41716
  • MrAndree
    #23346
    Ez a kérdés azért különösen vicces mert magát a játékot /crack-el együtt/ rövidebb időbe telt volna megtalálni mint ezt a hozzászolást bepötyögni.
  • tibor16
    #23345
    ez 1 hosszú történet, mert sztem annyi ismeretlenes ahány féle alkotórésze van...
  • pirosBoci
    #23344
    hogyan kell a növényeket meg a többi dolgokat összekevrni? köszi
  • grebber
    #23343
    Valaki leirná mennyi pénzért lehet Enchantolni tárgyakat?
  • PiszkosFred
    #23342
    pech
  • Trinityy
    #23341
    sziasztok!segítsetek légyszi!honnan tudom leszedni a no cd cracket az oblivionhoz?és honnan lehet letölteni a játékot?tudom ez nagyon gáz de sajnos nem tok mit tenni ,kivéve ha letöltöm a cracket a cd nélküli játékhoz:(
  • SaGa Jr
    #23340
    Burden, Feather, Shield, Frost Shield, Fire Shield, Lightning shield, Open, water breathing, water walking
  • bigapó
    #23339
    igen, nem volt teljesen érthető ahogy leírtam, sorry. úgy értettem, ahogy az elején leírtad. tehát Alteration varázslatokat kell használni, hogy nőjjön. összekombináltam az alchemy és az Alteration skill-eket:)) csak kicsit néztem el...

    tudnátok pár alteration varázslatot felsorolni? nem otthon vagyok, ezért nemtom megnézni (meg akkor nem tudnék netezni:))
  • tibor16
    #23338
    ha alchemizálsz akkor az alchemia szinted nő, ha varázslatokat használsz kézből aminek pl Alteration a skillje akkor fog nőni Alteration. Attól nem nő, hogy használsz már 1 kész dolgot - pl enchantolt tárgyat vagy lötyit, mert akkor azzzal 1 pill alatt az egekbe tornázhatnád... - remélem yóol mondom (majd kijavítanak ha hülyeség )
  • SaGa Jr
    #23337
    Ha azt akarod hogy nőjjön az alteration, akkor varázsolj sok alteration varázslatot. A lötyiktől és a tekercsektől nem fog növekedni semmit sem. Ha pedig növekszik sokat az alteration, akkor a vonatkozó tulajdonságra jobb növekményt választhatsz majd szintlépéskor.

    A mágia-pajzsok alatt nem értem mire gondolsz. ha a varázslattal létrehozott pajzsokra, akkor azokat meg kell tanulnod majd sokat használni, hogy fejlődjön az alteration és ezáltal olcsóbbá válljanak ezek a varázslatok.
  • bigapó
    #23336
    köszi mindkettőtöknek:)

    kicsit meg kéne világosodnom: azt már tudom, hogy sokat kell használnom azt amiben erős akarok lenni (vagyis előbb-utóbb az leszek benne, mert jóformán mindig azt használom:))
    ha például azt akarom, hogy jó kis mágia-pajzsaim legyenek, akkor a különböző növényekből és tekercsekből származó lötyiket és varázsszavakat kell gyakran használnom, ezáltal nő az Alteration szintem, közvetve pedig a Willpowerem. jól gondolkozom?
  • ZaJanga
    #23335
    thx
  • mzprox
    #23334
    Akkor lehet, hogy én másra gondoltam... A koronás küldetésben is valami hasonló van
  • ZaJanga
    #23333
    ügyes gyerek vagyok mert már régen megvan a mod.... lol csak nem tettem be pff
  • mzprox
    #23332
    az ajtóhoz való kulcsot egy küldetésben kapod meg. (Hagyd ki nyugodtan, majd ha megtalálod a megbízót odaadja a kulcsot)
  • ZaJanga
    #23331
    köszi
  • SaGa Jr
    #23330
    A dolog lényege, hogy szokatlan fogantyú van az ajtón ami lehetne akár valamiféle kulcslyuk, de semmi egyéb jelzés miként lehetne működtetni.


    Az Orrery meg egy fizetős mod részeként aktiválható. Kifizeted a 2 dolcsit, letöltöd a hivatalos modot és akkor már bemehetsz oda is. Majd ad egy küldetés, amit pár perc alatt meg lehet oldani, meg nagyon erős jutalmat. Egyébként meg egy ősi dwemer gépezet van benn.
  • ZaJanga
    #23329
    NA belefutottam én is a Malada nevű Elf romba ahol van egy ajtó amit nem tudok kinyitni ez jelenik meg ha szeretném nyitni:
    "The block has a irregular gap in it which looks like it could be a keyhole of some kind, but there is no other sign of how to operate it."
    Valaki le tudná fordítani annak nagyon köszi.
    Vagy esetleg sikerült már behatolni valakinek?


