csinálod nem. Esetleg a complexion csúszka változhat picit, ne kérdezd miért, de szokott néha ;] (asszem az age sem mindig ott áll, ahol kreálásnál). De ezek visszaállíthatóak, vagyis lényegében nem tolja el a karaktedet, ha csak "sminkelsz", és nem váltasz fajt vagy nemet.
  • Afe
    #23272
    oke tárgytalan :)
  • Afe
    #23271
    "Használathoz vagy új karaktert kezdünk, vagy a "showracemenu"-vel aktiváljuk."

    ez a showracemenu eltol vmit a karakteremnél??
  • rage
    #23270
    Ren
  • PiszkosFred
    #23269
    Minden tiszteletem ellenére, de nem állnál le ezzel a "fórumot teleszpemmelem szép nagy képekkel" marhasággal? Én elhiszem hogy rácsodálkoztál a játékra, de akkor linkeket adj, és lehetőleg egy kommentben, ne egyesével. Főleg ne 1024nél nagyobb képeket. Picit ésszel, légy oly' kedves.
  • Mr. Perfect
    #23268
    ITTvan a Ren féle haj mod release fóruma. Van alternatív download link is...
  • pirosBoci
    #23267
    http://www.insimilion.pl/grafika/oblivion/screeny/oblivion_scr_001.jpg
    http://100po100.ru/images/oblivion02.jpg