    Már végig vittem a fő küldit.A mágus és Harcos küldiket stb de IC-be a mágus központban van egy ajto :Imperial Orrery ahová nem tudok bemenni.
    Erre van valami küldi?
    Ha szerepelt már kérdésként akkor bocsánat!
  • tibor16
    #23328
    köszi :)
  • SaGa Jr
    #23327
    Az biztos, hogy mackó koma nem tudta lecsapni az általam idézett faded wraith-et. :-)
    Bár azok a fránya, szinthez idomuló spéci medvék (Skingrad körül), amik bunda helyett fogakat veszítenek, azok sajna leverték még ezt a kedves kis szellemet is.
    Más állatnak viszont még megsebezni sem sikerült őkelmét. Innen vettem a bátorságot, hogy a normal weapon resist szempontjából az állatok "fegyvereit" normálnak bélyegezzem.
  • CS@
    #23326
    Szerintem a shieldeknek és a páncéloknak 85AC -ig mindig van értelmük.
    Konkrétan a ResistNormalWeapon –ra gondoltam azzal, hogy nincs sok értelme, de persze ez is csak szerintem.
  • CS@
    #23325
    Jó kérdés én még ezen nem is gondolkodtam, de, ahogy Saga írja ezek szerint ők is normalok.
    Ezek szerint elméletileg egy ghost vagy bármilyen más normal fegyverrel nem sebezhető lény lenyomna egy macit vagy bármi ilyet.
  • haxoror
    #23324
    ??? :D
  • haxoror
    #23323
    thx
  • haxoror
    #23322
    Az alaptulajdonságát már azzal is akadályoztad hogy bretonnak attronachot választottál

    Egyébként ha attronach akkor absorbtiont a maximumra
  • tibor16
    #23321
    bocsi, de érdekelne a véleményetek (#23289) - sz'al ha attronach - breton - csatamágus vagyok, ami az absorpciót preferálja, akkor ugye jobb az absorpciót nyomni nekem is ruhába-páncélba és nem a shieldet???? - (mert akadályoznám az alaptulajdonságát - nemde?)
  • Sir Quno Jedi
    #23320
    Jaaaa, hogy sunyizni is van gyomrotok... :D
  • SaGa Jr
    #23319
    De ügyesen ki is lehet őket játszani és akkor meg nem sok vizet zavarnak. Csak jól kell lopakodni.
    A küldetés amúgy megcsinálható egy kardvágás nélkül is.
  • tibor16
    #23318
    nanemááár - most vagyok 18-as - de még bőszen köll kardozgatni. Viszont akkor később a sima enchant shieldnek sincs értelme? - vagy egyáltalán a sima páncélnak?
  • Sir Quno Jedi
    #23317
    Lehgyél TE az archmágus, meg a harcos céh főnöke, mire az megvan, röhögve taposod el az élőholtak seregeit, vagy éppen híven szolgálnak téged, ha arra szottyan kedved.
  • grebber
    #23316
    Na ez az utolsó tolvajküldetés nem semmi hogy rohadna meg kb 50db csontváz,patkány,szellem,zombi vegyitve hegyekbe édes isten mire ezt megcsinálom ti már a Oblivion 8-al toljátok :(
  • ChevyG work
    #23315
    nem az állatok állatok minden hol
  • SaGa Jr
    #23314
    Igen. még akkor is ha mérgeznének vagy betegséget okozna a támadásuk. Ők bizony sima fegyveresnek számítanak.
  • haxoror
    #23313
    Az állatok (medve) normál fegyvernek számítanak?
  • haxoror
    #23312
    Olyan is lesz amiben van hóesés?
  • sleepwalker77
    #23311
    Nekem egyszer sem volt bugos az a kuldi.
    Megoltem a faszit, elvettem a buzoganyt, visszavittem a csajnak, siman el is fogadta.
  • PiszkosFred
    #23310
    1024ben nekem tökéletes, habár én kalandjátékokhoz, szerepjátékokhoz és menedzser szerű (vagyis tökölős, nyugdíjas tempót kívánó) játékokhoz "kötődök", így aztán nem verem az asztal, ha nem produkál 60-120fps-t egy-egy játék ;]
  • wesker24
    #23309
    Egész jól megy nekem is 6600 Gt-m van !!! 1024x768 felbontás 32 bit Vsync on Distance effektek on Bloom effect egyedül az élsimitás van offon csak úgy simán az erdőben mászkálva megy 25-30 Fps-sel de ha már harc van akkor visszaesik 20-25 Fps-re !!!
  • Balthazar
    #23308
    A 6600 GT-n én is gondolkodtam.Azon hogy megy?
  • Balthazar
    #23307
    Ja,és még valami.Van egy idegesítő bug a játékban.Egy tanyán egy bula arra kér,hogy hozzam vissza a férjétől a nászajándékát,a ROCKSHATTER-t,ami egy mágikus buzogány.Na,én vissza is hoztam,de nem tudom neki odaadni.A férje hullájánál pedig mindig ott lesz a buzogány,így már 5 van nekem belőle.És nem tudom eladni,mert küldetés tárgy.